dareCK - komentarze

 • dareCK napisał/a komentarz do Daniel Dujszebajew zagra w Vive Tauronie Kielce!

  U nas kolejny zawodnik. U Was kolejny pełnynocnik, ooops przepraszam - pełnomocnik. Ja tam widzę różnicę.

 • dareCK napisał/a komentarz do Ekstraklasa: Te transfery to strzały w "10"!

  Rzeczywiście, przeoczyłem "zimowe okienko". Za przeoczenie przepraszam

 • dareCK napisał/a komentarz do Ekstraklasa: Te transfery to strzały w "10"!

  Szanowna Redakcjo - Airam Cabrera

 • dareCK napisał/a komentarz do 300 dni oczekiwań - Mariusz Jurkiewicz wrócił do gry!

  Cezar, upodobania do kolorów - rzecz gustu. Wg mnie dobrze prezentuje się w żółtym, oby równie dobrze było mu w biało-czerwonym. Pozdrawiam.

 • dareCK napisał/a komentarz do Szwedzi oburzeni. Nie chcą polskich cheerleaderek

  Niech ichniejsza telewizja puszcza w czasie przerw transmisje z meczetu. Będzie o wiele bardziej poprawnie politycznie i bezprzedmiotowo. Innym rozwiązaniem jest zorganizowanie w przerwie meczu parady gejów wokół boiska , ew. udzielenie ślubu parze homo.

 • dareCK napisał/a komentarz do Denis Buntić odejdzie do Pick Szeged?

  O tym właśnie pisałem w moim poprzednim poście. Poza tym pamiętajmy, że najbliższe mistrzostwa mogą bardzie wiele zmienić w polityce transferowej poszczególnych klubów (nowe propozycje dla graczy, nowe "odkrycia", kontuzje, itp.). Napisałem właśnie hipotetycznie, że nawet w przypadku najczarniejszego scenariusza i odejścia obu wymienionych zawodników do Vardaru, Vive pozostanie ze sporą kupką gotówki, którą Bertus z Talentem na pewno będąa potrafili właściwie spożytkować.

 • dareCK napisał/a komentarz do Denis Buntić odejdzie do Pick Szeged?

  Niejednokrotnie Bertus potrafił zaskoczyć, nawet jeśli oficjalnie czemuś zaprzeczał. Jeżeli potwierdzi się transfer Bombaca, to już będzie spore wzmocnienie środka. Zawodnik jeszcze młody a już doświadczony. Gdy w meczach z Vive napsuł nam sporo krwi, po cichu myślałem, że dobrze byłoby mieć go w naszej drużynie, niż u przeciwników - no i chyba się spełni. Co do pozostałych zawodników - Mateusz Kus coraz lepiej sobie radzi, porusza się już po kole zgodnie z rytmem pozostałych zawodników, domyka gdzie trzeba; myślę, że po przepracowaniu okresu przygotowawczego przed kolejną rundą nie będzie już śladu tremy, zagubienia, czy nieporadności i stanie się ważnym ogniwem. Do tego dojdzie Mariusz Jurkiewicz i będzie OK. Branko Vujowić będzie grywał coraz większe i dłuższe fragmenty spotkań (pewnie na razie ligowych), bo pokazał, że potencjał na prawdę posiada i dysponuje potężnym rzutem - mimo jeszcze "juniorskich" warunków fizycznych. I pamiętajmy - póki nie ma oficjalnego info, póty Ivan i Julek są zawodnikami VIVE. Nie jeden raz byliśmy świadkami pojawiania się spekulacji dziennikarskich i jakie były ich efekty - wszyscy widzieliśmy. Bertus musi mieć dar przekonywania, skoro Julek odmówił Barcelonie i związał się z Vive 5-letnim kontraktem. Może i tym razem swojego daru użyje. Osobiście nie podniecam się spekulacjami. Póki co - mamy sezon ogórkowy a portale i pisma specjalistyczne z czegoś muszą żyć. Pozdrawiam

 • dareCK napisał/a komentarz do Denis Buntić odejdzie do Pick Szeged?

  Cokolwiek by się nie stało i jak różne miałyby być koleje losów poszczególnych zawodników, wierzę - jestem wręcz przekonany, że Bertus zawsze ma jakiś plan i nie osłabi zespołu. Jeżeli nawet są zainteresowania ze strony Vardaru (po przetłumaczeniu artykułu z portalu ekipa.mk wynika, że z Cupiciem sprawa jest poważniejsza a co do Julka jest jedynie zainteresowanie), to z pewnością już szukany jest następca (następcy). Jeżeli celem Bertusa jest nadal FF LM, to pozbycie się dwóch tak ważnych ogniw nie może pozostać bez reakcji z jego strony. Gdyby hipotetycznie te transfery doszły do skutku, to po wykupieniu kontraktów + wysokość odstępnego pozyskana kasa pozwoliła by na spełnienie najbardziej wymyślnych fanaberii i zakontraktowanie konkretnych nazwisk. Nikt nie przywiązuje zawodnika do jednego klubu - taka specyfika bycia sportowcem.

 • dareCK napisał/a komentarz do Mariusz Jurkiewicz wróci w listopadzie? "Przede mną długa droga"

  W sumie kontuzja kontuzji nierówna. Masz rację, że dużą rolę odgrywa tutaj wiek zawodnika, lecz zwróć uwagę, że najwięcej zależy od tego które więzadła "poszły", czy krzyżowe, czy poboczne, a może jedne i drugie. Jeżeli pojawiają się nieśmiałe rokowania co do listopada, to jestem dobrej myśli, że na ME zobaczymy Mariusza.

 • dareCK napisał/a komentarz do TOP 10 transferów PGNiG Superligi Mężczyzn

  Wiesz, rozgrywający nie zawsze muszą rzucać grad bramek (vide Zorman). Spokojnie mogą dogrywać do koła lub skrzydeł. Poza tym nie rozważamy jednoczesnej wymiany całego rozegrania a jedynie wymiennie jego poszczególnych ogniw i to na bardzo krótko - tak aby dać nieco wytchnienia podstawowym zawodnikom. Wiem, że możemy sobie tu spokojnie, na luziku podywagować i przedstawiać wzajemnie swoje racje. Od tego chyba jest sezon ogórkowy.