Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Nie manipulatorze. Poprosiłem cię "Proszę o wklejenie mi kiedy po artykule pierwszym komentarzem jest "Zasłużyliśmy bo byliśmy najlepsi". O to cię poprosiłem a ty mi wkleiłeś wypowiedzi zawodników i sztabu trenerskiego. Czytałem te komentarze i bardzo dobrze je znam. Nie znałem jak nam zarzucasz chełpienia się zielonogórskich kibiców na tym forum zaraz po ogłoszenia decyzji. Nie zrobiłeś tego. Dlatego poprosiłem cię o pokazanie mi. Jak zwykle minąłeś pytanie i walnąłeś czym co jest obok. Sprytnie. Ktoś wypowiedział swoje zdanie a ty zarzucasz nam jak chełpimy się ze złotem. Tak właśnie manipuluje się faktami. Tak jak "Podobno nawet feta na mieście była" - czyli twierdzisz, że uważam, ze to ty napisałeś? Kiedyś nawet potrafiłem się śmiać z twoich wpisów, szkoda, że teraz nie widzisz mojej zażenowanej miny.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Masz szczęście Igor, że trafiłeś na klub z publiką bez mózgu. Już abstrahując od tego co to bydło robi na trybunach ( plucie na innych, śpiewanie "Cała Polska j*** Śląska" czy " Wypie****" . Ale z drugiej strony po Twojej wypowiedzi chyba dobrze trafiłeś. My rok temu mieliśmy pakę z kulawym trenerem. Nie osiągnęliśmy nic ani w PLK ani w VTB. Nie miał umiejętności więc spotkał się z krytyką. W Zielonej Górze chciano się go pozbyć i to się udało zrealizować bo on był powodem naszej porażki. Ale Ty jesteś lepszy! Ty miałeś pakę nie do ruszenia w tym sezonie a nie potrafiłeś ich nawet okiełznać temperamentem, nawet nie potrafiłeś wpłynąć na to by wracali do obrony co uśmiechem na twarzy kwitowali nawet rywale z którymi graliście, 80% twoich zagrywek to było walenie za 3 Ledo albo włażenie pod kosz Wrotena licząc na faul albo ekwilibreystyczny rzut, zmarnowałeś potencjał 3 fajnych polskich grajków spawając ich do ławki, dostaliście łomot od przecież waszym zdaniem leszczy z ZG a oni nazywają Cię "El profesor? HAHAHAHAHAHAHA. No żyć nie umierać. I ty nam mówisz o pokorze? Grunt to swoją porażkę obrócić w zniewagę rywala...widać te 5 lat we włocławku zrobiły swoje.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Radość zielonogórzan, chełpienie się tym, jakieś fety na mieście...te wszystkie głupoty wymyśliły włocławskie i truluńskie trolle. To wy zrobiliście szum na forum wmawiając innym, jak to Zielona Góra się puszy po "zdobyciu złota". Powielacie to a potem macie pretensje i chcecie zmienić myślenie zielonogórzan, że my nie "zdobyliśmy" tylko je "dostaliśmy". Miłości między nami i tak nigdy nie będzie i nie wiem czy wiecie albo po za kilkoma trollami zza komputera, wasza opinia nie interesuje nikogo. NIKOGO! Rozumiem frustrację, że najlepszy obwód Europy z najlepszym trenerem w momencie zakończenia rozgrywek nie miał bilansu 22-0 bo wtedy zasłużenie byście zdobyli złoto. Rozumiem, że asfodel i inne troluńskie frustraty odczuwają złość, że zajęli 5 miejsce, brak medalu choć skopali tyłek Stelmetowi i według ich mniemania Stelmet nie zasługuje na pierwsze miejsce skoro z Cukrem przegrał 2 razy. Ale fakty są takie, że liga wraz z prezesami podjęli takie decyzje i wcale nie oczekuję gratulacji i pisania o Stelmecie w samych superlatywach. Tak naprawdę czego oczekujecie? Żeby sie zbuntować i odesłać medal do PLK? Mamy wnioskować anulowanie sezonu BO WY tak chcecie? Czytanie asfodela beczącego, że 19-3 wcale nie jest lepsze niż 17-5 nie sprawia kochaniutki, że zagłuszamy prawdę. To sprawia, że jesteś umysłową amebą. Bo gdyby role się odwróciły i rozgrywki zakończyły kiedy jeszcze byliście liderami to nagle nie miałbyś nic przeciwko, że w regulaminie rozgrywek nie ma zapisu, że w przypadku państwowej epidemii zabrania się klasyfikacji drużyn i nakazuje się anulowanie sezonu. Ty pusty łbie. Rusz trochę tym mózgiem bo aż bełtać się chce od tego żałosnego płaczu. Możecie nas besztać do woli, pisać o nas papierowi mistrzowie, czy tak jak defiwibrator, że tak naprawdę nigdy nie zdobyliśmy złota :))))) Jest w końcu różnica między posiadaniem mózgu a jego brakiem. Prawusowi wynika coś z komentarzy, nie ma nic do Stelmetu jak twierdzi ale z hejtem jest pierwszy, defiwibrator twierdzi, że po nieudanym sezonie anwilu to Stelmetowi śmierdzą nogi, asfodel myśli, że jak wygrał ze Stelmetem to Stelmet nie powinien być mistrzem...to nawet nie jest niewiedza. To jest po prostu żałosne. A więc dalej piszcie, że my się tym chełpimy i nakręcajcie się nawzajem...bękę mamy my z waszych desperackich prób pokazania jak żenujący jest Stelmet :)

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Asphodel, ciągle piszesz o tym że Stelmet nie zasłużył na MP. Teraz odpowiedz sobie pytanie czy Polski Cukier zasłużył na grę w EBL ?

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Świadoma część osobowości "El Profesora" nadal w rozsypce, po druzgocących 2 x w Ucho.

 • FALUBAZ-ŻARY napisał/a komentarz do EBL. Igor Milicić: Brak empatii zamiast pokory (wywiad)

  do łopata to stalker UWAGA ! Jeżeli dla Ciebie cała Polska to kilku zazdrosnych i zrozpaczonych po klęsce swoich bogatych klubów z Włocławka i Torunia oszołomów to gratuluję znajomości geografii ! 58 % szczerze pogratulowało sukcesu MISTRZOWI i uważa że na to zasłużył , 22 % nie ma zdania , 19 % jest zdecydowanie przeciwna a 1% to ... właśnie zazdrosne i nieznające geografii głąby !

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Nudne jak flaki z olejem te wypociny, zarówno redaktora jak i niektórych komentatorów:(. Najlepsza drużyna w sezonie, z tego się cieszymy i tyle. Mamy nadzieję na kolejny sezon, bo z kasą będzie ooooogromnie cieniutko, odczujemy to wszyscy w portfelach. Dlatego proponuję zakończyć te głupie wycieczki personalne i skupić się na sprawach ważnych. Obyśmy zdrowi byli, sport zawodowy przetrwał i mogli wrócić do hal:)

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Przykład hipokryzji czystego jak łza asfodela, który chełpi się już setny raz, że ograł słabiutki Stelmet? Proszę bardzo: Asfodel napisał "Już widzę komentarze zielonodziurowców" , "Kolejny raz beka z hipokryzji tego zaściankowego miasteczka i głąbów pokroju łopata" , "Ciekawe co teraz patafiany wymyślą" po czym napisał "Tradycyjnie po zielonogórsku co? wypiął się na was to już trzeba go obrażać" - brawo chorągiewko, to raz...

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Chciałbym zaznaczyć że bodajże w 2015 r Stelmet był na drugim miejscu po rundzie zasadniczej A później zdobył Mistrzostwo. W roku 2017 bodajże Stelmet miał 4 miejsce po rundzie zasadniczej i również Mistrzostwo wygrał w obu przypadkach należałoby odebrać im Mistrzostwo bo przdcieź Runda zasadnicza się liczy według kibiców z Zielonej

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Kolejny smutas, który odpalił stara płytę. Zacytuj kto się chwali mistrzostwem lub medalem? Ty i pokora? Naucz się szanować zawodników co odwołają ciężką robotę i Ty wywalasz.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  No cóż, jeśli mówić o hipokryzji, to jest to chyba drugie imię Igora w tym roku. Przed sezonem zbudował skład przy którym osoby kojarzące na czym polega gra w kosza łapały się za głowy. Najlepszy obwód Europy (a przynajmniej jej części w promieniu 5 km od Włocławka) zestawiony został z najsłabszą strefą podkoszową wszechświata i sąsiednich wymiarów. Do tego ten super obwód grał jak chciał, kiedy chciał i na kogo chciał. Anwil miał dużo szczęścia, że czarni bracia pojechali sobie do domów bez pozwolenia po zawieszeniu ligi a nie przed jakimś ważnym meczem, bo tacy to byli gracze. _________ Innym przejawem hipokryzji jest to, że IM doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że miał ogromne problemy kadrowe a okienko transferowe sie skończyło. Nie ujmując umiejętności indywidualnych graczom Anwilu, ich podstawowi rozgrywający i center mieli wrócić najwcześniej na początek PO. Dojście do pełnej dyspozycji trochę trwa (było to widać choćby po kontuzji Gordona) a tym samym, nawet z tymi zawodnikami w składzie mieliby wielkie problemy w starciach z pozostałymi drużynami z top 5 a nawet tymi z miejsc 6-8. Przed oficjalnym zakończeniem rozgrywek stawiałem Anwil na miejscy 5-6 po PO właśnie przez kontuzje (2xPG + C). Tak więc ten brąz jest niczym dar od niebios i Igor o tym doskonale wie.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Od zakończenia sezonu ,czytam te żale z Włocławka i Torunia ,że Stelmet dostał mistrza, nic nie wygrał,nic nie osiągnął ,że zielony stoliczek etc.
  Zgadza się Stelmetowi BC przyznano mistrza Polski ,pytanie dlaczego ? ,bo w minionym sezonie w chwili zawieszenia a następnie zakończenia rozgrywek był na pierwszym miejscu w PLK PL z bilansem 19- 3 .
  Czy Zielona Góra przyznała sobie sama medale ? Z wypowiedzi wszystkich krytykantów wynika ,że tak ,że to Nasza wina , Janusz Jasiński to załatwił, przy zielonym stoliku.
  Do wszystkich płaczków trzeba było grać w sezonie,nikt z Zielonej Góry ,Torunia ,Bydgoszczy czy innego miasta nie miał wpływu na epidemię ,stało się to co się stało podjęto takie a nie inne decyzje i należy nad tym przejść do porządku.
  Zycie toczy się dalej, nie wiemy jaka będzie sytuacja finansowa klubów ,jak będzie wyglądał nowy sezon i o tym należy rozmawiać a nie odmieniać przez wszystkie przypadki decyzje władz PLK a winą za to obarczać Zielona Górę ,że pomimo gry w dwóch ligach ,długich podróży po Rosji miała najlepszy bilans w lidze.
  Zdaje sobie sprawę ,że rozgoryczenie we Włocławku jest duże ,najwyższy w lidze budżet rozbudzone ambicje , a na koniec rozczarowanie (klapa w Europie i taka a nie inna decyzja władz PLK skutkująca brązowym medalem) , znamy to w Zielonej Górze z autopsji.
  Nie dowiemy się kto byłby najlepszy gdyby rozegrano cały sezon ,być może Anwil został by mistrzem albo i nie, może skończyłby bez medalu .
  Swoją droga bardzo musiały zapaść w sercu Panu Igorowi baty od Stelmetu w minionym sezonie .
  Zdrowia wszystkim życzę , do zobaczenia na meczach oby z udziałem kibiców • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Sredniacy! Wam marzyło sie mistrzoswtwo!!!??? Jesli juz to Torun ma prawo czus sie zawiedziony!! A wy srodek tabeli!

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Czy oni kiedyś wkoncu przyjmą do wiadomości że zajęli 3 miejsce bo byli słabsi. Wszędzie tylko płaczą nikt im nie kazał przegrywać że stelmetem 2 razy po -30 pkt. Wiecznie tylko lament. Pozdro

 • FALUBAZ-ŻARY napisał/a komentarz do Koronawirus. Oficjalnie: Liga VTB ogłosiła zakończenie sezonu. Świetny wynik Stelmetu Enea BC!

  Zastal jak najbardziej zasłużył na sukces ! Wspaniałe mecze i niespodziwane wygrane w VTB i oczywiście w PLK sprawiły , że " nasz zespół " odniósł ogromny sukces sportowy jak i ekonomiczny ! Dream - Team-y z PLK nie potrafiły wykorzystać szansy , przy tak ogromnym obciążeniu fizycznym zespołu . W pewnym momencie " nasi zawodnicy " mieli już dosyć gry w dwóch ligach i tysiące kilometrów robione dwa razy w tygodniu było bardzo widoczne , szczególnie w PLK z ... potencjalnie słabszymi zespołami gdzie zawodnicy próbowali " łapać oddech " i wyniki co niektórych kibiców ( sam bałem się o kondycję Zastalu ) niepokoiły ! Jednak niesamowity wysiłek całego zespołu jak i sztabu szkoleniowego bardzo się opłacił i w tym trudnym dla świata czasie na pewno im to w jakiś sposób wynagradza ! Brawa dla Prezesa i ... NIESAMOWITEKO TRENERA !!! Pan Tabak to prawdziwy " cudotwórca " ! Straconej szansy i wydanych pieniędzy może żałować klub z Włocławka . W czasie sezonu błędy kadrowe były bardzo widoczne i " milionerzy z NBA " dzięki swojej głupocie ( wykluczenia i różnego rodzaju fochy ) doprowadziły zespół do bardzo złej sytuacji finansowej ! Klub z Torunia też bardzo stracił , jednak tam kontuzje na pewno mogą być tłumaczeniem zarządu !

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Bardzo się cieszę, bo to podreperuje budżet Stelmetu:)
  Wielkie brawa za ten sezon:)

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Bo to byla druzyna a nie zlepek gwiazd,,,,

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  to dopiero początek lawiny - posypie się cała dyscyplina w kraju :(

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Ostafiński przestań liczyć nieswoje pieniądze, a skup się na rzetelnym pisaniu o żużlu.
  cyt. "Rzecznik gorzowskiego Urzędu Miasta, Wiesław Ciepiela w krótkiej rozmowie z nami zapewnił, że żadne decyzje w sprawie ewentualnego wstrzymania dotacji dla Stali nie zapadły."
  O czym wczoraj pisałeś?

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Mały, niewidzialny wirus rozwala gospodarkę więc nic dziwnego, że i sport szybko to odczuł. Teraz widać na jakich zasadach finansowych działa ta "najlepsza liga świata". Każdy sezon kończy się pustą kasą a nawet długami. Żadnych rezerw na tzw. "czarną godzinę" a ta właśnie teraz wybiła i bezlitośnie obnaża słabość żużla w Polsce. Wyraźnie widać, że budżety klubów opierane są na wirtualnych pieniądzach. Nie da kasy samorząd, wycofa się sponsor i praktycznie klub popada w olbrzymie kłopoty. Moim subiektywnym zdaniem ten sezon należy sobie odpuścić i zacząć poważnie myśleć o przetrwaniu w tych niewątpliwie ciężkich czasach. Końca kryzysu nie widać a ekonomia jest brutalna. Nic na siłę. Wszystkich pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Poczekajcie kilka dni, a pojawią się podobne komunikaty z innych miast. COVID-19 poukłada od nowa sportowe finanse czy to się komuś podoba czy nie.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Jak żużel wróci to trzeba od razu zejść z cen, obniżyć kontrakty przed wyjazdem na tor.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  W takim tempie Stal upadnie już niedługo...

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  "Prosupport zajmuje się pośrednictwem na rynku pracy. - Pomagamy ludziom z całego świata." Ograbianie ludzi z ich pieniędzy nazywacie pomaganiem?

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  No i po 3 bańkach dla Zmarzlika!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.