Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Anatomek napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Piotr Zieliński - ukochany piłkarz specjalnej troski (felieton)

    Żenujący i cyniczny tekst zorientowany na ilość "kliknięć". Dziennikarstwo rodem z brukowca. Bez szacunku zarówno dla piłkarza jak i dla czytelnika tego znającego się na piłce, a w szczególności tego mniej zorientowanego. Tego z 'kościoła" Piotra i o przeciwnym stosunku do piłkarza. Autor jeśli choć trochę zna się na grze w piłkę nożną też się ze mną zgodzi choć publicznie tego nie przyzna. Niestety.

  • Anatomek lubi Komentarz

    Zielinski to jedyny zawodnik który gra do przodu i bardzo dobrze mu to wychodzi, posiada wysokiej klasy umiejętności techniczne. Krytyka jest bardzo krzywdząca.

  • Anatomek napisał/a komentarz do W Napoli może zabraknąć miejsca dla Piotra Zielińskiego. Carlo Ancelotti chce ściągnąć na San Paolo Arturo Vidala

    Vidal jest pomocnikiem defensywnym a Piotr przede wszystkim ofensywnym. Sarri grał systemem 4-3-3 a jaki będzie preferował Ancellotti to nie wiem, ale Piotr jest przede wszystkim bardzo uniwersalny i moze grać w pomocy i w ataku. W środku i na skrzydłach więc możliwości z Zieliński będa dla Ancelotiego zdecydowanie większe niż z Vidalem. Prezydent Napoli szuka raczej sposobu na utrzymanie 50 tys. widowni po stracie Sarriego i tym sposobem jest sprowadzanie gwiazd w postaci trenera i zawodników. Poza tym prawdopodbnie Napoli liczy na dobrą sprzedaż Zielińskiego po Mistrzostwach Świata.

  • Anatomek został fanem SSC Napoli

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.