Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomasz Olechnowicz lubi Komentarz

  A myslalem ze TVP ma jakąś misje. A tu tylko kasa sie liczy i programy dla półgłówków.

 • Tomasz Olechnowicz lubi Komentarz

  artur ma racje, poco takie gadanie w studiu? przesadzili, polak na polaka, zawsze tak bylo i jest teraz bardziej w dzisiejszych czasach, zlosliwosc i chamstwo rosnie..
  ukraincy zawsze byli za soba nigdy jeden drugiego tak nie potraktowal, dlatego polacy przegrywaja w swiecie.

 • Tomasz Olechnowicz lubi Komentarz

  Dyrektor TVP powinien upomniec swoich dzinnikarzy bo faktem jest ze ponioslo chloakow z tym co gadali nieco sie zapedzili tym bardziej ze nie byli tam prywatnie tylko reprezentowali TVP sport i to co oni tam wyczyniali bylo dziecinadą

 • Tomasz Olechnowicz lubi Komentarz

  Uważam, że BMW to Marka, natomiast ludzie z F1 ( konstruktorzy, kierowcy), to spece od wyścigów, którzy znają się na swojej robocie. Kasa sponsorów jest bardzo ważna ale gdyby Robert Kubica nic by sobą nie reprezentował, to nikt by z nim nie rozmawiał. A rozmawia wielu. Byle jakich kierowców do tego grona się nie zaprasza. Proponuję więcej szacunku dla osiągnięć Roberta Kubicy. Eeech, gdyby Polacy potrafili się szanować, Polska byłaby potęgą.

 • Tomasz Olechnowicz lubi Komentarz

  Ludzie co się z Wami dzieje. Skąd tyle jadu. Robert kocha się ścigać, miał wypadek ma uszkodzona rękę NIE PODDAŁ SIĘ, CZAPKI Z GŁÓW. Męczył się z idiotami z Wiliamsa żeby tylko mieć możliwość udziału w F1. zespól mu nie pomagał, wręcz przeciwnie nawet przeszkadzał a on mimo tego zachował klasę nie wylewał na nich swojej frustracji i wciąż jeździł, robił to co kocha. Ilu z was w takiej sytuacji by odpuściło. Ma chłopak serducho, a wszyscy którzy go krytykują to życiowi nieudacznicy, zazdrość was zżera, typowa Polska zawiść 'dlaczego on a nie Ja ????' A no dlatego ze on ciężko na to pracuje od dzieciństwa.
  Robert trzymam za Ciebie kciuki u rak i u nóg.

 • Tomasz Olechnowicz lubi Komentarz

  poczucie humoru, bezcenne

 • Tomasz Olechnowicz lubi Komentarz

  To było bardzo zabawne, na luzie ...

 • Tomasz Olechnowicz napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Siatkarzu, obejrzyj mecz piłkarski (felieton)

  tylko trzeba tez patrzec na to ile osiagneli nasi piłkarze a ile siatkarze . jesli lewy jest gwiazda to kim kurcze jest kubiak

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.