Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Julian Cyculeńko napisał/a komentarz do MŚ Seefeld 2019: Kamil Stoch z uznaniem o Kamili Karpiel. "Super występ"

  Ale Panisko się pojawiło co czyż by ci twojej mało było? Czym ona inna od Ciebie też staje na szczycie prawie w niebie na belce siada i na zielone światło ślizgiem odpowiada szybko do progu dojeżdża i się odbija też ląduje ale inaczej sędziowski dziad to czuje rozbieżności jak by pierwszy raz sędziowali rozbieżności w 3 punktowej skali a i tak niczym wam nie ustępuje

 • Julian Cyculeńko napisał/a komentarz do MŚ Seefeld 2019: polscy biegacze o krytyce Justyny Kowalczyk. "Nie szanuje innych", "Mogę tylko robić swoje"

  Uderzyła w stół i nożyce dzwonią jakieś takie niedopracowane poluzowane pewnie pewnie geniusz z piasków pustyni że go z trasy wyprosili. Justyna wie co to jest praca,zaangażowanie ,i harówa .I nie podnosić mi tu głosu chłoptasiu bo ci dziewczyna dołoży z pięć minut na 10 kilosów.Doping w sporcie joj pewnie wczoraj się urodzili dziwne że ta Policja i ta obława Norweskiego Tira nie sprawdzała .ale to jest FiS a tam Norweski dryl Kobiety na skoczni rozrzut ocen to nowicjusze z ulicy ? Czy specjaliści od stylu i drylu Każdy doping winien być kastrowany po wsze czasy albo dajcie sobie spokój z rywalizacją. Europa zjednoczona a każdy kraik nienawiścią pała w USA nie ma podziału jest reprezentacja jest flaga a tu co nacja to chorągiewki i śpiewki nienawiści.

 • Julian Cyculeńko napisał/a komentarz do MŚ w skokach 2019. Niezrozumiała decyzja. Polskie skoczkinie z zakazem wypowiedzi

  Stulić pyski na zaciski My mówimy Wy skaczecie wiecie i rozumiecie .Oto mowa ludzka jest jak stary tajemniczy wielki bór pełen śpiewów smutnych i wesołych.Teraz już wiecie dlaczego tylko dwie? Pewnie inne rozmowne by były . Milczenie wiemy i znamy kolarki też milczały .Dyrektor sprawdzał za tłuste były pewnie przy posiłku by mu nic nie zostawiły.

 • Julian Cyculeńko napisał/a komentarz do MŚ w skokach: pesymistyczny prognostyk przed konkursem drużynowym

  Czas już powiedzieć prawdę troszeczkę już te ochy i achy ich rozpuściły to już powiela kadrę Nawałki i omal helikoptera nie użyjecie tak nad nimi górujecie .To wina nie tylko sztabu i osłony ,sport niszowy i okrojony ile 12 drużyn dzisiaj da widowisko 5 mocnych 3 jakie takie i reszta rumowisko.Jedno jest pewne wszyscy skaczą i trenują ale mnie denerwują tacy co na Mistrzostwach Świata kłam i oszustwa sugerują i to ma być dyrektor O Kyrie dziennikarskie rozpasanie jak w piłce nożnej te studia Eurosport już przegania TVP tam nie ma sprawozdań tam są opowiadania i my abonenci po tyle płacimy by takie bezsensy oglądać?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.