Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    1.Lindbaeck (1,3,3,3,2,3) 15
    2.Huckenbeck (3,2,3,1,3,2) 14
    3.Pawlicki (2,3,3,1,2,1) 12+3
    4.Madsen (3,1,1,2,3,0) 10+2
    5.Kasprzak (3,3,1,0,1) 8+1
    6.Sajfutdinow (1,0,2,3,3) 9+0
    7.Milik (1,1,1,2,3) 8
    8.Woelbert (2,1,1,2,2) 8
    9.Hampel (2,3,0,0,2) 7
    10.Jonsson (3,2,0,1,1) 7
    11.Michelsen (1,0,3,2,1) 7
    12.Lambert (0,1,2,3,1) 7
    13.Kildemand (2,2,2,1,0) 7
    14.Lebiediew (0,2,2,0,0) 4
    15.Kudriaszow (0,0,0,3,0) 3
    16.Franc (0,0,0,0,0) 0

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Rospiggarna Hallstavik
    9.Jason DOYLE (2*,2,2,3,2) 11+1
    10.Max FRICKE (3,2*,1*,3,0) 9+2
    11.Robert LAMBERT (2,3,2*,2*,3) 12+2
    12.Jacob THORSSELL (1*,2*,3,2,1) 9+2
    13.Andreas JONSSON (3,2,1*,1) 7+1
    14.Tero AARNIO (2,0,0) 2
    15.Sam MASTERS (1*,3,1*) 5+2

    Masarna Avesta
    1.Linus SUNDSTROEM (1,0,-,1) 2
    2.Kim NILSSON (0,1,1,0) 2
    3.Tai WOFFINDEN (3,3,3,3,2,3) 17
    4.Artur CZAJA (0,1,0,0,-) 1
    5.Antonio LINDBAECK (2,1,3,0,2,1) 9
    6.Emil MILLBERG (0,0,0) 0
    7.Joel ANDERSSON (3,1*,0,0) 4+1

    WYNIK - 55:35

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Eskilstuna Smederna
    9.Fredrik LINDGREN (3,3,3,3,3) 15
    10.Krzysztof BUCZKOWSKI (0,2,0,2) 4
    11.Michael JEPSEN JENSEN (2,3,1,1*,3) 10+1
    12.Mikkel MICHELSEN (1*,0,3,0,0) 4+1
    13.Niels Kristian IVERSEN (3,3,2,1,0) 9
    14.Pontus ASPGREN (2,0,0) 2
    15.Linus EKLOEF (1*,1*,0) 2+2

    Lejonen GISLAVED
    1.Jaroslaw HAMPEL (2,1*,1*,3,2) 9+2
    2.Maksym DRABIK (1*,2,2,1,2) 8+1
    3.Chris HOLDER (3,1*,3,2,1*) 9+2
    4.Kacper WORYNA (0,3,2,0,1*) 6+1
    5.Rohan TUNGATE (2,0,1*,0) 3+1
    6.Mathias THOERNBLOM (0,0,-) 0
    7.Timo LAHTI (3,1*,2,2) 8+1

    WYNIK - 46:44

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Vetlanda Speedway
    9.Artiom LAGUTA (3,3,2,3,2*) 13+1
    10.Tomas H. JONASSON (0,1*,0,0) 1+1
    11.Leon MADSEN (3,3,3,2,3) 14
    12.Brady KURTZ (0,0,1,0,0) 1
    13.Bartosz ZMARZLIK (3,3,3,2*,3) 14+1
    14.Filip HJELMLAND (1*,0,0) 1+1
    15.Robert MIŚKOWIAK (2,2,0) 4

    Kumla Indianerna
    1.Bjarne PEDERSEN (2,1*,1*,1,2) 7+2
    2.Vaclav MILIK (1*,2,2,1*,1*) 7+3
    3.Kenneth BJERRE (2,1*,2,0) 5+1
    4.Piotr PROTASIEWICZ (1*,3,2,3,0) 9+1
    5.Anders THOMSEN (2,2,3,1,1) 9
    6.Victor PALOVAARA (0,0,1) 1
    7.Ludvig LINDGREN (3,1*,0) 4+1

    WYNIK - 48:42

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Dackarna Malilla
    9.Greg HANCOCK (1*,3,2,3,2) 11+1
    10.Hans ANDERSEN (2,3,2*,2,0) 9+1
    11.Pawel PRZEDPELSKI (1,0,3,1*) 5+1
    12.Patryk DUDEK (3,2,2*,3,1) 11+1
    13.Maciej JANOWSKI (3,3,2*,2*,3) 13+2
    14.Oliver BERNTZON (3,1,0) 4
    15.Joel KLING (1,1,0) 2

    Vastervik Speedway
    1.Nicki PEDERSEN (3,3,1*,3,3,2) 15+1
    2.Grzegorz ZENGOTA (0,-,2,0,-) 2
    3.Peter LJUNG (2,0,1,0,1) 4
    4.Bartosz SMEKTALA (0,2,1,0) 3
    5.Peter KILDEMAND (2,1,0,3,1,0) 7
    6.Anton KARLSSON (0,0,1) 1
    7.Mikkel BECH (2,0,1) 3

    WYNIK - 55:35

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    1.Doyle (3,3,2,1,3,3,3) 18
    2.Zmarzlik (1,3,3,2,3,3,2) 17
    3.Lindgren (2,2,3,2,3,2,1) 15
    4.Woffinden (3,2,2,1,2,2,0) 12
    5.Dudek (3,3,2,0,2,1) 11
    6.Hancock (2,1,1,3,3,1) 11
    7.Jonsson (2,2,0,3,2,0) 9
    8.Sajfutdinow (2,1,3,1,1,0) 8
    ---------------------------
    9.Holder (0,1,1,3,2) 7
    10.Pedersen (3,2,1,0,1) 7
    11.Janowski (1,1,2,2,1) 7
    12.Laguta (0,0,3,3,0) 6
    13.Zagar (1,3,0,0,0) 4
    14.Vaculik (0,0,1,2,0) 3
    15.Pawlicki (0,0,0,1,1) 2
    16.Cook (1,0,0,0,0) 1

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Lejonen Gislaved
    9.Jaroslaw HAMPEL (1*,3,2,3,3,1*) 13+2
    10.Rohan TUNGATE (2,3,0,2) 7
    11.Maksym DRABIK (2,1,3,1*,2,2) 11+1
    12.Timo LAHTI (0,0,-,-,-) 0
    13.Piotr PAWLICKI (2,1,0,0) 3
    14.Wiktor BERGSTROEM (0,0,0) 0
    15.Kacper WORYNA (2,1,1,1*) 5+1

    Eskilstuna Smederna
    1.Fredrik LINDGREN (3,2*,2*,3,3) 13+2
    2.Krzysztof BUCZKOWSKI (0,3,3,1*,1) 8+1
    3.Michael JEPSEN JENSEN (3,1*,2,1*,3) 10+2
    4.Andrzej LEBIEDIEW (1,2,2,0) 5
    5.Niels Kristian IVERSEN (3,2,3,2,0) 10
    6.Alexander WOENTIN (1,0,0) 1
    7.Pontus ASPGREN (3,1,0) 4

    WYNIK - 39:51

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Vastervik Speedway
    9.Nicki PEDERSEN (1*,3,2,3,2) 11+1
    10.Grzegorz ZENGOTA (2,2,1,2,2) 9
    11.Peter LJUNG (3,2,1,0) 6
    12.Mikkel BECH (1,0,3,3,1*) 8+1
    13.Peter KILDEMAND (2,3,2*,1,0) 8+1
    14.Bartosz SMEKTALA (2,0,0) 2
    15.Magnus KARLSSON (1*,1*,0) 2+2

    Dackarna Malilla
    1.Greg HANCOCK (3,3,1*,3,3) 13+1
    2.Hans ANDERSEN (0,1,2,0,0) 3
    3.Oliver BERNTZON (0,0,1,0) 1
    4.Patryk DUDEK (2,3,2,1,3) 11
    5.Maciej JANOWSKI (3,2,3,2,1) 11
    6.Joel KLING (0,0,1) 1
    7.Pawel PRZEDPELSKI (3,1,0) 4

    WYNIK - 46:44

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Masarna Avesta
    9.Linus SUNDSTROEM (1*,3,2,1*,3,2) 12+2
    10.Kim NILSSON (2,3,0,2,2) 9
    11.Przemyslaw PAWLICKI (2,1*,2*,1*,1*) 7+4
    12.Artur CZAJA (1*,2,3,2,2*,0) 10+2
    13.Antonio LINDBAECK (1,1,-,-) 2
    14.Adrian CYFER (2,0,0) 2
    15.Emil MILLBERG (0,0,0) 0

    Rospiggarna Hallstavik
    1.Jason DOYLE (3,3,2*,3,3) 14+1
    2.Sam MASTERS (0,0,3,0) 3
    3.Robert LAMBERT (3,1*,3,0,3) 10+1
    4.Jacob THORSSELL (0,2,2,0) 4
    5.Andreas JONSSON (3,1,3,1,1) 9
    6.Max FRICKE (1,1*,1) 3+1
    7.Tero AARNIO (3,2*,0,0) 5+1

    WYNIK - 42:48

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Kumla Indianerna
    9.Vaclav MILIK (3,3,2,1*,0) 9+1
    10.Kenneth BJERRE (1,3,0,2) 6
    11.Piotr PROTASIEWICZ (3,3,3,1*,0,2) 12+1
    12.Bjarne PEDERSEN (0,0,1,2,-) 3
    13.Anders THOMSEN (2,3,1*,2,2) 10+1
    14.Victor PALOVAARA (1*,0,0) 1+1
    15.Ludvig LINDGREN (2,1,0) 3

    Vetlanda Speedway
    1.Artiom LAGUTA (2,1*,1*,3,3) 10+2
    2.Tomas H. JONASSON (0,2,2,0,-) 4
    3.Leon MADSEN (2,2,3,0,1) 8
    4.Brady KURTZ (1*,2,1*,0) 4+2
    5.Bartosz ZMARZLIK (3,2,3,3,3,1) 15
    6.Robert MIŚKOWIAK (0,0,1) 1
    7.Filip HJELMLAND (3,1,0) 4

    WYNIK - 44:46

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Euro Finannce Polonia Pila
    9.Tomasz GAPIŃSKI (3,3,1*,1,1) 9+1
    10.Adrian CYFER (1,1,2,3) 7
    11.Rafal OKONIEWSKI (3,2*,3,3,1) 12+1
    12.Pontus ASPGREN (2*,3,2*,3,3) 13+2
    13.Tomas H. JONASSON (2,3,3,0,3) 11
    14.Piotr GRYSZPIŃSKI (3,0,0) 3
    15.Patryk FAJFER (1,1*,0) 2+1

    Arge Speedway Wanda Kraków
    1.Wojciech LISIECKI (0,1,1*,2) 4+1
    2.Victor PALOVAARA (2,0,2,2,0) 6
    3.Ernest KOZA (1,1*,0,-) 2+1
    4.Marcin JEDRZEJEWSKI (0,2,3,1*,2,2) 10+1
    5.Siergiej LOGACZOW (3,2,1,0,2,0) 8
    6.Piotr PIÓRO (2,0,1*) 3+1
    7.Bartlomiej KOWALSKI (0,0,0) 0

    WYNIK - 57:33

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Speed Car Motor Lublin
    9.Dawid LAMPART (3,3,0,2,0) 8
    10.Pawel MIESIAC (1,1,2,0) 4
    11.Daniel JELENIEWSKI (2*,0,3,2,2) 9+1
    12.Robert LAMBERT (3,3,2*,3,3) 14+1
    13.Andreas JONSSON (2,3,3,3,2*) 13+1
    14.Oskar BOBER (2*,0,1*) 3+2
    15.Wiktor LAMPART (3,1*,0) 4+1

    Lokomotiv Daugavpils
    1.Kjastas PUODŹUKS (2,2,2,3,1,0) 10
    2.Davis KURMIS (0,-,-,-) 0
    3.Wadim TARASIENKO (1,2,3,2,1) 9
    4.Jewgienij KOSTYGOW (0,-,1,1*,0) 2+1
    5.Timo LAHTI (3,1*,2,1,1,3) 11+1
    6.Artiom TROFIMOW (0,0,0) 0
    7.Oleg MICHAILOW (1,0,1*,1*,0) 3+2

    WYNIK - 55:35

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a komentarz do Euro Finannce Polonia Piła - Arge Speedway Wanda Kraków

    I 1?

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Kto jest numerem 14?

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Kto jest numerem 7 i 15? Czy ktoś wie?

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Zdunek Wybrzeźe Gdańsk
    9.Mikkel BECH (3,3,1*,1,2) 10+1
    10.Michal SZCZEPANIAK (0,1,2,0) 3
    11.Oskar FAJFER (1,1,2,2,0) 6
    12.Anders THOMSEN (3,3,1*,3,3) 13+1
    13.Mikkel MICHELSEN (2,3,3,3,1) 12
    14.Karol ŹUPIŃSKI (1,0,0) 1
    15.Dominik KOSSAKOWSKI (3,0,0) 3

    ROW Rybnik
    1.Andriej KARPOW (1*,0,2,3,1) 7+1
    2.Craig COOK (2,2,1*,2,3) 10+1
    3.Artur CZAJA (0,-,0,-) 0
    4.Troy BATCHELOR (2,2,3,1*,2,0) 10+1
    5.Kacper WORYNA (3,2,3,0,2) 10
    6.Robert CHMIEL (0,0,-) 0
    7.Lars SKUPIEŃ (2,1,1,0,1) 5

    WYNIK - 48:42

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Cash Broker Stal Gorzów
    9.Krzysztof KASPRZAK (3,1*,1,2,1) 8+1
    10.Grzegorz WALASEK (1,2,3,1,3) 10
    11.Martin VACULIK (3,2,1*,2,0) 8+1
    12.Linus SUNDSTROEM (0,0,2,0) 2
    13.Bartosz ZMARZLIK (2,3,3,3,2) 13
    14.Alan SZCZOTKA (3,0,1*) 4+1
    15.Hubert CZERNIAWSKI (2*,1*,0) 3+2

    MRGARDEN GKM Grudziadz
    1.Przemyslaw PAWLICKI (2,1,1*,3,1) 8+1
    2.Kai HUCKENBECK (0,-,2,0) 2
    3.Krzysztof BUCZKOWSKI (1*,2,0,-,0) 3+1
    4.Antonio LINDBAECK (2,1*,2,2,1,2) 10+1
    5.Artiom LAGUTA (3,3,3,3,3,3) 18
    6.Kamil WIECZOREK (1,0,0) 1
    7.Dawid WAWRZYNIAK (0,0,0) 0

    WYNIK - 48:42

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    forBET Wlókniarz Czestochowa
    9.Leon MADSEN (3,3,2,3,1,0) 12
    10.Tobiasz MUSIELAK (0,1,0,0) 1
    11.Adrian MIEDZIŃSKI (3,3,1*,2) 9+1
    12.Matej ZAGAR (1,1,2,1) 5
    13.Fredrik LINDGREN (2,3,3,3,3,2) 16
    14.Bartosz ŚWIACIK (0,0,0) 0
    15.Michal GRUCHALSKI (1,0,0) 1

    Fogo Unia Leszno
    1.Jaroslaw HAMPEL (2,0,2,1) 5
    2.Janusz KOLODZIEJ (1*,2,1*,2,0) 6+2
    3.Piotr PAWLICKI (2,1*,3,1*,3) 10+2
    4.Brady KURTZ (0,2,1,0) 3
    5.Emil SAJFUTDINOW (3,2,3,2,2,1) 13
    6.Bartosz SMEKTALA (3,0,3) 6
    7.Dominik KUBERA (2*,1,0) 3+1

    WYNIK - 44:46

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Get Well Toruń
    9.Jason DOYLE (3,3,2,3,1) 12
    10.Pawel PRZEDPELSKI (1,1,0,1) 3
    11.Rune HOLTA (2,3,1*,2,2) 10+1
    12.Niels Kristian IVERSEN (0,1,2,1) 4
    13.Chris HOLDER (2,3,3,3,3) 14
    14.Igor KOPEĆ-SOBCZYŃSKI (1,0,0) 1
    15.Daniel KACZMAREK (3,1*,0) 4+1

    Falubaz Zielona Góra
    1.Grzegorz ZENGOTA (2,2,2,3,1) 10
    2.Kacper GOMOLSKI (0,0,-,0) 0
    3.Michael JEPSEN JENSEN (3,1*,3,2,3,0) 12+1
    4.Piotr PROTASIEWICZ (1,2,1,0) 4
    5.Patryk DUDEK (3,2,1*,3,2,2) 13+1
    6.Sebastian NIEDŹWIEDZ (2,0,1) 3
    7.Mateusz TONDER (0,0,0) 0

    WYNIK - 48:42

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Betard Sparta Wroclaw
    9.Tai WOFFINDEN (2,3,3,2*,3) 13+1
    10.Damian DRÓŹDŹ (1*,1,0,0) 2+1
    11.Maciej JANOWSKI (3,1*,3,2,2) 11+1
    12.Vaclav MILIK (2*,2,2*,3,1) 11+2
    13.Max FRICKE (2*,3,1,3) 9+1
    14.Przemyslaw LISZKA (0,0,0) 0
    15.Maksym DRABIK (3,3,3,1*) 10+1

    Grupa Azoty Unia Tarnów
    1.Nicki PEDERSEN (3,3,2,3,3,2) 16
    2.Artur MROCZKA (0,0,0,-) 0
    3.Jakub JAMRÓG (1,1*,1*,2,0) 5+2
    4.Peter KILDEMAND (0,2,2,1*,1,0) 6+1
    5.Kenneth BJERRE (1,2,1,0) 4
    6.Patryk ROLNICKI (2,0,1) 3
    7.Kacper KONIECZNY (1*,0,0) 1+1

    WYNIK - 55:35

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    1.Maksym DRABIK (3,3,3,2,3,2,3) 19
    2.Robert LAMBERT (3,3,2,2,3,3,2) 18
    3.Bartosz SMEKTALA (3,2,3,3,3,3,1) 18
    4.Daniel BEWLEY (2,3,2,1,2,2,0) 12
    5.Gleb CZUGUNOW (2,2,2,3,2,1) 12
    6.Dominik KUBERA (2,3,3,1,1,1) 11
    7.Oleg MICHAILOW (2,2,1,3,2,0) 10
    8.Daniel KACZMAREK (3,1,0,3,1,0) 8
    9.Filip HJELMLAND (1,1,1,2,3) 8
    10.Robert CHMIEL (1,2,1,2,1) 7
    11.Frederik JAKOBSEN (1,0,3,1,0) 5
    12.Patrick HANSEN (0,1,2,1,0) 4
    13.Filip HAJEK (0,0,0,0,2) 2
    14.Nick SKORJA (0,1,0,0,1) 2
    15.Davis KURMIS (0,0,1,0,0) 1
    16.Andreas LYAGER (1,0,0,0,0) 1

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Poole Pirates
    9.Brady KURTZ (1,3,2,1) 7
    10.Linus SUNDSTROEM (3,2*,3,1*,2) 11+2
    11.Richie WORRALL (3,1*,3,2*,0) 9+2
    12.Nicolai KLINDT (1,2,1,2) 6
    13.Josh GRAJCZONEK (2,3,2,0) 7
    14.Mateusz SZCZEPANIAK (3,0,0,1*) 4+1
    15.Kacper WORYNA (2*,1*,1,3) 7+2

    Somerset Rebels
    1.Jason DOYLE (2,3,3,3,3) 14
    2.Bradley WILSON-DEAN (0,0,-,1) 1
    3.Claus VISSING (0,-,-,0) 0
    4.Richard LAWSON (2,1*,3,3,1) 10+1
    5.Jack HOLDER (3,1,2,2*) 8+1
    6.Jake ALLEN (1,0,2,2,0,0,1) 6
    7.Nicolas COVATTI (0,0,0,0) 0

    WYNIK - 51:39

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Belle Vue Aces
    9.Craig COOK (3,3,2,1) 9
    10.Jason GARRITY (0,-,-,-) 0
    11.Daniel BEWLEY (2*,3,2*,3,1*) 11+3
    12.Rohan TUNGATE (3,2*,3,2) 10+1
    13.Max FRICKE (2,3,3,3,2) 13
    14.Jye ETHERIDGE (2,1,0,3,0,0,0) 6
    15.Damian DRÓŹDŹ (0,0,0,1) 1

    Poole Pirates
    1.Brady KURTZ (1*,1,2,2) 6+1
    2.Linus SUNDSTROEM (2,0,2,1*) 5+1
    3.Richie WORRALL (1,1*,3,2,0) 7+1
    4.Nicolai KLINDT (0,2,-,3) 5
    5.Josh GRAJCZONEK (3,2,1,0) 6
    6.Mateusz SZCZEPANIAK (1,0,0,0) 1
    7.Kacper WORYNA (3,1,1*,1*,1,3) 10+2

    WYNIK - 50:40

  • _Speedway_TipMaster_ napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Somerset Rebels
    9.Jason DOYLE (3,3,3,1*,3) 13+1
    10.Bradley WILSON-DEAN (2*,1,3,2*) 8+2
    11.Claus VISSING (0,-,-,-) 0
    12.Richard LAWSON (3,2,1*,2) 8+1
    13.Jack HOLDER (2,3,3,2,1) 11
    14.Jake ALLEN (2,0,0,2,0,3,0) 7
    15.Nicolas COVATTI (0,0,0,0) 0

    Kings Lynn Stars
    1.Niels Kristian IVERSEN (1,3,1*,0) 5+1
    2.Lewis KERR (0,-,2,2) 4
    3.Tyron PROCTOR (2,1*,1,2,0) 6+1
    4.Thomas JOERGENSEN (1*,-,0,3) 4+1
    5.Robert LAMBERT (3,2,3,3,2) 13
    6.Max CLEGG (1,0,0,-) 1
    7.Michael PALM TOFT (3,1,1,2,1*,1*,1) 10+2

    WYNIK - 47:43

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.