Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ZK590 lubi Komentarz

  do pudla czarusia ,a dodatkowo za przekazywanie do szwabskich gazet "newsow" to stara metoda sprzedawczykow i targowiczan. Widzimy po jego kolegach w bruxelce, ktorzy sprzedaja POLSKE za cieple POsadki

 • ZK590 lubi Komentarz

  A co do samego meczu Bayern PSG to tylko ślepy nie widział różnicy . Brakowało Lewandowskiego przy piłkach w polu karnym, brakowało odciągania przez niego środkowych obrońców. Można gdybyście ze gdyby był to Bayern wygrałby 5:3. Faktycznie Neuer popełnił duzy błąd a obrona popełniała błędy jak zwykle. W finale LM Neuer wybronił ze 3 setki i uratował tyłek Bayernowi , teraz nie wybronił i jes jak jest . Środkowi obrońcy Bayernu to jest na dzis dramat i efekt skrajnie dziadowskiej polityki dyrektora sportowego

 • ZK590 lubi Komentarz

  do pudla szantazyste czarusia,a celofanowemu szkopowi buschmanowi, zakaz wjazdu do Polski.

 • ZK590 lubi Komentarz

  Kucharski to przykład jak kasa potrafi z człowieka zrobić szmatę i łajzę!!!

 • ZK590 lubi Komentarz

  Kucharski to kryminalista w garniturku. Wystarczy posłuchać jak się wysławia. Do puszki z cwaniaczkiem i przykład z niego zrobić nieroba.

 • ZK590 napisał/a komentarz do Nowe zarzuty dla Cezarego Kucharskiego. Odmówił odpowiedzi

  Kucharki? przecież to jest wsza.

 • ZK590 napisał/a komentarz do Nowe zarzuty dla Cezarego Kucharskiego. Odmówił odpowiedzi

  Kucharki? przecież to jest wsza.

 • ZK590 napisał/a komentarz do Były fizjoterapeuta Bayernu: Zbyt wczesny powrót może oznaczać katastrofalne skutki dla Lewego

  Trudno. Najpierw zdrowie a później rekord bramek.

 • ZK590 napisał/a komentarz do Szykuje się zaskakujące zastępstwo dla Roberta Lewandowskiego

  Nasz Robert jest nie do zastąpienia.

 • ZK590 napisał/a komentarz do Lewandowski kontuzjowany. Co z pobiciem rekordu Muellera?

  @mar-bor: skoro tu coś smarujesz to jednak chyba ci normalnie nie wisi.

 • ZK590 lubi Komentarz

  Oby było wszystko ok i Lewy szybko wróci.

 • ZK590 lubi Komentarz

  @Adela Rozen
  Ja rozumiem że nie wszyscy otrzymali rozumu po równo,nie rozumiem za to ,po co tym się aż tak afiszować.

 • ZK590 lubi Komentarz

  Warto wiedzieć że zarejestrowanych piłkarzy na Świecie jest 250-300 mln rekreacyjnie uprawia 3-4 mld a rzut młotem? Panie Gortat tak na logikę: łatwiej osiągnąć sukces z grona np. 1000 mlociarzy czy 300 000 000 piłkarzy?

 • ZK590 lubi Komentarz

  Gortat dziś jest "już nikim"-zresztą w USA też nigdy nie miał takiej pozycji w swojej dyscyplinie-jak dziś Lewandowski w Niemczech-więc ględzi.

 • ZK590 lubi Komentarz

  To jest właśnie "nasza polska mentalność" Nie cieszymy się że rodakowi się udało tylko żeby my się noga powinęła.. Gortat uprawiał sport drużynowy.. Myślałem że wie jak trudno wybić się na TOP w popularnej dyscyplinie- gdzie talentów i dobrych graczy jest mnóstwo. Jak można porównywać dokonania młociarzy z kimś kto gra w drużynie piłkarskiej. Jakim cudem Lewandowski ma zdobyć medal olimpijski? Sam? Niestety podejrzewam że Gortat ma mały kompleks - ktoś w sporcie drużynowym zrobił więcej niż on. Ale ja się nie znam.. Miarą sukcesu jest popularność i to ta na świecie. Który polski sportowiec jest tak znany jak Lewandowski? Zapytajcie jakiegoś chińczyka , duńczyka , szweda nigeryjczyka kto to jest Fajdek albo Anita. Oczywiście pewnie nigdy nie będą wiedzieli choćby nawet ich obwiesić medalami z kolejnych 20 imprez światowych. Więć ceńmy to co mamy bo to akurat może właśnie pomóc tym miej znanym . Że jest taki kraj jak Polska iże tam są sportowcy którzy biegają , skaczą, rzucają a nawet na nartach jeżdżą. Wystarczyło tylko pogratulować i się cieszyć że mamy polaka ( jeszcze jednego) za którego nie musimy się wstydzić!

 • ZK590 lubi Komentarz

  dla mnie takie porownania nie maja sensu choc zdecydowanie uwazam ze osiagniecia Lewego sa duzo wieksze niz Wlodarczyk. Nie jest sztuka osiagnac sukces w sportach ktore uprawiaja nieliczni, sukcesem jest byc najlepszym w sportach w ktore gra prawie kazdy, a przynajmniej dany sport jest uprawiany na calym swiecie.


 • ZK590 lubi Komentarz

  Niestety trudno się zgodzić. Oczywiście Anita więcej zdobyła dla Polski medali ale mowa jest o "rozsławieniu" i "reprezentowaniu" Polski a tu nie ma porównania z racji różnic w dyscyplinach. Przykre to może ale tak jest. Nazwisko Diego Maradony znają wszyscy ale podajcie mi na szybko jakiegoś oszczepnika, biegacza na 400m z Argentyny, Meksyku czy nawet Rosji. Robert jest wśród wielkich i jest rozpoznawany

 • ZK590 lubi Komentarz

  Panie Gordat a czym to niby wyróżnia się Robert Kubica/Jednym zwycięstwem w formule 1.To rzeczywiście wielki sukces

 • ZK590 lubi Komentarz

  być najlepszym z pośród 500 zawodników a kilkaset milionów to jest chyba jakaś różnica!!! W tej chwili to do pięt mu nie sięgają, takie jest moje zdanie!

 • ZK590 lubi Komentarz

  Gortatowi coś się zdrowo po...zajączkowało. W jaki sposób Włodarczyk, Fajdek czy Kubica promują Polskę? To że znani byli przez dzień dwa dni w roku i zagrano im Mazurka? Ze są znani w wąskim gronie lekkoatletów? Proszę zapytać w obcym kraju o ich nazwiska - ilu ''lidzi z ulicy'' będzie wiedziało "kto zacz"? Proszę zapytać o Lewandowskiego!? Promowanie własnego Kraju TO NIE "WYGRANE" czy ilość zdobytych medali!!! Ludzie mają wiedzieć, pamiętać z jakiego Kraju jesteś.

 • ZK590 lubi Komentarz

  Zapytaj Marcin w Afryce, kto to jest Fajdek. Niestety tam oglądają Ligę Mistrzów, a nie mistrzostwa w rzucie młotem.

 • ZK590 lubi Komentarz

  Brawo lewy tak Trzymac

 • ZK590 lubi Komentarz

  Brawo lewy tak Trzymac

 • ZK590 lubi Komentarz

  Brawo lewy tak Trzymac

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.