Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Anatomek

  Niech autor tego artykułu sprawdzi np tutaj: https://pl.soccerway.c...ra/578555/
  Czy to przypadkiem nie Piotr Zieliński jest zawodnikiem, który w młodszym wieku zaczął grać w serii A.

 • Anatomek napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Piotr Zieliński - ukochany piłkarz specjalnej troski (felieton)

  Żenujący i cyniczny tekst zorientowany na ilość "kliknięć". Dziennikarstwo rodem z brukowca. Bez szacunku zarówno dla piłkarza jak i dla czytelnika tego znającego się na piłce, a w szczególności tego mniej zorientowanego. Tego z 'kościoła" Piotra i o przeciwnym stosunku do piłkarza. Autor jeśli choć trochę zna się na grze w piłkę nożną też się ze mną zgodzi choć publicznie tego nie przyzna. Niestety.

 • Anatomek lubi Komentarz

  Zielinski to jedyny zawodnik który gra do przodu i bardzo dobrze mu to wychodzi, posiada wysokiej klasy umiejętności techniczne. Krytyka jest bardzo krzywdząca.

 • Anatomek napisał/a komentarz do W Napoli może zabraknąć miejsca dla Piotra Zielińskiego. Carlo Ancelotti chce ściągnąć na San Paolo Arturo Vidala

  Vidal jest pomocnikiem defensywnym a Piotr przede wszystkim ofensywnym. Sarri grał systemem 4-3-3 a jaki będzie preferował Ancellotti to nie wiem, ale Piotr jest przede wszystkim bardzo uniwersalny i moze grać w pomocy i w ataku. W środku i na skrzydłach więc możliwości z Zieliński będa dla Ancelotiego zdecydowanie większe niż z Vidalem. Prezydent Napoli szuka raczej sposobu na utrzymanie 50 tys. widowni po stracie Sarriego i tym sposobem jest sprowadzanie gwiazd w postaci trenera i zawodników. Poza tym prawdopodbnie Napoli liczy na dobrą sprzedaż Zielińskiego po Mistrzostwach Świata.

 • Anatomek został fanem SSC Napoli

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.