Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Stanislaw Kowalski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Jeśli faktycznie nie zależało to po co cały mecz "budowali" przewagę by przegrać 4 ostatnie biegi 4:20?!Kto przy zdrowych zmysłach uwierzy w takie brednie? Unia Leszno w 1984r.była dream teamem podobnie jak w 2019!!!Czy Unii w 2019 zdarzył się taki mecz? Nie, bo nie było takiego przeciwnika a poza tym drużyna z 8 miejsca nie miałaby "armat" zdolnych wygrać z Unią 4 ostatnie biegi 20:4!!! Faktycznie o utrzymanie walczyły Stal Rzeszów z "milicyjną" Polonią Bydgoszcz. Do utrzymania Stali potrzebny był remis. To fakt. Wiadomo było z kim jadą. Nikt nie dawał im szans. Potwierdzał to wynik po 11 biegach-25:41!Pozamiatane!!! I...? Ktoś ma wątpliwości? Nie mieli ich nawet kibice machający na trybunach banknotami!!! I nie było tak jak mówi p. Sokołowski dzień po a w trakcie zakończonego właśnie przed chwilą spotkania. Wiem,że boli brak jednego tytułu w galerii chwały leszczyńskiego klubu ale mecz też trzeba umieć sprzedać!!!!!!!!! Minęło 35 lat wydarzenie"pokrył"kurz po co do tego wracać? Gwoli ścisłości:STAL spadła, milicyjna Polonia się utrzymała,a PZM-owi brak DMP w roku 1984!

  • Stanislaw Kowalski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Trener zrobił wszystko co mógł a nawet więcej! A te pierdoły pokazały, że po mistrzach świata zostało tylko wspomnienie.

  • Stanislaw Kowalski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Jeśli faktycznie potwierdzi się "rewolucja"w składzie to... pozostanie już tylko mecz o honor(?) a po wyjściu z grupy reprezentacja spotka się z... kibicami na Okęciu! Cóż kibice zaśpiewają "nic się nie stało", trener zainkasuje sowitą nagrodę, piłkarze rozjadą się po świecie na zasłużone wakacje... deja vu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.