as35 - lubi

 • as35 lubi Komentarz

  Jest dokładnie jak piszesz. Zgadzam się z tym i też o tym pisalem, że okres transferowy u Vaculika wyglądał tak:
  Stal Gorzów- chcą mnie, jest mi tu dobrze, ale za dużo nie dołożą także mam klub gdyby nic nie wypaliło. Taki klub że będę jeździł, zarabiał i jestem kapitanem.
  Motor Lublin- gadam z Krzyśkiem bo chcą sypnąć hajsem a we dwóch możemy coś zdziałać i zarobimy wiecej. Będę podbijał stawkę bo wiedza, że Stal ma pierwszeństwo a jako beniaminek muszą się wzmocnić.
  Falubaz Zielona Góra- o, są kolejni zainteresowani, to dobrze bo jak dowiedzą się o rozmowach Motoru to podniosą stawkę, wkońcu muszą budować silny skład żeby znowu baraży nie było. Mają już Nickiego tzn że mają kasę i dam im swoja ofertę.
  Kurcze Lublin odpada bo Krzysiek chce być w Stali. Trudno, sam tam nie pójdę bo 14 meczy mnie nie interesuje. O Falubaz dał więcej niż Stal. Kurcze dobry skład budują. Dobra trzymaj "poker fejs" bo w Stali jest ci dobrze. Poczekaj jeszcze bo może jednak przebiją oferte. Nie, nie przebili. Kurcze, Zmora dowiedział się o moich "szczerych" zapewnieniach. Teraz wymyśl coś Martin, że to Chomski powiedział że nie będzie Cię w Stali czy cos. A co tam, Falubaz to dobra druzyna, mają świetnych kibiców i tor na którym się dobrze czuje. Kasa tzn. dobra atmosfera to podstawa.

 • as35 lubi Komentarz

  Lekko poszerzył ale musiał bo Koldi go zamknął.W 4 spokojnie do powtórki zwłaszcza ,że nikt by nie ucierpaił trudno może w GP mu się medal uda jeszcze Bartek bedzie radosny.

 • as35 lubi Komentarz

  Parę rzeczy na tym filmie brakuje.Np.Protasa krzyczącego do Cieślaka "ku..a chcesz nas pozabijać",albo kibiców Falubazu krzyczących wy....lać w stronę gorzowskich żuzlowców

 • as35 lubi Komentarz

  No i tu zaczyna się mataczenie. Awans do play-offów załatwiłby sprawę? Play-offy to dwa mecze na własnym stadionie. Wpływy z biletów mizerne, nawet zakładając 0% karnetowców. Premie od ligi i sponsorów, które po odliczeniu wszystkich kosztów (w tym zarobków zawodników) dają 2 bańki? Kto daje taką ciężką kasę za sam awans do górnej połowy ligi?
  Poza tym budżet klubu był szacowany w 2014 roku na ok. 11 mln. Mam uwierzyć, że strata 2 mln pod koniec 2013-ego narobiła takich szkód, że na koniec 2015 roku mamy upadłość klubu? Kontuzje zawodników o których mówi pan Kawicki (poza kontuzją Darcy'ego) miały wpływ na wynik sportowy, ale oznaczały też pewne oszczędności na biegopunktówce.
  Wychodzi na to, że mój Falubaz był przez dosłownie kilka ostatnich lat elitą polskiego żużla, ale mocno na kredyt i na te wszystkie medale wydawało się pieniądze, których klub nie miał. A jak pomyślę o dowożeniu śmigłowcem na W69 celebrytów drugiego sortu, to mnie telepie...a teraz nie mamy nawet młodzieżowców, żeby za dwa lata odjeżdżać nimi mecze w II lidze...

 • as35 lubi Komentarz

  Zemsta Karkosika najzwyczajniej działa..i bardzo dobrze..Bo skoro w 2013 r. różowy umówił się z karkiem przez tel na odroczenie finału..a potem go zlal jak dzieciaka ..to jest sam sobie winny..Liczy się dane słowo i honor a nie finał na trupie za wszelką cenę rozegrany...i po latach się okazuje ,że jednak sprawiedliwość puka do drzwi..bo raz złamane słowo potem odbija się czkawką przez wieki...Wtedy zupełnie nie rozumiałem zielonej podnieconej niby ucieczką Torunia..a to było po prostu honorowe wyjście z sytuacji...I po latach ta zdrada Dowhana wróciła jak bumerang niszcząc pseudo magiczny klub.I śmiem twierdzić ,że jest to nauczką dla innych pseudo sportowych biznesmenów typu fałszywy senator...bo karma wraca...i niszczy.I nie żal mi myszek..bo są same sobie winne.A to co zrobiły Zgrzeblarki z Wardem w zeszłym sezonie to już się prosi nie o czyściec a o wieczne potępienie !

 • as35 lubi Komentarz

  Dramat.Jest to tragedia dla zawodnika jak i klubu do którego się sprzedał za kilkaset Dowhanowych srebrników.Mam jednak nadzieję że wszystko się dobrze skończy .Teraz właśnie jest ta chwila by ci najwierniejsi działacze i część kibiców zielonki -fanów Warda stanęła na wysokości zadania i jeśli będzie taka potrzeba by pomóc zawodnikowi.

 • as35 lubi Komentarz

  Bez dopału Dudek będzie bardzo słaby,tak to zawsze się kończy.

 • as35 lubi Komentarz

  Tak jak wspomniałem żal Dudka,że młody perspektywiczny zawodnik
  ma roczny rozbrat ze sportem,ale przepisy są równe dla wszystkich.
  Dużo głosów z Zielonej Góry,że niszczy się zawodnika,ale nikt go
  nie zmuszał do przyjmowania metyloheksanaminy,też nikt go nie zmuszał
  do wsiadania na motor i uczestnictwa w treningu punktowanym
  w okresie karencji(pierwsza myśl była taka,że albo zawodnikowi,
  albo Frątczakowi brakuje piątej klepki).Teraz dzieje się akcja
  przy zielonym stoliku-z Saszką i kolejnym dla niego obywatelstwem
  nie wyszło,to może z Dudkiem wyjdzie.Nie wiem jakie inne okoliczności
  mogą zmienić decyzję GKSŻ,że nie był to trening punktowany(a był),
  a może to nie Patryk,a Sławomir jeździł na treningu?

 • as35 lubi Komentarz

  Witaj bambus

 • as35 lubi Komentarz

  Bardzo trafny i obiektywny komentarz.

 • as35 lubi Komentarz

  W/W KOMENTARZ SKUPIA UWAGE NA PROBLEMCH DUDKA Z PRZYSZLM SEZONEM ROBIAC W PEWNYM SENSIE Z NIEGO OFIARE "WYPADKU PRZY PRACY".NIE PANOWIE !PATRYK POPELNIL POWAZNE WYKLROCZENIE I MUSI PONIESC PELNE KONSEKWENCJE SWOJEGO ZACHOWANIA.

 • as35 lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o to kto stwarza większe niebezpieczeństwo na torze to proponuję nie gdybać tylko spojrzeć w statystyki z których jasno wynika że większym zagrożeniem jest Dudek , Ward konto wykluczeń ma zerowe , fakty a z faktami się nie dyskutuje .

 • as35 lubi Komentarz

  SPORTOWIEC KTORY SIE DOPINGUJE TO OSZUST I ZLODZIEJ!NIOEUCZCIWY W STOSUNKU DO KIBICOW,KOLEGOW Z EKIPY I OTOCZENIA!NIE ZNAM ANI JEDNEGO KTORY PRZYZNAL BY SIE DO SWIADOMEGO ZAZYWANIA DOPINGU.JAKIM PRAWEM PATRYK BEDZIE MIAL PTRAWO JEZDZIC W EXTRA LIDZE?NORMALNIE DEKLASACJA DO DRUGIEJ LIGI NA PARE PRZYNAJMNIEJ LAT!!

 • as35 lubi Komentarz

  Liczę tylko na to że wraz z opamiętaniem znajdzie czas nie tylko na treningi ale i wizyty na odwyku. Dla mnie to najzwyklejszy oszust który swoją niewinną i dziecinną wręcz naiwnością chce wszystkich oszukać.Taki cwaniaczek.
  Ty szybki? A ja walnę nalewki i jeszcze szybszy będę,przynajmniej na starcie.
  Nie da się tego w żaden sposób nawet porównać do "wyskoków" Warda bo każdy w miarę normalny facet walnie sobie lufę albo piwo.Ponadto ten nawet nie zdążył się przebrać w kewlar a jedynie pojawił się w parkingu a ten pół sezonu się szprycował.
  Było,minęło.Aby dla innych nauczką się stało.

 • as35 lubi Komentarz

  Dokładnie to są jakieś jaja.Popieluszke z niego robią

 • as35 lubi Komentarz

  "telefon przewodniczącego GKSŻ milczał" , "Milczy również Falubaz" ,"To wyścig o dobre imię i o to, by przetrwać".
  Kompletnie nie rozumiem autora. O co walczy? O wolne poniedziałki?
  I jeszcze tak postawione pytanie: -"Czy Falubaz powinien pełnić teraz rolę opiekuna Patryka Dudka, by pomóc mu w czasie zawieszenia?" Falubaz to ochronka a Dudek jakiś przedszkolak?
  O milionowy kontrakt szła walka z Dudkami przed sezonem i nawet Toruń w to mieszali aby ponaglić różowego a teraz co?

  Dzidzia mleczka od wściekłej krowy się napiła i nagle taki bezradny? Oszukał wszystkich a najbardziej siebie.
  O co ten autor walczy.Po co wraca aż do czasów i sukcesów ojca?
  Takich rodzin jest w kraju wiele a dodać należy że nawet po dwóch synów jeździ.I co? Tam ktoś mi powie że nikt się nie napije? Nikt nie zapali? To żywi ludzie ale widać o wiele mądrzejsi.
  I jeszcze pretensje że za długo to trwało. Jeśli tak długo to widocznie dogłębnie badano sprawę.
  Skoro zapadł wyrok to widać coś w tym jednak było.Wyrok nie na rękę? Komu? Środowisku? Bo Dudki milczą.
  Nie ma dymu bez ognia. Osobiście bym wolał aby jak Ward dzień wcześniej się napił bo sprawa przynajmniej jasna.
  W tym przypadku nie wiadomo czy zażywając to nie wyniszczał organizmu,młodego organizmu aby osiągnąć wynik.
  Szkoda jak w każdym przypadku kogoś młodego.Dodam każdym.

 • as35 lubi Komentarz

  Dokładnie! Powinno się surowo ukarać falubaz a nie wylewać żale na forum!

 • as35 lubi Komentarz

  za robotę jaką Piotrek robi na torze i jazdę fair nie zasłużył na taką kontuzję, zdrowiej i wracaj, nic na siłę, ale wracaj na tor :)

 • as35 lubi Komentarz

  Podaj przykład ?

 • as35 lubi Komentarz

  własnie protas za to cie nie lubię, za twoje płakanie o tor w gorzowie ... ta sama spiewka od lat, tylko w poprzednich sezonach płakałeś juz tydzien przed meczem, teraz wstrzymałeś sie do piatku ... ale idea ta sama, toru nie widzieć ale oko proroka juz wie że "spreparowany"