melon1 - lubi

 • melon1 lubi Komentarz

  Nicki jeszce mu pokaze "palec" to sie zdziwi farbowany .

 • melon1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • melon1 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • melon1 lubi Komentarz

  za niebezpieczna jazde i narazanie zdrowia innych powinni zawieszac na jeden mecz co najmniej

 • melon1 lubi Komentarz

  Świetna,kapitalna,fenomenalna forma naszych gwiazd,asów.....
  Gratulację dla Jaskółek.

 • melon1 lubi Komentarz

  Byłem Widziałem a oni zwyciężyli hehehehehehe brawo brawo i jeszcze raz zdarte gardło he pięknie po prostu cała drozyna na plus opłaciło się trenować dzień przed meczem do 22:30 są efekty i dwa duże punkty z gwiazdami Toruń i indywidualnym mistrzem świata a nasz Tarnowianin Kubuś Jamróg robił z nim co chciał he na koniec trochę delikatnego jadu pani Klaudia cegła i inni eksperci jak z.......... trąbka he i bardzo dobrze wkoncu przestaniecie czytać nazwiskami a patrzeć kto jak jedzie na własnym torze i dzika to już możecie całować po stopach za to jak wysłaliście go na zieloną trawke ok?! TAK JEST JASKÓŁKI ZAWSZE LATAJĄ WYSOKO

 • melon1 lubi Komentarz

  Ale się napinacie ahahah a tor i tak wszystko zweryfikuje. Prawda jest taka ze prawie każda drużyna została przebudowana lub osłabiona oprócz Grudziądza który kontraktując Pawlickiego nie wiele się zmienił i znacząco wzmocnił i wg. mnie jest to nawet kandydat na finał! Reszta to wielkie niewiadome. Wrocław jak na razie nie ma kim zastąpić Woźniaka i właśnie te kilka oczek może brakować do wygranych. Gorzów nie wiadomo jak pojedzie bez Iversena i co pokaże Vaculik bo On lubi przeplatać sezony dobre ze słabymi, i jak pojedzie Woźniak. Ale maja Zmarzlika którego dadzą pod 8 i będą mieszać. Czewa jak się dowiadujemy zakontraktowała zawodników za naprawdę grubą kasę a do tego po sezonach życia i ciekawe czy Ci zawodnicy to powtórzą. Do tego biorą Musielaka który jeździ w kratkę i Miedzińskiego którzy pierwszy raz w życiu zmienia klub i w sumie nie wiadomo jak mu to wyjdzie. Jest jeszcze Jonson który rok w rok dołuje. Zielona ma ból głowy zapewnie postawią na Lahtiego albo Bogdanovsa a na juniorce też nie za różowo. Silne będzie Leszno ale poprzednie lata pokazują że Kołodziej jak zmienił barwy to pierwszy sezon miał luks a kolejny słaby i oby tak nie było po raz kolejny, z tym ze Oni maja silnych juniorów i mają kim zastępować. Toruń dla mnie wielka niewiadoma. Nie wiem czy kontrakty wypalą bo tam bardziej będzie wyścig po kasę a nie dobro drużyny. Doyle pokazał na czym bardziej mu zależy. Holta pokazał w Czewie ze liczy się tylko On nawet podczas spinek z Madsenem w parkingu. Iversen wraca po kontuzji. Na Koniec Tarnów. Jak dla mnie mega nie wiadoma drużyna. Niby słaba ale jak patrzy się na skład to są tam zwodnicy co mogą nawet komplety robić. Połączenie wyjadaczy z młodością i zawodnikami co albo chcą wrócić do dawnej formy albo udowodnić swoja wartość. Na pewno plusem będzie to ze nie będzie napinki na wejście do PO lecz walka o utrzymanie i koncentrowanie się na meczach u siebie. 3 lata temu Cierniak z Baranem pokazali że z drużyny co miała walczyć o utrzymanie wycisnęli brązowy medal. Oczywiście motywatorem będą GA! Niektórzy już wieszają medale a innych skazują na pewny spadek a ten sezon pokazał jak nieprzewidywalny jest sport.

 • melon1 lubi Komentarz

  Taki ładny wywiad , tyle pytań , taki doświadczony dziennikarz , a mi brakuje jednego podstawowego pytania.
  Panie prezesie Mrozek jak czuł by się pan gdy by drużyna z Rybnika przegrała wszystkie mecze u siebie 2-4 pktami i sportowo spadła z ligi a później by się okazało że np. Okoniewski z Grudziądza zdobył 5pkt ale był na dopingu , nie wiedział bo bolały go plecy i wtarł sobie maść która okazała się mieć substancje zabronione , Woźniak z Wrocławia zdobył np.7 pkt ale brał inhalację bomu duszno było ,nie wiedział że tam były substancje zabronione , Miedziński z Torunia ( 5 pkt) po kontuzjach leczył się całą zimę i skąd miał wiedzieć że lekarze wstrzykiwali mu środki które posiadają zabronione składniki . itd itd ( nazwiska i kluby wybrane przypadkowo) Czy wtedy też wszystko by było ok ??? Czy nie należało by weryfikować tych spotkań?
  ps. następnym razem wypadało by zadać również takie pytanie. bo co za różnica czy to jest Łaguta w jednym meczu decydującym akurat o spadku , czy inni zawodnicy w innych meczach.

 • melon1 lubi Komentarz

  Byłem na meczu i mogę z całą odpowiedzialnością napisać że przerwanie go w momencie w którym został przerwany było głupotą i nieodpowiedzialnością. Deszcz dokładnie wtedy przestał padać. Wczoraj gdy Unia proponowała odwołanie meczu i przełożenie go na inny termin Wybrzeże się nie zgodziło. Dzisiaj po pierwszych dwóch biegach gdy zaczęli przegrywać to mówią że nie będą jechać? Rozumiałbym odwołanie meczu wczoraj albo dzisiaj w południe ale nie wtedy gdy goście nie chcą już więcej jechać. To co się dzisiaj wyprawiało było farsą ze strony Wybrzeża. I świetnie skomentowali to przedstawiciele kibiców z grupy ,,Ultras Jaskółki": ,,BMW OD ZDUNKA SIĘ WOZICIE CYRK NA KÓŁKACH DZIŚ ROBICIE"!