El negro - lubi

 • El negro lubi Komentarz

  A trenerowi życzę powodzenia KOLINSKI 76 !

 • El negro lubi Komentarz

  Dla nie kumatych .. Włodek zdobywał sławę w Europie jak i na świecie grając w Górniku Zabrze i to z Polakami w drużynie ! Nie był najemnikiem wielkich klubów europejskich a potrafił pokazać swoje mistrzostwo w kochanym przez większość Polaków klubie jakim wtedy był GÓRNIK ZABRZE !!!!!

 • El negro lubi Komentarz

  Brawo Panie Włodzimierzu

 • El negro lubi Komentarz

  Oczywiście, wybór prosty. Trzaskowski.

 • El negro lubi Komentarz

  @idek1702: Wystarczy że lotnisko mamy na wsi :))

 • El negro lubi Komentarz

  TYLKO ŻUŻEL!! Albo przejmujecie teren do kopanej ścierki albo budujecie arenę bez gadania tam gdzie ma być!!

 • El negro lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • El negro lubi Komentarz

  Pokrętny sondaż. Powinno być: "na terenach BYŁEGO Klubu Jeździeckiego?" Zlikwidowanego przez wieloletnie długi i po wieloletniej batalii sądowej bo najemca terenu miał jak prezes Mrozek wy.... na miasto.

 • El negro lubi Komentarz

  Piątek dogadał się z Koroną Kielce i idzie do nich na pół roku, pomóc klubowi w walce o utrzymanie

 • El negro lubi Komentarz

  Mam takie pytanko..jak oceniacie obecność w studio polsat-sport polityka!!!..myślę ..że to konsekwencja skrętu..........................polsatu.......proszę nie tłumaczyć funkcją tego gościa w pzps!.co do prawdziwej...siatkówki ..stawiam na Stysiak!

 • El negro lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • El negro lubi Komentarz

  Sukces zuzla (bo tak to trzeba mazwac) w plebiscycie PS. moze da impuls do tego aby ta dyscyplina zaistniala w kanalach nie kodowanych. Np. w TVPsport? I nie musi to byc od razu Ekstraliga. Ale takie 10 rund SGP napewno mialo by duzo wieksza ogladalnosc niz nasza popularna kopana, gdzie zawodnicy maja problemy z przyjeciem pilki, nie mowiac juz o strzeleniu gola rywalowi.

 • El negro lubi Komentarz

  Sprawa jest taka że nie ma sensu porównywać kopanej do żużla. Lewy jest ikoną piłki nożnej, chyba nikt nie ma wątpliwości. Problem w tym że swoje sukcesy odnosi głównie z klubami Bundesligi. Nasza reprezentacja jest na słabym poziomie i jest mu zdecydowanie trudniej się wybić. Mimo to piłka nożna ma wielu sympatyków, na pewno duużo więcej niż żużel i gdyby ci sympatycy chwycili za telefony to Robert wygrałby w cuglach. Lewandowski zrobił w tym roku co mógł, a w najważniejszym momencie zawiedli go kibice... kibice którzy teraz umniejszają zwycięstwo Zmarzlika mając pretensje o to że środowisko żużlowe się zmobilizowało. Ręce opadają... Przecież na tym polegają plebiscyty - na głosowaniu... Żużel ma się dobrze, i wynik głosowania tylko to potwierdził, potwierdził także to że to piłka nożna tonie... Nie potrafi przekuć sukcesów Lewandowskiego w sukces. Może i żużel to sport niszowy, ale mamy w nim najlepszą ligę na świecie, Mistrza Świata i najlepszych kibiców. Jak to się ma do Ekstraklasy Piłkarskiej? Mimo że najpopularniejsza to jej poziom jest mizerny, nasze zespoły w pucharach regularnie dostają baty od już nawet nie przeciętniaków a słabeuszy. Więc dlaczego skoro jest tak dobrze, mamy piłkarza klasy światowej, wielkich sponsorów, piłkarzy zarabiających pieniądze wielokrotnie większe od żużlowców a nie ma sukcesów? Dlatego że środowisko piłkarskie nie potrafi się zjednoczyć - kibice się naparzają między sobą władze są niczym La Cosa Nostra, a piłkarze żyją we własnym świecie pewni swojej "Boskości"... I tak jest od lat. Szacunek dla Lewego bo bez niego dzisiaj byśmy nie rozmawiali o tym które miejsce zająłby piłkarz. Po prostu w 10 a nawet 20 nie byłoby nikogo godnego w tej dyscyplinie kto byłby w stanie rywalizować z najlepszymi w tej dyscyplinie. I taki jest poziom Piłki Nożnej w naszym kraju. Lewadnowski i długo długo długo nic... bez Lewego ta dyscyplina nic nie znaczy.

 • El negro lubi Komentarz

  Brawo Zmarzlik !

 • El negro lubi Komentarz

  To samo mozna napisac o pilce, zwlaszcza Polskiej. "Co to za sport gdzie 22 doroslych facetow biega za pilka i nie potrafi jej umiescic w ogromnej bramce" :DD

 • El negro lubi Komentarz

  Nasza pilka to taki poziom 3Ligi kraju, ktory naprawde liczy sie w tej dyscyplinie w Europie. Owszem, ogladam i kibicuje reprezentacji Polski w pilce ale ich mozliwosci siegaja aby walczyc z Austria, Izraelem i takie tam... W meczach z Anglia, Hiszpania, Francja ...nawet mie wiedza o co w.tej zabawie chodzi. Tak to niestety panie Kowalczyk wyglada. Pora wytrzezwiec.

 • El negro lubi Komentarz

  Do wszystkich piszących o speedwayu jako sporcie mało popularnym: Wybierzcie się chociaż jeden raz w życiu na zawody żużlowe i zobaczycie różnicę. Mecz piłkarski wygodniej ogląda się w telewizji a żużel na żywo jest nie do opisania. Poza tym na żywo widać ogromną prędkość z jaką zawodnicy pokonują kolejne okrążenia, czuć ten specyficzny zapach spalin, słychać ryk silników... W każdym nawet ligowym pojedynku jest 15 emocjonujących momentów a mecz podczas meczu piłkarskiego może wiać nudą przez 90 minut. W miejscowościach gdzie są kluby żużlowe sport ten jest traktowany niemal jak religia a walka z rywalem zza miedzy jest niczym święta wojna. Atmosfera nawet na ligowym spotkaniu jest wspaniała i przychodzą tam całe rodziny z małymi dziećmi. Jest bezpieczniej niż "na piłce". Piłka nożna wygrywa z żużlem swoją prostotą. By grać "w nogę" wystarczy piłka, kawałek placu i po dwa kamienie zamiast bramek. Każdy może kopać futbolówkę a niestety nie każdy może być żużlowcem.

 • El negro lubi Komentarz

  Głupie pytanie w sondzie ... czy niszowe dyscypliny powinny być wykluczane ?!?!?!? A o jakiej niszowej dyscyplinie mowa, bo jak na dzisiaj Żużel jest PIERWSZĄ dyscypliną w Polsce, proszę popatrzeć na frekwencje na żużlu a na kopanej. Kopana niestety ginie ! Ps. Polska liga żużlowa jest NAJLEPSZA na świecie tak jak NBA w USA !!!!!!! Dziwię się jeszcze jednemu co ten farciarz robi na drugiej pozycji ?!?!?!

 • El negro lubi Komentarz

  Bardzo uczciwe wyniki. Uważam, że Pan Bartosz w pełni zasłużył na ten tytuł, a druga sprawa, fajnie dla nas Polaków, bo w pewnym sensie wygrał też żużel. Dyscyplina mało popularna i patrząc przez pryzmat ryzyka i emocji, które nam-kibicom dostarcza, również nie doceniana w naszym Kraju. Rewelacyjnie też, że tak wysoko oceniliśmy Pana Roberta, bo jemu również to się należy. Po drugie za wybitną karierę, a po pierwsze za wizerunek Polaka za granicą, Polaka który jest ambitny, twardy i bezkompromisowy w swoim dążeniu do doskonałości. Dodam jeszcze, że jest człowiekiem bez skazy na wizerunku, bez wybryków, skoków w bok, bez sodówki. Jest wzorem męskości i mężczyzny, którego warto naśladować. Profesjonalista, wzorowy mąż, ojciec i ambasador marki POLSKA!!! Gratulacje i podziękowania dla wszystkich polskich sportowców!

 • El negro lubi Komentarz

  Tytuł trafił w odpowiednie ręce. Brawo Bartek!