Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Maag napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Górnik Zabrze zaczął przygotowania. Są dwaj nowi gracze

  Mgr inż. Bartłomiej Bis to bardzo rozsądny, mądry i pracowity chłopak. Szkoda tylko, że brakło mu trochę talentu od Boga, aby grać w Kielcach dłużej.

 • Maag lubi Komentarz

  Płocczaki a może pójdziecie w ślady dziewczyn z Ruchu Chorzów i zagracie w czeskiej lidze? Mistrzostwa co prawda nikt wam za darmo nie odda, ale powinno być trochę łatwiej :)

 • Maag lubi Komentarz

  Z mojego źródła, następny będzie Daszek !

 • Maag lubi Komentarz

  1947. Napisałeś już chyba 1000 komentarzy o tym , że Bertus przenosi klub do Warszawy i ku twojej rozpaczy klub Vive był , jest i będzie w Kielcach. Sam Bertus powiedział , że przenieś klub to nie problem , ale nie ma takiej możliwości. Tu jest nasz dom i tu jest nasza historia , bez względu na wszystko klub pozostanie w Kielcach. Następna sprawa piszesz , że Bertus organizuję kolejną zbiórkę od kibiców Buahahaha. Po prostu każdy kibic będzie mógł zdecydować za jaką kwotę będzie mógł nabyć karnet i to jest moim zdaniem super pomysł , szkoda że wasz prezes nie wpadł na takie rozwiązanie.

 • Maag lubi Komentarz

  Rozsądna decyzja Morawskiego.

 • Maag napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Adam Wiśniewski: Morawski chce wyjechać z Polski

  O czym ty człowieku bredzisz? Łomża wspiera Kielce kwotą o 350% większą niż Orlen Płock oraz 250% większą niż dawniej Tauron i PGE. Sponsoring zawarty do 2024 z opcją przedłużenia. Żal mi Ciebie, nawet marzenia masz marne i nierealistyczne.

 • Maag lubi Komentarz

  Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że będą to bardzo nietypowe mistrzostwa.Karty rozdaje wirus na lewo i prawo.Niespodzianek będzie sporo,sensacje też zapewne się wydarzą.Nasz przeciwnik to nie jakaś potęga a raczej przeciętniak , na tle którego wypadliśmy dobrze.Do euforii jednak bardzo daleko.

 • Maag lubi Komentarz

  Przeczytałem wywiad z Szeryfem o to najciekawsze:

  Czy Sićko rozwinął się w Kielcach?

  Marcin LIJEWSKI: – Szczerze? Nie zwracam na to uwagi, mam wystarczająco swojej roboty… U nas na pewno grałby więcej niż w Vive, bo tam ma konkurencję, dzieli czas w ataku z kilkoma innymi mocnymi grajkami. Ale to dla niego na pewno fajna przygoda taki klub jak Vive…

  Naprawdę? W SL był opcją nr 1, bo Gębala jest zabierany tylko na wybrane mecze na wyjeździe a grał głównie w obronie a Vlad jak nie leczył kontuzji to był na kwarantannie.
  Grając w Górniku nie dowiedziałby się, że to co wystarcza na SL to za mało na poziom światowy. Siła rzutu to nie wszystko a liczy się precyzja np. bramkarz Porto bardzo sugestywnie mu to wytłumaczył. Ostatnie mecze kadry pokazują, że musi popracować nad skutecznością i podejmować lepsze decyzje kiedy oddać rzut.

 • Maag lubi Komentarz

  Mądrego to i miło poczytać :) Wesołych Świąt i dużo zdrowia życzy KRÓLOWA POLSKI z Kielc.

 • Maag lubi Komentarz

  Święta to taki czas kiedy wszyscy składają sobie życzenia i ja też chciałbym to zrobić. Oprócz oczywiście zdrowia, życzę wam płocczaki kolejnych 30 lat na podium. Bo jak to powiedział wasz prezes, który nie lubi się chwalić, ten srebrny medal, to jest „aż srebrny medal”, którego wielu wam zazdrości i wielu chciałoby odebrać. Tak więc szanujcie to co macie, bo Mistrzostwo to najwcześniej dopiero w 2023 :)

 • Maag lubi Komentarz

  Maxi nawet w święta nie potrafi mówić ludzkim głosem:(

  Wszystkiego dobrego, Wesołych Świąt Panowie i Panie!

 • Maag lubi Komentarz

  Dwa wywiady na stronach SF. Dwa światy .Temat ten sam - piłka ręczna.Czy kogoś może jeszcze dziwić wynik 19 - 31 ? .........:)

 • Maag lubi Komentarz

  Trener Dujszebajew jest w Kielcach od 2014 roku to już mija siedem lat pracy w klubie żółto-biało-niebieskich. W tym czasie wprowadził klubowy polski zespół na światowe salony, a z reprezentacją zdobył 4-miejsce na igrzyskach w Rio de Janeiro, szacunek. Mimo tak wielu sukcesów zarówno on jak i jego drużyna są głodni kolejnych, czego z okazji zbliżających się Świąt, życzę.

 • Maag lubi Komentarz

  WISŁA1947, czy nie potrafisz powstrzymać się od chamskich insynuacji i dyskutować jak człowiek? ten klubik łoi skórę Twojej potędze od 10-lat, ten klubik ma wizję, którą realizuje mimo przejściowych problemów, wreszcie ten klubik ma graczy klasy światowe. I na koniec jest 31-19. Tak to wygląda.

 • Maag lubi Komentarz

  @WISŁA1947 - Być może tego nie rozumiesz, ale celem sponsoringu jest osiąganie jak najlepszych wyników sportowych, więc kiedy wynik 19:31 zmieni się w 31:19 to będziesz mógł się śmiać pełną gębą ze sponsorów Łomży. W tej chwili to wszyscy śmieją się z ciebie.

 • Maag lubi Komentarz

  Jest taki film -klasyk pt. "Poszukiwany , poszukiwana".W jednym z epizodów przedstawiony jest "dyrektor" od wszystkiego.Jego domeną jest nakreślanie planu ogólnego ,takiego od wszystkiego.Wypisz wymaluj pan prezes bez pojęcia ale z planem ogólnym.Musiał się chłopina naoglądać........:)

 • Maag lubi Komentarz

  Z Tumskiego... naprawdę nie widzisz różnicy między prezesami Wisły i Vive? tak bez niedobrych emocji? szkoda bo różnica jest kolosalna co się przekłada na wyniki sportowe.

 • Maag lubi Komentarz

  Po przeczytaniu tylu banałów ,frustracja kibiców z Płocka musi sięgać zenitu.Oby ten pan był jak najdłużej na swoim stanowisku , sukcesy przeciwników będą podawane na tacy.......:)

 • Maag lubi Komentarz

  Maxi-102, w niedzielę mało miałeś serialu wytarci? włącz powtórki i będziesz spełniony.

 • Maag lubi Komentarz

  Maksiu, po co ty się produkujesz? O tym czy ktoś jest zakażony decyduje pozytywny test. Przed meczem z Wisłą takiego nie było, więc nie ma sprawy. I żebyś nie wiem ile analizował to możesz to ewentualnie zameldować koniowi. Jeśli będzie chciał cię słuchać oczywiście.....:)

 • Maag lubi Komentarz

  Cudowne ozdrowienia widzę u niektórych Oscypków.
  W czwartek grali, w niedzielę nie grali bo chorzy, dzisiaj grali... Prawdziiwi Twardziele. Nie straszna im daleka podróż do Mielca po tak cięzkiej chorobie.
  Tu się nazywa w medycynie Obsesium Cycorius Panicum.
  Choroba nieuleczalna i tylko pampersy z lekka kamuflują objawy.
  - Tyle że smród pozostaje.

 • Maag lubi Komentarz

  Zrehabilitowali się, "najlepszy rozgrywający w naszej lidze" pokazał klasę z wymagającym rywalem, wszystko wraca do normy :)

 • Maag lubi Komentarz

  Maxi 102 wszystko w Płocku jest najlepsze, kibice, hala, doping... a jak przychodzi do sprawdzianu to skądś słychać gromkie NA KOLANA. Ciekawe? nie sądzisz? co jest przyczyną według Twoich wiadomości?

 • Maag lubi Komentarz

  No,ale przecież nikt nikomu głowy nie urwie...:)

 • Maag lubi Komentarz

  Słychać wycie??? Znakomicie!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

Hej! Weź udział w zabawie opartej na moich statach i rankingach. Nazywa się to Menatyper - szczegóły znajdziesz na blogu w moim profilu SF. Zapraszam do soboty do godziny 15.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.