melon1 - komentarze

 • melon1 napisał/a komentarz do 600 tysięcy za sezon dla Łaguty. Prezes ROW-u miał prawo złożyć taką ofertę

  No właśnie o to chodzi, że jego informacje to są kuluary i dobrze poinformowane anonimowe źródła, a każdy artykuł na temat spraw Rybnika są napisane z sugestią, iż w każde słowo prezesa Mrozka trzeba wierzyć ponieważ on mówi prawdę. I to uważam za nie fair. Dziennikarstwo ma przedstawiać fakty obustronne, a nie opowiadać się za którąś ze stron. Takie artykuły może sobie pisać na stronie I love Rybnik. Takie artykuły prowadzą tylko do podzielenia środowiska, a prawda jest taka że Łaguta miał prawo i zrobił to co chciał.

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ja się zapytam czym Pan Mrozek przekonał Łagute na jazdę w swoim klubie???? Zapewne wystarczył poczęstunek z krakersów i paluszków oraz najzdrowszy klimat dla całej rodziny

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Ostafiński już się wymiotować chce na sam widok tytułu z Pana podpisem. Jak Pan Mrozek coś powie to musi być szczera prawda, a jak powie coś Łaguta lub Pan Kępa to na pewno kłamią, bo Pan Mrozek przecież człowiek ze złota. Nie przypomina Panu to dzisiejszej sceny politycznej??? Jedyna słuszna prawda jest taka co Pan od Pana Mrozka usłyszał. Póki co to wszystko słowo przeciwko słowu i nic więcej. Jedyny fakt który jest pewny i niepodważalny to taki, że Pan Mrozek już ma miednice tak rozepchaną bo cały Pan wszedł i tylko podeszwy wystają.

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nicki nic mu nie zrobił. Zostawił na tyle miejsca że przejechał bez kontaktu w przeciwieństwie do Zmarzlika, który Dudka przeciągnął pod bandą ale tutaj komentarz, że twarda walka. Janowski powinien beknąć za tego paluszka, a jego tatuś dostać zakaz przebywania w parkingu. Wiele razy takimi sytuacjami byliśmy oburzeni wielce, a teraz się z tego śmiejemy. Hipokryzja nie z tej ziemi. Poza tym zamiast potępić tą sytuacje i ten gest to jeszcze śmiechy komentatorów. Żenada. Janowski dno i chamstwo

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak łatwo panie Janowski stracić szacunek. Kawał chama i kibice też bez klasy. Sytuacja jakich mnóstwo i bez kontaktu. Chwalenie gestu chama w telewizji poniżej krytyki. W odwrotnej sytuacji było by „jakie to nieprzyzwoite i powinny się tym zając odpowiednie organy”
  Ale jak zwykle Polak święty

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy to ten sam Pan ekspert Wojciech, który w styczniu zrzucił z ligi Unię???? A teraz wielkie scenariusze rysuje???

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czyli standardy zachowane. Już drugi artykuł jak to Unia nie fair wygrała, a na koniec zaprzeczenie, bo info wyssane z palca pismaka O.
  A Wy jak te baranki dyskutujcie na temat wymyślony w nocy, bo do niego wtedy właśnie docierają informacje ze zbliżonych źródeł i cwierkających ptaszków.
  P.S. Kibic Stali, forum II ligi chyba nie tutaj.

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tarnów nawet jakby wygrał to dla niektórych to i tak pierwsza liga. W takim razie Wrocław też pierwsza liga bo przegra.
  Unia miała nie wygrać żadnego meczu, a wygrała póki co u siebie wszystko, a i ten wynik ujmy im nie przynosi.

 • melon1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Eksperci!!!! Gdzie jesteście??? Panie Galewski, Ostafiński, Krzystyniak i inne szmaje! Macie jakikolwiek honor??? Skoro umiecie poniżać zespół i zawodników przed sezonem nazywając ich odpadami i kewlarami to może miejcie odwagę powiedzieć przepraszam. Nie wiadomo co przyniesie sezon, bo wiele przed nami ale nawet jeśli by Unia nawet spadła to wy "eksperci" powinniście w tym momencie powiedzieć "pomyliłem/am się"
  Tacy z was eksperci jak Pan Majewski dobry prowadzący program. I swoją drogą to też już nieprzyjemne, że nawet po okazałej wygranej "wg was wręcz sensacji" zero obiektywnej oceny o Unii tylko kilka minut użalania się nad biednym Toruniem, który po prostu dostał baty. Widać wygrane Unii Tarnów bolą bardzo co niektórych.

 • melon1 napisał/a komentarz do Słaby Jack Holder w SBP. I to ma być tajna broń Get Well? Frątczak wyjaśnia

  Po przeczytaniu kolejnego rzetelnego i obiektywnego artykułu Pana redaktora nadzwyczajnego trzeba sobie szczerze powiedzieć koledzy i koleżanki, że jakiekolwiek kibicowanie, przeżywanie meczów swoich drużyn nie ma już większego sensu i śmiało możemy już rozdać medale i zrobić imprezę i uhonorować głównych aktorów. Z kuluarowych informacji wszystkich artykułów w/w redaktora wiemy już, że spadnie Unia Tarnów (forma sprawdzona przez redaktora w zimie na siłowni). Falubaz również walczy o utrzymanie, bo przecież mieli całe dwa treningi, Toruń może zapomnieć o jakimkolwiek sukcesie, bo Jack pojechał dwa biegi, Gorzów to już totalnie nie ma po co jechać. Mistrzem zostaje Unia Leszno. Ale żeby nie było zbyt nudno to moralnym mistrzem Ekstraligi zostanie Row Rybnik (z kuluarów wiadomo) bo ma fajnego prezesa :)
  Oszczędność nerwów, napinek i pieniędzy gwarantowana. Nastepny sezon znowu zaczniemy w grudniu. Pozdawiam