Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wasyl72 napisał/a komentarz do EBL. Zablokowana PGE Spójnia. Śląsk wrócił z dalekiej podróży, nieoczekiwany bohater dogrywki

  No niestety trener Maciek się nie popisał ale kładę to na karb braku doświadczenia. Zresztą w ogóle sytuacje specjalne w Spójni do dopracowania np. Cowels nie powinien wznawiać w końcówce z autu, przeniesienie akcji na połowę przeciwnika to był wiel-błąd i wierzę, że ostatnia akcja nie miała tak wyglądać jak wyglądała a piłka niefortunnie wypadła Tomkowi z rąk. Faust - jeździec bez głowy. Mimo wszystko gratulacje dla zwycięzców a naszym za dobrą walkę i grę do upadłego (wąska rotacja). Wesołych Świąt!!! Go Spójnia!!!

 • Wasyl72 napisał/a komentarz do EBL. Kosmiczny występ Filipa Matczaka w Gdyni, trwa znakomita seria PGE Spójni Stargard

  Przykro to pisać po wygranym meczu ale to wyglądało tak jakby trzech rutynowanych polskich zawodników Spójni nie dojechało na mecz... Panowie, obudźcie się i zacznijcie pomagać kolegom bo dłużej nie dadzą rady w pięciu. Pozdrawiam, go Spójnia!

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  ... "znów udowodnił o swojej wszechstronności...", po jakiemu to pisane jest? Czy redaktor skończył jakąś szkołę???

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Myślałem, że nigdy tego nie bede musial pisać. Kolejny mecz przespany przez trenera Jacka. 3,5 min do końca za 5 spada Facundo (czy jak on się nazywa) , Bartosz ma 4 a słaby Łapeta 3 a nasi centrzy siedzą przyspawani do ławki. Zamiast grać konsekwentnie pod kosz my się wygłupiamy jakims dziwnym graniem.... Ricky nie powinien spędzić dzisiaj na parkiecie nawet 5 minut a w przerwie powinien być spakowany do lotu do domu... Tragedia, że aż przykro patrzeć, w Wawie będzie masakra...

 • Wasyl72 napisał/a komentarz do EBL. Niespodzianka w Gdyni! PGE Spójnia Stargard nie dała szans Asseco Arce

  @Sektor6: Diagnoza słuszna, tyle, że to jest jedyny plan Frasuna na każdą okazję. Nawalamy aż się zesramy. No i znów, całe szczęście się zesrali. Trener Winnicki wygrał taktyką a nasi poparli go wykonem. Brawo Spójnia!!! Szacun chłopaki za tą strefę!!!

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Redaktorzy normalne tu są? Zdecydujcie się kto zdobył bramkę a kto wygrał mecz, Młoty czy Szable?

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Teraz ciężka przeprawa że spółdzielnią ze Szczecina. Z nami napewno punktami się nie podzielą. To nie Starogard ani Koszalin z poprzedniego sezonu...

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To się robi niesmaczne, spółdzielnia szczecińska działa. Pytanie jak się nazywa fryzjer...

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ile jeszcze obciachu, ile jeszcze...

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To kogo my szukamy? Grajka za pieniądze z kontraktu czy playboya na potrzeby kurtyzan z kurortu, dla kolegi pytam..

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Myślę, że już czas na podobne ruchy jak Ostrowie, no chyba, że klub umówił się z kołczanem, że to jego poligon doświadczalny. Jednakże należało o tym ostrzec kibiców, wielu z ich zaoszczedziloby troszkę kasy na karnetach. A na serio? Kołczan do wymiany, dopóki jast Pan Winnicki dostępny, a następne ruchy niech już on wykona... Pozdrawiam kibiców Spójni!!!

 • Wasyl72 napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020: mocne słowa o selekcjonerze Polski. "Nie panuje nad szatnią"

  Gramy i grać będziemy stylem rozpaczliwym...

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Spokój w Spójni? Po takim meczu? Redaktor chyba nie lubi Spójni...

 • Wasyl72 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niesamowity gosc!!! Szacun dla Trenera i Drużyny!!!

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak, serducha nie brakowało, potrzeba jakości. Kiedy wzmocnienia?

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Arka kontrolowała mecz i komu ze Stargardu (panie pseudo redaktorze) wydawało się, że ten mecz wygramy serdecznie współczuję. Zagraliśmy z serduchem, trzeba pochwalić za obronę ale jakość graczy była po stronie przyjezdnych. Zastanawia beztroska włodarzy klubu (skład) i trenera, mamy nominalnego strzelca a nie pomagamy mu żadna zagrywka. Przy tej mizerii strzeleckiej to duże marnotrawstwo. Czekamy na mecz w STAROGARDZIE, wtedy zobaczymy czy jesteśmy w d...

 • Wasyl72 napisał/a komentarz do EBL. Tomasz Śnieg: Długo nie musieliśmy rozmawiać. Znaleźliśmy wspólny język

  Tomek, powodzenia! Mam jednak wrażenie, że co innego sobie wyobrażałeś podpisując u nas kontrakt. Na dzisiaj nie wygląda to dobrze, jednak może skończy się jednak happy endem! Go Spójnia!

 • Wasyl72 napisał/a komentarz do Mistrzostwa świata w koszykówce. Gorąco w kadrze USA przed meczem z Polską. Poszło o słowa szefa reprezentacji

  Pop to jednak kawał gościa, imponują mi jego słowa i docenienie klasy przeciwnika.

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy to wydarzenie zepsuje nieco dobre samopoczucie włodarzy naszego klubu i kołcza? Zostało 3 tygodnie do ligi a my nie mamy pełnego składu! Kiedy będziemy gotowi??!! Trzymaj się Kacper, zdrówka życzę!!!

 • Wasyl72 lubi Komentarz

  W mojej ocenie takie przyznanie dzikiej karty jest skandaliczne , niedopuszczalne i nie mające nic wspólnego ze sportem i zdrową rywalizacją , a jedynie z polityką i biznesem .. Moje zdanie absolutnie nie jest podyktowane awersją do któregokolwiek z klubów , a majstrowaniem przy tego rodzaju decyzjach .. Obawiam sie w przyszłosci o to , by np. za pieniądze nie wykupic sobie miejsca w play off czy stałego pobytu w ekstraklasie !! . Może dojsc do takiej paranoi że np jakis wpływowy zasobny biznesmen kupi sobie klub ,, Obłąkani Bobrowniki ,, i by spełnic kaprys swój żony , czy dziecka , bez rywalizacji i sportowego wysiłku , znajdzie sie w najwyższej klasie rozgrywkowej i jej play off .. Można isc jeszcze dalej : np jakis przedsiebiorczy i ekonomiczny prezes klubu obliczy sobie koszty i wyjdzie mu z nich , że po co mu całosezonowe koszty utrzymania zawodników , obiektu , klubu i całoroczna rywalizacja jak może z początkiem sezonu wykupic sobie miejsce w ekstraklasie .. Takie patologie mogłyby doprowadzic do tego że w małych - biedniejszych miastach czy miasteczkach , uprawianie sportu wyczynowego nie miałoby sensu , gdyż takich osrodków nie byłoby stac na utrzymaniu zespołu w najlepszej lidze, nawet gdyby było tam wielu utalentowanych i przyszłosciowych zawodników .. Moim zdaniem Dzika Karta w pierwszej kolejnosci powinna byc zaproponowana drużynie która walczyła ale nie zdołała sie utrzymac , a gdyby ta odmówiła wówczas zaproponowac to innej .. Można by też podjąc taką decyzje gdyby np. Astoria wywalczyła w sportowej walce awans , ale nie stac by ich było na utrzymani zespołu w tej klasie rozgrywek i klub by zrezygnował .. Takie rozwiąązania jak teraz to moim zdaniem gwózdz do trumny na uprawianie sportu wyczynowego w małych , biedniejszych i mniej wpływowych politycznie osrodkach , a czas pokaże kto miał racje ..

 • Wasyl72 lubi Komentarz

  "Po kilkunastu spotkaniach i wielogodzinnych rozmowach Śląsk został zaproszony do grona drużyn w Energa Basket Lidze. Nam udało się ustalić, że wrocławianie za "dziką kartę" muszą zapłacić. Wartość transakcji pozostaje jednak tajemnicą. - Została ustalona między stronami - przyznaje Piesiewicz."... hmmm to system argentyński czy zwykła piramida finansowa? Może znalazłoby się kilka innych klubokawiarni gotowych zagrać na "tych" warunkach? Ściśle tajne/poufne... witamy w "Ministerstwie Dziwnych Kroków";)

 • Wasyl72 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oczywiście, że masz rację. Tylko że mnie nie podoba się taka ucieczka od długów - w moim pojęciu to jest nieuczciwe podejście i tyle. Podobnie jak droga na skróty nie mająca nic wspólnego ze sportem. Zdaje sobie też sprawę, że to bardziej wina ligi ale kluby nie powinny z tej furtki korzystać w imię czystej rywalizacji sportowej. Ja wiem ze to idealistyczne podejście ale jeśli ideał sięga bruku to co nam pozostaje?...

 • Wasyl72 napisał/a komentarz do STK Czarni Słupsk idą po awans do EBL. Patryk Pełka przedłużył umowę

  Nie wiem o jakich wycieczkach piszesz. Ja chciałbym, żeby wszystkich obowiązywały te same zasady. Awansujemy po sportowej walce, jeśli mamy długi to jesteśmy relegowani z ligi a dzikie karty i awanse na skroty nigdy się nie zdarzały. Tylko tyle i aż tyle.

 • Wasyl72 napisał/a komentarz do EBL. Ambitne plany PGE Spójni Stargard. Poseł dotrzymał słowa

  Żeby była jasnosc: ja tez wolałbym żeby sport był sponsorowany przez prawdziwie prywatne podmioty. Wolałbym również żeby nasz kraj był zorganizowany na zupełnie innych zasadach, jednakże dopóki jest jak jest nie będzie inaczej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.