Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Janek ... oglądałem mecz na Wembley ... byłeś dla mnie Wielki !!!! Dzisiaj jesteś dla mnie ZEREM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  A spocony Janek opluł się jak wygłaszał te swoje farmazony?

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  ile razy tomaszewski walnal glowa w slupek? musialo byc wiele razy

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Pewnie dostanie podwyzke emerytury za ...uttrwalanie wladzy a przeciez utrwalal kazda wladze liczac i ta sprzed 1990 roku !

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Pierwszy raz zgadzam sie z Lato. Premier może sie cmoknąć ale niczego mi nie zabroni! Niedawno obwieszczał koniec pandemii gdy chodziło o koryto dla dudy!!!

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Tomaszewski to typowa wazelina, zawsze kadzi temu co jest u władzy. A teraz gdy jego córka jest współprowadzącą koło fortuny w telewizji publicznej , to zrobi wszystko żeby jej nie zaszkodzić !!! Fałszywy spocony typ bez honoru !!!

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Brawo brawo p. Grzegorzu. W pełni popieram. A Tomaszewski?.... Żal komentować, przecież to pisior pełną bramką

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Tomaszewski, zaszyty pisor, zidiociał do reszty, jak Pietrzak czy Jakimowicz.

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  ,,Jedną z restrykcji jest nakaz niewychodzenia z domu dla seniorów, czyli osób powyżej 70. roku życia. Premier zaapelował do nich, by wychodzili z domu tylko przy zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życia codziennego. '' - fake news !!!
  Premier apelował do wszystkich o pozostanie w domach a zwłaszcza do seniorów ponieważ są najbardziej zagrożeni. Fake news !!! Nie ma takich restytucji ani nakazów.- Jaki ekspert taka redakcja, BANDA IDIOTOW

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Gdyby Lato powiedział,że oddaje stolec codziennie to Jan od razu kontra do niego,że nie robi kupy bo jest lepszy od niego. Prywatna wojenka dwóch tetryków z wątkiem politycznym w tle.

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  brawo Lato

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  tomaszewski to wazeliniarz moze ma nadzieje na jakis stolek od prezesa brawo grzesiu premier klamca niech zakazuje swojej rodzinie

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Są zawody, które z racji specyfiki swojego funkcjonowania winny być traktowane ostrzej niż inne.
  To tej grupy zaliczam adwokatów, sędziów czy prokuratorów.
  Adwokat powinien być jak pilot Airbusa.
  Chodzi mi o to że u pilota nie ma czegoś takiego jak domniemanie pełnego zdrowia, to on MUSI UDOWODNIĆ że - na przykład - nie ma padaczki.
  To samo adwokat.
  To on powinien wykazać że jest niewinny.
  Tak uważam.
  To są zawody szczególne, bezpośrednio wpływające na nasze życie i zdrowie.
  Więc jeśli ABW zarzuca Giertychowi zagarnięcie 92 MILIONÓW złotych, to raczej życzmy zdrowia i współczujmy akcjonariuszom czy wierzycielom spółki, bo oni teraz mają prawo wyrywać sobie włosy z głowy.

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  BRAWO DLA GORTATA! MA RACJĘ W 100%.
  PANIE ROMANIE -NIECH PAN SIE TRZYMA! TO PODŁY ,NIKCZEMNY ATAK PISU NA PANA.
  MAJĄ U SIEBIE CO DRUGIEGO PRZESTĘPCĘ WIĘC ATAKUJĄ UCZCIWYCH ,TAKIM JAK SUPER GOŚĆ ROMAN GIERTYCH! DUŻO ZDROWIA! SERDECZNIE POZDRAWIAM:)

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Zdrowia Panie Romanie, i nie dać się zastraszyć

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że nie zważa na opinie ludzi, dla których nawet średnie to abstrakcja. A ciemny ludek niech się kisi we własnym sosie:)

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Ludzie! Zastanówcie się co Wy piszecie. Ktoś komuś napisał słowo wsparcia a rozpętuje się jakaś g*wno burza. Czemu na każdy temat wszyscy muszą się dzielić? Czemu wszystko musi być upolitycznione w tym kraju. Co on takiego napisał wielkiego...

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Bożę, ludzie, skąd w Was tyle agresji? Za partię jesteście w stanie zabić drugą osobę. Ogarnijcie się zanim nie jest za późno.

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Ludzie jak tak czytam te Wasze komentarze w których pokazujecie ile jest jadu u Was to żal mi Was!Pan Marcin napisał to co każdy powinien zrobić i ja również życzę Panu Giertychowi szybkiego powrotu do zdrowia!!!

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Dla niedouczonych tłuków, w Australii jest teraz zima, więc to normalne, że ludzie chorują na różne wirusy. To byłaby sensacja gdyby nie było chorych. Przestańcie w końcu siać tą panikę, bo oni chcą tylko nas zastraszyć i okraść.

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Ten artykuł to totalna BZDURA. mieszkam w Australii i prawda jest że z pierwszą fala to sobie poradzili bezmala płynnie.... A potem wystarczyło "black lives matter" i kilku idiotow co to maseczek nie chcieli nosić i na granicach stanowych w deklaracjach bzdury pisali i masz babo placek teraz płacz bo w domu nikt siedzieć nie chce.... stare 4 lockdown Wictoria ma 2 dzień i tylko drugiego dnia policja nie zastała 800 osób w domach... więc ja was proszę!!!! Zwerifikujcie swoje beznadziejne informacje...
  Tragedia artykuł... A prawda jest taka że niektóre stany mają prawo że przybycie z Hotspotu i niezadeklarowanie grozi kara do 3 lat więzienia- pierwszy rozprawa tego typu w tym tygodniu ha!!!!!

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Szkoda pisać o koronie, bo u nas wierzą w jego istnienie tylko ludzie normalni i ci co mieli z nim jakąkolwiek styczność. Reszta gada o jakimś okradaniu, manipulowaniu, płaskiej kuli ziemskiej itp, tak jakby upadek ekonomiczny wszystkich państw był tajemniczym celem wszystkich tych państw, a rząd polski zgadał się w tym celu z rządami Togo, RPA, Australii i pozostałymi, żeby była ogólnie zgodna wersja dla mas. No i oczywiście wciągnięci są w to TVN oraz wszystkie laboratoria farmaceutyczne na świecie. Ale my, naród polski, nie damy się zrobić w balona, nas nie zmanipulują, bo my wiemy lepiej! Tak jak nie zmanipulowali nas przy wyborach, gdzie wybraliśmy na prezydenta człowieka, który nie ma nic do gadania.

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Kinga Duda stała się narzędziem w rękach PiS-u tak jak jej ojciec. Wygłosiła swój apel dokładnie w momencie gdy dostała na to pozwolenie z PiS-u i gdy to było korzystne dla jej ojca !!! A Kasi Skorupie życzę tylko szczęścia bowiem jej orientacja seksualna jest mi obojętna.

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Jeszcze trochę to PiSlandia będzie wystawiała swoją własną reprezentację.

 • Jan Niedb lubi Komentarz

  Oczywiście, wybór prosty. Trzaskowski.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.