Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Prawdziwy problem Hamiltona nazywa się Russel.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Już wolę, żeby Heynen trenował Reprezentację Polski siatkarek, a nie znów siatkarzy! Skoro sam "szalony Belg" chce nowych wyzwań, to kadra naszych siatkarek byłaby idealnym miejscem!

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Rozumiem, że Michał Winiarski chciałby zostać trenerem naszych zawodników, chociaż według mnie to dużo za wcześnie. Nie rozumiem natomiast durnej wypowiedzi Pana Prezesa skoro Heynen nie złożył żadnego CV i nie przypuszczam, aby miał chęć na powrót.
  Fajna promocja Winiara, jednak z całym szacunkiem, nie tędy droga Panie Michale.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Winiarski powinien jeszcze popracować jako asystent renomowanego trenera kadry.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Jednak jakiś znak zapytania jest. Jeśli Iga straci szanse udziału w turnieju mistrzyn, to będzie to kolejna porażka w ciągu ostatnich kilku miesięcy!

 • RobertW18 lubi Komentarz

  @Arkadiusz Mochocki: Że tam się dostanie to raczej pewne, ale czy tam coś ugra to większy znak zapytania. Ale nawet jak przegra wszystkie 3 mecze to wpadnie 375 pkt "za nic". Porównywalne z półfinałem tysięcznika. Właściwie wariactwo WTA.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  @Legionowiak 2.0: Gienek Zielonka deklaruje chęć prowadzenia reprezentacji i powołania dla Zuzy . Może być ?

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Legenda ostro o sytuacji reprezentacji. "Cofamy się"

  @Kazimierz Wieński: Nie można zapominać o działaniach pp. Wołoszówny, Kąkolewskiej i Godkowej...

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Były reprezentant chce zostać selekcjonerem Polaków! "Czuję się gotowy"

  @Legionowiak 2.0:
  A jakie doświadczenie miał p. Heynen! Jak Niemcy wyprowadził w górę! O wiele więcej doświadczył niż p. Winiarski.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Michał był graczem wybitnym, ale na chwilę obecną nie ma żadnego doświadczenia na arenie międzynarodowej w prowadzeniu reprezentacji. Siatkówka klubowa a reprezentacyjna, to nie to samo. Na dziś asystent jak najbardziej, ale to max.

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Były reprezentant chce zostać selekcjonerem Polaków! "Czuję się gotowy"

  @emcanu:
  1) "Antiga miał mniej doświadczenia, więc wzięcie Winiarskiego nie byłoby jakimś zupełnym ryzykiem."
  Ależ p. Antiga oznajmił, że nie podjąłby się, gdyby nie miał u boku p. Blaina. Ten zaś przez 11 lat prowadził drużynę "narodową" Francji i parę lat przed wyjazdem do Polski przestał prowadzić. Więc co tu opowiadać: "więc wzięcie Winiarskiego nie byłoby jakimś zupełnym ryzykiem"!
  2) "... jak dla mnie mogliby stworzyć duet"
  Ależ właśnie p. Winiarski oznajmia, że nie chce być pomocnikiem. Sprawozdawca donosi: "Nie chciałby zostać asystentem Nikoli Grbicia... Teraz jestem jednak pierwszym trenerem i w tę stronę chcę iść - dodał."

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Ma wielkie mniemanie o swoich umiejętnościach trenerskich.Bez doświadczenia.Bardzo krótko prowadzi Trefl i już marzy mu się kadra.Człowiecze,wyluzuj.

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Jest nowy ranking WTA. Złe wieści dla Igi Świątek

  @Tom.: Ogólnie - zgoda. Jednak "wody" w głowie nie można zupełnie wykluczyć. To wypisywanie po Twitterze, te zapewnienia, jaka to "perspektywiczna" może być "relacja" czy jakoś tak... A gdy się uzna, że było się już blisko doskonałości, to już tylko chce się POWTÓRZYĆ dawne piękne chwile (z tymi samymi ludźmi). Wydaje się, że wystarczy tylko znaleźć ten dawny stan umysłu i wszystko cudownie powróci. O czym zapewnia "szaman"/"guru"... Tymczasem główny doradca powinien rozpracowywać przeciwników, mieć pomysły na grę z tymi zawodniczkami, z którymi się przygrywa(ło) i polecać odpowiednie ćwiczenia. Zagrywka, forehand, myślenie o doborze środków przeciw skutecznej grze przeciwniczki itd. itp. Jest wiele pracy do zrobienia - pod opieką odpowiednich ludzi.

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Jest nowy ranking WTA. Złe wieści dla Igi Świątek

  @Tom.: Może ojciec zadziała - w nim ostatnia nadzieja. Przecież to doświadczony zawodnik, powinien swój rozum mieć i dwudziestoletnią dziewoję co nieco uświadomić w sprawach zawodniczych. P. Radwańska ze swymi doradcami (na czele - wygadany urzędnik związku tenisowego; czy widzimy podobieństwa?) też szybko pozbyła się p. Navratilovej, choć wpływ Czeszki wkrótce i dobroczynnie się zaznaczył. Ale jednak pracować się nie chciało, a tu uwodzicielscy pochlebcy wychwalali "szefową" bez przerwy... więc po co męczyć się?

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Trener do zmiany , jeśli chce cokolwiek jeszcze osiągnąć i być kimś w tenisie.Z tym trenerem sięgnęła sufitu możliwości , Krejcikowa była pierwsza , która zaznaczyła progres ...do tyłu.Po niej przyszła kolej na Sakkari(dwa razy) i Szwajcarkę Bencić.Wygrywa ostatnio ze zdecydowanie niżej notowanymi zawodniczkami i wcale nie tak łatwo.Chyba , że to woda sodowa tak podziałała?

 • RobertW18 lubi Komentarz

  @prym: Ona sama nic nie zmieni. Na razie powtarza wyouczone formułki że "jest lepiej niż się spodziewała" (a raczej trener spodziewał) i przygotowane przez Darię koncepty typu
  ("to maraton nie sprint"). Nic nie będzie, żadnych zmian. Nie z jej strony.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  @prym: P.S. Idze żadna woda sodowa nie uderzyła do głowy. To nie jest powód jej obecnych problemów. Największym powodem jest noeumiejętne przygotowywanie jej do meczów przez trenera, przez co jest ona wciąż zaskakiwana przez zawodniczki grające trochę inaczej niż się spodziewa. Nie działa wtedy jej własny plan A, bo od trenera nie dostaje nic, w czasie meczu sama próbuje odkryć/zastosować jakiś plan B, czasamivsię udaje, coraz częściej nie. To są jej własne kreacje, trener już od dawna nic nie wnosi w tej kwestii. Bo nie ma wiedzy doświadczenia i narzędzi ku temu.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  @matti: Żeby nie było nieporozumień. Jestem fanem Igi.
  Ale niestety: słaba taktyczne, wolna, słaba w defensywie. Jak coś pod naciskiem odbije z tyłu, to piłka wraca świecą na t-linie. Straciła uderzenie kończące, o którym się mówiło przed dwoma latami. Summa summarum, nie rozwija się, wręcz cofa się. Dziewczyny rozpracowały jej grę obawiam się ze będzie coraz gorzej. Mam nadzieję, ze się mylę. Nowy team konieczność.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Jak widać obecnie 90% energii w zespole idzie na przekonywanie Igi i kibiców o niezbędności tegoż zespołu, no bo sama gra wydaje się świadczyć o czymś zgoła odwrotnym. Iga gra dla swojej psycholog bo ta ma urodziny, to mi przypomina stare hasło "Młodzież ofiarną nauką wspiera rocznicę naszej socjalistycznej ojczyzny". Ale takie hasła nie działają. Nie wiem czy nie mamy tu do czynienia z praniem mózgu młodej zawodniczki, która już sama nie wie czy jeszcze gra dla siebie czy może już tylko dla swego żeńskiego guru. ;-)

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Iga powinna natychmiast zmienić trenera,bo po Paryżu nie widać u Niej żadnego progresu-i chciałbym się mylić.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  @fulzbych: Hahaha w punkt, no i propaganda sukcesu sztabu w Dzienniku Telewizyjnym i w "Tu jedynka" ;D

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Aga do ostatniej chwili walczyła o punkty.... a tu jakoś dziwnie. Odpuszczanie turniejów, rezygnacja pod pretekstem treningów. I wychodzi brak ogrania i rozeznania w taktykach i arsenale środków technicznych rywalek. Niby sukces bo turniejach wielkoszlemowych min. IVR ale jest niedosyt. I ten brak wniosków po porażkach z konkretnymi tenisistkami. Jak niechce zmieniać zespołu, to przynajmniej czasowo wprowdzać jakiegoś szkoleniowca na zasadzie master class. Może zamiast "flirtowania" z idola mi na tweeterze i zaczepek, powinna wziąć od każdego kilka lekcji.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Spece z mediów i z ekipy Światek skutecznie wyprali jej mózg, a wszyscy wokół Igi funkcjonują na zasadzie pijawek. Jest przy kim i na kim zarobić.Gdzie jest ojciec, który ponoć do tej pory kierował jej karierą?

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Trener mistrzów Polski jasno o pracy z naszą kadrą. "Nic nie wiadomo"

  Bardzo dobrze ten Włoch powiedział p. Świderskiemu. Miejmy nadzieję, że chodziło mu tylko o to, by ułatwić sobie pozyskanie p. Grbicia, a nie jest ten nieporządek znamieniem jego osobowości.

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Trener mistrzów Polski jasno o pracy z naszą kadrą. "Nic nie wiadomo"

  @Legionowiak 2.0: Jeśli jego żona uparła się, żeby rodzina mieszkała we Włoszech, to raczej będzie trudno obsadzić p. Grbicia.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Anty Syf

Zgodnie z zasadą niskiej wartości medalików mam w Twoim przypadku dziwne przeczucie że treść przymilania ma na celu dowiedzenie się kim to on anty jest ? Chyba właśnie jesteś z tej grupki wzajemnej adoracji lub samego syfu..??? Pozdrawiam a raczej nawet dziwne zostawiam bo jak tylko mnie wcieło to i ciebie ubyło,dziwne no nie ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.