Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mądre głowy z Puławskiej szukając oszczędności mogłyby uszczuplić sztaby szkoleniowe, skoro relacje foto i wideo ze zgrupowania pokazują pracę 1 osoby, może drugiej statystującej. Pozostałych 8 person robiących za tło. W takiej sytuacji nie ma się co dziwić, że z nudów poszli sobie na wesele. Organizacja ZPRP, poziom najniższy z możliwych. Ciekaw jestem czym spróbują jeszcze przebić samych siebie.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czyżby był to kolejny przykład młodego wychowanka, którego doceniają w obcym klubie, a nie macierzystym? Kluby macierzyste nie szanują swoich juniorów proponując im marne warunki, przepłacając na zawodnikach po SMSach. Klub z Trójmiasta już nie raz zabłysnął tracąc wartościowego młodzieżowca i nie wyciąga wniosków. Oto przykład jak klub źle zarządzany traci to co ma najcenniejsze. Brawo Pogoń, 2:0 dla Was w pojedynku z Wybrzeżem.

 • Dyktafon lubi Komentarz

  No to ja proponuję w podziękowaniu pomodlić się za przedstawicieli naszego Ciemnogrodu, Zbawiciela i jego kolegów, którzy w okresie pandemii organizują nikomu nie potrzebne zgrupowanie szkoleniowe. W trakcie rozgrywek superligi, tuż przed turniejem o Puchar Polski, podczas pucharów europejskich. Zgrupowanie organizowane w okresie koronawariacji, w trakcie przyrostu zachorować i to w miejscu, gdzie w tym samym czasie odbywa się wesele. Komuś należy się nagroda. Bo gdyby jeszcze ta akcja szkoleniowa coś wnosiła ... ale oprócz kilku kontuzji i przymusowej izolacji zawodników to nie zauważam pozytywów. COSy przyjmują byle kogo, zespoły wiejskich kopytkarzy, małoletnich kolonie, a Reprezentacje narodowe wolą hotele z weselami. A. oszczędność, czy B. głupota? Intuicja podpowiada mi ... B.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Mirosław się nie martwi, bo on dopuści nawet zespoły 7 osobowe, byle tylko Puchar spowrotem wrócił tam skąd przyjechał. Na miejscu Prezesa Kmiecika wystosowałbym pismo o przełożenie terminu Pucharu i to z winy ZPRP jako organizatora zgrupowanie kadry (po mistrzowsku). Zawodnicy w izolacji, nie trenują, nawet po otrzymaniu pozytywnego wyniku, wezmą udział w jednym, może dwóch treningach? Widać na którym miejscu jest zdrowie i bezpieczeństwo zawodników. Tylko kasa, wygórowane mniemanie i stołki do pilnowania... Reszta na szarym końcu. PZPR i jego leśny tok myślenia doprowadzi do zakończenia sezonu jeszcze przed końcem pierwszej rundy.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Związek zatrudniając Pana Markuszewskiego powinien zastanowić się nad jedną kluczową kwestią : dlaczego ten Pan co sezon lub nawet krócej zmienia pracodawcę, ale też i dyscyplinę? Raz mężczyźni, raz kobiety, raz dzieci. To jest chyba jasne, że coś może być nie tak tym bardziej, że wyniku sportowego jak do tej pory nigdzie nie było. Czyżby związek chciał mu pomóc i wbrew wszystkiemu przetrzymać go u siebie dłużej niż inni? Gratuluję kryteriów doboru trenerów kadr narodowych na podstawie takiego dorobku.

 • Dyktafon lubi Komentarz

  Rombel i Przybecki jako trenerzy kadry męskiej to jakieś nieporozumienie.....Rombel !!!jeśli masz chociaż trochę honoru.....to weż się za trenerkę w Legionovii....Szara da Ci szansę

 • Dyktafon lubi Komentarz

  jak był czas na granie to pokazali że się nie nadają do niczego jak jest czas nadzwyczajny to pretensje do koronawirusa

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może lepiej do swojego Kwidzynia. I tak nadal jest tam ważną postacią. W klubie na to czekają, a i SMS też dzięki niemu to miejsce się znajdzie.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Poprawka : on nic nie prowadzi, on po prostu tam jest.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przyszło krysko na Skórzysko. Kasa i sława pokusiły, a wyników brak. Nic dziwnego, że Pan Jurek mówi pas. Wiecznie drugi nie potrafi być pierwszym. Ale nie ma tego złego. Za chwilę usłyszymy gdzie to znowu zachaczy się pan Skórski. O kolegach z układów się nie zapomina.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Związek się bawi. Leśne dziady się bawią. Ale tylko za samą jazdę po % nie daje się: 2000zł grzywny, 3 letni zakaz prowadzenia, 5000zł na cele społeczne. Pan Redaktor lepiej sprawdzi następnym razem co w lesie piszczy.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kiedy trzech zawodników rzuca kolejno 5/6/7 bramek a reszta w sumie nic, albo tylko symbolicznie to to nie jest praca grupowa tylko indywidualne umiejętności tej trójki. Każdy z nich wyróżnia się w swoim klubie i każdy z nich pokazuje, że potrafi to wykorzystać tutaj. Spójrzcie lepiej na nazwiska, które w młodzieżowej piłce ręcznej są już dosyć znane, a niestety w kadrze widzimy, że bez klubowej drużyny zawodnik sobie nie radzi. To nie Jurasik i to nie Markowski mogą coś poukładać z tego materiału. Ani jeden ani drugi nie powinien obejmować tego stanowiska. Jednego z nich już nie ma, nad drugim czuwa "zbawiciel" i poczekajmy na efekty. Zapewne, nie prędko.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żenada na poziomie Himalajów.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Taa zmieni się... Może jak Asystent Skórski przypomni sobie, że nie jest już asystentem. Chociaż duet z Rydzem pokazał z Holandią, że jeden siedzi i dłubie w nosie, a drugi chyba zgłupiał co tam robi i lata od prawej do lewej przez 20' z zieloną kartką w ręku i chyba zastanawia się co z nią zrobić. Panie krzyknij do nich, powiedz, wytłumacz, albo weź ten czas i pokaż. Bo na migi to Ci nie wyszło wczoraj.

 • Dyktafon lubi Komentarz

  ZPRP? Związek Polskiej Ręcznej Piłki? :) ...albo Związek Piłki Ręcznej Polski? ;] PZPR powinno być ;] hmmm... chociaż w sumie to mało się zmieniło ;] Samo Związek się już kojarzy z komuną ;] Jakby nie było tych związków wszystkich, to by pewnie ludzie nie uprawialiby sportu w ogóle i by poumierali ;]

 • Dyktafon lubi Komentarz

  Ciemnogód z Puławskiej zarasta jeszcze bardziej. Nie widzą na co dają pieniądze z ministerstwa albo nie chcą widzieć bo pewnie po drodze i oni skubną co trzeba. Sam zajmij się Pan koordynowaniem tego waszego cudownego projektu , pojedź i przyjrzyj się pracy tych twoich koordynatorów. Jedna 105 lat, ona wyszkoli nam prawdziwych herosów - Brawo. Druga, blond gwiazda już miała okazje spaść zanim zaświeciła. Kolejni, co się popisali obsadzaniem koleżków i tworzeniem ośrodków tam gdzie mają z tego interes. Albo tacy co to jeżdżą i na małe dziewczynki chętnie popatrzą. I wywiad i te całe OSPR to dalsza kompromitacja leśnych opowieści.

 • Dyktafon lubi Komentarz

  Co to za statystyka , głowa boli. Do SMSow trafiają elementy z OSPR bo co lepsi zawodnicy nie chcą pchać się do związkowych szkół, a ZPRP swoimi działaniami w SMS nie robi dobrej reklamy. Zastanówcie się czy tak można coś zbudować. Przekupić możecie kilku na rok, z których i tak trzeba wrócić do podstaw żeby choć jeden wyszedł do góry.

 • Dyktafon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jakie talenty? Jaki monitoring? Jaka indywidualizacja ? Ktokolwiek ze środowiska piłki ręcznej obserwujący z boku działalność ospr czy SMS pewnie teraz ma niezły ubaw czytając tę szopkę. Mamy 4 smsy. Gdzie i w którym są te talenty ? Którykolwiek SMS posiada choć 1 talent wyróżniający się w swojej kadrze ? Wyróżniający się w taki sposób, aby trenerzy nie bali się na niego postawić w najważniejszych momentach? Przynajmniej w swoim roczniku ? Bo już nie wymagam, żeby nie daj Bóg w wyższym. I spójrzmy przecież tylko na tych pochodzących z chełpionego programu. Pomińmy już Olejniczaka i jego przygodę z tym śmiesznym programem.

 • Dyktafon lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Dyktafon lubi Komentarz

  Jak zawidnicy z ospr mają rywalizować z Europa jak system ospr nie pozwala im rywalizować w meczach. Jedynie tylko trenują, a polskie kluby młodzieżowe grają w swoim krwigrajku. Zawodnicy wymienieni przez Pana Drobika wyróżniali się już w swoich klubach i tak by grali na wysokim poziomie bez względu czy byliby szkoleni w ospr czy nie. Większość z wymienionych rozwinęła się dopiero po opuszczeniu programu ospr, przy czym w przypadku nazwisk z wypowiedzi pana marionetki nie trawiło to dłużej niż rok.

 • Dyktafon otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.