Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kiemen lubi Komentarz

  Jak to "niestety"? Przecież jego absencja to będzie wzmocnienie. Krychowiak może pakować się i przymierzać futra czy torebki.

 • Kiemen lubi Komentarz

  ludzie, otwórzcie oczy !!! kto to jest Krychowiak .... zero... typowy tuskowy hamulcowy reprezentacji od lat ... zero koncepcji tylko zastawia się i upada.... Polacy z nim i tak grali zawsze de facto w 10 więc, byl czy go nie bylo i tak polegli ze Slowacja w dziesiatkę --- wina leży po stronie sowieckiego bońka i analfabety sousy!!!

 • Kiemen napisał/a komentarz do Teraz Euro 2020, potem transfer? Grzegorz Krychowiak na celowniku byłego klubu

  Tia, tego pana to chętnie kupi Ruch Izbica albo Naprzód Tarnawatka...katastrofa!

 • Kiemen lubi Komentarz

  matko, Krycha, ty lepiej nic nie mów, bo zdradzasz co masz między uszami, siano...

 • Kiemen lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kiemen lubi Komentarz

  "Kubica zabrał głos ws. przyszłości" - w kółko to samo...

 • Kiemen lubi Komentarz

  "Równocześnie zaczynają się dywagacje na temat tego, co Polak może robić w sezonie 2022" - są to dywagacje tylko i wyłącznie Kuczery. Kto oprócz "gwiazdy dziennikarskiej" jest zainteresowany przyszłością Kubicy?

 • Kiemen napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Uszy opadają... wróć ręce :) Kuczera te sensacje o Kubicy już dawno zgniły i wiesz co one żyją tylko dzięki twojej chorej głowie i nam fanom twojej radosnej "twórczości" bo prawdziwi kibice jak zdążyłem zauważyć to już dawno tu nie zaglądają...:)

 • Kiemen lubi Komentarz

  Pismak zdaje się chce przekazać w swym bełkocie, że Alfa Romeo nie wycofa się z F1 bo na ich pokładzie jest krakowska kapusta, jako czarny koń. I ten czarny koń poprowadzi ich do zwycięstwa, choć wszyscy już dawno wiedzą, że to Jonasz. Kolejny gniot z cyklu ,, Plastusiowy Pamiętnik".Z jakiegokolwiek czasopisma wyleciałbyś na tzw. zbity pysk. Przede wszystkim za brak szacunku dla czytelników. Zostało (tych stałych) już tylko kilku. A my ,,czytamy" to tylko dlatego, żeby zobaczyć, jak daleko można się posunąć, gramoląc się na szczyty absurdu i głupoty. Nie liczy się jakość, wiedza, jakieś kruczki. Liczy się ilość, stek bzdur powielany w nieskończoność. Ten komentarz kopiuję i będę wklejał, bo ręczę, że będzie pasował do wszystkich Twoich wypocin. Nazwijmy to takim ,,uniwersalnym komentarzem". Pozdrawiam serdecznie stałych ,, czytelników krytyków" i tych przypadkowych

 • Kiemen lubi Komentarz

  Już myślałem że Kuczera dał sobie spokój z teściarzem od opon ale widocznie Bob mu wysłał kolejną kopertę ...

 • Kiemen lubi Komentarz

  Jeszcze jeden gniot Kuczery o niczym.

 • Kiemen lubi Komentarz

  Wartość dodana to przelew z Orlenu :)

 • Kiemen napisał/a komentarz do F1. Robert Kubica zablokował tor w Monako. Teraz się z tego śmieje

  Kuczera czy aż tak jesteś podjarany "sukcesem" Kubicy że aż biegunka kazała ci napisać kolejny gniot? Osrajtek więcej ci nie zapłaci musisz się bardziej postarać:)))

 • Kiemen lubi Komentarz

  Wtedy Kubica zasugerował zespołowi, że należy założyć opony deszczowe, a nie przejściowe.
  Fakt, to dopiero strategia! Mógł przecież równie dobrze zasugerować płetwy.

 • Kiemen napisał/a komentarz do ELMS. Robert Kubica kluczem do sukcesu. To on stał za ważną decyzją

  @mickmick: Z jakiś powodów ktoś go trzyma. Tacy ludzie w każdą d...pę wejdą żeby osiągnąć swój cel. Kuczera już dawno zrobił z tego forum brukowca. Napewno ma to gdzieś. Za chwilę zlecą się poplecznicy stojący murem za pismakiem, głosząc potęgę Wielkiego Nosa....:)

 • Kiemen lubi Komentarz

  @mickmick: ta gnida nigdy tego nie zrozumie. To padliniarz bez honoru. Takie pokolenie, gdzie można wyciągnąć pieniądze tam honor w kąt. Pewnie za 5 tys by się wypiął....

 • Kiemen lubi Komentarz

  Genialne...pada deszcz...ulewa na torze.....decyzja....opony deszczowe !!!!....Brawo Kubica...brawo Kuczera ze piszesz kolejny raz o genialnych decyzjach Kubicy. .............Teraz brak tylko genialnej decyzji KUCZERY aby wyp****ac z tego portalu. Dosc tego smietnika "Made by Kuczera"

 • Kiemen lubi Komentarz

  "Zmiany w przepisach aerodynamicznych i nieznajomość konstrukcji LMP2 bez wątpienia wpływają na sytuację w ekipie, którą reprezentuje Robert Kubica" - Mistrzowi takie drobiazgi nie powinny przeszkadzać.

 • Kiemen lubi Komentarz

  " To zwiastuje problemy w wyścigu" - czyżby Kuczera się asekurował?

 • Kiemen lubi Komentarz

  Kuczera powiem ci jest dobrze kubica z zespołem jest w dziesiątce są punkty. Ale też pragnę cię poinformować że ja w jeździe na jedno okrążenia na komputerku byłem lepszy o 0,5sek. od najlepszego zespołu Algawre

 • Kiemen lubi Komentarz

  Słabo, słabo. Wciąż słabo i ciągle coraz niższej rangi tzw. ,, prestiżowe" zawody. Nie ma progresu niestety. Z takich wyników dumni są tylko kolekcjonerzy resoraków, którzy też już się nie wychylają ze swym spontanicznym ,,go go rk" bo to ani do klubów go-go nie pasuje, ani do rk. Invalid Error Code. Kolejny gniot z cyklu ,, Plastusiowy Pamiętnik".Z jakiegokolwiek czasopisma wyleciałbyś uszatku na tzw. zbity pysk. Przede wszystkim za brak szacunku dla czytelników. Zostało (tych stałych) już tylko kilku. A my ,,czytamy" to tylko dlatego, żeby zobaczyć, jak daleko można się posunąć, gramoląc się na szczyty absurdu i głupoty. Nie liczy się jakość, wiedza, jakieś kruczki. Liczy się ilość, stek bzdur powielany w nieskończoność. Ten komentarz kopiuję i będę wklejał, bo ręczę, że będzie pasował do wszystkich Twoich wypocin. Nazwijmy to takim ,,uniwersalnym komentarzem". Pozdrawiam serdecznie stałych ,, czytelników krytyków" i tych przypadkowych

 • Kiemen lubi Komentarz

  widzac artykuly tego klapoucha nawet tego nie czytam bo szkoda czasu na twoje majaczenie.

 • Kiemen napisał/a komentarz do ELMS. Robert Kubica już nie taki szybki. Prorocze słowa Polaka

  Testy po teście a my mamy "artykuł" jakby to były Mistrzostwa Świata:)) Orlenowski promotor wizerunku Kuczera w swojej cudownej wizji o jedynym kierowcy wszechformuł Kubicy...

 • Kiemen lubi Komentarz

  Spokojnie, Deletraz się wjeździ i znowu zrobi wynik na poziomie top 3, a potem swoją dobrą jazdą poprowadzi ekipę po wygraną. W naszego polsko-włoskiego dzwonnika nie ma co wierzyć, nadaje się obecnie do podawania hot-dogów na Orlenie, a nie do jakichś wyścigów - to se ne wrati, panie Roberto.

 • Kiemen napisał/a komentarz do F1. Testy Roberta Kubicy. Pirelli zadowolone z postępu w pracach

  @Mackenzie Smith-Russell: Łzy wzruszenia zalały mi oczy:) Szkoda Ciebie, Kubicy... bo taki pijar jaki robi Kubicy Kuczera jest efektem takich właśnie emocji... sk...wredny???? no nie wiem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.