dareCK - lubi

 • dareCK lubi Komentarz

  "W czwartek, 2 lutego, w hali sportowej w Piotrkowie, rozgrywany był mecz Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. Jak informują policjanci, na krótko przed rozpoczęciem meczu, pod budynek przyszło kilkudziesięciu młodych mężczyzn. Mimo braku miejsc, chcieli dostać się do środka. Zaczęli szturmować wejście służbowe. Według informacji podanych przez Radio Łódź, wywiązała się bójka między kibicami, a ochroną. Ochroniarze użyli gazu. Wreszcie do akcji wkroczyli policjanci. - Zatrzymali 12 agresywnych chuliganów - czytamy w policyjnym komunikacie. - 8 pełnoletnich piotrkowian trafiło do policyjnego aresztu. Pozostałych 4 nieletnich zastało przewiezionych do Policyjnej Izby Dziecka w Łodzi. Jeszcze dzisiaj mężczyźni w wieku od 17 do 27 lat usłyszą zarzuty o czyn z Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Młodsi piotrkowianie w wieku 15 i 16 lat zostaną przesłuchani jako nieletni sprawcy czynu karalnego. Śledczy analizują także nagrania z monitoringu. Prowadzą czynności mające na celu zatrzymanie kolejnych osób biorących udział w tym zajściu."

 • dareCK lubi Komentarz

  Czy "G" już będzie dopingować ? Jak nie to podeślę Tobie syrenę strażacką....
  Ps. Czy sexi żonka dotyka Ciebie normalnie , czy jeszcze patykiem? Tak pytam z ciekawości...

 • dareCK lubi Komentarz

  To nie ochrona - jakaś grupa chciała wejść bez biletów i to oni użyli gazu. Przynajmniej takie informacje były podane przed meczem w Canal+ Sport.

 • dareCK lubi Komentarz

  Po meczu Michał mówił: "każda minuta mnie cieszy, obojętnie czy w obronie czy w ataku, nawet w bramce" - brać przykład!

 • dareCK lubi Komentarz

  Dzidzia to jest Dzidzia i tyle. Widać znaczną poprawę w grze Bisa - bardzo dobrze się zastawia i robi zasłony. Fajnie, że kolejny młody zawodnik zadebiutował - wprawdzie rzuty mu nie wyszły, ale jak to mówią pierwsze koty za płoty. Żeby tak jeszcze jakiegoś rozgrywającego ktoś wychaczył. Kilka akcji Urosa i Deana pierwsza klasa.
  Ciekawe czy klub z Piotrkowa poniesie jakieś konsekwencje za ten incydent z gazem - kurna chata, że też nie mogą tam zrobić porządku z tymi pseudo kibicami. Widać było w pierwszej połowie, że to pierwszy mecz po długiej przerwie, ale w drugiej za to było koncertowo - nawet jak grało 5 młodych + Kola i Dean.

 • dareCK lubi Komentarz

  Fajny Bis i kilka obron Procho. Ale najbardziej podobała mi się przedmeczowa wypowiedź Talanta : "Michał Jurecki zawsze chce grać i jemu obojętne na jakiej pozycji". Cały Dzidziuś :)

 • dareCK lubi Komentarz

  Osobiście nie jestem zwolennikiem relacji ojciec trener - synowie zawodnikami w drużynie którą prowadzi. Na zachwyty nad transferem na razie za wcześnie. Krytykować też nie można bo nie ma za co. Widać , że jest parcie na odmłodzenie składu w oparciu o młode talenty. O tym Bertus mówił jakiś czas temu , że 2-3 lata potrwa przebudowa drużyny, nawet kosztem wyników i to realizuje. CO do finansów to w ostatnim wywiadzie była mowa ,że w lutym grono sponsorów powiększy sie o co najmniej 2 poważne podmioty.

 • dareCK lubi Komentarz

  Z racji tego, że nie chcę bezpośrednio odpowiadać trollom to tak tylko zostawię fragment wypowiedzi Bertusa z innego portalu, bo widzę niektórzy niedoinformowani jeszcze:
  ''Przedłużymy kontrakt z Pawłem Paczkowskim i zostanie on w Kielcach, mimo że przychodzi do nas Alex Dujszebajew. Zostają Mariusz Jurkiewicz, Mateusz Kus i pozostali, którzy mają dłuższe kontrakty."

 • dareCK lubi Komentarz

  Pięcioletnia umowa? No ale jak to? Przecież SA mogą podpisywać maksymalnie dwuletnie umowy :)

 • dareCK lubi Komentarz

  Super! Bardzo dobra inwestycja w przyszłość, choć już teraz chłopak wymiata.

 • dareCK lubi Komentarz

  Lepszy prywatny folwark niż państwowa bylejakość gdzieś w centrum kraju ^^
  A co do transferu - szczerze mówiąc to nawet nie wiedziałem że młodszy Dujszebajew ma takie osiągnięcia. Po raz kolejny mamy przykład jak daleko posuniętą wizję budowy klubu ma Bertus. Na pewno się nie zmarnuje a dzięki takim transferom Vive ma szansę na zachowanie ciągłości gry na wysokim poziomie. Tak powinno się prowadzić klub.

 • dareCK lubi Komentarz

  Chłopak ma talent i jest bardzo perspektywiczny, tylko trzeba nim mądrze pokierować. Ciekawe gdzie zostanie wypożyczony przynajmniej na sezon, bo zakładam, że 4 zawodników trzymać nie będą.

 • dareCK lubi Komentarz

  Gdybyś miał wiedzę, nie pisałbyś takich bzdur. Barcelona na nic nie musiała mu pozwolić. Skończył mu się juniorski kontrakt, więc nie przedłużył z Barceloną, tylko wybrał Kielce. Daniel to gigantyczny talent. Kto go lepiej poprowadzi, niż ojciec.

 • dareCK lubi Komentarz

  Jak zwykle wieki ból dupy u co niektórych :D

 • dareCK lubi Komentarz

  oj zazdrość przez ciebie przemawia

 • dareCK lubi Komentarz

  Tak swoją drogą, to czy ktoś posiada może informacje, czy kiedykolwiek w historii w starciach Kielce - Płock Nafciarze przegrali nie przez sędziego, a z powodu tego, że po prostu słabiej grali w piłkę ręczną? Ewenement na skalę światową, że arbitrzy od jakiś 50 lat ciągle gwiżdzą przeciwko płockiej Wiśle.

 • dareCK lubi Komentarz

  Jedną ręką to ty się bawisz zamiast tej niby sexi żonki...

 • dareCK lubi Komentarz

  I znow w królewskim mieście wzmogło się poczucie krzywdy.
  Bo jak to? Orlen Wisełka była blisko,tym razem miało się udać,gdyby nie ci wredni sędziowie..

 • dareCK lubi Komentarz

  O wyniku szkoda pisać, bo jest w zasadzie identyczny jak zwykle: przed meczem Wisła wreszcie chce pokonać VIVE, ostatnie wyniki nawet dają na to nadzieje, po meczu ta sama śpiewka o sędziach, związku itd.
  ---
  Ważniejsze jest jednak co innego. Ta liga "zawodowa" śmierdzi. W której innej lidze zawodowej najważniejsze sportowe wydarzenie połowy sezonu rozgrywa się we wtorek o 18 i to w kraju, gdzie ludzie pracujący poza budżetówką o tej mniej więcej porze kończą pracę...?!
  Druga sprawa - NC+ robi faktycznie profesjonalne transmisje, natomiast jestem ciekaw, jaką oglądalność miała wczorajsza "święta wojna"... . Przecież pewnie wczoraj w Monachium więcej ludzi oglądało z wysokości trybun gola Lewandowskiego, niż w całej Polsce w NC+ najważniejszy mecz w polskiej piłce ręcznej tej części sezonu!!!
  Niszowa stacja, niszowa dyscyplina, fatalna data i jeszcze gorsza godzina. Jak tak ma wyglądać ta liga zawodowa to ja już wolę poprzednią, jej amatorską wersję.

 • dareCK lubi Komentarz

  No widzę, ze gimbaza w natarciu xD. Karol be, Daszek cacy :) - taka sama sytuacja taka sama kara. A tak poważnie - to w karnych jest tak samo jak i w innych sytuacjach - chodzi o uczulenie zawodników na pewne sytuacje i ich unikanie, aby nie było przykrych następstw. Daszek rzucił po prostu źle - Ivić owszem wykonał minimalny ruch, ale gdyby go nie wykonał to po prostu dostałby centralnie w twarz, a więc sędziowie podjęli taką decyzję. I nie zgodzę się, że brał w tym udział Baum - oglądałem powtórkę meczu i sędzia sięgał po kartkę wcześniej, fakt nie wyjął jej tylko spojrzał na drugiego i podeszli do delegata - w sumie słusznie, usunięcie zawodnika to jednak poważna decyzja (szczególnie w taki meczu) i skoro mają taką możliwość, aby upewnić się w swojej decyzji to chcieli ją skonsultować.
  Mecz mimo zmęczenia zawodników nie zawiódł - wygrała drużyna lepsza po prostu i tyle. Mniej więcej tak jak pisałem wcześniej - wprawdzie wynik +3, a nie +4/5 jak zakładałem, ale gdyby nie pudło do pustej, obroniona kontra Paczasa i niecelny ostatni Reichmanna to kto wie.. A Aginagalde powinien startować w Mistrzostwach Świata na Najbardziej Cierpliwego Człowieka - utknęła mi w pamięci jedna akcja - jest przewrócony przez Duarte, podnosi się, znowu jest popychany, podpiera się ręką aby nie upaść, stara się wyprostować i ofens - no po prostu ręce opadły. Gwoli ścisłości pierwszy ofens w analogicznej sytuacji odgwizdany dla nas, czyli faul; w ataku kołowego Wisły został odgwizdany na początku drugiej połowy - faul Maćka Gębali, zresztą też bez sensu.