Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Adasiekgw napisał/a komentarz do Żużel. Plusy i minusy SoN: Reprezentacja to Zmarzlik i długo, długo nic. Jest tylko jedno małe "ale"

    Zgadza się, że w biegu finałowym Zmarzlik był gorszy. Jednak zawodnik, który wygrał część zasadniczą nie ma żadnego handicapu. IMP wygrał kołodziej który jechał w półfinale przez co wiedział jak tor zmienił sie po równaniu. Przerwa zawodnika z miejsca 1 i 2 po rundzie zasadniczej jest dłuższa. I teraz wstrzel się w ustawienia. To samo działo się w SON. Półfinał odjechała Australia z Rosją. Rosjanie lepiej wiedzieli jak tor sie zmienia. Podobne sytuacje miały miejsce w DPŚ. W finale zawsze jechaly lepiej druzyny które brały udział w barażach i miały do czynienia z torem dzień wcześniej, z kolei drużyny zwycięskie (z półfinałów) zawsze miały pod górkę.

  • Adasiekgw napisał/a komentarz do Żużel. Plusy i minusy SoN: Reprezentacja to Zmarzlik i długo, długo nic. Jest tylko jedno małe "ale"

    Kołodziej wygrał IMP z tego samego powodu, z którego Rosja wygrała SON... Prawda jest taka, że w obu przypadkach najlepiej wcześniej prezentował sie Zmarzlik. Jednak przez to, że wygrał część zasadniczą został ukarany tym, że nie mógł sprawdzić jak zmienia sie tor w biegu dodatkowym (półfinałowym) przez co nie mógł dostosować się tak dobrze do warunków jak Rosjanie w SON czy Kołodziej w IMP ;) Chora formuła. Natomiast jeśli chodzi o resztę polskich zawodników wydaje mi się, że mają podobne podejście do tych zawodów jak do zgrupowania w Zakopanem, na które jedyne co dojeżdżało to zwolnienia lekarskie.

  • Adasiekgw napisał/a komentarz do 1. finał SoN. Fatalny występ Polaków! Bezbłędny Woffinden daje Wielkiej Brytanii prowadzenie! (relacja)

    Już od dawna Cieślak mnie denerwował na tym stanowisku. Może teraz w końcu sie go pozbędą. Wcześniej wygrywał tylko dlatego, że miał szeroką kadrę bardzo dobrych zawodników. Przyszło do wyboru trójki zawodników z całej tej grupy i cp zrobił? Wybrał zawdoników, z którymi współpracował zamiast tych którzy najlepiej sie prezentuja. Gdzie Pawlicki ? Gdzie Zmarzlik? A media jeszcze się nad nim rozpływają... Trener, który znany był z preparowania toru płacze, że tor jest robiony pod gospodarzy. To wszystko to tylko dym w oczy... Widać u niego bardzo profesjonalne podejście.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.