Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • obitroter lubi Komentarz

  Najwięksi hipokryci mówią o innych nie zważając na to co robili do tej pory i robią dalej.

 • obitroter lubi Komentarz

  ale dwie rzeczy mi się podobają, po1 nie ma świętych krów, nie liczą się zasługi- jak zawiniłeś to powinieneś ponieść karę. U nas też to by się przydało np: jak Sasin bezprawnie wydał 70 mil zł to teraz powinien to zwrócić (a u nas kombinowano z ustawą abolicyjną tylko na szczęcie Ziobro się przeciwstawił - z wiadomych powodów bo chce trzymać Sasina w garści). Po 2- jeżeli ktoś zabija to powinien byś świadomy że jego też to może spotkać a prawo łaski przysługuje rodzinie ofiary co jest dla mnie jak najbardziej logiczne.

 • obitroter lubi Komentarz

  ej witczyk ale o co ci chodzi ? to nie sportowiec, tylko MORDERCA

 • obitroter lubi Komentarz

  Tak z ciekawości o Wielki Cenzorze z SF- co takiego jest niedobrego w tym poście który został skasowany a który poniżej ponownie prezentuję? Jakieś wulgaryzmy może? Wycieczki osobiste? Obrażanie? "Mowa nienawiści"? No bardzo ciekawy jestem...
  Może jeśli masz na te sprawy odmienny pogląd to go po prostu tutaj zaprezentuj a nie kasuj innym postów jak anonimowa pi....zda?

  Skasowany post:

  Nie znam sprawy więc się stricte do niej nie odnoszę, ale bardziej ogólnie...

  Rozmyślne morderstwo i kara śmierci dla mordercy nie wydaje mi się doprawdy czymś zatrważającym. Brzmi bardziej jak...coś zwyczajnego coś... sprawiedliwego? Skoro ktoś za to że odbiera drugiemu człowiekowi wszystko, kończy jego istnienie i sam w efekcie w wyniku kary kończy swoje to jest to raczej naturalna kolej rzeczy?
  Dla mnie zatrważający jest raczej fakt że taki np Breivik ma się wciąż dobrze i jest bardziej celebrytą niż więźniem, a jego ofiary gniją w kilkudziesięciu grobach w całej Norwegii. To akurat sprawiedliwość po norwesku której nie czepia się Amnesty International...

 • obitroter lubi Komentarz

  Po co ta jałowa dyskusja? Warunki były znane wszystkim, i prezesom i zawodnikom. Jest terminarz i wszystko jest jasne. Kto zagwarantuje, że po miesiącu opóźnienia będzie lepiej?

 • obitroter lubi Komentarz

  To były piękne czasy i fenomenalny zawodnik. Jak tylko Loramski stawał pod taśmą to wiadomo było, że będzie się działo.

  Ps.
  "We współczesnym żużlu pewnie tyle by nie osiągnął, co 20 lat temu, gdy przygotowywano jeszcze inne tory." - i dlatego, żużel z roku na rok traci na popularności, dziś 95% biegów kończy się po pierwszym łuku, lub najpóźniej po pierwszym okrążeniu.

 • obitroter lubi Komentarz

  Na wszelki wypadek polska ekipa będzie musiała zabierać ze sobą na zawody Edytę Górniak.

 • obitroter lubi Komentarz

  jakoś astma mariana norwegom nie przeszkadzała...

 • obitroter lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • obitroter lubi Komentarz

  Idź się pierd...tą łopatą w łeb, trolu internetowy. Schowaj się do tej mysiej dziury. Leje na Twoją zieloną dziurę, i patologiczny klub którego nie powinno być w lidze za przekręty.

 • obitroter lubi Komentarz

  Team duński-barwy się zgadzają,barwy Orlenu również ,pozostaje życzyć Robertowi udanego wejścia i rozwoju w nowej serii tak aby wszystko się zgadzało!

 • obitroter lubi Komentarz

  @WOP: Ja nie zazdroszczę, nie mam czego. Mamy właściciela klubu, który wykłada 100% swojej kasy i właśnie dlatego wkurzają mnie takie pasożyty żyjące ponad stan i myślące , że jakoś to będzie. Więc twierdzisz, że 100 mln dla Kubicy to mizerny wynik ale dla twojego klubu to jaki wynik? Lepszy? Zejdź na ziemię...

 • obitroter lubi Komentarz

  Frustracja? Tak. Bo miałem nadzieję, że wszyscy żyjemy w państwie prawa i wszystkich nas dotyczą te same zasady. W du.ie mam czy chodzi o Zastal czy o inny klub. Wkurza mnie , że taki Dyzma-biznesmen od siedmiu boleści wodzi wszystkich za nos i nikt nie potrafi z tym zrobić porządku.
  Gdyby to zależało ode mnie to dziś przestalibyście istnieć, natychmiast, jako przykład dla innych którym się wydaje, że można oszukiwać. NIESTETY nie mam takiej władzy, więc możesz spać spokojnie.
  A jeśli nie rozumiesz, że moje ataki nie są przeciwko Zastalowi tylko przeciwko osobnikom zarządzającym to nie ma o czym mówić. Pozbądźcie się właściciela to może odzyskacie zaufanie.

 • obitroter lubi Komentarz

  nie wiem, może jak by mnie poprosili to bym mógł zostać piłkarzem Napoli za 5mln/rok nawet bym nie musiał grać.

 • obitroter lubi Komentarz

  Bardzo mądry facet, Areczku dawaj jeszcze raz kciuka do góry.

 • obitroter lubi Komentarz

  @Atito: Kim jest Aga Świątek? Hybrydą Radwańskiej i Świątek? Iga i Aga to tenisistki czynna i bierna. Ta Aga Świątek jest na pomostówce czy jak bo już sam nie wiem.

 • obitroter lubi Komentarz

  @Doktor Zwieracz: nie tylko zwieracz ci szwankuje, ale i głowa...i to mocno

 • obitroter lubi Komentarz

  Dopracujcie tą szczepionke a nie odrazu walić w ludzi bez względu na skutki uboczne!

 • obitroter lubi Komentarz

  Do goscia ponizej - tak bardzo ufasz napisom na etykiecie dodawanym do produktu? Sorry,ale ja zachowam dystans.

 • obitroter napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Wirusolog nie ma wątpliwości: wstęp na trybuny tylko dla zaszczepionych

  @komunista: A po co oddzielnie?
  Podobno szczepieni będą już odporni

 • obitroter lubi Komentarz

  Chris, "trzymam kciuki" i do zobaczenia na stadionie.

 • obitroter lubi Komentarz

  Na pohybel hejterom panie red. Janiszewski. Chris na silnikach od RKRacing jest w stanie w każdym meczu przywieźć 10pkt. Co zresztą udowodnił w barwach Sparty w PO. O tym pan zapomniał (?) wspomnieć. Poza tym za Holderem przemawia też to że jest o połowę tańszy niż Doyle. Też pam zapomniał (?) wspomnieć. A o tym że przez te ostatnie lata w ekstralidze był raczej brany pod uwagę jako druga linia ( jako liderzy byli kontraktowani Holta, Iversen, Doyle...skutek znany) mógł pan nie wiedzieć. Ale nic to... Ważne można się po nim przejechać.

 • obitroter lubi Komentarz

  Należy również pamiętać, ze Chris Holder jako trzecia siła Apatora to tyle co Bjerre w Grudziądzu (nr 2) i więcej niż Frick w Falubazie (wg ubiegłorocznych średnich). Dosprzętowiony w silniki od KK powinien spełnić pokładane w nim nadzieje i pomóc w utrzymaniu w lidze.

 • obitroter lubi Komentarz

  Jeśli ktoś się zna na sporcie i emocjach to taki Zmarzlik czy Świątek wciągają nosem takiego Lewandowskiego. Mistrz jest jeden.

 • obitroter lubi Komentarz

  Trzeba odróżnić dwie rzeczy.Bartek zdobywał medale dla Polski i za to jest nominowany,a nie za to,że zdobywał punkty dla Stali Gorzów.Robert niestety wszystko co osiągnął to osiągnął z Bayernem,a nie z reprezentacją Polski.Niech sobie startuje w plebiscycie najlepszy sportowiec Monachium

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.