Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • melon1 napisał/a komentarz do 600 tysięcy za sezon dla Łaguty. Prezes ROW-u miał prawo złożyć taką ofertę

  No właśnie o to chodzi, że jego informacje to są kuluary i dobrze poinformowane anonimowe źródła, a każdy artykuł na temat spraw Rybnika są napisane z sugestią, iż w każde słowo prezesa Mrozka trzeba wierzyć ponieważ on mówi prawdę. I to uważam za nie fair. Dziennikarstwo ma przedstawiać fakty obustronne, a nie opowiadać się za którąś ze stron. Takie artykuły może sobie pisać na stronie I love Rybnik. Takie artykuły prowadzą tylko do podzielenia środowiska, a prawda jest taka że Łaguta miał prawo i zrobił to co chciał.

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ja się zapytam czym Pan Mrozek przekonał Łagute na jazdę w swoim klubie???? Zapewne wystarczył poczęstunek z krakersów i paluszków oraz najzdrowszy klimat dla całej rodziny

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Ostafiński już się wymiotować chce na sam widok tytułu z Pana podpisem. Jak Pan Mrozek coś powie to musi być szczera prawda, a jak powie coś Łaguta lub Pan Kępa to na pewno kłamią, bo Pan Mrozek przecież człowiek ze złota. Nie przypomina Panu to dzisiejszej sceny politycznej??? Jedyna słuszna prawda jest taka co Pan od Pana Mrozka usłyszał. Póki co to wszystko słowo przeciwko słowu i nic więcej. Jedyny fakt który jest pewny i niepodważalny to taki, że Pan Mrozek już ma miednice tak rozepchaną bo cały Pan wszedł i tylko podeszwy wystają.

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nicki nic mu nie zrobił. Zostawił na tyle miejsca że przejechał bez kontaktu w przeciwieństwie do Zmarzlika, który Dudka przeciągnął pod bandą ale tutaj komentarz, że twarda walka. Janowski powinien beknąć za tego paluszka, a jego tatuś dostać zakaz przebywania w parkingu. Wiele razy takimi sytuacjami byliśmy oburzeni wielce, a teraz się z tego śmiejemy. Hipokryzja nie z tej ziemi. Poza tym zamiast potępić tą sytuacje i ten gest to jeszcze śmiechy komentatorów. Żenada. Janowski dno i chamstwo

 • melon1 lubi Komentarz

  Nicki jeszce mu pokaze "palec" to sie zdziwi farbowany .

 • melon1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • melon1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak łatwo panie Janowski stracić szacunek. Kawał chama i kibice też bez klasy. Sytuacja jakich mnóstwo i bez kontaktu. Chwalenie gestu chama w telewizji poniżej krytyki. W odwrotnej sytuacji było by „jakie to nieprzyzwoite i powinny się tym zając odpowiednie organy”
  Ale jak zwykle Polak święty

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy to ten sam Pan ekspert Wojciech, który w styczniu zrzucił z ligi Unię???? A teraz wielkie scenariusze rysuje???

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czyli standardy zachowane. Już drugi artykuł jak to Unia nie fair wygrała, a na koniec zaprzeczenie, bo info wyssane z palca pismaka O.
  A Wy jak te baranki dyskutujcie na temat wymyślony w nocy, bo do niego wtedy właśnie docierają informacje ze zbliżonych źródeł i cwierkających ptaszków.
  P.S. Kibic Stali, forum II ligi chyba nie tutaj.

 • melon1 lubi Komentarz

  za niebezpieczna jazde i narazanie zdrowia innych powinni zawieszac na jeden mecz co najmniej

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tarnów nawet jakby wygrał to dla niektórych to i tak pierwsza liga. W takim razie Wrocław też pierwsza liga bo przegra.
  Unia miała nie wygrać żadnego meczu, a wygrała póki co u siebie wszystko, a i ten wynik ujmy im nie przynosi.

 • melon1 lubi Komentarz

  Świetna,kapitalna,fenomenalna forma naszych gwiazd,asów.....
  Gratulację dla Jaskółek.

 • melon1 lubi Komentarz

  Byłem Widziałem a oni zwyciężyli hehehehehehe brawo brawo i jeszcze raz zdarte gardło he pięknie po prostu cała drozyna na plus opłaciło się trenować dzień przed meczem do 22:30 są efekty i dwa duże punkty z gwiazdami Toruń i indywidualnym mistrzem świata a nasz Tarnowianin Kubuś Jamróg robił z nim co chciał he na koniec trochę delikatnego jadu pani Klaudia cegła i inni eksperci jak z.......... trąbka he i bardzo dobrze wkoncu przestaniecie czytać nazwiskami a patrzeć kto jak jedzie na własnym torze i dzika to już możecie całować po stopach za to jak wysłaliście go na zieloną trawke ok?! TAK JEST JASKÓŁKI ZAWSZE LATAJĄ WYSOKO

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Eksperci!!!! Gdzie jesteście??? Panie Galewski, Ostafiński, Krzystyniak i inne szmaje! Macie jakikolwiek honor??? Skoro umiecie poniżać zespół i zawodników przed sezonem nazywając ich odpadami i kewlarami to może miejcie odwagę powiedzieć przepraszam. Nie wiadomo co przyniesie sezon, bo wiele przed nami ale nawet jeśli by Unia nawet spadła to wy "eksperci" powinniście w tym momencie powiedzieć "pomyliłem/am się"
  Tacy z was eksperci jak Pan Majewski dobry prowadzący program. I swoją drogą to też już nieprzyjemne, że nawet po okazałej wygranej "wg was wręcz sensacji" zero obiektywnej oceny o Unii tylko kilka minut użalania się nad biednym Toruniem, który po prostu dostał baty. Widać wygrane Unii Tarnów bolą bardzo co niektórych.

 • melon1 napisał/a komentarz do Słaby Jack Holder w SBP. I to ma być tajna broń Get Well? Frątczak wyjaśnia

  Po przeczytaniu kolejnego rzetelnego i obiektywnego artykułu Pana redaktora nadzwyczajnego trzeba sobie szczerze powiedzieć koledzy i koleżanki, że jakiekolwiek kibicowanie, przeżywanie meczów swoich drużyn nie ma już większego sensu i śmiało możemy już rozdać medale i zrobić imprezę i uhonorować głównych aktorów. Z kuluarowych informacji wszystkich artykułów w/w redaktora wiemy już, że spadnie Unia Tarnów (forma sprawdzona przez redaktora w zimie na siłowni). Falubaz również walczy o utrzymanie, bo przecież mieli całe dwa treningi, Toruń może zapomnieć o jakimkolwiek sukcesie, bo Jack pojechał dwa biegi, Gorzów to już totalnie nie ma po co jechać. Mistrzem zostaje Unia Leszno. Ale żeby nie było zbyt nudno to moralnym mistrzem Ekstraligi zostanie Row Rybnik (z kuluarów wiadomo) bo ma fajnego prezesa :)
  Oszczędność nerwów, napinek i pieniędzy gwarantowana. Nastepny sezon znowu zaczniemy w grudniu. Pozdawiam

 • melon1 napisał/a komentarz do Pomnik Krystiana Rempały dziełem rodziny. Sponsor nie płacił za reklamę

  Nikt z Was tu komentujących, ani ty pseudo redaktorze nie daliście złotówki na ten pomnik, nie jesteście rodziną i g......no was obchodzi jaki on jest i co na nim jest. Rodzina go zaakceptowała i wara wam od tego. Pseudo redaktor powinien przeprosić za te wypociny, bo nastepny na przeglądzie sportowym już z tego wydarzenia zrobił quiz. Żenujące jest to co robicie...

 • melon1 napisał/a komentarz do Sławomir Kryjom. Nic do ukrycia: Kilka słów o proteście. Obie strony muszą iść na kompromis (felieton)

  Szkoda, że Ci wszyscy co tak bronią zawodników na tym forum nie bronią tak swoich klubów jak zawodnik krzyczy sobie za podpis półtorej bańki, sponsora na gp i jeszcze kasę pod stołem. Proste rozwiązanie - chcesz mieć reklamy swoich sponsorów to dostajesz za podpis symboliczną kwotę, niech sponsorzy Ci dają, chcesz kasę za podpis to klub sobie decydyje tym co masz na kevlarze, sprzęcie itd.

 • melon1 lubi Komentarz

  Ale się napinacie ahahah a tor i tak wszystko zweryfikuje. Prawda jest taka ze prawie każda drużyna została przebudowana lub osłabiona oprócz Grudziądza który kontraktując Pawlickiego nie wiele się zmienił i znacząco wzmocnił i wg. mnie jest to nawet kandydat na finał! Reszta to wielkie niewiadome. Wrocław jak na razie nie ma kim zastąpić Woźniaka i właśnie te kilka oczek może brakować do wygranych. Gorzów nie wiadomo jak pojedzie bez Iversena i co pokaże Vaculik bo On lubi przeplatać sezony dobre ze słabymi, i jak pojedzie Woźniak. Ale maja Zmarzlika którego dadzą pod 8 i będą mieszać. Czewa jak się dowiadujemy zakontraktowała zawodników za naprawdę grubą kasę a do tego po sezonach życia i ciekawe czy Ci zawodnicy to powtórzą. Do tego biorą Musielaka który jeździ w kratkę i Miedzińskiego którzy pierwszy raz w życiu zmienia klub i w sumie nie wiadomo jak mu to wyjdzie. Jest jeszcze Jonson który rok w rok dołuje. Zielona ma ból głowy zapewnie postawią na Lahtiego albo Bogdanovsa a na juniorce też nie za różowo. Silne będzie Leszno ale poprzednie lata pokazują że Kołodziej jak zmienił barwy to pierwszy sezon miał luks a kolejny słaby i oby tak nie było po raz kolejny, z tym ze Oni maja silnych juniorów i mają kim zastępować. Toruń dla mnie wielka niewiadoma. Nie wiem czy kontrakty wypalą bo tam bardziej będzie wyścig po kasę a nie dobro drużyny. Doyle pokazał na czym bardziej mu zależy. Holta pokazał w Czewie ze liczy się tylko On nawet podczas spinek z Madsenem w parkingu. Iversen wraca po kontuzji. Na Koniec Tarnów. Jak dla mnie mega nie wiadoma drużyna. Niby słaba ale jak patrzy się na skład to są tam zwodnicy co mogą nawet komplety robić. Połączenie wyjadaczy z młodością i zawodnikami co albo chcą wrócić do dawnej formy albo udowodnić swoja wartość. Na pewno plusem będzie to ze nie będzie napinki na wejście do PO lecz walka o utrzymanie i koncentrowanie się na meczach u siebie. 3 lata temu Cierniak z Baranem pokazali że z drużyny co miała walczyć o utrzymanie wycisnęli brązowy medal. Oczywiście motywatorem będą GA! Niektórzy już wieszają medale a innych skazują na pewny spadek a ten sezon pokazał jak nieprzewidywalny jest sport.

 • melon1 napisał/a komentarz do Wybrzeże rezygnuje z Mirosława Kowalika

  A taki był dobry, taki kolega zawodników tworzący zgrany kolektyw....hahahah
  Karma Panie Kowalik...karma za cwaniactwo i bute.

 • melon1 napisał/a komentarz do To mogła być prowokacja. Droga do ukarania Get Well Toruń daleka

  Hahahahahah
  Sam sobie wymyśla temat, sam go pisze, sam też pisze zaprzeczające artykuły i wyjaśniające, a także z opiniami niby prawników o temacie, którego tak naprawdę nie ma. Szczyt profesjonalizmu.....hahahahahahaha

 • melon1 napisał/a komentarz do Dziwne propozycje dla zawodników Wybrzeża. Wielka afera ma być upubliczniona w poniedziałek

  Na miłość Boską......Skrzydlewski, Mrozek, a teraz jeszcze ten.....

 • melon1 napisał/a komentarz do Dziwne propozycje dla zawodników Wybrzeża. Wielka afera ma być upubliczniona w poniedziałek

  Na miłość Boską......Skrzydlewski, Mrozek, a teraz jeszcze ten.....

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Toruń!!!!!
  Trochę pokory Panom z Gdańska nie zaszkodzi. Nic nie wygrali ale już byli mistrzami w ekstralidze.....

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.