Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • RobertW18 napisał/a komentarz do F1: Niki Lauda i James Hunt. Od wrogości do wielkiej przyjaźni

  P. Kuczerę ponosi nieco wyobraźnia: "...w trakcie weekendu wyścigowego przez jego łóżko przewijał się szereg kobiet". Prędzej - "w trakcie weekendów". Zwłaszcza jeśli używa się słowa "szereg"...

 • RobertW18 napisał/a komentarz do F1: Lewis Hamilton apeluje o zmiany. Formuła 1 stała się zbyt łatwa dla młodych kierowców

  Niby mówi dobrze, ale niezupełnie. Zdaje się, że za bardzo skupia się na sprawach wytrzymałości/wydolności mięśni i kości. Jak w biegach czy (chociaż mniej) walce na pięści. Tymczasem istotniejsze są sprawy myślenia i spostrzegania, pomysłowości oraz sprawności w posługiwaniu się wozem. Jeśli zawodnikom mówi się wciąż, co mają robić, a wykonanie poleceń bywa bardzo łatwe, jeśli idzie o ustawienia wozu, to w dobrym wozie pozostaje niewiele do zrobienia.
  Szczególnie że w F1 nie ma wiele wyprzedzania i jeśli pojedzie się dobrze okrążenia ustalające miejsce zawodnika przed wyścigiem, to dalej już dość łatwo. Oczywiście, w gorszych wozach to już trzeba bardziej się starać. Ale nawet w nich wiele samodzielności nie ma, bo główną sprawą (poza jakością wozu) wydaje się obecnie nie tyle umiejętność ścigania się, co dbałość o opony czy breaks - dbałość o wóz.

 • RobertW18 napisał/a komentarz do F1: Witalij Pietrow stanął w obronie Roberta Kubicy. Rosjanin wskazał przyczynę słabszej jazdy Polaka

  Szkoda, że p. Pietrow nie powiedział, co w jeździe p. Kubicy nie współgra z ogólnymi właściwościami wozu Williamsa w 2019 r. Bo takie ogólniki to może sobie każdy głosić. Można dostrzec też, że zupełnie nie wspomina o tym, że obaj zawodnicy zespołu jeżdżą wyraźnie odmiennymi wozami.

 • RobertW18 napisał/a komentarz do F1: Robert Kubica zadowolony ze swojej postawy. "To dobra pozycja wyjściowa"

  P. Kuczera po prostu wychwycił do nagłówka to, co w wypowiedzi p. Kubicy może najbardziej dziwić. Nie ma co oburzać się na niego - z tego powodu.
  Natomiast językowo są słabości: "Dlatego też kierowca Williamsa potrzebuje czasu, by zaadoptować się do nowej sytuacji".
  Do "sytuacji" to można się "zaadaptować". "Adopcja" jest czym innym niż "adaptacja" i oba słowa pochodzą od różnych pierwiastków łacińskich. Czy w ogóle można "adoptować" siebie samego? Wypada odesłać p. Kuczerę do słownika.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  "Kubica ponownie znajduje się w stawce F1, ale jego tegoroczne wyniki dalekie są zadowalających." Czyżby z głodu przed rosołkiem już literki redaktor zjadał, a nie, przecież tutaj to normalne o każdej porze dnia, a jak Robert zdobędzie punkt to i w nocy artykuły będą się sypały.

 • RobertW18 napisał/a komentarz do F1: sen Roberta Kubicy zamienił się w koszmar. "Obecne obrazki są smutne"

  Po co p. Kuczera przytacza człowieka, który jawnie plecie głupoty, powtarzając gadki po innych.
  Najpierw pisze: "George to wielki talent, ale żaden kierowca w normalnych warunkach, mając ten sam samochód, nie jest w stanie wygrywać rywalizacji z taką przewagę nad partnerem. Coś jest nie tak."
  W końcu jednak stanowczo pisze o p. Kubicy: "Mam nadzieję, że się mylę, ale po tym co zobaczyłem do tej pory, nie jest odpowiednio przygotowany do prowadzenia samochodu."
  Czyli - może się myli, ale na podstawie tego, co widział, głosi że zawodnik nie jest przygotowany. Nieuczciwe wywody.

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Nick Kyrgios skrytykował Novaka Djokovicia. "Chce być jak Roger Federer"

  Pomysł bodaj p. McEnroe, a przynajmniej on go zgłosił w czasie jednego z "Game, set and Matts".

 • RobertW18 lubi Komentarz

  od dawna piszę że w Williamsie chodzi tylko o promowanie i wygranie Russela z Kubicą , to nie są takie same samochody , zobaczcie wyścig pierwsze 10 okrążen Russell jedzie prawie cały czas 2 sekundy za Kubicą a potem nagle każą mu coś pozmieniać i Russell odjeżdza po sekundzie na okrązeniu , cuda wianki

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Dokładnie,oglądałem wyścig i kubica był przed russellem tak jak mówisz prawie 2 s,na chwile odszedłem(trwało to może 10 s i nagle kubica za russellem i to sporo,dopiero później się dowiedziałem,że inżynier wyścigowy kubicy kazał mu zmienić program,tu coś śmierdzi i to na kilometr...

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Zwróć uwagę na jedno zdanie:
  "Zespół poprosił mnie o zmianę paru rzeczy w ustawieniach na kierownicy. "
  Robertowi NIE WOLNO skończyć wyścigu przed Georgem. Może ma to zapisane w kontrakcie...

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Znany portal zajmujący się F1 pokazał statystykę. Robert Kubica przegrywa 0:5!

  Ten sprawozdawca SF, p. Bodakowski, pisze w zasadzie nieprawdę:
  "To nie zmienia faktu, że do niedzielnego wyścigu znów wystartuje na szarym końcu całej stawki."
  P. Russell jechał, jak sam mówi "na limicie", rozbił swój wóz, trzeba było wymienić skrzynię biegów, więc został ukarany przesunięciem o "5 pozycji" (ha ha ha) na starcie.
  Poza tym to "znów" p. Bodakowskiego jest kłamliwe. Na ogół p. Kubica nie startuje ostatni, bo różni zawodnicy też "jadący na limicie" rozbijają swoje wozy itp. i potem wyjeżdżają z "pit lane".

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Czy wyobrażacie sobie żeby nadzieja angielskiej F1 George Russell był wolniejszy w angielskiej drużynie od RK? Polak dał pieniądze i wszystko. Swoją rolę już spełnił. Takie manipulowanie bolidem RK może jedynie spowodować wypadek Roberta. Oby ta niesmaczna zabawa angielskiej firmy nie skończyła się tragicznie.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Startują zespoły desygnujące zawodników. Williams jest słaby.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Roberta czy badziewiatego samochodu wiliamsa?

 • RobertW18 napisał/a komentarz do F1: Robert Kubica szczerze o sytuacji Williamsa. "Byłoby wspaniale, gdybyśmy tracili sekundę do rywali"

  Może to dopisano później, ale jest: "Polak przy okazji briefingu w Barcelonie stwierdził wprost, że byłby szczęśliwy, gdyby nagle Williams tracił nieco ponad sekundę na okrążeniu do kolejnego rywala."

 • RobertW18 napisał/a komentarz do Jarosław Wierczuk: Kubica nie powinien krytykować Williamsa. Russell motywatorem zespołu (komentarz)

  "Redakcja" (podpisująca się także jako "Jarosław Wierczuk", ale to dodatkowo, więc wypada się do niej zwracać w rodzaju żeńskim) jest cokolwiek nieuczciwa. Napisała: "Otóż Robert doskonale wiedział w co się pakuje. Miał pełną świadomość jak mają się sprawy w zespole, bo przecież w 2018 roku był jego częścią. Wiedział również, że problemy wokół Williamsa nie rozwiążą się z miesiąca na miesiąc, a zatem dokładnie zdawał sobie sprawę co do realnych szans i mimo to był w pełni zdecydowany na sezon startowy, ponieważ właśnie to było główną motywacją.
  Krytyka zespołu jest zatem ze strony Roberta nie do końca na miejscu."
  Powinna sobie uświadomić, że p. Kubica nie miał najbladszego pojęcia o tym, jaki wóz otrzyma i że zespół będzie miał w końcu niespotykane opóźnienia (pomimo wcześniejszego rozpoczęcia prac). Więc nie jest prawdą, że "doskonale wiedział" i że "miał pełną świadomość".
  Wiedział jednak sporo i dość słusznie można by mu wytknąć teraz, że nie przypilnował (współpracując z prawnikami Orlenu), by w umowie zapewniono starania Williamsa o równą jakość sprzętu dla obu zawodników.
  "Kubica nie powinien bowiem upubliczniać informacji o podwójnych standardach sprzętowych w Williamsie, bo coś takiego powinno być wcześniej wykluczone poprzez kontrakt."
  Powinno być wykluczone, ale jeśli nie jest, to p. Kubica powinien właśnie głośno upominać się o swoje (bo jeśli nie umowa, to przynajmniej zwykła uczciwość wymaga, by sprzęt był zbliżonej jakości, bez "podwójnych standardów sprzętowych"). Sama "Redakcja" napisała: "takie twierdzenia ... tylko potwierdzają ... moją wersję o zdecydowanie zbyt niskim poziomie oczekiwań względem Williamsa" w umowie. No więc, jeśli według jej domysłów nie ma tego w umowie, to czemu "Redakcja" wyskakuje z tym, że p. Kubica "nie powinien ... upubliczniać informacji o podwójnych standardach"?
  Jednak nawet jeśli sprawa równej jakości wozów jest zapisana w umowie, to p. Kubica - wbrew ocenom "Redakcji" - też ma prawo mówić o tej nierówności. To jest sprawa tego, co o nim wypisują w świecie różne "redakcje". Jeśli by nic o różnicy sprzętu nie powiedział, to by wypisywały - "jest słaby, przecież wcale nie narzeka na sprzęt".

 • RobertW18 lubi Komentarz

  "to kwestia osobistych preferencji" jak powiedziała Claire, czyli co.... że bolidy są identyczne? Chyba zapomniała, że na wykresach też były widoczne różnice między autami.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Bla bla bla..To są dwa różne bolidy, tylko Claire nie chce tego powiedzieć
  Trzeba być Januszem żeby myśleć inaczej.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Williams wymyślił że skoro nie mogą ścigać się z resztą stawki to zrobią sobie własną F1 i będą ścigać się sami ze sobą. Dla urozmaicenia kierowcy który nie jest Brytyjczykiem da się zezłomowaną podłogę i niepotrzebne nikomu części. Można - można.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  I tak w krotkim czasie z jasia smrodka wyrosl nam Jan Smrod .

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Williams to firma, która dba o swoje interesy.
  Musi realizować umowy i plany.

 • RobertW18 lubi Komentarz

  Jeżeli dadzą mu bolid Kubicy, to ok. Ale jeżeli dadzą auto Russella, to znaczy że nie mają zamiaru nic robić przy bolidzie Roberta. Zobaczymy

 • RobertW18 napisał/a komentarz do F1: Sebastian Vettel nie dba o swoje dziedzictwo w F1. "Nie obchodzi mnie to jak zostanę zapamiętany"

  "Kołodziejczyki" upajają się władzą. Jest to też znamienne dla ludzi, którzy nie umieją uzasadniać swoich poglądów, że wolą uciszać innych niż spierać się z nimi.
  Dlatego nie będzie żadnych uzasadnień...

 • RobertW18 lubi Komentarz

  I czego mi usunęliście komentarz? Moderator powinien wstawiać swoje uzasadnienie i zostawiać po tym ślad, bo inaczej będziemy się bawić w kotka i myszkę. Podobno nie cenzuruje się internetu, ale żyjemy w Polsce. Polskie portale... pfff...

 • RobertW18 napisał/a komentarz do F1: Robert Kubica zadowolony z siebie, ale jest wiele do poprawy. Wszystko zależy od Williamsa

  Po co tu wypisywać swoje proroctwa? Tym bardziej, że przewidywanie słabych wyników tego wozu Williamsa nie jest wcale odkrywcze...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Anty Syf

Zgodnie z zasadą niskiej wartości medalików mam w Twoim przypadku dziwne przeczucie że treść przymilania ma na celu dowiedzenie się kim to on anty jest ? Chyba właśnie jesteś z tej grupki wzajemnej adoracji lub samego syfu..??? Pozdrawiam a raczej nawet dziwne zostawiam bo jak tylko mnie wcieło to i ciebie ubyło,dziwne no nie ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.