Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Wprowadzić ten sprzęt jako obowiązkowy w regulaminie!

 • Kylolbn napisał/a komentarz do Somerset Rebels - King's Lynn Stars

  Raczej bez zmian będzie w Rospiggarna Hallstavik już podpisał kontrakt., Nie sądze by też zostawił rodzimą ligę...

 • Kylolbn napisał/a komentarz do Somerset Rebels - King's Lynn Stars

  Gdzieś ogladasz w końcu?

 • Kylolbn lubi Komentarz

  A co według Ciebie fachowcu, ekspercie i znawco, który...( cytuję Ciebie )"kulisy tego sportu poznaję od dawna" powinni zrobić działacze Motoru? No proszę Cię racz mi przedstawić jakiekolwiek inne sensowne rozwiązanie poza podbijaniem cen zawodników. Bo widzisz tak myślę, myślę... i coś wymyślić nie mogę. No ale mam nadzieję, że Ty dzięki swojemu obszernemu bagażowi doświadczeń przedstawisz jakieś rozwiązanie.
  A jeżeli takiego nie masz... to zamilcz i nie pleć tych swoich bajeczek. Kępa robi to co musi. Każdy głupi wie, że jeżeli chce się zostać w Ekstralidze na więcej jak 1 sezon trzeba się wzmocnić a żeby to zrobić no to trzeba podebrać zawodników... no a żeby to zrobić trzeba podbić ich ceny... Staram się to tłumaczyć jak dziecku z przedszkola bo niestety mam wrażenie że treści na wyższym poziomie do Ciebie nie docierają...

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Mogę. W Motorze nikt nie chce puścić pary z gęby. Zwłaszcza takiemu gnojowi. No i wielki redaktorek się wku*wia, że nic nie wie.

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Redaktorzyna roku chyba bierze kase za takie artykuły od starej sitwy z E-ligi. Bo jak inaczej tłumaczyć oczernianie beniaminka przed potencjalnie zainteresowanymi jazdą w Lublinie zawodnikami w trakcie realnego transferu ? Minimum rozumu wystarczy, żeby stwierdzić że skoro Nicki i Vaculik poszli do ZG, to dlatego że tam dostali większą kasę. Ale to redaktorzynie umknęło. Lublin psuje rynek, a Kępa zły, bo kupił za "ogromne" pieniądze . . . Zengote. Ręce opadają. "Gratuluję" rzetelności dziennikarskiej.

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Ja pierdziu. A czego się spodziewali wszyscy? Że Kępa pokornie przyjmie rolę spadkowicza już na starcie i pojedziemy starym składem? Tfu - sorry - dobrze by było jakbyśmy oddali Wiktora i Lamberta i dobrali sobie kogoś z Krosna czy Opola. Bez jaj, Kępa stara się stworzyć konkurencyjną drużynę i po prostu robi to co musi. Działania zarządu Motoru ocenimy w listopadzie.

 • Kylolbn napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Simon 3 pkty rzadkość :)

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Zaraz, bo cos tu się logiki nie trzyma. Kępa psuje rynek, a zawodnicy idą do Zielonej, jak rozumiem za mniejsze pieniądze? Zostaja w dotychczasowych klubach mimo że na stole mają gigantyczne pieniądze z Lublina? Jeśli Pedersen i Vaculik wybrali Zieloną, bo Bińkowski przebił Kępe, to w końcu kto psuje ten rynek? Eligowy beton może przepłacać i to jest ok, ale Motor już nie może, bo psuje rynek? Walnijcie się w tę puste łepetyny i nie w wciskajcie ludziom kitu

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Czy może mi ktoś wytłumaczyć tą nienawiść Ostafińskiego do Motoru? Czy klub z Lublina jest mu coś winien?

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Ostaf powiedz co ci powiedział Kepa jak do niego zadzwoniłeś z pytaniem o transfery? albo nie ja zrobie to za ciebie:

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kylolbn napisał/a komentarz do Somerset Rebels - King's Lynn Stars

  Skoro nie ma streamów, być może nawet angielska tv nie transmituje meczu.

 • Kylolbn napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Jaki ten Kępa zły i brzydki. Trzeba go obsmarować (felieton)

  "Milioner ze Stelmetu rozdaje teraz karty w zielonogórskim klubie, a że chce złota, to zgarnął z rynku Pedersena i Vaculika."

  Aha potwierdzenie poproszę :D :D

 • Kylolbn lubi Komentarz

  tyle za eleven płace, oni zamiast pokazać finał pucharu Anglii to jakas obsrana piłke nożną do ożygu beda puszczac powtórki powtórek powtórek ..I..

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Jestem od ciebie nieco starszy. Chłopie, jaja sobie robisz? Kalekę wychowujesz? Lekcje odrabiasz za 19 letniego konia, bo on nie ma czasu bo sobie gra? Do roboty też za niego będziesz zapierdzielał? Nadejdzie w końcu czas że będzie musiał "wziąć sprawy w swoje ręce i opuścić ciepły kurwidołek". Jak widzę sprawy mu nie ułatwiasz i może w pewnym momencie brutalnie zderzyć się z rzeczywistością. Wtedy dopiero będzie rozpacz. Czy może będzie siedział na garnuszku u tatusia? Potem rosną nam takie Daniele Worobce. W sumie co mi do tego, nie moje dziecko. Jednak cholera mnie bierze na takie podejście rodziców.

 • Kylolbn napisał/a komentarz do Speed Car Motor Lublin kompletuje drużynę. Robert Lambert pozostaje na kolejny sezon!

  Nie dodał, że nie zdał kilka lat :))))

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Dziękuję! Zawsze cieszy mnie kiedy ktoś nazwie mnie młodym. Jeśli napisałeś swój prawdziwy wiek to jestem raptem 3 lata młodszy. Póki co jestem na etapie pisania pierwszych liter i słów z synem ale on ma 5 lat. Ale jak w wieku 19 miałbym za niego prace pisać to chyba bym zatłukł go a potem siebie, że do tego doprowadziłem. Maturę też za syna napiszesz?? Pozdrawiam i powodzenia.

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Robert powinien sobie poradzić w Elidze. W tym roku odjechał naprawdę bardzo dużą ilość imprez i meczów ligowych więc doświadczenie jakie zebrał powinno mu pomóc w dostosowaniu się do nowych wymogów. Zna nasz tor, do innych się dostosuje i da radę:) wierzę w niego:)

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Fakt. Teraz RMŻ będzie słabszy chyba, że zostanie jego prowadzącym :D

 • Kylolbn napisał/a komentarz do Prezes ROW-u chce mieć bulteriera w parku maszyn. Jednego ma na oku

  Ale nie będzie sie z kogo pośmiać :)

 • Kylolbn lubi Komentarz

  3 tygodnie temu na SF -

  Z tegorocznego składu na zmagania w Nice 1.LŻ ma zostać co najmniej trzech żużlowców. Trenerem Stali nadal będzie też Lech Kędziora. - W sobotę przybiliśmy piątkę z trenerem Kędziorą, który u nas zostanie

  - mówi Ireneusz Nawrocki
  :D

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Jezeli ktos naiwnie mysli , ze p.Mrozek odda wladze w parku maszyn trenerowi i menagerowi , to tylko naiwnie mysli . Gdzie by wtedy sie lansowal , za biurkiem prezesa ? :}}}}

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Kibic stali 1 to ma jazdy na maxa, Dobrucki mu sie marzy a oni Kowalikowi za pół sezonu nie mogli zapłacić buhahahahh

 • Kylolbn lubi Komentarz

  Balonik dmuchany na 7 mięsiecy przed.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.