Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Crumb lubi Komentarz

  Ale przecież jak go chcą???Wroga numer 1 w polskim zuzlu jednego z najbardziej hejtowanych zawodników...Przeciez woleli ruskowi i dunowi kibicowac w walce o Mistrza a teraz większość go chce??Szybko niektóezy zmieniaja zdanie :)

 • Crumb lubi Komentarz

  Można powiedzieć, że wiele było transferów zawodników pomiędzy zwaśnionymi drużynami/miastami, wielu było nie do wyciągnięcia bo niby wychowankowie. W przypadku Zmarzlika mówimy o sytuacji gdy wychowanek klubu zostaje mistrzem świata i jest tak ogromną marką samą w sobie, promocją dyscypliny i tego zapomnianego na mapie Polski miasta, że tylko głupcy pozwolą mu odejść. Chyba sam będę organizował zbiórkę hajsu, aby Bartek był w Gorzowie. Co to miasto ma poza żużlem.

 • Crumb lubi Komentarz

  Powodzenia Piotrek Indywidualny Mistrzu Polski wedlug lamotte-"najwiekszego znawcy speedwaya w Europie",ktory twierdzi ze masz tytul IMP seniorow. Przypomnij w ktorym roku i jakich barwach? Pzdr.;)

 • Crumb lubi Komentarz

  Fal[UB]az

 • Crumb lubi Komentarz

  Niestety dla Falubazu, w epoce komisarzy, odpada kiedyś największa zaleta Żyty: robienie przedziwnego, uginającego się pod stopami, toru.

 • Crumb lubi Komentarz

  Zal mi troche Pana Żyto. Jak Falubaz po sezonie znajdzie sie poza play off , Walczak i spolka wytra nim buty jak Skornickim... 3 mam kciuki za predatora aby przejechal sezon życia ponad 2,0

 • Crumb lubi Komentarz

  Dobre!
  Ostaf jakie ty masz zasady i jakich norm przestrzegasz?
  ŻADNYCH!
  Jako absolwent nauk politycznych bez jakichkolwiek dowodów powtarzasz bzdury!
  Może napiszesz co robił różowy i jego kolega z Gorzowa zanim zostali senatorami.
  Handlarz fajek oraz były aparatczyk PZPR na "głosach" kibiców wylądowali w izbie senackiej.
  Podaj przykład co zrobili dobrego w senacie?

 • Crumb lubi Komentarz

  Umarł król, niech żyje król. Był wychwalany Zmora, teraz Władek wychwala Grzyba. A Karczmarza Stal powinna się pozbyć. Juniorzy bojący się walki na łokcie, nic wielkiego w żużlu nie osiągają. Lepiej rysuje się przyszłość podstarzałego co prawda, juniora Jasińskiego.

 • Crumb lubi Komentarz

  Władek a po co nam ten Drabik niech dalej gwiazdorzy w śmiesznym klubiku WTS z Klocowej kasę i przy pokolorowanym Taiu tam pasuje tak samo jak Electra do Mr Bena

 • Crumb lubi Komentarz

  Trochę przesada z tym obwinianiem Pająka. Czy oni spodziewali się, że on będzie robił po 7-8 pkt. na mecz? W takiej samej mierze zawalili nam sezon Kasprzak i Karczmarz. Każdy z tej trójki obniżył loty i to brak ich pkt umieścił nas w barażach.

 • Crumb lubi Komentarz

  Zapomnieli powiedzieć o jeszcze jednej zmianie, może ważniejszej dla przyszłości klubu. Zamienili Zmorę na Grzyba. I to może być klucz do sukcesu

 • Crumb lubi Komentarz

  Władek przesadnie skupia uwagę na Kildemandzie, podczas gdy problem słabiutkiego sezonu w Gorzowie ma szerszy aspekt. Fatalny rok Kasprzaka, niewypał w postawie juniorów czy nawet sama średnia Zmarzlika (gorsza o 0,165 pkt./bieg) w porównaniu do ubiegłego sezonu. Progres zanotował Woźniak, ale nie uzyskał nawet średniej biegowej 2,00 - więc ciężko tu mówić o liderze z prawdziwego zdarzenia, tylko raczej o dobrej drugiej linii. A właśnie liderów Staleczka potrzebowała najbardziej .
  Iversen jest wymianą najsłabszego ogniwa na coś solidnego. Na pewno sprawdzi się marketingowo, bo jest bardzo lubiany w Gorzowie. Nie będzie też rodzić kwasów w drużynie. Jednak by mówić o zmianie oblicza zespołu potrzebne byłyby co najmniej dwie petardy i transfer kalibru Doyle'a, Woffindena czy Sayfutdinova.

 • Crumb lubi Komentarz

  @Henryk: będzie też lepiej dla kibiców, bo Dowhan przenosi wszystkie krzesła z teatru Karolaka na stadion!

 • Crumb lubi Komentarz

  100% Falubaz.

 • Crumb lubi Komentarz

  @mrfreeze: Niezły suchar :)

 • Crumb lubi Komentarz

  sparta z prezesem rusko zawsze szli do celu nie patrząc na innych. prezes rusko działal już w latach 90 w klubie. wtedy ostatnimi wychowankami klubu byli szuba i piekarski a później około 30 lat przerwy i janowski. tak działa we wroclawiu szkolenie.
  a jak było w 1992 roku?na sile zmieniano regulamin i spart az 4 miejsca weszla do elity wtedy tez pan rusko miał w tym swój udział nic się nie zmienilo.

 • Crumb lubi Komentarz

  @Tyghlon: Po co Ty i jeszcze kilku lubelaków z forum sracie żarem od około dwóch tygodni red. Ostaf niemajac pomysłu na artykuł płodzi dziwne opowieści o KK i Lublinie a wy łykacie wszystko jak głodne pelikany. Za półtorej tygodnia wszystko bedzie jasne. Beczycie na STAL od początku sezonu a dostaliście przecież kibicowskie wyróżnienie i to do czegoś jednak zobowiazuje

 • Crumb lubi Komentarz

  Motor wystawiony na pewno nie jest, bo Kasprzak zawsze powtarzal, ze czeka na kase i jak dostanie w terminie to raczej zostanie. Sensacji nie ma, tak jak w tytule "obiecuje" nam redaktor Ostaf, ktory sprawia wrazenie wystawionego.

 • Crumb lubi Komentarz

  Niech tam sobie jeździ w Stali. Ja nie mam żadnych do niego pretensji. Zobaczymy po sezonie, który klub lepiej na tej decyzji wyjdzie, bo dla KK na pewno jedna i druga oferta była dobra.

 • Crumb lubi Komentarz

  Trudno się dziwić. Kasper chodzi w pakiecie z Julią, a z tego co wiem to Motor był zainteresowany tylko Krzysztofem :)

 • Crumb lubi Komentarz

  @t częstochowa-Darcy Ward 43: w takim razie U was tez jezdzi faja!Kto wydymał GKM?

 • Crumb lubi Komentarz

  No to Kasprzak tym ruchem spuścił Rybnik z eligi! Największym wygranym tej decyzji będzie…. Jamróg! Kuba zgarnie bajeczny kontrakt w Lublinie.

 • Crumb lubi Komentarz

  kk odchodzac z gorzowa stravilby wielu sponsorow a co za tym idzie kupe kasy. tak wiec motor nusialby znacznie wiecej polozyc na stole by mu sie oplacalo poza tym kk w gw czuje sie dobrze.
  inna sprawa jest to, ze po tak slabym sezonie stawki jak dla lidera to nieporozumienie. niech zrobi znowu sresnia 2.2 to wtedy ok.

 • Crumb lubi Komentarz

  Gdyby Orlen zamiast wyrzucac 100 mln zloty rocznie w ulomnego kubice a wpakowal te pieniadze w zuzel, obojetnie czy w poszczegolnych zawodnikow czy kluby czy imprezy typu SEC, GP, to zuzel jako dyscyplina niemialby zadnych problemow finansowych. Dla porownania cala Ekstraliga, najlepsza liga swiata wydaje rocznie okolo 75 milionow zloty, a smieszny Kubica kosztuje Orlen 100 mln i zdobywa w sezonie 1 punkt.

 • Crumb lubi Komentarz

  Tez mi kara. Kadra startuje tylko w SoN a tam szanse na miejsce ma tylko Janowski. Chyba nikt poważnie nie bierze jakiś śmiesznych meczy Polska - Reszta Świata?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.