Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Trudno coś napisać, bo klikam wyślij i nic:(. Jak tu skomentować, że w Ostrowie nawet liczyć nie umieją i widzą podwójnie? Pięciu kibiców przyjechało z Zielonki autem, a oni widzieli 5 facetów, bo kobieta w sukni balowej nie wystąpiła :(. A w Ostrowie gości żegna się kłonicą.... Finał do bani, "miszcze" z Ostrowa też do bani! Gdzie tu sport? Liczę, że wreszcie gwizdki będą gwizdać uczciwie! Chociaż tyle.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Jestem blokowany przez modera bo prawde probuje pisac.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  DO PROKURATURY TO POWINNO TRAFIC!

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Ostrów Wielkopolski - taki rezerwat pod Krotoszynem jakby ktoś nie wiedział gdzie to...
  Lepiej to omijać z daleka, a jak już trzeba się tam zapuścić, to lepiej nie dokarmiać tamtejszego plemienia bo jest agresywne i na pewno nie okaże wdzięczności...
  Jak się już się jedzie drogą 36 i się minie Krotoszyn, należy zamknąć w aucie okna i nie zatrzymywać się bez pilnej potrzeby na poboczach... Minąć rezerwat, ale uwagę zachować aż do Kalisza.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Trzeba było sanepid wezwać. Na pewno halę by zamknął pod byle pretekstem.....teraz też to można zrobić......

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Ten cały pomysł z bańką jest poroniony. Ćwierćfinały normalnie a resztę w bańce dokończyć, a w międzyczasie drużyny w rozjazdach pucharowych. Kraciasty
  Rozwalił kolejny raz system.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  A ci(celowo z małej) co na naszych napadli to maseczki mieli czy nie?

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  ZA BAŃKĘ PIESIEWICZA OSTRÓW MUSI ZDOBYĆ MISTRZA JAK NIE W SPORTOWEJ WALCE TO RESZTĘ NA 100 PROCENT DOPEŁNIĄ GWIZDKOWI .PRZECIEŻ ZA BAŃKĘ IM SIĘ TYTUŁ NALEŻY JAK NIKOMU INNEMU PREZES NAD TYM CZUWA .

 • FALUBAZ-ŻARY otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Wstyd na całą Polskę. Hale zamknięte, bańka stworzona a oni wpuszczają 100 osób na halę i pozwalają tłumom zbierać się pod halą. To są jakieś żarty. A piesiewicz przed kamerami będzie dumnie opowiadał o promocji koszykówki w naszym kraju ! Mela w twarz dla pisiewicza i całego ostrowskiego badziewia!

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  No to zapraszamy w nowym sezonie do Zielonej... Że milicja bije kobity to się nie dziwię ale...

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Bohaterowie, kilkunastu na 5 w tym kobieta... Z milicji byli czy co?

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Ta bańka to jedna wielka kpina, tak jak piesiewicz i ta cała liga... po co telebim skoro są kibice na hali, wpuśćcie wszystkich i przynajmniej nie róbcie pośmiewiska o jakiejś neutralnej bańce, braku atutu własnej hali stali... piesiewicz wypad szmaciarzu

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  @hmmm: Weź się wieśniaku zamknij. Parodia się w twoim kochanym mieście dzieje na oczach całej polski a ty się pytasz kto komu nadał w zeszłym roku tytuł? Czy ty masz człowieku mózg? Matuszewski ci płaci, żebyś pajaca w necie z siebie robił? Kurde człowieku powinieneś się pod ziemię ze wstydu zapaść, że to się dzieje w twoim klubie widzi cały kraj a ty dodatkowo kompromitujesz tą śmieszną stal w necie. No kurde brawa na stojąco!

 • FALUBAZ-ŻARY napisał/a komentarz do Finał EBL. Awantura po meczu w Ostrowie. Policja interweniowała

  Prezesik z Ostrowa mógłby kandydować na " buraka " roku włącznie z prezesem piesiewiczem ! Ta cała " bańka " to przepotężny korupcyjny kant i tylko miejmy nadzieje że w końcu ktoś obiektywny tym się zainteresuje . Ostrowa nienawidzę już od czasu jak nas bezpodstawnie zagazowali po przegranym meczu o awans do żużlowej ekstraligi ! Buractwo to wizytówka tego miasta !

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Milicic twoje zachowanie i twoich zawodników nie jest godne finału,opanuj się i ucz się od trenera Tabaka bo bardzo dużo ci do niego brakuje pod każdym wzgledem.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  "W pierwszej połowie było gwizdane to, co miało być gwizdane..." I wszysko jasne :DD

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Trener Milicic nie trzyma presji, Florence też....... Mokros dymi z Odenem. Ostrowski cyrk w bance:)

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Sędziowanie było pod Ostrów, dopóki się ostrowskie chłopaki nie rozzuchwaliły, ale mniejsza o to. Zastal daleko nie zajedzie z taką grą przez dwie kwarty. Gdyby nie egoizm i zarozumialstwo Florka, byłoby po meczu. Generalnie
  - bez entuzjazmu. Słaby mecz, nie wiadomo co będzie dalej.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Ktoś mi wytłumaczy dlaczego finał ma być grany w Ostrowie? Powinno chyba być na z miane z przewaga parkietu po stronie Zielonej. Ostrów czym kupczykom mowiny stanowcze 'nie'.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Marcin z Poznania: Daj Pan spokój. Nikt tu nie patrzy na dobro ogółu tylko na własny nos. Polska na arenie Europejskiej jako LIGA PLK plasuje się w drugiej dziesiątce. Gramy w małych halach. Średnia frekwencja nie przekracza 3 tys widzów. Nie mamy silnych sponsorów. Budżety opierają się na dotacjach z miasta. Nie mamy dobrego szkolenia rodzimego narybku. Plany prezesów nie wykraczają poza 1,5 - 2 sezony. Co roku męczarnie z budowaniem nowych składów. Często nasze ekipy nie są przygotowane, aby rywalizować na dwóch frontach. Kadrowo i materialnie. Nie mamy szerokich składów obsadzonych równorzędnymi "dobrymi" zawodnikami. Przeważnie początki są obiecujące a następnie po paru kolejkach przychodzą regularne przegrane i odechciewa sie grania już zawodnikom w tych rozgrywkach. Jedynie zagraniczniacy próbują walczyć indywidualnie nie rzadko robiąc więcej szkód dla klubu poprzez polepszenie swoich statystyk. "Bo może ktoś mnie wykupi lub przejmie kontrakt." I tak to działa. Nie ma co urabiać jakichś nowych ideologii odnośnie reprezentowania Polski. Każdy klub który coś ugra nas reprezentuje, ale przede wszystkim reprezentuje siebie i sobie tworzy (teoretycznie) lepsze możliwości na przyszłość. Ostrów fanie się zaprezentował w tych rozgrywkach. I mimo że nie stoja one na najwyższym poziomie to i tak fajnie że stać nasz klub z PL aby zagrać w finale tych rozgrywek. Liczyłem na Anwil - mimo że są rywalem Zastalu to jednak chciałem, aby pokazali więcej - zaszli dalej. Im więcej, dłużej gramy, dalej zachodzimy w pucharach tym lepsi zawodnicy potencjalnie moga do nas zawitać i podnieść poziom ligi. Dlatego kibicujmy wszystkim klubom które grają w pucharach europejskich jak i Zastalowi, który robi promocje sobie (przede wszystkim), ale i PLK w lidze VTB. Taki Ponitka, Lundberg czy Gordon z pewnoscia nie żałują że grali w tej lidze w barwach Zielonej Góry.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  stal nie miala pomyslu na oborne rywali. Garbacz seria szalonych trojek troche podgonil wynik, ale ostatecznie to własnie obrona rywali dala im zwyciestwo. Sobin to juz niestety nie center na te czasy.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  po 1 widać że to "puchar dla ubogich" czyli taki 3 kategorii. Widać to po poziomie. Stal niestety nie ma żadnego pomysłu na grę poza rzutem za 3, co jest raczej desperacją. Trzeba gratulować ale nie można do tego przywiązywać jakieś większej wagi.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  @Gary Kuper: co racja, to racja, z tym nie wiadomo skąd wyjętym właścicielem Stali.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.