endriu122 - lubi

 • endriu122 lubi Komentarz

  @Wiślak zks: Czyli piątkowe zakupy, sprawy na mieście są ważniejsze niż mecz, teraz przynajmniej mam jasność - w piramidzie potrzeb znajduje się powyżej. Jeszcze nie tak dawno, przed reformą rozgrywek LM mecze normalnie odbywały się o godz. 18.00 tylko że we wtorki lub środy.

 • endriu122 lubi Komentarz

  Tylko dlatego że grywacie w piątki, możecie sobie co tydzień przez 24 h poliderować. Tak że nie narzekać, że piątek, że o 18.00, że mecz w domu, że ciemno, że zła pogoda. Ludzie z innych ,,stolyc" też to czytają. Żenua. Cieszyć się, świętować lidera, bo czasu coraz mniej. Do jutra.
  P.S.
  A Mikołaj już jedzie, mamy z nim umowę... W tym roku bedzie lekko spóźniony.

 • endriu122 lubi Komentarz

  Ponoć "najlepsi kibice w Europie" zamierzają przyjechać na "śniętą wojnę".......autokarem. To o tyle zaskakujące, bo ostatnio to mieścili się wszyscy w jednym Tico :) Widać musieli wyczuć jakąś szansę na sukces. Bo ostatni raz takim środkiem lokomocji to byli chyba w 2014 roku. Pamiętam, bo skończyło się to "bitwą" z Policją, po której jedna z "rannych" kibicek wydmuchała 2 promile :) Swoją drogą zastanawiam się przed kim stoi większe wyzwanie? Czy przed zawodnikami Orlen Wisełki, którzy chcieliby wygrać w Kielcach. Czy może przed organizatorem wyjazdu, który chciałby zapełnić autokar :)

 • endriu122 lubi Komentarz

  @wiślak zks a kto wam karze grać w piątki? Zresztą w sobotę po obiadku jest taka sama nędza jak w piątek, więc co za różnica kiedy gracie, jak i tak nikt tego nie chce oglądać :)
  "Na mecz rozgrywany w sobotę o 18 (czyli w najlepszym możliwym czasie) przyszło tysiąc osób. Czyżby kończyła się popularność piłki ręcznej w Płocku? A może na takie mecze warto by wrócić do Blaszak Areny?"

 • endriu122 lubi Komentarz

  I tak przegrywają 2:0 ze Stalą Mielec

 • endriu122 lubi Komentarz

  Wyjść na takiego "potentata" jak Chrobry pierwszym składem i wygrać to tylko hegemoni handballa potrafią!!!! Buhahahahah

 • endriu122 lubi Komentarz

  102 . Halę posprzątałeś ?

 • endriu122 lubi Komentarz

  Jeśli ktoś podejrzewał, że frekwencja z meczu z Górnikiem to było dno dna to dzisiaj „najlepsi z najlepszych” znowu zaskoczyli i zeszli poniżej magicznej liczby 700 widzów. Po co wy gracie jak wy kibiców nie macie.

 • endriu122 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • endriu122 lubi Komentarz

  Trochę szkoda, bo w pewnym momencie PSG było do ugryzienia, co nie zmienia faktu, że zagrali po prostu lepiej niż Kielce. Olej kolejny fajny mecz, znowu lepiej niż Haukur, ale to wg mnie kwestia tego, że ma już cały sezon w Kielcach za sobą. Nie wiem na ile to jest zasługa obrony, a na ile samych bramkarzy (pewnie 50/50), ale w końcu można powiedzieć, że w tym sezonie Mati i Andi dużo pomagają drużynie. Pierwsze miejsce nadal jest jak najbardziej możliwe szczególnie, że pewnie każda z drużyn bijąca się o lidera grupy zgubi jeszcze gdzieś po drodze punkty.

 • endriu122 lubi Komentarz

  Panowie , podziwiam Was , że chce Wam się wgl wdawać w dyskusje z tym pacanem maxi czy jak mu tam. Chłop pewnie nawet z domu nie wychodzi , w szkole kradli mu kanapki , a teraz co chwila wizytuje dermatologa walcząc z opryszczką : )

 • endriu122 lubi Komentarz

  Plocczaki jak to było "wycieranie" parkietu to czym był wasz oklep od Berlina2 podcieraniem????

 • endriu122 lubi Komentarz

  Wszystkiego wygrać się nie da, przed sezonem byliśmy skazywani na pożarcie, teraz możemy skończyć jesienne rozgrywki będąc samotnym liderem. Pewnie szkoda porażki, ale PSG miało zagrało bardzo dobry mecz, widać też trochę już zmęczenia po Kielcach, przecież nie można dokonywać cudów co tydzień. Teraz grunt to wygrać w Porto, a na wiosnę nie stracić głupio punktów we Flensburgu czy domowych meczach z Motorem i Dinamo i gorzej niż 2 miejsce nie będzie. Po losowaniu grupy każdy by brał taki wynik w ciemno. W Płocku zachwyt, ale radzę spojrzeć na tabele, to my jesteśmy liderami w SL i LM, a Płock? Wiecznie drugi

 • endriu122 lubi Komentarz

  Momentami rwanego* miało być. Ale słownik wpisał sobie realnego hehe.

 • endriu122 lubi Komentarz

  Hbll: jak dla mnie kluczowe dla porażki były pierwsze 10 minut (przespane w ataku i przyzwolenie na ostrą grę PSG) oraz co ważniejsze zdjęcie Oleja w 2 połowie. W meczu z Barca jego wejście było kluczowe dla utrzymania szybkiego i momentami realnego, a wręcz szalonego rytmu gry. Barca się przy tym gubiła. Podobnie było wczoraj w 2 połowie, gdzie Kielce przez pierwszych 15 zdominowały PSG i to wyraźnie. Dobra passę miał też Sicko (pomimo 2 błędów podań). Te dwie postaci lis Alex i Andy w bramce mogły przesadzić o wygranej. Stało się inaczej. Nie wiem czemu ściągneli Oleja? Mnie Thatstarsston zupełnie nie przekonuje, rozgrywa wolno, schematycznie i trochę przewidywalnie. Fakt, że jest najlepszy rzutowo. Przyznaje. Karacic wczoraj, no to sami widzieliśmy ... Jak dla mnie Olej obecnie jest teraz numerem 1 na środku i to nie dlatego,że jest Polakiem. Jest z nich najbardziej dynamiczny, żywiołowy, silny, potrafi zagrać na dwojce w ataku. Najlepiej z.nich. mija 1/1. Nie wiem na.bank czy pozostawienie Oleja i Sicki dało by zwycięstwo ale wiem, że pierwsze 15 minut 2 polowy to był najlepszy czas w meczu Vive i należało to ciągnąć do bólu.

 • endriu122 lubi Komentarz

  Przegrana ale po wojnie.

 • endriu122 lubi Komentarz

  Maxi- 102: Ustalmy jedno, ty nie potrafisz liczyć. Co roku liczysz na Wisłę i od 10 lat popełniasz ten sam błąd.

 • endriu122 lubi Komentarz

  Świetnie przygotował zespół Raul Gonzalez szczególnie w obronie, zamknęli środek, odcięli naszych kołowych, słabsza gra prawego rozegrania i mamy rezultat jaki mamy. Miałem małe deja vu z meczu PSG - Kiel z tamtego sezonu, w którym to PSG prowadząc 1-2 w drugiej połowie, kilku bramkową przewagę osiągneli w ostatnim kwadransie meczu po dobrych interwencjach bramkarzy.
  Należy się tylko cieszyć, że za rok przyjdą Remili i Kounkoud. Pierwszy niemiłosiernie ogrywał naszą obronę czyli albo rzucał albo asystował, drugi świetnie grał na dwójce a co miał to rzucił. Dobry mecz Olejniczaka, zaskakująco dobry mecz lewego rozegrania, niezawodny Nahi. Nie rzucamy 3 karnych dodatkowo Gerard broni 2 piłki więcej od naszych bramkarzy. Do meczu z Porto Talant powinien zarządzić dodatkowe treningi rzutów karnych i niech każdy rzuca po jednym w meczu. Albo postawmy na Dylana i dajmy odpocząć Arkowi. Dzisiejsze trafienie Gerarda w brzuch z 7m wyglądało kuriozalnie.

 • endriu122 lubi Komentarz

  Tak brzydkiego meczu już dawno nie widziałem, brutalne faule, symulanctwo, wręcz chamstwo ze strony PSG (szczególnie w pierwszych 15 min meczu), sędziowie beznadziejni.
  Fajnie było patrzeć na to ja "Gwiazdeczki" z Paryża boją się ekipy z Kielc.
  Brawo dla VIVE, dobry mecz, Brawo !!! :))))

 • endriu122 lubi Komentarz

  @Maxi- 102: Nie jestem z Kielc ,nawet nie kibicuję piłce recznej .I stwierdzam dwie rzeczy .Poza drużynami siatkarskimi i Vive Kielce nie mamy klasoeych drużyn w rozgrywkach klubowych. A ty niebogo masz kompleksy jak osioł ch..... . Tyle