Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tal napisał/a komentarz do Bez Hodge'a i... Ogdena. Zastal celował w duże nazwiska

  BO niejaki Kubicki nie wywiązuje się z obiecanek-miał dać pieniądze ale nie da,bo ma marzenie zniszczyć Zastal.

 • Tal lubi Komentarz

  Jak Dziki we mgle 1kw. Ciężko się dostroić emocjonalnie do Zastalu. Mimo, że Nemanja b. chciał zmazać ostatni obciach jest to trudna do okiełznania osoba. Wilki osłabione zaskakująco postawiły się w czym Dziki miały swój "udział". Tak bywa gdy mecze potencjalnie łatwe okazują się jazdą po grudzie. Brutalnie mówiąc trzeba zabiegać przeciwnika mając przewagę kadrową. Zastal pokonał swoje słabości i finalnie przekonująco wygrał za co graty. Wilki jeszcze w 3kw. potrafiły wygrywać za co szacunek pamiętając o krótkiej ławce. Nic o sędziach;) Jarzyna ze Szczecina;))) ZAAASTAL!!!

 • Tal lubi Komentarz

  Wielkie graty za zwycięstwo, chociaż styl...:(. Szacunek dla Kinga, bo gdyby byli w szerszym składzie różnie mogło być. Kibice ze Szczecina pokazali innym klubom( pewnie się domyślacie o kim mowa), że doping może być kulturalny, a ludzie mili i uśmiechnięci. Co do poziomu sędziowania, spuszczę zasłonę milczenia.

 • Tal napisał/a komentarz do Media. Hit transferowy! Erling Haaland podjął decyzję i wybrał klub

  Norweski drwal-oj jak się cieszę-zobaczymy ile jest wart!!!!!

 • Tal lubi Komentarz

  Bez Zyzia i Józefiaka... Apić się chce. Na miętkich nogach Dziki i blado wyglądało pudrowanie braków. Zastal odbijał się od mocno stojącego rywala. Anwil solidnie bronił ale z czasem Dziki i na to znalazły sposób. I kilka blików: Krzysio bez lepiszcze w łapach pod koszem za to akcja za -3 bo Mazurczak bezproduktywnie przytrójczył... trzech naszych pomiędzy sobą nie mogą ustalić kto zbiera (piłka na aucie). Akcje jakich wiele ale na koniec brakuje tych punktów. Łączka trzymał Anwil fenomenalną skutecznością. O faulu Szewca nie wspomnę bo nie był "zwykły". Unikam pisania o sędziach ale trudno nie odnieść wrażenia, że Dziki są "pod szkłem". Do szatni mecz punkt za punkt cały czas na styku. 3kw kuriozum w 30s. dwa bezproduktywne faule Nenadićia. Łączka w transie... nasz Krzysio tysz;] Półdystans dzisiaj nie leżał Dzikom. Za dużo farfocli dzisiaj było. Zastal niekompletny i do tego w zbroi chlupało. Anwil graty byliście mocniejsi i tabela to potwierdza. W pełnym składzie Dziki meczu by nie oddały. Konieczne brawa dla Andy'ego. ZAAASTAL!!!

 • Tal napisał/a komentarz do Borussia Dortmund ma już dość zachowania Haalanda

  Drwal norweski zobaczymy co pokarze-ja mam duże wątpliwości.

 • Tal lubi Komentarz

  No i wjechał kombajn do zbierania skalpów po wioskach... Zyzio za sterem który dzisiaj przeszedł samego siebie. Krzysio pokazał... za stary wróbel jestem... nie chce być inaczej... rower. Sorki za tak indywidualne potraktowanie ale nie mam już cierpliwości do podziwiania tych popisów;] Nawet rola statysty jest zbyt wymagająca. Szkoda, że Andy nie wykorzystuje (może potrzebuje czasu) zluzowanego terenu po Frazierze (doceniam zimną krew na osobniakach). Meczyk walki i fajnie, że Dziki kroku dotrzymywały. Nawet dojenie zegara przez Trice'a nie pomogło i dogrywka pogodziła strony. Oddał Dzikom pudło osobiste i na remis tysz sfaflunił. Jestem pełen szacunku dla tego co robi i trudno przecenić jego rolę w Śląsku. Tym razem nie dał meczu ale jestem pewien, że nie jeden jeszcze Śląskowi wyklepie. Brawo Dziki za zwycięstwo na trudnym terenie. Zastal potrzebuje podbudowy i taki mecz doda wiary. Mecz wyjazdowy z mocnym rywalem w historycznie nobliwym miejscu ma swoją wartość. Na moje widzenie za dużo u nas gorącej krwi bałkańskiej co niestety nie sprzyja widzeniu innych na lepszych pozycjach. Trudno grymasić skoro mecz wygrany. Niemniej trzeba szukać zespołowości bo finalnie da to więcej niż indywidualne popisy. Za dzisiaj brawo! ZAAASTAL!!!

 • Tal napisał/a komentarz do Transfer Erlinga Haalanda coraz bliżej. Padła nazwa klubu

  Drwal norweski niech idzie byle szybko-zobaczymy ile jest naprawdę wart.

 • Tal napisał/a komentarz do Erling Haaland może dostać olbrzymią podwyżkę. Padła kwota

  Ciekawe czy ten norweski drwal się sprawdzi w przyszłości?????

 • Tal napisał/a komentarz do "Podwieszony" Koszarek, pożegnany Frazier. Enea Zastal BC będzie bronić trofeum

  Ale dzisiaj Krzysiu zrobił prezent Fazziemu.

 • Tal lubi Komentarz

  No cóż, Zastal w tym roku jest cieniutki jak... wigilijny barszcz :-) Nie można mieć pretensji do słabej drużyny o brak wyników sportowych. Po prostu taka tegoroczna rzeczywistość :-) Dla Zastalu byłoby nawet chyba lepiej, żeby i z Pucharu Polski wypadli, bo jechać tyle kilometrów, dostać w czapkę w pierwszym meczu i znowu wracać przez pół Polski, bezsens. Jedyna rzecz, która mnie osobiście irytuje, to wszystko, co dzieje się wokół duetu serbskiego Niemamdnia Niedamradic i ten drugi leworęczny kaleka, aspirujący rzekomo na gwiazdę ligi :-) Ewidentnie grają tylko dla własnych statystyk i nie mogę się już doczekać, gdy obaj wylądują po swojej "świetnej grze" dla Zastalu, w dwunastym zespole ligi niemieckiej lub siódmym ligi czeskiej :-) Trener? Dno i wodorosty. Mafia "jugolska". Szkoda tylko innych chłopaków, którzy poniekąd asiorami nie są, ale dwaj w/w panowie za bardzo im nie pozwalają się wybić, a trener swoimi decyzjami ośmiesza wręcz pozostałych zawodników i klub...

 • Tal lubi Komentarz

  Zastal to obecnie przeciętniak polskiej ligi, na pokonanie którego wystarczy ambitniejsza obrona przeciwnika. W konfrontacji z poukładaną drużyną na europejskim poziomie wygląda jak grupa uczniaków. Iffe już tu nie pasuje.

 • Tal lubi Komentarz

  BOGINI JEST JEDNA -KRYSTYNA PWŁOWICZ

 • Tal lubi Komentarz

  Z takimi żądaniami finansowymi to się będzie bujał jeszcze cztery lata, aż zmądrzeje.

 • Tal napisał/a komentarz do "Iffe! Iffe!" i owacja na stojąco. Lundberg wrócił i pokazał klasę

  CSKA pokazało ile jest wart i w jakim miejscu jest Zastal...Trudno to się ogląda.

 • Tal lubi Komentarz

  CSKA przywiozło pieniek i katowskie uniformy. Zastal dostarczył szlifierkę do ostrzenia topora. Ex-kapitan Krzysio S. nie będzie się rozdrabniał w takim meczu gdy go do all-stars delegują. Rower wydaje się właściwym pomysłem na dalszą karierę. Oby w jakimś urokliwym miejscu typu Łańcut czy Wałbrzych. Nie ukrywam, fanem nie jestem;] Dziki mocno stremowane z gigantycznym respektem potrzebowały trochę czasu by zmienić katastrofalne początkowe wrażenie. CSKA gra na takiej intensywności, że jest to ruski kosmos. Każda pozycja raziła przewagą o jakiej w ZG mogą tylko pomarzyć. Pozostaje satysfakcja ze wspomnień po Iffe, że tu grał i Tam wylądował. Fajny skromny Człowiek ciągle rozwijający się i znający swoją wartość. Respekt Iffe za twój profesjonalizm. Taki mecz nie dość, że srogą lekcją jest to do tego walczy się by nie skończyło się ciężkim oklepem. B. ciężko o wypracowanie pozycji rzutowej. 15min w miarę Dziki dotrzymywały kroku potem z łoskotem lawina kamieni ich przysypała. Nikt rozsądny cudu nie wyglądał ale chwilami wyglądało to tragicznie i nie dlatego, że CSKA wymiatało tylko ciążyła Dzikom zbroja wiadomo czym wypełniona. Mnóstwo piłek zamiast w koszu to jakieś pokraczne niedoloty. Tak się gra jak przeciwnik pozwala. Można tylko ten zespół przyrównać do ekipy Jovo... czy się broni? Nawet nie o to idzie ile punktów CSKA średnio traci... dzisiaj Dziki walczyły ze swoją niemotą. Czy to była lekcja? Raczej tyłek powinien boleć po takiej bolesnej lekcji. W zasadzie ciężko cokolwiek pozytywnego napisać. Liczyłem na mniejszy wymiar kary. Nie pokazały Dziki poza ciążącą zbroją;] szeptem... ZAAASTAL???!

 • Tal napisał/a komentarz do Raiola zabrał głos ws. Haalanda. Nie będzie transferu?

  Norweski drwal-gracje ma na boisku jak lokomotywa parowa.

 • Tal lubi Komentarz

  Graty Asta. Enea jednak więcej prądu dostarczyła Bydgoszczy. Fenomenem (?) gry Asty jest agresywna obrona i łapane faule przez Dziki... i jeżeli ktoś nie zrozumiał to piszę z ironią. Właśnie faule ograniczają pole manewru Vidinowi. Ze statystyk jasno wynika, że Asta jest "broniąca". Patrzyłem z politowaniem jak to Dziki rozczytały. Sprawiali wrażenie zaskoczonych niejednokrotnie. Teoretycznie Zastal powinien grać dojrzalej a Asta musi sobie wybiegać wynik. Niemniej gdy robi się to na uczciwym zaangażowaniu to można "faworytowi" zagrać na nosie. Jakości to nam brakuje zbyt często co skutkuje falowaniem wyniku. Łatwo oddawane "łatwo" zdobyte przewagi. Dzisiaj Dziki grały bez głowy za to w endoprotezach co by tłumaczyło nienadążanie za rywalem;) Zapomnieli że walczą o udział w PP? Podziwiam stoika OV. Człowiek sprawia wrażenie, że jest permanentnie obok meczu. Pokazał mu Gronek czym jest obrona, za to Oli pokazał Gronkowi, że tego nie kupuje;] Wynik w kompromitujący sposób oddaje kto tu kogo wyskautował. Nie będę się b. wyzłośliwiał bo zdarzają się każdemu gorsze dni... i może tyle by nie tracić związku z kulturą;] Gra Zastalu zaczyna przypominać ruską ruletkę. Ciągle mielimy o tym samym... tylko czy z tym trenerem Dziki są wstanie pójść dalej? Drobimy w miejscu i coraz trudniej
  o optymizm. Za Tabaka Zastalowi zdarzało się przegrać... za Vidina Zastalowi zdarza się wygrać. Odwrócono bieguny. ZAAASTAL???!

 • Tal napisał/a komentarz do Niewybaczalny błąd! To mogła być sensacja sezonu

  Dawno nie widziałem tak dobrej koszykówki w wykonaniu polskiego zespołu,wielkie brawa dla Śląska.

 • Tal napisał/a komentarz do Mają czego żałować! Przełamanie uciekło na samym finiszu

  "Nigdy nie byliście wyróżniającą się drużyną w Europie".NO co można powiedzieć o takim snafcy-a wygrana z CSKA Moskwa to pikuś...nie ośmieszaj siebie.

 • Tal lubi Komentarz

  Warto pamiętać, że Avtodor był do przed chwilą liderem więc to swoje mówi. No nie poznawałem Dzików po 1kw. Gra w końcu na TAK! I flołterki Zyzia i wyszarpywanie piłek beznadziejnych. Brońmy bo to jest element zawsze wart zabiegów. Pojawił się promyk którego wyposzczony od przyzwoitej gry kibic wyglądał. I w kontrze do zachwytów 2kw... 6 min bez punktów to też wyczyn tylko w druga stronę. Ponoć siatki pozamarzane bo ludzie w futrach na hali. Zyzio przytrójczył na +12 i z tym udało się pójść do szatni. Jak żre to trzeba brać i uciekać. Zastal kontrolował mecz i przecieranie oczu nic nie zmieniało;) Zyzio w końcu fajny mecz. Musiało być pogadane w szatni Avto bo 3kw już tak kolorowo nie wyglądała mimo iż +7 udało się utrzymać. Zaczął rozciągać grę i niestety wróciła im skuteczność. Tak gonili, że na 3 min z groszami wyszli na prowadzenie którego już nie oddali. Niestety Dziki przestraszyły się tego z czym poszły do szatni i zaczęli bronić wyniku co niestety Avto umiejętnie wykorzystał. Jaka piękna porażka... kurła mecz jak mydło pod prysznicem... ktoś się schylił i ktoś to wykorzystał;] ZAAASTAL!!!

 • Tal napisał/a komentarz do Tak po prostu nie można. Trener wskazał przyczynę porażki Legii Warszawa

  Lepszy wynik niż ZG.

 • Tal napisał/a komentarz do Arkadiusz Miłoszewski: Wiem, że zrobiłem problem Jasińskiemu. Mówi o kulisach zatrudnienia w Kingu [WYWIAD]

  Miły gratulacje i następny sezon ZG a my z Tobą idziemy do góry,bo OV jest cieniutki...

 • Tal lubi Komentarz

  Dajcie już spokój z tym zachwytem. Zawodnik przeciętny, przereklamowany i potrafiący coś strzelić drużynom słabym...

 • Tal napisał/a komentarz do Zdominowani. Mikołajkowe prezenty nie dla Enea Zastalu BC

  Żan Tabak wracaj...OV nie potrafi bronić.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.