Vodka Drinkers - lubi

 • Vodka Drinkers lubi Komentarz

  Brawo Dusan

 • Vodka Drinkers lubi Komentarz

  Jak grał wielkie mecze, wręcz koncerty i pokazywał się z najlepszej strony nawet w LM to go kochali. Wypadł na jakiś czas z formy to od razu mówią, że "nie jest gotowy na wielkie mecze". Czego jednak oczekiwać od kibiców czy dziennikarzy, dla nich jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz...

 • Vodka Drinkers lubi Komentarz

  i tym bardziej jest to niesamowita sprawa,że Kanada wcale nie grała swoim optymalnym składem w przeciwieństwie do Rosji, która takim składem niemalże grała... Kanada grała b. mocnym składem ale nich o ich sile świadczy, że o ile się nie mylę w tej drużynie grało tylko trzech zawodników których grali na igrzyskach...

 • Vodka Drinkers lubi Komentarz

  Nawiasem mówiąc : NIGDY WIĘCEJ TYCH KOMENTATORÓW W HOKEJU. Zero emocji. STRASZNIE!! Szpakowski i Czerkawski po prostu fatalnie się sprawdzili, "Zwolnili" ten mecz...

 • Vodka Drinkers lubi Komentarz

  Zdecydowanie najlepsza drużyna globu. Mistrzowie Olimpijscy i Mistrzowie Świata. Mają wszystko, prawdziwi dominatorzy. Hegemon światowego hokeja, po prostu. Brawa dla Kanady, z którą od zawsze sympatyzuję! Popatrzmy na bilans z czeskiego turnieju. Niewiarygodne liczby.
  Cóż za bramki, cóż za akcje, cóż za wiara we własne umiejętności w finale z Rosją. Rosją, która została stłamszona, zdemolowana. Umięjętności Kanadyjczyków nietuzinkowe, niespotykane u jakiejkolwiek innej nacji hokejowej. Aż przyjemnie ich oglądać. Fantastyczni.
  Crosby ma na koncie wszystko co jest do zdobycia oraz do tego gole w finałach wszystkich tych rozgrywek. Genialny gracz.

 • Vodka Drinkers lubi Komentarz

  Nie wiem co chcecie od Kacpra, w zawodach młodzieżowych prezentuje się bardzo dobrze, w IMŚJ jest na razie na trzecim miejscu, w lidze jedzie bardzo dobrze, swoje punkty zdobywa, w biegach juniorskich wygrywa a z seniorami walczy, w Gorzowie zdobył 8 pkt. czyli tyle ile powinien senior drugiej linii zdobyć. Może Kacper nie trzaska kompletów i nie jeździ bardzo widowiskowo ale skutecznie. Na tle równieśników wypada dobrze, a wy go hejtujecie i obrażacie dlaczego? Bo jest z Tarnowa, gdzie trenerem jest Cieślak? Czy może dlatego że jest rudy, a wy macie umysły gimbusów którzy się śmieja z rudych. Nie wiem co on wam zrobił, może jedzie czasem ostro ale nikogo nie połamał i bardzo rzadko powoduje jakieś upadki. Pozdro i bez spiny.

 • Vodka Drinkers lubi Komentarz

  Dodatkowo za błąd kierownictwa Legii ucierpiał bułgarski Ludogorec, który byłby rozstawiony przy braku Celticu.

 • Vodka Drinkers lubi Komentarz

  Brawo Unia !!! Oby tak dalej !! ( choć jutro może być ciężko a nawet nie może tylko będzie, lecz z całą sympatią dla przeciwnika trzeba wierzyć w wygraną swoich ;) )
  Co do Meczu w Gorzowie:
  Zengota - ten człowiek to strzał w "10", walczak jakich mało. Równo w każdym meczu. Szkoda aby tego podpalenia w jednym biegu bo 1 pkt uciekł.
  Baliński - wreszcie pojechał jak przystało na zawodnika 2-giej linii. Nic dodać nic ująć.
  Lidngren - większość go skreślała, ale mówiłem dać mu przyczepny tor i chłopak pojedzie ! W Tarnowie i na meczu z Gnieznem było twardo chłopak nie jechał. Dziś pod koło i wynik mówi sam za siebie.
  Bjerre - czyżby wrócił na stare dobre Jawy? Ogromne zaskoczenie i więcej niewiadomych jak przed tym meczem. Może rzeczywiście koleś woli te Jawy i przyczepne tory?
  Przemo - Jedna wpadka, ale po za tym jak na kapitana przystało dobry wynik.
  Piotrek i Tobiasz - wypadek przy pracy? Zobaczymy jutro, ale mam nadzieję, że tak. Tobiasz może trochę poobijany, ale Piter? Tu trzeba się zastanowić.
  Uwagi do trenera no to: przyczepne tory u siebie i trenować starty !
  Co do ekipy przeciwnej gratulacje dla Iversena i Zmarzlika, ale w 2 meczu nie wygrają.
  Pozdrawiam i do usłyszenia jutro !