Tomasz Rosiński - lubi

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Przyznam się szczerze, że trochę dziwnie się czuję słuchając Kadziewicza. Z osoby, która tutaj odpowiadała seriami na forum na żale że "Polska siatkówka się skończyła na lata" i inne głupoty musze stać się realistą, który wysłuchuje Kadziewicza i Swędrowskiego, którzy już obliczają odległość do Lille i rezerwują bilety. Początek tie breaka z Włochami ułożyłby się trochę inaczej i dziś Kadziewicz inaczej by śpiewał. Nosz kurde, szanse są spore ale osobiście wezmę 6 miejsce w ciemno, dlatego, że nie oszukujmy się. My nie jesteśmy jeszcze na poziomie Usa, Brazylii czy Rosji (mimo że ich ograliśmy) czy chyba nawet Włoch w pełnym składzie. No nie jesteśmy, choć potencjał mamy może nawet od tych wszystkich drużyn większy. Japonię szanuję ale po zwycięstwie nad takim rywalem nie piejmy tutaj o biletach na finały. Dalej musimy wykonać kawał roboty. Pamiętajmy o strefach czasowych, braku Kubiaka, jutro też Kochana. Nie chcę tutaj być minimalistą, ale mamy młode przyjęcie. Równie dobrze chłopaki mogą wpaść w mały dołek fizyczny po następnym przelocie i przegrać wszystkie 3 mecze (tfu tfu). Sprawiają mi swoją grą straszną radość, ale dla mnie już plan na turniej wykonany, jutro uszanuję każdy punkt. A wszystko więcej to będzie super sprawa. Pamiętajmy że Bułgaria jest dla nas bardzo niewygodna.

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Tym razem pozwolę sobie nie zgodzić się z ocenami, osobiście. Konar, zasłużył na 2,5 na pewno, 4 bloki to tak jakby nie miał żadnego ale te 45 % w ataku więc 2 to ciut za mało chyba. Zator trochę za wysoko, jednak bardzo słabo w statystykach i mimo kilku fajnych obron to dużo baboli, które nie mogą się zdarzać i tu bym dał 2,5. Natomiast uważam, że ocena dla Kwolka jest zbyt surowa. Miał nie tylko 3 asy, ale chyba kolejne 3 zagrywki, które wróciły na naszą stronę, 40 % w ataku może nie wybornie ale dostawał mnóstwo parszywych piłek od Fabiana, za nisko, za szybko, przeciągnięte i biorąc to pod uwagę plus ich brak zgrania to te 40 % to nie tak źle, do tego przyjęcie ok. Ale kwestia oceny, w zasadzie nigdy nie wiemy czy to rozgrywający gubi tempo czy może młody przyjmujący nie wytrzymuje nerwowo. Jak się chłopaki zgrają to będzie power

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Ocenę Kaczmarka zaniża słaba skuteczność w ataku, natomiast gdybym to ja miał tworzyć zestawienie to wyrzuciłbym z trójki Wlazłego, Hadravę umieścił na drugim miejscu a Łukasza na trzecim. Wlazły świetnie w zagrywce, ale meczów w których dostaje mnóstwo punktów już nie wytrzymuje. Tak naprawdę miał bardzo duże wsparcie w ataku bo Skra to bardzo ofensywny zespół, w przeciwieństwie do Kaczmarka czy Hadravy, którzy nosili na sobie ciężar zdobywania punktów. Ale to kwestia oceny. Pani redaktor miała prawo mieć swoje zdanie, wybór był naprawdę ciężki.

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Zasady znali wszyscy na początku sezonu.

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  I mimo wszystko nie dał żadnych przeprosin i przy okazji ochrzanił jeszcze dziennikarzy. Ja w takiej sytuacji napisałbym, że przepraszam wszystkich urażonych tą sytuacją, a w szczególności trenera De Giorgiego - głupio wyszło, bo wyszło. Czy coś takiego.

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Nie sądziłem, że Damian coś pogra przy Benie Patchu, a tu okazuje się, że Amerykanin nic ciekawego nie pokazuje. Bardzo dobrze, łapać jak najwięcej doświadczenia w Serie A!

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Dlaczego do 3 razy sztuka? Przecież baraż z Czechami wygraliśmy ?

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Jest napisane "w przeciwieństwie do Dembele" - jak wiemy, ten był ponad 10 cm niższy i 10 kg lżejszy.

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  1. USA 30
  2. Kenia 11
  3. Polska 8
  "amerykanska" statystyka na ilosc medali ;)

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Bzdura, zaden kontrakt z Realem juz go nie obowiazuje!!! Gdyby mial z Realu przejsc do FC B to taki zapis pewnie by byl i to logiczne. W tym czasie gral w MU teraz PSG wiec jaki kontrakt RM ???

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Artykul to poklosie wczorajszej dyskusji z Mielewskim na tt.Powinno byc tak jak w przypadku transmisji meczow EHF LM, gdzie na kanale EHF w internecie nie mozna zobaczyc tylko tych meczow, ktore transmituja polscy nadawcy (Eleven i nc+).

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Tak bezczelnych dzialaczy to szukać ze świecą!!! Nie dość, że sportowo przegrali rywalizację z kretesem, to jeszcze mają tupet protesty stosować...
  No brak słów. I co z tego, że Zawiercie nie ma hali na 1500 tys widzów? Wolę ich pełną halę na 1000 osób, niż pustą na 5000 tys halę Częstochowy! A poza tym trzeba było wygrać chociaż 5 spotkań, czego jak widać eksperci z zarządu Czewy już nie wiedzą...
  Zachowajcie lepiej resztki godności i sportowo wróćcie za rok!

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Tak apropo autora to lubię artykuły tego Pana. Rzeczowo, trafnie i bez chęci jakiegoś nadmiernego zabłyśnięcia kontrowersyjną tezą - a to częste wśród innych redaktorów na siatkówce tutaj.

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Kus ma kilka problemów, ale też kilka zalet. Zacznę od wad i problemów:
  - przyszedł do Vive jako Noname z łatką drewna,
  - wolno przesuwa się na nogach (w bok)
  - ma najgorszą rolę na boisku, jest to tak zwany obrońca do "poświęcenia", nie poświęca się zawodników kluczowych, a strata kusa na 2 minuty czy na cały mecz nie jest taką strata jak dzidziusia czy kogoś innego kto by złapał karę, kontuzję w starciu.
  - ma mało okazji by się pokazać w ataku przy Julenie
  - wszyscy pamiętają o jednym złym zagraniu Kusa, a jak Kaczka i Syprzak zostawiają autostradę to nikt o tym nie wspomni.
  Zalety Kusa:
  - całkiem szybko biega do kontr (w przód)
  - ma mocną głowę (przy takiej ilości hejtu, pomyj i presji nie jeden by się załamał)
  - jest pracowity, daje wszystko co ma w meczu
  - co najważniejsze: jest diabelnie inteligentnym facetem. Każdy kto będzie chciał to widzieć to zauważy. Wie po co biegnie do kontr i nie odpuszcza mimo 100 kolegi z zespołu co dziś zaowocowało karnym dla nas. Często kontry przegrywane, rozgrywane są przez niego.

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Nic dodać, nić ująć. Dobrze napisane, podsumowane ;)

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Zawodnik sobie ogłasza, że jest wypalony zawodowo, zmęczony i w ogóle. Zrywa kontrakt, a honorowi Japończycy uznają, że w takiej sytuacji nie chcą żadnego odszkodowania za zerwanie kontraktu. Wtedy przychodzi Piechocki i "wspaniałomyślnie" sprzedaje im Luburicia za bardzo dużą kwotę. No i co się dzieje tydzień później? Okazuje się, że zawodnik już nie jest wypalony zawodowo, podpisuje kontrakt ze Skrą i wraca do treningów. No normalnie seria cudownych zbiegów okoliczności. Kogo Kurek, Piechocki i Grejman próbują zrobić w konia? Cały siatkarski świat doskonale widział, jak było. W cywilizowanych krajach, cywilizowany klub, jak chce mieć cudzego zawodnika, to spotyka się z klubem tego zawodnika, ustalają warunki sprzedaży/wymiany i wszyscy są zadowoleni. U nas królowie cebuli Kurek i Piechocki, korzystając z honoru Japończyków, wymienili Luburicia na Kurka w taki sposób, że Japończycy jeszcze dopłacili. No władcy cebuli i janusze transferów. I jeszcze teraz Grejman również musiała dołożyć swoje pokłady cebuli i pisze "JAK ŚMIECIE OSKARŻAĆ BAJTUSIA? ON TAKI NIE JEST, JA GO ZNAM. ZAJMIJCIE SIĘ SOBĄ HEJTERZY". Niech już się skończy ten festiwal żenady.

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  "broniliśmy" 50 pkt z Londynu i można powiedzieć że obroniliśmy. Rosjanie bronili 100 pkt i stracili 30 z tego dorobku. Stąd stracili w Rankingu troche dystansu do nas. Na MS 2018 my bedziemy w podobnej sytuacji. Będziemy musieli je wygrać a i tak nic nie zyskamy. Ogolnie jest to sprawiedliwy system

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  W rozumieniu polskiego prawa karnego zbrodnia to czyn zabroniony zagrożony karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3 albo karą surowszą. Pod tym pojęciem mieści się również gwałt, nie tylko zabójstwo.

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  Pique-Pazdan "double P" najlepszy duet stoperów w Europie:))

 • Tomasz Rosiński lubi Komentarz

  No to w końcu mamy głównego faworyta do wygrania złota w Rio. I pomyśleć, że zabrali jedno miejsce dające awans z PŚ, a dali na taki biedaturniej.