Stanislaw Kowalski - komentarze

  • Stanislaw Kowalski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Jeśli faktycznie nie zależało to po co cały mecz "budowali" przewagę by przegrać 4 ostatnie biegi 4:20?!Kto przy zdrowych zmysłach uwierzy w takie brednie? Unia Leszno w 1984r.była dream teamem podobnie jak w 2019!!!Czy Unii w 2019 zdarzył się taki mecz? Nie, bo nie było takiego przeciwnika a poza tym drużyna z 8 miejsca nie miałaby "armat" zdolnych wygrać z Unią 4 ostatnie biegi 20:4!!! Faktycznie o utrzymanie walczyły Stal Rzeszów z "milicyjną" Polonią Bydgoszcz. Do utrzymania Stali potrzebny był remis. To fakt. Wiadomo było z kim jadą. Nikt nie dawał im szans. Potwierdzał to wynik po 11 biegach-25:41!Pozamiatane!!! I...? Ktoś ma wątpliwości? Nie mieli ich nawet kibice machający na trybunach banknotami!!! I nie było tak jak mówi p. Sokołowski dzień po a w trakcie zakończonego właśnie przed chwilą spotkania. Wiem,że boli brak jednego tytułu w galerii chwały leszczyńskiego klubu ale mecz też trzeba umieć sprzedać!!!!!!!!! Minęło 35 lat wydarzenie"pokrył"kurz po co do tego wracać? Gwoli ścisłości:STAL spadła, milicyjna Polonia się utrzymała,a PZM-owi brak DMP w roku 1984!

  • Stanislaw Kowalski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Trener zrobił wszystko co mógł a nawet więcej! A te pierdoły pokazały, że po mistrzach świata zostało tylko wspomnienie.

  • Stanislaw Kowalski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Jeśli faktycznie potwierdzi się "rewolucja"w składzie to... pozostanie już tylko mecz o honor(?) a po wyjściu z grupy reprezentacja spotka się z... kibicami na Okęciu! Cóż kibice zaśpiewają "nic się nie stało", trener zainkasuje sowitą nagrodę, piłkarze rozjadą się po świecie na zasłużone wakacje... deja vu.