Artur Karwalski - komentarze

 • Artur Karwalski napisał/a komentarz do Zawrzało po wyścigu! Polka złożyła protest

  Tak się Francuzce łatwo wygrywa - łamiąc Prawo olimpijskie - z TSUE w zanadrzu.

 • Artur Karwalski napisał/a komentarz do "A Wy"? Polacy zaczynają słyszeć wymowne pytania w Tokio

  Myślę, że w tenisowym pojedynku Pana Hurkacza i Brytyjczyka - powinno się zrobić jakieś śledztwo. Olimpijski Tenis. Śmierdzi od lat ustawkami. Śmiem twierdzić, że co najmniej 1/3 tenis/ustawiaczy. Siedzi gdzie trzeba. Szkoda, że Olimpiada nie odbywa się we Francji. Zwinęli by Liam Broady - jeszcze z kortu. A prawie cały Wimbledon, miałby na karku list gończy. Tak jak jedna rosyjska agentka od ustawiania na tegorocznym Roland Garros. Przepięknym widokiem byłby dla mnie widok; angielskich działaczy skupionych wokół Wimbledonu - połykających serum dla Hurkacza. Na wizji. A później on-line; obserwowanych skutkach. Anglicy to podły Naród. Ich zachowana są głęboko niesportowe. Dziś. Ze swoim poczuciem Tenisa - powinni się chyba Wszyscy ... !

 • Artur Karwalski napisał/a komentarz do Głośno o Polce. Odłożyła sztangę, zdjęła buty i zakończyła karierę

  Tam jest dziś prawdziwy Olimp wszystkich Sportowców. Spadkobiercy rzymskich gladiatorów. Maratończyka. Dziś żegnają się ze swoim dotychczasowym życiem inaczej. Można tego dokonać. Dokonać w sposób mniej, lub bardziej widowiskowy. Podziwiany. Zaznaczyć siebie jaszcze ten jeden raz. W piękny sposób. Zanim odejdziesz w sportowy niebyt. Igrzyska Olimpijskie nobilitują Sportowców. Start na tej Imprezie jest marzeniem Wszystkich. Benefis w dobrym stylu, kiedy nie można wywalczyć już nic więcej... Mnie się podoba. Obawiam się raczej o stan i rynsztunek; gospodarzy Igrzysk, oraz o stan emocjonalny komentujących, prostactwo zarządów stacji telewizji transmitujących "wiarygodnie" zmagania. Największych i najważniejszych dziś Sportowców.

 • Artur Karwalski napisał/a komentarz do Koniec marzeń Roberta Lewandowskiego

  Najwyraźniej handlują meczami - jakaś grupa trzymająca władzę w Reprezentacji Polski w piłce kopanej. Popierają wzajemnie swój udział w reprezentacyjnej rywalizacji. Przegrywają, remisują i wygrywają - w bardzo podejrzanych okolicznościach.

 • Artur Karwalski napisał/a komentarz do Medalista mundialu wskazuje, kto mógłby wziąć kadrę po Sousie

  Nazwisko eksperta WP - mówi wszystko. Mieli kiedyś Kręcinę jako sekretarza. O Kupcewiczu - nie słyszałem od czasów; Pana Antoniego Piechniczka. Mam nadzieję, że Pan Kupcewicz - na polskim futbolu - zna się lepiej niż Pan Zbigniew Boniek. W przeciwnym wypadku nadal nie będę oglądał meczów polskiej Reprezentacji w piłce kopanej

 • Artur Karwalski napisał/a komentarz do Piotr Żelazny: Polska katastrofa futbolowa ma twarz Bońka [OPINIA]

  Nie zgadzam się z tezą postawioną przez Dziennikarza WP w tytule. Pan Zbigniew Boniek - nie musi handlować meczami Reprezentacji. Trzeba nakryć mafię sprzedawczyków złożoną z Piłkarzy naszej reprezentacji. I wywalić Ich z Drużyny - dożywotnio. Oni wyglądają jak jakiś rak, albo inny nowotwór organizmu. Czas przeciąć więzy popleczników, ustawiaczy, popieraczy i sympatyków - dążących za wszelką cenę do obecności w Kadrze. Swoich protegowanych. To więcej niż połowę Kadry w polskiej piłce kopanej trzeba puścić do domu! Nie Pana Prezesa Bońka! A Tusk? Chyba zagrałby na Tym boisku lepiej niż niejeden z wnioskowanych przeze mnie do wywalenia.

 • Artur Karwalski napisał/a komentarz do "To było żenujące". Tomasz Hajto krytycznie o działaniach PZPN

  Jaka musi przyjść wigilia, by Kadra złamasów-piłkarzyków. Zaczęła mówić ludzkim głosem?! Może czas zawiesić rozgrywki pajaców? Na 5 lat. Czasem bydło jest dużo bardziej kosztowne, niż to co są w stanie zjeść i przepić, przebalangować. Jeśli R. Lewandowski ponosi z Nimi("Reprezentantami RP w piłce kopanej) klęskę po raz kolejny - to po co wydawać na polską Piłkę Nożną dużo więcej niż na jakikolwiek inny sport? Kto chce - niech ogląda dziadów w Eurosporcie - za dodatkową opłatą. Nie chcę już oglądać Piłkarzy - na umór.

 • Artur Karwalski napisał/a komentarz do "To było żenujące". Tomasz Hajto krytycznie o działaniach PZPN

  Hajto - sam upodlił polską Piłkę kopaną. Razem z Iwanem - do czyśćca; marsz! Albo zaprzestać wypowiadania się w/s. które rozłożyli na łopatki do spółki z donaldinio. Nieudacznicy powinni przegrać z kretesem, a jak Ich mafia POpiera - to powinni dodatkowo iść siedzieć. Za wyłudzenia - jak zwykle. Reprezentacja polski w Tych ME, znowu wyłudza od Polaków bardzo grube pieniądze - z TVP, również wyłudzili. Obietnica dobrej Gry! ... Ja szmaciarzy nie oglądam - choć zmuszają mnie bym opłacał Abonament za potencjalne oglądanie szmaciarstwa Piłkarzy w TVP. Muszę napisać, że nie oglądam dziadostwa od ponad 10 lat - gdy po raz ostatni oglądałem jeden z gorszych meczów polskich Piłkarzy z moją Mamą. Nie żyjącą dziś. Ona - naiwnie i bezpretensjonalnie - oglądałaby kolejny Mecz dobrze uczesanych i wymuskanych szmaciarzy; dziś, z równą emocjonalnością 100 latki. Pewnie pochłonęło by Jej uwagę; oglądanie "modelingu" polskich Piłkarzy.

 • Artur Karwalski napisał/a komentarz do "Na początku turnieju nawet o tym nie śniłam". Pierwsze słowa Igi Świątek po wielkim sukcesie w Rzymie

  Świątek - była dziś pełna ikry. Energetyczna. Naładowała się wczorajszym dniem i Pliskowa przegrała w zadziwiającym stylu. Pozostałe bywalczynie "pierwszej 10; WTA" - mają nad czym zarywać noce(może za wyjątkiem bijącej brawo; Ashleigh Barty). Przyszła jedna Młoda z Polski. I zaczęła grać zupełnie inaczej niż Agnieszka Radwańska. Zagrania - owszem - były subtelne, ale szybkość Jej osiągnięcia jest imponująca.

 • Artur Karwalski napisał/a komentarz do Siatkarze padli z radości, piękne obrazki z finału Ligi Mistrzów. Zobacz skrót meczu ZAKSY [WIDEO]

  Bardzo! Bardzo się cieszę. Moje skromne gratulacje! Pragnę Wam; ZAKSA - złożyć. Cholernie miło jest Was widzieć w Akcji.
  Najmocniejszy Zespół tego Świata w Siatkówce.
  Pozdrawiam Wszystkich.