Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Miroslaw Kupiec lubi Komentarz

  Szacun Cristiano za głosowanie!! To jest klasa. No ale media dalej będą dorabiać ci ''gębę'' aroganta, tylko dlatego, że wierzysz w siebie i czasem mówisz rzeczy niepopularne, których społeczeństwo nie lubi słyszeć. A jak ktoś z uwagą śledzi karierę Ronaldo - i nie z tabloidów, tylko solidnych źródeł - ten wie, że Ronaldo jest bardzo dobrym człowiekiem (wszyscy którzy go znają tak mówią) i pokazuje wielką klasę nie pierwszy raz. Niestety media to w większości hieny żerujące na kłamstwach, manipulacji i sensacji i zawsze robią jakieś g*wno-burze wokół Ronaldo, tylko dlatego, że ten zdaje sobie sprawę ze swoich osiągnięć i nie zamierza być potulny i nijaki. Tak czy siak - jeszcze raz szacun Cris za to głosowanie!

 • Miroslaw Kupiec lubi Komentarz

  To pokazuje klasę Ronaldo. Nie dość, że umieścił Lewego zasłużenie na pierwszym miejscu, to jeszcze swojego odwiecznego rywala Messiego na drugim. Szacunek. To jest prawdziwa sportowa rywalizacja i docenienie umiejętności konkurentów.

 • Miroslaw Kupiec napisał/a komentarz do Puchar Świata w Niżnym Tagile. Przeliczniki pomogły Pawłowi Wąskowi

  Może podalibyście aktualną i oficjalną punktację po konkursach w Polsce, Finlandii i Rosji, zamiast bawić się w "gdyby babcia miała wąsy..." ? Po co to komu ?

 • Miroslaw Kupiec lubi Komentarz

  Gdyby nie głupota i nieodpowiedzialność ludzka to by nie musieli wprowadzać głupich przepisów. I nie chodzi tu wyłącznie o nas Polaków. Jak każdy z tych klientów, co to niby murem stoi, podpisze oświadczenie, że w razie zakażenia rezygnuje z opieki szpitalnej to niech sobie siedzi chociażby cały dzień na tej swojej siłowni nawet i nie odkażanej.

 • Miroslaw Kupiec lubi Komentarz

  Po co komu siłownia? 500 kcal na godzinę? Śmiech na sali. Kolarze spalają po 1200 a nawet 1500

 • Miroslaw Kupiec lubi Komentarz

  czas miesniakow juz minal ,ale widac lenie zostali --mowa o klientach ,sami nie potrafia o siebie zadbac ,potrzebuja niani

 • Miroslaw Kupiec lubi Komentarz

  niech zamieszkają na siłowni, karimaty wezmą i tam śpią, jedzą i ćwiczą, bez opcji wyjścia

 • Miroslaw Kupiec lubi Komentarz

  Może siłownie, nie są największym siedliskiem wirusów, ale mówienie, że to nie marzec, jest chyba nie na miejscu, gdy jest gorzej niż w marcu. Widać rozluźnienie społeczne.

 • Miroslaw Kupiec lubi Komentarz

  Dzień dobry siłownie ja bym dał wam popracować na budowie cały dzień ponosić bloczki betonowe cały dzień to jest siłowni za darmo, a jak nie znacie roboty to nasz Hitler złoty nauczy was roboty , pracować łopata i drogi. udowač nieroby a nie ciężarki dźwigać ,ps koniec tematu kosiarze do węgla do huty aby piąć ten wspaniały kraj w gòre chłopy na czołgi ,kobiety na traktory

 • Miroslaw Kupiec napisał/a komentarz do Koronawirus. Branża fitness zdeterminowana jak nigdy. "To już nie marzec, klienci stoją za nami murem"

  A za "murem" kostucha...

 • Miroslaw Kupiec

  Odczep się zazdrośniku, sam nie umiesz to podziwiaj.

 • Miroslaw Kupiec

  Puchar Italii już mają, w Serie A Juventusu już nie przeskoczą, A.Milik już w myślach gra w juve , maniana.

 • Miroslaw Kupiec

  Po co "owijać w bawełnę" kiedy już od dawna wiadomo, że to ma być piłkarz niemiecki, rzadziej zagraniczny, a już w żadnym przypadku, choćby był najlepszy, Polak. W takiej sytuacji u nas, zaraz wyzwano by nas od nacjonalistów.

 • Miroslaw Kupiec lubi Komentarz

  Robert wracaj do zdrowia! Wszyscy normalni ludzie, życzą Ci szybkiego powrotu do najwyższej formy.

 • Miroslaw Kupiec

  No i co panowie piłkarze, można wygrać z hiszpańskim mistrzem świata w jego mateczniku w Saragossie ? Chyba i na was pora, by wyrównać nie tak stare porachunki w Bilbao ? Tym bardziej, że i wasz pan trener ma swoje z nimi chwalebne, olimpijskie zaszłości, bo te ostatnie, sromotne, krzyczą wręcz o "pomstę do nieba".

 • Miroslaw Kupiec napisał/a komentarz do Skoki. 68. Turniej Czterech Skoczni. Wojciech Fortuna: Horngacher dołożył swoją cegiełkę do wyniku Kubackiego

  A "Szliri" znowu się pomylił w swoich prognozach i przepowiedniach.

 • Miroslaw Kupiec napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. 68. Turniej Czterech Skoczni. Zrobił to! Trzeci polski król! Podwójny triumf Dawida Kubackiego!

  W Święto Trzech Króli doczekaliśmy się naszego, trzeciego polskiego Króla Turnieju Czterech Skoczni. Zaiste to był piękny Wieczór Trzech Króli, bo byli tam w tym pięknym dla nas dniu, obecni wszyscy trzej: Adam-Kacper, Kamil-Melchior, Dawid-Baltazar. Ktoś to pięknie tam na górze wyreżyserował, a my już wiemy kto...

 • Miroslaw Kupiec

  A kiedy mocno wierzący Dawid miałby wygrać w katolickiej Austrii, jeśli nie w Święto Trzech Króli ?

 • Miroslaw Kupiec

  Bandycki atak "bydlaka",a nie piłkarza na głowę polskiego piłkarza, jak w Anderlechcie "bydlaka", a nie piłkarza, na nogę Wasilewskiego. SĄDY UEFA i cywilne i ostre kary na taki, bandytyzm na boisku...DYSKWALIFIKACJE ale też ostre i duże kary finansowe.

 • Miroslaw Kupiec lubi Komentarz

  kto dostał w łapę żeby tam były mistrzostwa .

 • Miroslaw Kupiec lubi Komentarz

  Beda nadal organizowac mistrzostwa (nie tylko w lekkiej atletyce i pilce noznej) na Bliskim Wschodzie, bo licza sie tylko pieniadze (tak jak ze "swinia UEFA" na Legii). Jak ktos w koncu umrze, to nie przerwa, tylko powiedza, zeby reszta zawodnikow chodzila do okola trupa, powiedze, zeby trupa omijac i nic z tego sobie nie robic, tak jak w magazynie Amazon w USA.

 • Miroslaw Kupiec lubi Komentarz

  Ten maraton w takim upale i wilgotnosci to jakies nieporozumienie. 28 zawodniczek nie ukonczylo maratonu. {aranoja. Cos tu jest nie tak. Nikt nie liczy sie ze zdrowiem i zyciem zawodnikow???

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.