FALUBAZ-ŻARY - lubi

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Cieszę się, że mimo dużych problemów finansowych Zastal BC ma ambitne plany. W sumie to świetna informacja, że podpisano kontrakt z ponadprzeciętnym trenerem. Pomysł z wieloma Polakami w składzie jest mocno ryzykowny, bo najlepsi mają zagraniczne kontrakty. Młodzi obiecujący mogą, ale nie muszą odpalić. Na tym przejechał się obecnie Falubaz. Dobrze, że wokół zielonogórskiego żużla nadal dużo się dzieje. Dzięki JJ.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Zdaje sobie sprawe ze na grze w VTB klub zarabia , w jakiś sposób dodaje to zespołowi prestiżu , ale z drugiej strony przy budżecie polskich klubów i ograniczonej liczbie graczy , nie mozna zjeść ciastka , i nadal mieć ciastko . Najlepiej w/g mnie widać to było po Zastalu od połowy tego sezonu , a już najbardziej na jego końcu gdzie zawodnicy rękawami oddychali .. Wcale się temu nie dziwie , bo człowiek to nie koń ani słoń , i podejmujac prioritet na nowy sezon powinno sie to brać pod uwagę ..

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Ja nic szalonego nie widziałem? Owszem, widziałem wielką szansę na odpadnięcie w początkowej fazie turnieju wbrew "szalonym" oczekiwaniom. Trudno sobie wyobrazić, że amerykańscy komentatorzy byli w pełni przekonani o pewnej wygranej Keys (nie bez podstaw). Na szczęście Keys zlekceważyła gem, który mógł dać jej wygraną seta i wg wszelkiego prawdopodobieństwa całego meczu). Świątek w przeciwieństwie do Keys okazał się mieć "grubszą skórę" (co nawiasem mówiąc jest niespodzianką). Po takim nieoczekiwanym oddaniu pierwszego seta Keys nie miał szans na uporządkowanie w głowie gry, walił mocno a jak nie wyszło- jeszcze mocniej (co bywało częstą przywarą Świątek) generując niewiarygodną ilość błędów (co znowu- w ostatnich meczach cechowało grę Świątek. Jeśli Świątek wygra z Krejcikową to może liczyć tylko na dziwny obrót sytuacji w meczu Muguruza vs Sabalenka i na to, że Muguruza też się tak pogubi jak Keys bo w meczu z Sabalenką to niema na co liczyć. Białorusinka jest szybsza, silniejsza, zdeterminowana, zero manier, wydaje się mieć wszystkie parametry tej gry lepiej opanowane niż Świątek. Cóż, z pewnością my będziemy kibicować Świątek i być może to da jakiś wymierny efekt HAHA! Ja będę bo dziewczyna ma potencjał na miarę Radwańskiej z dodatkiem tego czego brakowało Radwańskiej- siły fizycznej i jakby więcej energii. Może być w pierwszej dziesiątce już w przyszłym roku ale tylko przy dużej ilości rozegranych spotkań i kilku półfinałach i może finałach. Na największe trofea to bym jeszcze nie liczył, bo przy ustępującej zarazie grać będą wszyscy najlepsi.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Same błędy Żana, a jednak takim słabym składem wygrał 2 mecze na parkiecie wspaniałego Igora. W normalnych PlayOffach wystarczyłoby do obronienia przewagi parkietu w 5-ciu meczach. Ciekawe jak wyglądałaby Stal na parkiecie na Bemowie nie wspominając o CRS.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  To wszystko prawda.Ale komu dzis potrzebny byl ten wpis?Czemu ma sluzyc?Tak pytam bo moze ma to jakis ukryty sens.Osobiscie watpie.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  A za ile zabito już blisko 150 tys ludzi? Ponad 100tys nieleczonych plus kilkadziesiąt na covid, których traktowano jak trędowatych zamiast leczyć?

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Coś trefny był ten Opel Omega za 90 mln skoro w 1992 Polonezy kosztowały ok 95 mln.
  Nie oszukujmy się Omega to była limuzyna przy Polonezie.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Falubaz w tamtym okresie poniósł wielkie straty. Prócz tych dwóch wkrótce śmierć zabrała Andrzeja Zarzeckiego i Artura Pawlaka a Maciej Jaworek złamał kręgosłup i już do poważnego ścigania nie powrócił.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  @SpartyFan: przy karze śmierci Tomek Komenda już by dawno gryzł ziemię a prawdziwi zabójcy bujali się po wolności. Nie chciałbym kary śmierci w kraju gdzie sądy i prokuratura jest zależna od władzy a tak jest w Polsce.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  @StGforever To moja drużyna: tak to wlasnie pismaki pisza pierdoly, nawet policzyc nie potrafia, bo albo kopiuja innych bezmyslnie albo sami wymyslaja, Ale licza sie klikniecia, barany jedne

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  33 mln przed denominacją to teraz fakt 3,3 tys ale wtedy byly to wieksze pieniadze bo ludzie zarabiali po 800 zlotych a teraz 3,3 to srednia. Sam pamietam jak za dzieciaka dostalem 10 tys zlotych (teraz zlotowka) i polecialem kupic za to gumy turbo ktore kosztowały 510 zl za sztuke

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Zamordowanego 25 letniego Pana sprzedającego jakieś gruchoty nazywa się tutaj biznesmenem to słowo w naszym kraju jakoś mi się źle kojarzy .Biznesmeni to też Pan Karkosik Leszek Czarnecki a dla mnie to zwykli o....ści.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  większego kret..stwa dawno nie napotkałem cyt " Mówi nam, że był gotowy zrobić wszystko, by nie służyć komunistom" - służy się ojczyźnie, a każda Polska była moją ojczyzną! - to było zwykłe/zwyczajne miganie sie od wojska którą tamto (także i moje) pokolenie uważało za stratę czasu - a nie jakieś mitologie dopisujecie

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Każdą kolejną bramką NAJLEPSZY PIŁKARZ ŚWIATA sprawia że hejterkom brakuje maści!

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Podobno po tym "wiekopomnym sukcesie" władze klubu zmieniają nazwę na BAŃKA OSTRÓW WLK, by głosić wszem i wobec, w jaki sposób to zrobili.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Stalówka- "miszcz" i smród na całą Polskę:(. A, zapomniałam, lecę do zmywania statków, bo jeszcze dostanę, w Ostrowie kobiety się napada i bije! Ostrów to od wtorku dla mnie synonim wstydu, a od wczoraj Wstydu i żenady.

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Swoją wypowiedzią Milicic potwierdził, że ma jedną zasadę - "po trupach do celu". Może warsztat ma dobry, ale człowiekiem jest malutkim - aż dziw bierze, że nie podziękował "sędziom" za znakomicie wykonaną "pracę". Proponuję dołączyć do portfolio trenera i nazwy klubu jakże popularne gwiazdki - "***** fair play". Do zobaczenia w następnym sezonie przy wypełnionych trybunach - wtedy trenerek i zespół odczuje ten 100 % tytuł !

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  nawet jeśli o wszystkim decydowało boisko, trener, dyspozycja drużyny, długość ławki to i tak niemiły fetorek wisi w powietrzu, a neutralnych miejsc do zorganizowania bańki było całkiem sporo

 • FALUBAZ-ŻARY lubi Komentarz

  Komentarz usunięty