Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Maciek Leśniewski lubi Komentarz

  ---Zbigniew Boniek wykluczył dymisję Jerzego Brzęczka. "Nie będę się ośmieszał"--- CZY JA DOBRZE ROZUMIEM??? Boniek nie będzie SIEBIE ośmieszał bo chodzi o NIEGO. Natomiast wyczyny Kadry Narodowej a przede wszystkim "trenera", które ośmieszają Polską Piłkę Nożną wręcz obrażają Kibiców Polskich to... "pikuś". Panie Boniek poproś Pan lekarza związkowego o skierowanie do psychiatry. Wskazane by było przed udaniem się do specjalisty złożyć pismo o dymisję. Podzdrawiam. Były KIBIC Polskiej Kadry Narodowej. Zycze rychłego powrotu do zdrowia.

 • Maciek Leśniewski

  Szanowny Panie Prezesie, zapomniał Pan wspomnieć że nie będzie Pan się ośmieszał po raz drugi gdyż pierwszym powodem do dumy nie było nawet prowadzenie reprezentacji tylko Pana rozstanie z ową kadrą, w związku z tym może warto w końcu zachować się(choćby teraz) po męsku i przyznać że popełnił Pan błąd nominując selekcjonerem kadry bardzo dobrego trenera,,,,aczkolwiek klubowego trenera

 • Maciek Leśniewski napisał/a komentarz do Liga Europy. Europa FC - Legia Warszawa. Carlitos zaskakuje. "Jestem dumny z drużyny"

  Szybko ROZGONIĆ całe te towarzystwo łącznie ze sztabem szkoleniowym,,,,zostawić trenera bramkarzy kupic dobre wino i porozmawiać z trenerem Wdowczykiem lub Magierą przedstawiajć im 3 kontrakty,,,i oby zechcieli sie zgodzić,,,,na razie całe to towarzystwo fajnie się bawi za pieniądze pana Mioduskiego kompromitująć siebie, właściciela,,,o kibicach nie wspomnę,,,,,w normalnym klubie po wypowiedzi piłkarzyny Carlitosa,,,taka postać miałaby zakaz wejścia do szatni,,,,

 • Maciek Leśniewski napisał/a komentarz do Liga Europy. Europa FC - Legia Warszawa. Carlitos zaskakuje. "Jestem dumny z drużyny"

  ROZGONIĆ pseudokopaczy bez ambicji , trener niech przestanie bredzić o L w sercu , Panie Prezesie Mioduski niech Pan w końcu zatrudni kogoś normalnego do prowadzenia drużyny cały ten zagraniczny zaciąg ROZGONIĆ,,,czym szybciej tym lepiej, zostawić 3-4 obcokrajowców, naprawde nie ma w kraju skoleniowca???,,,,kupic dobre wino przedstawić 3 letni kontrakt i może Magiera się lub Wdowczyk zgodzi sie na rozgonienie tego towarzystwa
  były kibic Legii

 • Maciek Leśniewski napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Koniec arogancji na najwyższym światowym poziomie (felieton)

  DAREK WDOWCZYK - ratuj Legię

 • Maciek Leśniewski napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Koniec arogancji na najwyższym światowym poziomie (felieton)

  DAREK WDOWCZYK - ratuj

 • Maciek Leśniewski

  Panie Prezesie Legii,
  proszę rozważyć prowadzenie drużyny TRENEROWI DARIUSZOWI WDOWCZYKOWI - oraz ludziom którym nie trzeba tłumaczyć czym jest Legia dla kibiców nie tylko z warszawy.
  były kibic Legii

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.