• Paweł Kowalik

  Pudzian, jakoś mam nie odparte wrażenie, że to robota Podłego Frasyniuka. To cwany oszust, nie jednego w...ł w biznesie. Proponuje jemu porządny w...r!!!

 • Paweł Kowalik

  Nie wiedziałem, że te Beztalencie Najman stał się Lewakiem. Ja też lubię zwierzęta, ale dawanie i stawianie ich na pierwszym miejscu, często przed człowiekiem, to jakaś Paranoja. Zwierzęta maja służyć człowiekowi , a nie odwrotnie. Zawsze tak było i powinno pozostać. Jeszcze trochę, i okaże się, że mięso będzie tylko z próbówki !!! Ludzie zwariowali już całkowicie, o lewakach i innych, którzy chcą nadawać prawa zwierzętom, etc. To już kpina i żenada!!!

 • Paweł Kowalik

  Mój komentarz dotyczył NIJAKIGO michała haratyka!!!

 • Paweł Kowalik

  Panie "wielki sportowcu". Niech się pan zastanowi nad sobą, bo w takiej sytuacji jest tysiące ludzi trenujących. Ja tez w domu prowizoryczne treningi robię i nie narzekam, podobnie jak pozostali. Pępkiem świata to każdy chce być, ale czasami trzeba umieć się dostosować do sytuacji, a wyraźnie pan tego nie umie. Tylko kasa, kasa, a jak jej nie dostne od państw, to rząd be. Żenujące pajacowanie!!! Ps. Olimpiada o ile mi wiadomo jest przełożona na rok, do do czego i po co tak ostro trenować???

 • Paweł Kowalik

  Moim zdaniem jak i większości, karny się należał, bo gdyby nie ręka piłka byłaby w siatce. Widziałem nie jeden mecz gdzie przy tego typu sytuacjach obrońca dostawał czerwoną kartkę i był karny. Więc takie gadanie, że nie maił obrońca wyboru, to idiotyzm!!! Bo gdyby np; strzelał do pustej bramki, a obrońca w ten sam spsób obroniłby, na 100% byłby karny.

 • Paweł Kowalik

  Co za debil pisze takie śmieci. Ten redaktorzyna chyba jest jakimś impotentem umysłowym. A poza tym powinien wiedzieć, że jak jest gierka, to akurat trener nie jest aż tak potrzeby!!! A tak naprawdę, to gdyby to był np; tępy Tusk, to piałby z zachwytu, ze przyjechał ich wspierać mentalnie i nie tylko. Takie to pismaki z tych germańskich i nie tylko mediów. Żenada!!!