sullifan - lubi - strona 2

 • sullifan lubi Komentarz

  Panie Darku ja odpowiem na nurtują ce Pana pytanie. Piotrek namawiał do głosowana na Kubę przygonskiego bo mają tego samego sponsora. Co red bull by powiedział gdyby Piotr namawiał do głosowania na Maszonskiego??? Eproate i oczywiste. Ps. Tego chyba nie usuniesz??

 • sullifan lubi Komentarz

  Ostafa ty weź u Bartka Zmarzlika korepetycje z normalności.

 • sullifan lubi Komentarz

  Gregory ,ostaf to taka "osoba " której plują w pysk a on twierdzi że to deszcz pada i dalej powiększa ogrom wstydu dla swojego słynnego ojca .

 • sullifan lubi Komentarz

  Ostafińśki miałem Cię za zero a teraz sięgnąłeś dna.
  Porównując Piotra Pawlickiego do Kowalczyka.

 • sullifan lubi Komentarz

  To trzeba być naprawdę dziwnym człowiekiem.....

 • sullifan lubi Komentarz

  Ogladam i nie wierzę ....Dwóch super Bartków, a mówi tylko Ostaf,
  Weź sobie qrwa postaw lustro i zrób wywiad, a nie jakieś szopki odstawiać.
  Szkoda tylko tych dwóch zawodników,szkoda ich czasu....

 • sullifan lubi Komentarz

  Skoro jest się redaktorem żużlowym i przeprowadza się wywiady z zawodnikami to wypadałoby przejść jakiś profesjonalny kurs doszkalający. W wywiadzie który oglądam mam wrażenie że pan Ostafiński ma problem z koncentracją. Zadaje pytanie robi jakiś grymas twarzy-tik nerwowy (mniejsza o to) ale co gorsze sam do siebie się śmieje, i co chwilę patrzy krótko bystrym wzrokiem w kamerę ( jakby to był monitoring sklepu) jak złodziej który chciał schować skradziony fant. Nie tędy droga! Poważna i znana strona wp.pl a wywiady gorzej niż amatorskie! Redakcjo SF weście sobie to do serca, i żeby nie było nie ma z mojej strony żadnej złośliwości. Napisałem tylko jak to widzę, a nie wygląda to najlepiej. Plusem tego wywiadu jest Bartek Smektała i Zmarzlik, bez ich naturalnych odpowiedzi i szczerych intencji byłaby totalna klapa, o ile nie tragikomedia....

 • sullifan lubi Komentarz

  Kowalowi to alkohol już całkiem mózg zeżarł i takie teksty do sportowców od niego nie są nowością.

 • sullifan lubi Komentarz

  A Pawlicki znowu przez tydzień nie będzie mógł spać. Wczoraj po ogłoszeniu wyników na pewno zgrzytał zębami, żalił się koniowi i z płaczem zadzwonił do Janowskiego.

 • sullifan lubi Komentarz

  Od momentu kiedy Bartek zdobył tytuł IMŚ Piotruś i spółka dostali zapaści. Jak się domyślam ze złości chyba. Zatem te zwolnienia lekarskie nie były lewe, oni po prostu się rozchorowali, dostali rozwolnienia. Swoją drogą tak teraz mi się przypomniało jak mówiono, że Bartek nie trzyma ciśnienia w najważniejszych momentach (wyścigi finałowe IMP). Mam wrażenie, że te przegrane finały IMP dały lekcję, z której Bartek jak nikt inny potrafił wyciągnąć wnioski. Wszyscy, którzy wyzywali Bartka od kastratów i piszczałek długo się nie wyleczą z bólu tylnej części ciała. Pozdrawiam Was serdecznie z wielkim uśmiechem :))))))

 • sullifan lubi Komentarz

  Skład mega silny, za rok wracamy do Ekstraligi.

 • sullifan lubi Komentarz

  Gdyby rozjechał dzieci ( bo przecież motor żużlowy nie ma hamulców) pisalibyście „orły” Gdzie był ku... wirażowy? Ehh taka już ta polska mentalność.

 • sullifan lubi Komentarz

  Wirażowy dba o bezpieczeństwo na torze. Gdyby Cook wjechał w dzieci to byłaby wina wirażowego. Widać że Cook z premedytacją jedzie dalej. Motocyklem żużlowym przy tej prędkości można łatwo wyhamować hakiem lub zamykając gaz. Ciekawe czy na czerwonym świetle też przejeżdża albo rozwala szlaban na przejeździe kolejowym...

 • sullifan lubi Komentarz

  ""Kto normalny wskakuje prosto pod koła motocykla żużlowego? Przecież one nie mają hamulców! Czy ktoś z was wskoczyłby pod pędzący samochód? Myślę, że nie" - ocenił Steve Worrall,"

  Jaki dzban! A jak widzi szlaban/czerwone światło, to też ma w dupie i leci dalej?

 • sullifan lubi Komentarz

  Ale tak naprawdę co ty wiesz o "robieniu toru przy +50"!,jesteś laikiem w tym temacie i taka jest prawda tak?.To co ci napisałem powiedział człowiek który ma z tym do czynienia dziesiątki lat a ty sadzisz opowieści dziwnej treści jak byś był toromistrzem Kolejarza Rawicz,zlituje się no facet lool.Ty masz styczność z torem żużlowym jak są dożynki i wpuszczają was na murawę ot tyle i aż tyle .

 • sullifan lubi Komentarz

  A ty nie pisz, że ma nie pisać. Zwiększasz dwukrotnie szansę, że podłapie :)

 • sullifan lubi Komentarz

  Podobno Tai dzwonił do klubu pare dni przed meczem i wręcz prosił aby klub spreparował tor jak się tylko da, w końcu -jak podkreślił- przyjeżdza do nas hiper mega magiczna kosmiczna drużyna i jak nie wałek to nas zmielą jak chcą :D Resztę historii dopiszcie sobie sami ;]

 • sullifan lubi Komentarz

  Marcin jest niezniszczalny . Z każdą jego przegraną lubię Go coraz bardziej

 • sullifan lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sullifan lubi Komentarz

  Piotr jest lepszym zawodnikiem od każdego z nominowanych. Być może Krzysztof Buczkowski prezentuje obecnie porównywalny poziom. Jego pominięcie uważam za foch GKSŻ i pewnie Marka Cieślaka za ZK i pewnie zimowy trening kadry. Zapytajcie zawodników anonimowo co sądzą o zimowych treningach kadry to będziecie wiedzieli dlaczego nie mają na nie ochoty. Może za wyjątkiem tych, dla których już samo zaproszenie jest swojego rodzaju nobilitacją.
  Brak Piotra w eliminacjach uważam za stratę dla polskiego żużla. Smektała i Przedpełski to jednak inna półka.