• Witold Obrzut

  Takie "sporty" są totalnie bezsensowne i świadczą tylko o prymitywnych zachowaniach ludzi, podobnie jak ubój rytualny.

 • Witold Obrzut

  Państwo nie powinno finansować związków sportowych a jeżeli to robi to wszystkich tam zatrudnionych włącznie z zawodnikami ( finansowanie pośrednie) powinna obowiązywać "ustawa kominowa"o maksymalnym wynagrodzeniu. To draństwo że z naszych podatków finansuje sie luksusowe życie dla wybrańców.

 • Witold Obrzut

  A jakie to wykształcenie ma Boniek?

 • Witold Obrzut

  Jak widać Lubański wyszedł z komuny, ale "komuna z niego nie wyszła" Współczuję Panie Włodzimierzu, ale to już może objawy choroby otEpiennej i coraz krótsza pamięć? Jeżeli uraziłem to przepraszam, ale ktoś taki jak Pan nie powinien uprawiać ordynarnej propagandy i powinien być bardziej wyważony.

 • Witold Obrzut

  To sie nie mieści w głowie że w XXI w jacyś faceci okładają się po moradach a rzesze uważają to za ważne.Ludzie opamietajcie sie sport i wyniki sportowe są nieistotne dla naszego życia. To nie jest istotne czy wygra Legia Wisła czy Crakowia czy wygra 1:0 czy 15:0, to nie jest ważne że gola strzelił piątek czwartek, lewy czy prawy. Pomyślcie co z wami zrobiły media, ile ci nieważni w sensie społecznym ludzie zarabiają, jak marnują nasze wypracowane środki.

 • Witold Obrzut

  Czapki z głów, nie dosyć że dobrze grali, ambitnie, konsekwentnie z dobrą kondycją to jeszcze potrafią się zachować, powinniśmy czerpać wzorce od takich ekip.

 • Witold Obrzut

  W związku z takim stanowiskiem Panu Prezesowi też powinno się podziękować, skoro nie widzi nic zdrożnego w tym że na krótko przed ważna impreza sportowcy(?) piją alkohol.

 • Witold Obrzut

  A po co nam wydatki na coś zupełnie zbednego. Może czas wrócić do sportu amatorskiego, to nie wstyd kiedy amatorzy przegrywają z zawodowcami, a jeżeli wygrywaja tak jak Islandia...

 • Witold Obrzut

  Nareszcie moż wiekszość zrozumie że piłka nozna to po prostu gra, raz sie przegrywa innym razem wygrywa, wynik nie ma najmniejszego znaczenia. To media próbuja nam wmówić że to wazne że to tragedia naroidowa lub ogromny sukces, a naprawdę jest to mniej ważne od prognozy pogody na najblizsze dni. Władze i decydenci reklamodawcy powinni zrozumieć że dobry nauczyciel, lekarz, strażak czy policjant sa więcej warci od najlepszego kopacza oiłki.