Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • RobertW18 napisał/a komentarz do MŚ 2018. Artur Szalpuk: Zasłużyłem na igrzyska

  Czy p. Wojnarowski się przechwala poufałością z dobrym zawodnikiem?
  "A może zachwycił się pan postawą polskiej reprezentacji na mistrzostwach świata w 2006 roku i stwierdziłeś, że chce grać tak samo?"
  "Przeczytał pan wszystkie nazwiska, jakie miałeś nadrukowane na koszulce?"
  "Jak się pan czuje, kiedy stoisz na boisku obok Michała Kubiaka?"
  Stanowczo przed puszczeniem takiego wywiadu na całą Polskę powinny go przeczytać co najmniej dwie osoby. Dawniej "redaktor naczelny" czytał swoje pismo przed wydaniem. Nie mówiąc o "korekcie".
  Ogólnie - wywiad ciekawy!

 • RobertW18 napisał/a komentarz do MŚ 2018. Artur Szalpuk: Zasłużyłem na igrzyska

  Czym innym jest "zasługiwać", a czym innym "mieć prawo ze względu na przeszłe zasługi". Zapewne p. Szalpuk nie ma na myśli swoich dawnych zasług.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Można Kubiaka lubić lub też nie i mieć swoje zdanie na jego temat Ale gość jest ceniony w środowisku na całym świecie i na pewno do gwiazd siatkówki się zalicza

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Nie no, nikt go nie zna i właśnie dlatego swego czasu Halkbank Ankara zapłacił mu krocie i zrobił obok Stojczewa, Juantoreny i Sokołowa swoim priorytetem. Teraz też nikt go nie zna i właśnie dlatego Japończycy płacą mu takie same pieniądze jak zapłacą Muserskiemu. Wróć przyjacielu do żużla.

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Kubica może zrezygnować z gwarancji startów. To odblokuje transfer Strolla

  Na pewno mu dają 20 mln euro za zerwanie umowy???

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Kubica może zrezygnować z gwarancji startów. To odblokuje transfer Strolla

  Chodzi o wypowiedź: "... polski kierowca może zrezygnować z gwarancji, która zapewnia mu możliwość startu w co najmniej dwóch wyścigach, jeśli Stroll odejdzie z Williamsa".
  Jeśli p. Stroll odejdzie, to p. Kubica ma zapewne zapewnione, że wówczas wchodzi na miejsce Kanadyjczyka - da się to zrozumieć?

 • RobertW18 napisał/a komentarz do WTA Seul: Agnieszka Radwańska odpadła po maratonie z deszczem. Irina-Camelia Begu w ćwierćfinale

  "Za Wiktorowskiego" to wciąż jest. Nawet w pojedynku z p. Begu schodził żeby doradzać

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Szkoda mi jej trochę. Ale to wszystko na jej własne życzenie. Uparcie obstaje przy tym sztabie szkoleniowym, który nic nowego nie wnosi do jej poziomu gry. Z drugiej strony przypuszczam, że sama AR musi być trudna i oporna na jakiekolwiek zmiany w sposobie gry. Jej cały czas się wydaję, ze przeciwniczki będą popełniać błędy, bo przecież jej gra tylko na tym polegała.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  poprawka-lepiej było za czasów treningów z ojcem, kiedy Wiktorowski był tylko trenerem wyjazdowym a Celta chyba jeszcze w składzie nie było. Ten sztab to równia pochyła. Czy ona tego nie dostrzega?

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Są jak silnik diesla. Oceny Polaków za I fazę mistrzostw świata według portalu WP SportoweFakty

  Co ten p. Sędzicki pisze! "Umiał zareagować na to, co się działo. Potrafił zaskoczyć rywala w najmniej odpowiednim momencie i zgubić jego blok."?
  Chyba "zaskakiwał rywala" w najbardziej odpowiednim momencie. O ile p. Sędzicki nie staje po stronie wszystkich "rywali" polskiej drużyny.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Co to za jakiś paskudny paszkwil? Czytam ten artykuł i zastanawiam się co ma wspólnego protest Płamena przeciw kodowaniu Mistrzostw Świata i brak wypłat Jego pensji z rosyjskiego klubu? Chyba logicznym jest, że nie chodziło Mu o żadne bonifikaty z tytułu udzielonego wywiadu, tylko swoimi słowami nawiązał do pazerności Solorza i spółki, który chciał na czymś takim zarobić. Co do afery dopingowej - również mam duże wątpliwości co do ustaleń WADA, która w swym raporcie niczego nie dowiodła. Pisała coś w myśl zasady: "przyjmowanie środków mogło wyglądać tak i tak", albo "Proceder wyglądał prawdopodobnie tak i tak". Nie było twardych dowodów i faktycznie uważam, że mogło to być motywowane politycznie...

 • RobertW18 napisał/a komentarz do MŚ 2018. Korespondencja z Warny: Prawo dżungli

  No, czepił się tej swojej przenośni p. Wojnarowski i dochodził do śmieszności: "...prawdziwa wataha wilków, która od pierwszego gwizdka sędziego rzuciła się rywalowi do gardła z cieknącą z pyska śliną".

 • RobertW18 napisał/a komentarz do MŚ 2018. Sprytny pomysł Bułgarów. Szalpuk: "Też byśmy tak zrobili"

  P. Szalpuk może tak mówić i wykazywać zrozumienie dla układu, bo nie ma na to wpływu. Jednak najlepiej by było, gdyby układ był na zasadach możliwie równych praw dla wszystkich i losowania, jaki układ gier przypada danej drużynie.

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Są piękne, zgrabne i seksowne. To one skradły show na UFC w Moskwie

  Trzeba chyba tę umiejętność pieszczenia mężczyzn mieć wyćwiczoną w wysokim stopniu, żeby tak łatwo ocenić, z taką śmiałością :)

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Pamiętam jak w tamtym roku kibice Legii Warszawa z okazji 73 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego wywiesili patriotyczny transparent podczas meczu eliminacji lm a dzień później pseudo dziennikarzyny TVN w Faktach nazwali tych patriotów "zbrojnym ramieniem PiS".

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Jestem rygorystyczny w sprawie zachowań sportowców.Serena,odbiła sodówka.I jak tu człeku szanować czarnoskórą.Wreszcie została solidnie skarcona.Powinna być zawieszona za swoje zachowanie.
  Japonka - fantastyczna.Skakałem z radości,jak sprawiała lanie tej "wielkiej".Nigdy nie lubiłem Sereny.Powinna brać przykład z SIOSTRY.Zawsze jest z klasą.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Mało podobna

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Co innego kłocic sie z sędzią,a co innego wyzywać sedziego i grozić mu palcem.
  Rozumiem,że jest z sfrustrowana bo w tym roku jeszcze szlema nie wygrała i pewnie liczyła bardzo ,że u siebie wygra. To jednak w niczym ją nie usprawiedliwia i głupie gadanie jej trenera ,że nie zrozumiala sędziego przy pierwszym ostrzeżeniu jest nie na miejscu. Czy ona jest niedorozwinięta ,że nie rozumie co sie do niej mowi? Gdyby pomyslała,że to upomninienie nie zrobiła by takiej awantury. WSTYD

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Adam Małysz śmieje się sam z siebie. "Tak się kiedyś pozowało"

  "Służbową" czyli jaką? ... Całe szczęście, że na dawnym zdjęciu nie ma czapki :)

 • RobertW18 lubi Komentarz

  a to dobre, w zeszłym roku był 3 strzelcem ligi mistrzów, jak na drewniaka to wynik niesamowity. a może cała reszta naszej reprezentacji nie potrafi mu podać odpowiednio piłki z dobrymi przeciwnikami. zobaczcie w jakich klubach oni grają i czy w ogóle grają. cała reszta jest do kitu i tyle, jedna wielka beznadzieja

 • RobertW18 lubi Komentarz

  czasami czytając komentarze mam wrażenie że chyba ludzie nie wiedza co to piłka nożna. Lewy nie pobiegnie sobie na pole karne własne, nie wezmie pilki nie przedrybluje 10 piłkarzy i nie strzeli sam gola. To napastnik który powinien dostac piłkę w obrębie 20 m od braki, a od kogo ma dostac jak nasz dzielna ekipa nie potrafiła celnie podac pilki ? taka prawda. Boniek czy Deyna grali w czasach kiedy mieliśmy silną reprezentację, kiedy na imprezach byliśmy na pudle więc i strzelało im sie łatwiej. Dzisiaj Robert gra na takim poziomie że połowa drużyny nie potrafi nadążyc za jego myśleniem. Dlatego w lidze strzela bo ma kto mu te piłkę podac dobrze a u nas nie i tak bedzie zawsze. Żadna w tym wina Roberta.

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Robert Lewandowski między niebem a ziemią. Za mały na wielkie mecze?

  "Lewandowski zawiódł kompletnie na mistrzostwach świata, podobnie jak na Euro 2016..."
  P. Mucha korzysta z dwuznaczności. "zawieść I — zawodzić I
  1. «nie zrobić tego, na co ktoś liczył»
  2. «o urządzeniach, zmysłach, organizacji czegoś itp.: okazać się nieskutecznym, nie zadziałać»"
  Jeśli ktoś ma zbyt duże nadzieje, to doznaje zawodu, a potem mówi, że ktoś inny zawiódł.
  P. Lewandowski, jako "wykańczacz", nie dostawał dosyć dobrych podań. Parę razy też mu "nie wyszło" dostatecznie dobrze. Grał chyba w ogóle najlepiej w tej drużynie, która okazała się mało skuteczna, "zawiodła". To nie jest zawodnik taki,jakimi byli pp. Lato, Gadocha, Boniek... On bardziej potrzebuje współpracowników. Kto tego nie uwzględnia, ten bardziej skłonny jest pisać, że "zawiódł".

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Sebastian Vettel uszkodził bolid podczas pokazu (wideo)

  Dały się słyszeć jakieś śmieszki i pojedynczy gwizd... Chociaż to przecież zawodnik Ferrari.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Na mundialu ponoć zakazali wyławiania z tłumu ładnych kibicek, bo to ponoć seksizm. Ja się zaczynam poważnie gubić w tym świecie...

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Być może nie zwracasz uwagi na pewne detale,ale po tym artykule dotyczącym wypowiedzi szefa żeńskiej federacji zacząłem baczniej zwracać uwagę na pracę kamer,tudzież nawet samych fotografii ,czy sesji fotograficznych (ukazujących się m.in. w SF) dotyczących niektórych,bardziej atrakcyjnych zawodniczek i...Moje spostrzeżenia potwierdzają,że bardzo subtelnie,niepostrzeżenie dla wielu - wprowadzono takie elementy. To w języku fachowym nazywa się "działaniem na podświadomość"....
  Jeżeli efanko jesteś kobietą - to zapewne na pewne sygnały z otoczenia reagujesz inaczej,niż faceci :)...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Anty Syf

Zgodnie z zasadą niskiej wartości medalików mam w Twoim przypadku dziwne przeczucie że treść przymilania ma na celu dowiedzenie się kim to on anty jest ? Chyba właśnie jesteś z tej grupki wzajemnej adoracji lub samego syfu..??? Pozdrawiam a raczej nawet dziwne zostawiam bo jak tylko mnie wcieło to i ciebie ubyło,dziwne no nie ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.