Pinio70 - lubi

 • Pinio70 lubi Komentarz

  I takie by bylo, gdyby Bartka nie wspomogl Patryk.... a Bartek wozil wiecej dwojek niz trojek.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Zdaje sie, ze to Ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Bez Dowhana żużel w ZG był by juz dawno w czarnej D. Ale co może wiedziec taki kibic sukcesu jak Ty od 3 lat będący kibicem. Tacy „biznesmeni” jak Goliński powinni sobie znaleźć inne hobby. Bo za kilka lat, jak mu sie znudzi zabawa zawinie sie majac klub w D...

 • Pinio70 lubi Komentarz

  ...I jeszcze jedno - byłbym ostrożny w ocenie, czy czarnoskóry może być Francuzem, czy Amerykaninem. Trzeba pamiętać o aspekcie historycznym. Francuzi mieli swoje kolonie w Maroku, Algierii, czy Tunezji. To wszystko Afryka. Amerykanie, to też przecież naród imigrantów m. in. z Irlandii, czy Włoch, że o niewolnikach z Afryki nie wspomnę. Tyle że tych ostatnich, wobec przymusu trudno nazwać imigrantami. Któreś pokolenie tych imigrantów i byłych niewolników tam żyje, łączy się w pary, ma dzieci. Idąc takim prostym tokiem myślenia, należałoby by uznać, że Barack Obama (ur. Honolulu na Hawajach - polecam lekturę o korzeniach jego matki - to jest dopiero "mix etniczny) nie jest Amerykaninem, a Zinedine Zidane (etnicznie Algierczyk, ale już urodzony w Marsylii) Francuzem. Nie da się wobec takiego "wymieszania" pokoleniowego uciec od kwestii etnicznych i rasowych, więc należy trochę uważać z twardymi wnioskami, bo te nijak się już mają do obywatelstwa, czy narodowości. Nie są to sprawy ani proste, ani tak oczywiste jakby się mogło wydawać. Z tymi "tępakami" też bym w związku z tym nie przesadzał. Pozdrawiam.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Ja nie odnosiłem się do kwestii narodowości i obywatelstwa, bo to jest poza dyskusją. Rozbija mnie Twój komentarz, bo jak sam teraz przyznajesz - nie wiesz, tylko zgadujesz. Ocenę na słuch wolę pozostawić bez komentarza. Wystarczyło zdobyć się na mały wysiłek i po prostu najpierw sprawdzić, a potem się udzielać zamiast trwać uparcie przy zdaniu "nie jest Polka". Zosia urodziła się w Maroku, a od drugiego roku życia mieszka w Polsce. Jej matka jest Polką, a ojciec Marokańczykiem. To dla Twojej wiadomości. Uważaj, żeby Ciebie wobec takich wypowiedzi, ale bez wiedzy o Tobie ktoś "na wzrok" nie ocenił.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Są w pracy, jeżdżą na motocyklach, moim zdaniem każdy sędzia powinien mieć na stanie tzw. świeczke, dmuchnąć wszystkich, co zajęło by jakieś 5 minut i po problemie! Jest wiele zakładów gdzie dmucha się wszystkich, albo chociaż wyrywkowo, dla ich, a nie zakładu dobra! Tak samo żużlowcy, nie dla kar ich dmuchać, tylko dla bezpieczeństwa!

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Dobrze,że nietrzeźwość Bobera stwierdzono przed meczem, bo w razie wypadku na torze dopiero mógł przysłużyć się nie tylko sobie, ale sędziemu i klubom. Jednak uważam, ze za takie zachowanie kara zawieszenia powinna być dłuższa. Takie pobłażanie nie zniechęci do tego innych.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  50 tysięcy i młot na czarownice przez pewnie jakieś dwa lata to kara żenująca? przecież w końcu nie wystartował, nikomu krzywdy nie zrobił....trochę się zagalopowałeś////

 • Pinio70 lubi Komentarz

  prezes podstawil byla "podprawdzajaca" transwestyte Amona a by ten spil Bobera.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Tak żenująca. To niby sport zawodowy. Jakby zlapali zawodowego kierowcę autobusu zgadnij ile by dostał.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Widac słabo znasz regulamin skoro nie wiesz że lekarską ZZ można robić tylko za najlepszego. Poza tym argument by rezerwowy mógł jechać 4 razy w ogóle do mnie nie przemawia. Dzięki rezerwowemu mądrzy trenerzy mają wiele możliwości taktycznych i tylko od nich powinno zależeć czy z nich skorzystają. W przypadku możliwości przez rezerwowego odjechania tylko 4 wyscigów ten zapis umrze śmiercią naturalną, w najlepszym przypadku trenerzy bedą tam wstawiać nieopierzonych juniorów, ktorzy z przymudu startując gdzieś w połowie zawodów będą narażeni na kontuzje (vide ostatnio Czerniawski) Dla mnie rezerwowy powinien mieć pełne prawa, a czy to ma być Polak czy nie to sprawa drugorzędna. To samo wiek. Co do ochrony polskich zawodników to argument śmieszny bo niedługo na świecie zostaną i tak tylko polscy żużlowcy. Reszta będzie ścigać się tylko amatorsko dla zabawy. Niestety ale w takim kierunku idzie światowy żużel.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  szerokiej kadry? Prosze cie, nie zalamuj. Ta szeroka kadra to wymysl Cieslaczka i spolki, zeby mozna bylo podbijac balonik i chwalic sie sukcesami.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Też takie coś uważał bym za atrakcyjne, ale chyba kasy na takie coś się nie znajdzie nigdy.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Ahahahahaah dobra spoko zobaczyłem kto jest autorem tego artykułu:)

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Na co Ty liczysz? Że wywalą Ostafa? To dla nich żyła złota - tacy "dziennikarze" są najcenniejsi dla takich portali jak WP. Popatrz na główną stronę działu żużel - nadal wśród głównych tematów są artykuły - paszkwile - Ostafińskiego sprzed kilku dni - jeden na Jancarza, drugi na Hampela. Dojdzie do tego, że ogłoszą go Redaktorem naczelnym. Oni kibiców mają w głębokim poważaniu - dowodem na to były "transmisje tekstowe" z wczorajszych meczy - ZERO - DNO DNA !!!!!! Od chwili jak SF zostały wykupione przez WP, obniżają swój poziom w każdym względzie.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Mnie też się to nie podoba. W normalnej punktacji Patryk byłby mistrzem polski już 3 lata temu

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Patryk miał pecha w IMP chyba wTarnowie.Po rundzie zasadniczej miał 13lub 14 punktów,a nawet nie stanął na podium.Takie formuły byłyby bardziej fair w turniejach min. dwudniowych.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Panie Ostafiński - Panu już dziękujemy :D

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Ludzie, zwolnijcie go!!!

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Dokładnie :) 10/10. Jeszcze czekamy na popełnione przez geniusza wypociny o Hampelu i Pepe.

 • Pinio70 lubi Komentarz

  Dobrze, ze nie przyznajesz.