Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mariusz Strojny napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy ktos moglby przytoczyc choc jeden merytoryczny argument uzasadniajacy wydawanie pieniedzy quasi publicznych (Orlen to spolka skarbu państwa) na utrzymywanie osoby niepelnosprawnej w F1? Tylko błagam nie piszcie o korzysciach marketingowych bo wydawnanie setek milionow dolarow na promocje lokalnej spolki dzialajacej w 3 czy 4 krajach, a pod nazwa orlen tylko w Polsce - to powtarzanie bajek wymyslonych przez sam orlen dla krycia dupy prezesa. Ktokolwiek?

 • Mariusz Strojny napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ciag dalszy działań na szkodę spółki. Gdzie jest prokurator?! ORLEN to monopolista i dziala pod nazwą ORLEN wyłącznie w Polsce wiec jakie korzyści może mu przynieść reklama na globalnym rynku? To zwykłe wyrzucanie pieniędzy w błoto. Wyliczenia Obajtka to poziom dla analfabetów ekonomicznych. Ekwiwalent reklamowy? Litości! Jakie konkretne korzysci finansowe przyniósł flirt z F1, jakich nie mozna bylo zrealizować innymi o miebo mniejszymi nakladami? Wzrost przychodów ze sprzedaży detalicznej? A ile z tego to zysk i to taki który mozna przypisac do efektu reklamy w F1? Jedna wielka lipa za pieniadze publicze (ORLEN to spółka skarbu państwa), ale tak się konczy powierzenie kierowania duzymi firmami amatorom z politycznego nadania.

 • Mariusz Strojny lubi Komentarz

  Orlen, Williams, Możejki to mógł tylko wymyślić Suski

 • Mariusz Strojny lubi Komentarz

  Może i trochę się spóźnili , ale po prezentacji malowania , zauważyłem wiele aut z rejestracjami z USA , na stacjach Orlenu , a ja stałem w kolejce za autami z Grenlandii , które tankowały nawet do kanistrów . Pierwszy sukces jest , czekamy na dalsze .

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.