Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • DN 61 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A po sezonie jak już nie będzie potrzebny to znowu kopa w d...

 • DN 61 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Największy błąd. Powinien podpisać na początku z zastałem i uczyć się od Tabaka.

 • DN 61 napisał/a komentarz do Nieoficjalnie. Wielkie zmiany. Marcel Ponitka odchodzi z Zastalu!

  @Nie zaszczepię się: Ty jeszcze nic mądrego nie napisałeś.

 • DN 61 lubi Komentarz

  Jakie zmiany ludzie nie powinno być żadnych zmian!!! Jedynie wyciągnąć konsekwencje od osób decyzyjnych, które za brak profesjonalizmu doprowadziły do takiej sytuacji jaką mamy teraz. Utrzymać się w lidze i może pokazać coś w Pucharach. Moim zdaniem, walka o 8 miejsce i wpaść na taran w postaci Zastalu to istny gwałt!!! Tak!!! to mówi kibic Anwilu, gdyż na tą chwilę nie prezentujemy poziomu aby walczyć o mistrza Polski. Ja nie chcę ratowania stołków pewnych osób w klubie kosztem długów na następne lata!!! Zapewnić utrzymanie i dać młodym niech się ogrywają a od następnego sezonu usiąść i pomyśleć o racjonalnych i przemyślanych transferach. Pozdro.

 • DN 61 lubi Komentarz

  @szurszacz 1:
  Jestem z Zielonej Góry. O Anwilu nic nie wiem i nie chcę wiedzieć. Bardziej interesujące są dla mnie krowy na pastwisku.
  Wracając do PLK. Z układu meczów wynika że tylko jeden z dwóch zespołów (Anwil/Toruń) może awansować do PO. Ale raczej żaden z nich.

 • DN 61 napisał/a komentarz do Anwil Włocławek walczy... z kalendarzem. Czy będą kolejne zmiany?

  @szurszacz 1: Pisze się PARANOICY

 • DN 61 lubi Komentarz

  Jarrells kilka kilogramów nadwagi. Kilka miesięcy poza rytmem. Tak jak i Jones. Pierwszy mecz jeszcze na entuzjaźmie i świeżości, teraz niestety wyszedł brak przygotowania i szybki uraz. Oby nie groźny bo Anwil będzie szukał kolejnego rozgrywającego.

 • DN 61 lubi Komentarz

  Nie rozumiem dlaczego anwilowcy tak się wściekają, że przegrali ten mecz. Dzisiaj 12 drużyna ligi przegrała z wiceliderem ligi. Niespodzianką byłaby przegrana Legii.

 • DN 61 lubi Komentarz

  Graty dla Legii - wczoraj komentator w TV krzyczał - " Brawa dla Legii za to że potrafiła postawić się byłym trzykrotnym Mistrzom Polski... " Czy oni nie widza sytuacji w tabeli? Przecież to był mecz wicelidera z 12 drużyną ligi!? Zwycięstwo Legii w tym wypadku było raczej normą.

 • DN 61 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Almeida może i jest dobry ale 6/14 z gry to trochę słabo. Powinien trochę poprawić selektywność.

 • DN 61 lubi Komentarz

  Mieliśmy już kilka tych WIELKICH transferów które zabrały nam Superpuchar Polski , Puchar Polski , i dały nam widowiskowość , walkę do końcą , i ,, pierwsze ,, miejsce w tabeli .. Twórcami tych ,, sukcesów ,, są Lihewc , Green Morre , Bussey , Bogucki , Marciniak i ci co ich do Anwilu sprowadzili .. Gdyby od początku w klubie zostali Milicic , Jones , Simon , Almeida , Karolak , gdyby wzmocnić to Zamojskim , młodym Plutą , Tomaszewskim , to dziś nie rozmawiali byśmy o tym czy zagramy w finale PP , czy zagramy w play off , tylko zastanawiali byśmy się z kim w finale będziemy o te trofea walczyć ..

 • DN 61 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czyli Bogucki na koniec ławki. I tak chłop mało grał. Teraz będzie grzał ławę jak Pluta. A mógł się czegoś dobrego nauczyć u Tabaka.

 • DN 61 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  O przełamaniu będzie można powiedzieć po następnym meczu.

 • DN 61 lubi Komentarz

  Tak sobie myslę , i moze to głupie , ale czy mozliwe jest by tak rasowi , doswiadczeni zawodnicy jacy są obecnie w Anwilu , nagle przestali umieć grać w koszykówkę ? Czy moze widząc na treningach , w meczach bezradność tego Dejana Cudotwircy , wzieli sprawy w swoje ręce i przyspieszyli bieg wydarzń .. Bogucki , Tomaszewski , czy młody Pluta jeszcze są na etapie dorobku , ale Radic , Sulima , Zamojski , Marciniak , czy Lichodiej to już są stare wygi i wiedzą co gdzie i jak ..

 • DN 61 lubi Komentarz

  Zmiana trenera i dwoch trzech graczy na gwalt inaczej macie po sezonie

 • DN 61 lubi Komentarz

  Drewniaku Sulima ! Spuściliśmy głowy? Nie wierzyliśmy w zwycięstwo? Co to jest??? Chłopie jak nawet się przegrywa 20 punktami to gra się dla kibiców dla pracy ,którą wykonujesz i za ,którą dostajesz kasę!! Jaki TY masz charakter coś takiego mówiąc!!!!??? Nie powinno być Ciebie jako zawodnika w żadnym klubie!!!Jak tak myślisz!!! Grać na całego!!! A wtedy jak by zespół przegrał możesz stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie ,że to nie twoja wina!!! Są lepsi! Ale nikt nie będzie wtedy miał do zespołu i do Ciebie pretensji!!
  Nie raz kibice klaskali po meczu ,który przegrała ich drużyna w całej Polsce ! Ale trzeba na to zasłużyć !!!

 • DN 61 lubi Komentarz

  " Szkoda, że zadziałano w ten sposób. Szkoda mi ludzi, których zwerbowałem i zatrudniam - mówi."
  Fiu, fiu! Ego jak stąd do Wronek! I może nie pomoc: "W tym tygodniu Boniek był na spotkaniu we Florencji z przedstawicielami światowego futbolu. - Spotkałem m.in. Sacchiego i Van Gaala. Tam nikogo afera z CBA nie obchodzi - mówi prezes PZPN."
  Dlaczego mają ich obchodzić kryminalne kłopoty Bońka?! Dobrze wiedzą, że trzeba się trzymać od takiego zarażonego z daleka!

 • DN 61 napisał/a komentarz do Akcja CBA w siedzibie PZPN. Zbigniew Boniek: Jest dodatkowy wątek

  @Bialy20: Jeśli wiesz o działaniach kryminalnych P. Bońka to powinieneś zgłosić to odpowiednim organom państwa bo nie zgłoszenie jest karalne

 • DN 61 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pytacie pczyo 3 kolejkach czy trefl zdobędzie medal. Wygrali ze słabą spójnią i z anwilem który nie miał dnia. Zapytajcie po 10 kolejce.

 • DN 61 lubi Komentarz

  @anwil89: kasztany zbierac moze starczy na almeide

 • DN 61 lubi Komentarz

  Początek długiego sezonu. Mi w Stelmecie się podoba i to bardzo to że nasz zespół gra swoje cale 40 minut. Oby tak do końca sezonu a będziemy zadowoleni.
  Nie wszystko wpada, zdarzają się błędy ale ogląda się to dobrze. Oczy nie bolą.

 • DN 61 lubi Komentarz

  Nie mamy rozgrywającego, wbrew pozorom. Dwie dobre dwójki, ktore w pierwszej kolejności szukaja sobie pozycji do rzutu plus Gordon. Nie mieliśmy także żadnego pomysłu na Stelmet, żadnego taktycznego fajerwerku. Pociesza mnie fakt, że taki Zastal jest poza zasięgiem wszystkich rywali, może z wyjątkiem Startu. Śląsk (niech cała Polska będzie w jego cieniu) w tym sezonie będzie się tłukł w środku tabeli i tyle.

 • DN 61 lubi Komentarz

  Gdyby na miejscu Sląska dziś byłby Anwil to Hala Ludowa byłby już tu z 15 razy.Ładnie Zieloną sie dzis oglądało brawo.

 • DN 61 lubi Komentarz

  Marcel Ponitka Show, 2 gi sezon pod reka Żana Tabaka i prosze,Najlepsze co moglo spotkac Stelmet to osoba Żana Tabaka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.