Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Misiek70 lubi Komentarz

  może i lepiej że Ostaf nic nie napisal.,
  "Pudelek" tylko umie jątrzyc i konfabulować...

 • Misiek70 lubi Komentarz

  Na tym portalu zapomniano o rocznicach śmierci Łulasza Romanka, Rafała Kurmańskiego, Krystiana Rempały, Lee Richardsona..w zamian powstawało pierydlion artykułów, które miały za zadanie jedno. Skłócić i podnieść klikalność. Ale jak sie zamienia felietony Smołka i Drozda na felietony np. Pana Janka to mamy co mamy. Cóż era Ostafa. Prawdziwi kibice pamietaja.

 • Misiek70 lubi Komentarz

  W Rzeszowie pamiętamy. Pozdrawiam Panie Janku.

 • Misiek70 lubi Komentarz

  Prawdą jest, że ciała dały portale żużlowe- na SF w dniu rocznicy śmierci ( w bieżącym roku) Krystiana- nie było o nim ani słowa! Jedyny artykuł, który kojarzę tego dnia o KR pochodził ze strony Stali Rzeszów, która nie zapomniała o swoim byłym zawodniku, były też drobne wzmianki na Twitterze/FB Stali i Unii Tarnów. Tyle. A w dużej mierze to obowiązkiem min. portali takich jak ten, jest o takich rzeczach pamiętać! No, ale od momentu gdy do redakcji SF dołączył i zaczął w niej grać główne role pewien pseudo- redaktorek od pseudo- afer, niestety równia pochyła... Przykre.

 • Misiek70 lubi Komentarz

  W sobotę była msza za ŚP Łukasza Romanka , niestety nie było na niej nikogo z przedstawicieli rybnickiego klubu , prócz Szuminy .

 • Misiek70 lubi Komentarz

  A pisałem w komentarzu że śmieszne pismaki z SF zapomnieli że tego dnia przypada rocznica śmierci Rempaly my w Tarnowie pamiętamy o Krystianie i każdy 2 bieg jest oglądany na stojąco a skandowane jest jego imię i nazwisko

 • Misiek70 lubi Komentarz

  A co ma wspolnego Wanda z bandami kinetycznymi ? przecież to broszka miasta. Wanda dużo kasy nie ma ale tutaj akurat nie zawinili niczym tylko opieszałe miasto. Co więcej gdzieś czytałem że Wanda chciała zrobić te bandy na swój koszt ale miasto nie odpisywało na pismo. Niedlugo te bandy mają w koncu zrobic tam

 • Misiek70 lubi Komentarz

  POja to POjac przynajmniej żeby miał honor się przyznać że dał doopska a nie zwalać jak panienka na innych. Wina Jarka i tyle ;)))))

 • Misiek70 lubi Komentarz

  pan prezydent Jaśkowiak ma jednak pewne kłopoty z logicznym myśleniem. On nie widzi rzeczywistości taka jaka jest , lecz postrzega ja przez pryzmat swoich zapatrywań politycznych. Porównani propozycji nagród za oprawę z okazji rocznicy PW do rozróby na Bułgarskiej jest równie uprawnione jak porównywanie najnowszego bolidu wyścigowego do szafki na obuwie! Nie jestem zagorzałym zwolennikiem rządzącej partii, ale obwinianie jej dokładnie wszystkim (w tym suszą, powodzią, decyzjami prezydenta Trumpa, rezultatami kolarzy w Giro Italia itp) jest zwyczajnym prymitywnym partyjniactwem. Człowiek na reprezentatywnym stanowisku powinien zważać na to co mówi

 • Misiek70 lubi Komentarz

  Co ma upamietnienie przez kibicow Legii do burd spowodowanych przez kibicow Łacha ? Za wszystko jest winna Legia, nawet za to co Łach zrobi, wiekszej bzdury nie slyszalem

 • Misiek70 lubi Komentarz

  Przedtem wszystko to wina Tuska teraz PIS - dziwny kraj!

 • Misiek70 lubi Komentarz

  Oczywiście wszystko wina PiS. Nie władze miasta, które nie potrafiły odpowiednio zabezpieczyć imprezy. PO umizgiwało się do przestępców. Nawet z gangstera "masa" zrobili celebrytę i eksperta telewizyjnego. Ale to było PO, więc wszystko OK.

 • Misiek70 lubi Komentarz

  bezczelna i cyniczna pyra , myślenie na poziomie 7-8 letniego dziecka

 • Misiek70 otrzymał srebrny medal w kategorii Promotor Dnia

 • Misiek70 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Misiek70 lubi Komentarz

  hahaha dlaczego mnie to nie dziwi ,ze winny PiS.........hahahah padlem:)))

 • Misiek70 lubi Komentarz

  Gdyby nie PIS, to Poznań wciąż byłby krainą mlekiem i miodem płynącą. Bo przecież wcześniej tak było za rządów komunistów i POstkomunistów. A teraz w Poznaniu rządzi PIS i dlatego jest syf, kiła i mogiła.

 • Misiek70 lubi Komentarz

  Heheszky tyle zna się na piłce co ja na papiestwie.Szkoda mi trochę imbecyla co nie widzi że kibole legii to taka sama patologia jak z poznania.To może jak nie było wydarzeń pod Kutnem to może i meczu nie było sądząc z jego rozumowania.MATOŁ!

 • Misiek70 lubi Komentarz

  To nie Legia zaczepiła, to Wy zrobiliście szajs, .....oj Poznań wstydź się, tym bardziej że piszę to ja

 • Misiek70 lubi Komentarz

  Odp do heheszky: Wytrzymali ciśnienie aż do Kutna gdzie zdemolowali dworzec i zaatakowali policjantów. Brawo, wytrzymali ciśnienie, no po prostu medal im dać. Najwięksi bandyci i idioci w kibolskim środowisku...

 • Misiek70 lubi Komentarz

  J. Jaśkowiakowi w głowie się poprzestawiało, bo tak chory z nienawiści, czy tak cyniczny? Jak będąc związanym z poprzednim rządem, który pokpił sprawę walki z przestępczością stadionową - jak można tak bredzić? Zwłaszcza w Poznaniu - jak tak można bredzić. Kibol w Poznaniu od zawsze to był kibic, owszem, wielkiej namiętności ale nie przestępczości. To lewactwo, poprzedni rząd i cała machina ich medialna chcąc prawdopodobnie "przy okazji" przywalić polskim patriotom nie chcącym być eurod**olizami — perfidnie zaczęli "zlepiać" kibolstwo, czyli pełne namiętności kibicowanie z przestępczością, którą w ich propagandzie zrównano z kibolami, zamiast nazwać rzecz po imieniu i oddzielić jedno od drugiego. Fakt, przestępczość już wtedy przenikała w struktury kibicowskie, ale tu właśnie tkwił błąd rządu: zamiast wzmocnić kibiców zagorzałych do obrony przed przestępczością, odcinając jedno od drugiego, raczej scalali ze sobą te środowiska; bo aż tak nienawidzą patriotyzmu? Nie mam pewności, czy obecne władze będą zdecydowanie chcieć to odwrócić, co PO zniszczyło - ale bezczelnością do kwadratu jest to, co J. Jaśkowiak mówi. Dodaje mi on jednak tylko nadziei, że pobudzi w ten sposób wahający się PiS do przeprowadzenia akcji odwrotnej, niż poprzednicy. Przestańmy opowiadać bajki, że to kluby mają zabezpieczać zawody i tyle, jak przestępcy je rozbijają, to winne kluby. W dodatku - pojedyncze. Raz ten, raz inny "nie upilnował". Tylko zdecydowana akcja przeciw przestępczości zorganizowanej, czyli ze strony odpowiednich sił działających na bazie całego prawa a nie tylko na bazie ustawy o imprezach zorganizowanych jest w stanie doprowadzić do rozwiązania problemu. Od dawna piszę o tym - ale oczywiście to niewygodne. Nie tylko ja. Mówił parę miesięcy temu o tym J. FIlipiak, właściciel Cracovii - wczoraj wspomniał D. Mioduski, właściciel Legii. Dziwnym trafem - mówią o tym właściciele klubów a nie prezesi klubów na społecznym garnuszku z budżetów miejskich zasilane, jak Piast, Górnik, Śląsk itp? Absolutnie nie dziwota. Zasilane z kasy miejskiej kluby potrzebują głosów przy urnach a nie płacą ze swojego - to im to nie przeszkadza. Jak długo jeszcze będzie ta anomalia powszechna? Natomiast prezesi nie potrzebują głosów przy urnach tak bardzo - ale gdy płacić muszą ze swojej kieszeni, to sięgają do rozumu i mówią rozumnie.

 • Misiek70 lubi Komentarz

  BUAHAHAHAHAHAHA! I to Jaśkowiak powiedział?? Ten Jaśkowiak??

 • Misiek70 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Misiek70 lubi Komentarz

  No bo PO przez 8 lat swoich rządów to faktycznie dużo zrobiła odnośnie kibolstwa...
  Jak zawsze dużo gadali, a ch... robili. Jak to oni.

 • Misiek70 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.