Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • lukih napisał/a komentarz do Żużel. Nowe kluby Musielaka i Huckenbecka siedzą na minie. Apator Toruń może mieć duży problem

  @Michaelus:
  Kto widział tę umowę?
  Czy potwierdził jej zawarcie zawodnik?
  Bo Termos to może opowiadać co mu się żywnie podoba

 • lukih napisał/a komentarz do Żużel. Nowe kluby Musielaka i Huckenbecka siedzą na minie. Apator Toruń może mieć duży problem

  @krynston:
  Potwierdzeniem? Udowodnij, że nie chodziło tylko o wsparcie sponsorskie.Znajdź mi zakaz podpisywania umów sponsorskich w regulaminie żużlowym. Zakaz podpisywania przed 1 listopada . Zawsze jest przed 1 listopada za wyjątkiem ...1 listopada:)

 • lukih napisał/a komentarz do Żużel. Nowe kluby Musielaka i Huckenbecka siedzą na minie. Apator Toruń może mieć duży problem

  @Rutek07:
  Racja bezwzględna. Zawodnik może szukać wsparcia sponsorów nawet w Bangladeszu. Coś się Panu Skrzydlewskiemu pomyliło. Wygłupił się tylko

 • lukih napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przeczytałeś przeprosiny i sprostowanie, pierogu?

 • lukih napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przepraszam pana Piotra. On, ok. Moze byc minowany legenda gkm. Popieprzylo mi sie, bo od miesiecy tym manem okresla sie niejakiego szydlika. Nie doczytalem, to nie szydlik jest wywiadowany.

 • lukih napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wezcie mi z ta legenda. Facet odjechal 4 sezony w drugiej lidze w tym jeden dobry. No naprawdę legenda. Jestem z Torunia i moge pisac ze legendami byli zaba czy jagus. Ale ten gosc to tietzowi czy kuczwalskiemu buty mogl wiazac a pisza ze legenda. Nawet na miejscu grudziadzan bym sie wkurzyl. Sielski byl lepszym zawodnikiem.

 • lukih napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie chce sie sprzeczac, ale wyglada to tak jak napisalem. Nizgorski trenowal w stali torun i zaden z niego wychowanek gkm, gGosciu pochodzi z brodnicy. Stolp trenowal w stali i zdal w toruniu. Zielinski i Turowski w ogole nic z grudziadzem nie maja wspolnego. Procz tego ze jeden uznany zostal za nierokujacego i wypchniety z apatora, natomiast zielinski dwa dni przed licencja posłuchał taty i olal torun. Teraz podobnie jak turowski via gdansk wyladuje w grudziadzu.

 • lukih napisał/a komentarz do Żużel. Maksymilian Bogdanowicz może zostać poza składem Get Well. Filip Nizgorski chwalony za ambitną jazdę

  W Grudziądzu poza Lotarskim nie ma żadnego juniora miejscowego.
  Zieliński, Turowski, Nizgorski i Stolp mają tyle z Grudziądzem wspólnego co Kopernik.
  To wszystko wychowankowie Stali Toruń. Inną sprawą jest to, że ci chłopcy (bo jeszcze nie żużlowcy) z jakichś powodów wybierają licencje, tudzież jazdę dla GKM. To część choroby jaka toczy toruński klub. Podkreślam jednak: w Grudziadzu od czasów Mroczki nie pojawił się jeden choćby przeciętny żużlowiec. To szkoleniowa pustynia...

 • lukih napisał/a komentarz do Jerzy Brzęczek nowym selekcjonerem reprezentacji Polski!

  Górski i loew nie mieli żadnych godnych odnotowania sukcesów przed kariera reprezentacyjną - to prawda.
  Co do tego pierwszego - piłka nożna lat siedemdziesiątych to był inny sport. Taktycznie, technicznie, motorycznie i pod każdym innym względem bliżej spontanicznej amatorki niż profesjonalnego zajęcia. Kto nie wierzy niech zada sobie trud obejrzenia na tvp sport jednego z często powtarzanych meczów naszej repry z tamtych lat.
  Loew to natomiast trener rep. Niemiec jakby ktoś nie wiedział. Reprezentacji kraju, który produkuje świetnych piłkarzy na kopy. Tam działa system selekcji, szkolenia o jakim Brzęczkowi się nie śniło. Przegrali te ms, dlatego tym bardziej będą faworytem następnych.
  Brzęczek nigdy nie grał w dobrym klubie, piłkarzem był co najwyżej przeciętnym (to z rodzaju tych co się wiecznie dobrze zapowiadali). Może był mocny w gębie, ale na boisku chował się za plecami kolegów. To raczej taki Zieliński, bo Modroić na pewno nie. Pojęcia o zawodzie nie ma żadnego ponieważ nie zdążył się go nauczyć. Autorytet może mieć jedynie u siostrzeńca. Już widzę jak nagina się do jego pomysłów Lewandowski (który nota bene podpadł mi ta tych ms).

 • lukih napisał/a komentarz do Lech Kędziora zrezygnował z prowadzenia Zdunek Wybrzeża Gdańsk!

  No może mnie z tym Frątczakiem poniosło:)

 • lukih napisał/a komentarz do Lech Kędziora zrezygnował z prowadzenia Zdunek Wybrzeża Gdańsk!

  On wybitnym trenerem nie jest. Nie słyszałem żeby kogoś nauczył jeździć na żużlu w odróżnieniu od np. Pana Janka Ząbika. Do wypełniania programów to faktycznie w ogóle nie potrzeba być (byłym) żużlowcem. Autorytet to by się jednak czasami przydał: świetnego wychowawcy młodzieży (Pan Jan) , wybitnego byłego żużloka (ŻABA), a w najgorszym przypadku erudyty showmana (FRĄCZAK).

 • lukih napisał/a komentarz do Lech Kędziora zrezygnował z prowadzenia Zdunek Wybrzeża Gdańsk!

  Kędziora do Torunia? Weź przestań. Jakim był zawodnikiem on a jakim toruński Żabiałowicz. Do czego on potrzebny w Toruniu?

 • lukih napisał/a komentarz do Dwóch polskich juniorów w Speedway Grand Prix? "Mają potencjał, by się udało"

  Zmarzlik zawodzi od zawsze w najwazniejszych dla siebie startach miedzynarodowych (blamaz w druzynie i parach sbp). Wynika to ze slabej glowy i wyraznej niemocy wobec tzw. Trudnych, technicznych torow. W Rybniku przyjdzie mu zmierzyc sie ze swoimi demonam. Nie widze szans na jego awans. Na 100 awansuje niebo lepszy technicznie i zrzucajacy doskonale z siebie presje (poza ukochanym przez siebie lesznem,) piotr. Duze szanse ma tu rowniez najbardziej ceniony przeze mnie przemek. Nasz "torunski" Kacper powinien raczej skupic sie na treningu motoarenowym bo narazie dzierzy tytul nietrafionego torunskiego transferu wszechczasow

 • lukih napisał/a komentarz do Znowu wraca temat bezpieczeństwa. Co należy zrobić z bandami?

  Pomysl inny: banda gladka z cienkiej sklejki lub pleksi a tuz za nia dmuchawiec. Po uderzeniu sklejka peka a zawodnika lapie materac. No i te j..ne tlumiki. Wracamy do decybeli i sterownych motocykli.

 • lukih napisał/a komentarz do Mirosław Kowalik: Wrażliwy tłumik i wrażliwy silnik powodują wielki kłopot

  Dominujące w publicznym dyskursie (europejskim) opinie są rezultatem fałszywie pojmowanej troski o środowisko naturalne, zagadnienia tolerancji np. religijnej, co prowadzi nas wszystkich na manowce. Zgodnie z tym pierwszym FIM wycisza dyscypliny motorowe, kosztem zdrowia i życia zawodników. Upraszczając: wróble i żaby korzystając w wzmożonej ochrony kosztem ludzi, którzy przecież tak nieodpowiedzialnie eksploatują środowisko naturalne (!). Oczywiście to tylko hasła bo wiadomo, że fim wziął za to pieniądze z UE, a hałas motocykli żużlowych nie ma żadnego wpływu na przyrodę.
  Płakać mi się chcę gdy pomyślę o Darcym - czekałem na niego i latało mi, że nie jeździ dla nas tylko zielonki.Jest (był?) największym czarodziejem żużla w historii tej dyscypliny sportu. To strata z którą się nie pogodzę nigdy.
  Środowisko żużlowe pozbawione jest zupełnie genu solidarności, no chyba że można obrazić 50 tysi kibiców podczas gp w Warszawie. Dlaczego nie są zjednoczeni w sprawie swojego bezpieczeństwa na co dzień, tylko od wielkiego dzwonu? A może ta grupa jest po prostu bezmiernie głupia i pozbawiona wyobraźni. I nie myślę tu jedynie o riderach, ale o całym środowisku - od mediów po menadżerów?
  Mam dosyć żużla, choć byłem zapalonym kibicem tego sportu od 30 lat. Dalej bawcie się sami

 • lukih napisał/a komentarz do Martin Vaculik pokonał kryzys. "Wcześniej byłem wolny, bo sprzęt nie pozwalał mi się rozpędzić"

  Zauważyłem na filmiku, że zdjął poldema. Właściwie to poza braćmi pawlickimi i szczepaniakami nikt już go nie używa. Niestety tu inicjatywa należy do tunerów. Nie ma odważnego, który zastosowałby to urządzenie, które MUSI BYĆ LEPSZE od na poły zapchanego kinga, bo z fizyką się nie dyskutuje. Tylko komu na tym zależy? Tunerom nie bardzo bo zapchane rury oznaczają częstsze wizyty serwisowe, czyli kasa dla majstrów. Środowisko żużlowców jest generalnie durne i nie skore do solidarnego działania, nawet we własnym interesie. Kibicuję zatem Pawlickim i życzę coraz lepszej współpracy z tym sprzętem, konsekwencji w wyborze. Mam nadzieję, że ich przewaga sprzętowa będzie niedługo wyraźna.

 • lukih napisał/a komentarz do Damian Gapiński: Prezesi dali sobie wejść na głowę

  W całej pożałowania godnej sytuacji największym przegranym jest (będzie) Holder. Po pierwsze jako kapitan drużyny powinien działać dla jej dobra. Można być w słabej formie (jest przecież), ale nawet w tym przypadku są możliwości by drużynie pomóc. Takowa pojawiła się właśnie ostatnio. Niestety Holder nie skorzystał z niej przedkładając własny interes nad dobro drużyny w której jeździ już 8 lat. Do tego ten idiotyczny wpis o zachowaniu fair Warda. Albo ja nie znam angielskiego, albo on nie rozumie znaczenie słów, które używa. Pierwszym symbolicznym wotum nieufności dla Holdera powinno być natychmiastowe pozbawienie go funkcji kapitana. Dowiódł ostatnio, że klub to dla niego jedynie bankomat, więc to jego kapitanowanie jest bez sensu. Moim zdaniem nie ma również dla niego miejsca w Toruniu w roku przyszłym. Ja nie chce go widzieć w tej drużynie bez względu na tegoroczny wynik. W Ward... No cóż jest absolutnym geniuszem, jedynym artystą w tym żużlowym towarzystwie od kiedy zestarzał nam się Gollob. Poza tym uzależniony jest psychicznie od Holdera, ale należałoby mu to wybaczyć (ze względu na geniusz). Osobiście nie mam nic przeciwko jego come back do Toronto

 • lukih napisał/a komentarz do Marek Cieślak zaproponował kandydata na dziką kartę w Grand Prix Challenge

  Bartek powinien udowodnić, że takie miejsce mu się należy. Nie zrobił tego do tej pory - zawalił par i drużynówkę w tym roku. Nie odniósł żadnych sukcesów na arenie międzynarodowej poza złotem w drużynie juniorów. Niestety on wyraźnie pali się gdy jedzie poza liga, poza znajomym podwórkiem. Pomiędzy nim a Piotrem Pawlickim jest przecież otchłań. Po prostu taki zawodnik: świetny ligowiec, od czasu do czasu jakiś pojedynczy strzał (np. gp na gorzowskim torze)i ...tyle. Po tym co ostatnio widzę szansę powinien dostać dziadek pepe. On też miał latami problem z występami na arenach międzynarodowych, ale chyba wreszcie dojrzał. Niektórym po prostu zabiera to więcej czasu:) Z formą jaką aktualnie prezentuje, pewnością w jeździe i agresją, pepe powinien zostać medalistą ms. Jego dyspozycja to nie dzieło przypadku, czy chwilowa anomalia - on utrzymuje ją już co najmniej trzeci sezon. Natomiast serce podpowiada, że Pawełek: żelazny psychicznie i mój, toruński:)

 • lukih napisał/a komentarz do Komisja antydopingowa chce wyjaśnień PZM. Będzie odwołanie?

  Daleko mi do pastwienia się nad Dudkiem, jednak cała sprawa wygląda naprawdę źle. Te zawody punktowane to było kuriozum i nie warto do nich wracać, choć prawdopodobnie the bil, który pozwolił Patrykowi w nich pojechać, "załatwił" mu karierę. Konsekwencją będzie zwieszenie na kolejny rok (bo taka jest sankcja) i nie pomoże tu nic i nikt, łącznie z Dowhanem. To już in fine sprawa międzynarodowej komisji antydopingowej, a tam i 100 Dowhanów to za mało .
  Zupełnie źle to wygląda, gdy dochodzą stąd i zowąd informacje jakoby Dudek regularnie trenował na torze przy 69 od wczesnej wiosny, na co są ponoć dowody. To już stanowi przejaw kompletnej arogancji, więc chyba jednak Patryk zasłużył na kolejny rok kary.

 • lukih otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Wszech Czasów

 • lukih napisał/a komentarz do Regulaminowe zawiłości na Motoarenie. Czy Pieszczek mógł pojechać za Walaska?

  Nie idzie o to, aby korygować wynik przy zielonym stoliku. Falubaz zasłużył na ten wynik. Był niezwykle zdeterminowany. Fajnie, że liczna grupa kibiców z zielonej miała satysfakcję i to uważam za sprawiedliwie.
  Jednak niesamowite jest to, że sędzia wszystkim wmawia, iż podjął właściwą decyzję. Czytam w regulaminie, że zawodnik niezdolny do jazdy nie może być zastąpiony, a on mówi że... może. Jest niedouczony, ale przede wszystkim bezczelny. Nawet nie wiem kto to i nie chcę wiedzieć.

 • lukih napisał/a komentarz do Grigorij Łaguta: Tor w Toruniu jedyny w swoim rodzaju

  Znawco , oczywiście bzdury piszesz, ale wolno Tobie bo to forum internetowe, a Ty siedzisz pod nickiem jak zając pod miedzą. Przy krawężniku również można skutecznie zaatakować - na SEC co najmniej 3 takie skuteczne akcje podziwiałem. Toruński tor jest rewelacyjny i warto posłuchać co mówią żużlowcy na ten temat. Niedawno Hancock skonstatował, że to najlepszy (do ścigania) tor na świecie, dodając że jazda na czele stawki nie jest na motoarenie komfortowa, bo nigdy nie masz pewności z której strony pójdzie kontratak. Wiem, że jeśli dzisiaj byłbym małym dzieckiem i ojciec zabrałby mnie na mecz żużlowy na mościce, jancarza, olimpijski czy przy hallera - nigdy nie zainteresowałbym się tym sportem. Tam żużel jest tragiczny - japa może się porwać od ziewania. W miarę dobrze jest tylko na smoku i incydentalnie przy w69.Niestety do bram ekstraligi puka Rybnik - tam również mecze przypominają majowy różaniec. Wszystkich fanów dobrego ścigania zapraszam więc do Torunia, bo tu nawet ulewa nie wywali zabawy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.