Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jaskółeczka777 napisał/a komentarz do Ireneusz Nawrocki miał wypadek samochodowy. Właściciel Stali Rzeszów trafił do szpitala

  Czytam te komentarze i powiem tylko tyle, że jestem przerażony skalą znieczulicy. O mało co nie zginął człowiek, nie jest wykluczone, że może zostać kaleką do końca życia, a tutaj wszyscy dali się wkręcić w tę spiralę nienawiści przeciwko Nawrockiemu. PANIE OSTAFIŃSKI dumny Pan z siebie jesteś? Popatrz, to twoje dzieło. Nigdy nie lubiłem i dalej nie lubię Nawrockiego, wiem, że ma swoje za uszami, ale teraz trzymam mocno kciuki, żeby wrócił do zdrowia. Bo on jeden, który oszukiwał? On przynajmniej nie zawiązywał nowej spółki, spłacił stare długi swoich poprzedników, a że potem wyszło co wyszło? Zna ktoś z Was uczciwego biznesmena? Bo ja nie. Nikt już nie pamięta jak Częstochowa nie dostała licencji za długi i zamiast pójść śladem Gdańska, który również w tym czasie został zdegradowany za długi, ale długi spłacał i zaczął powoli odbudowywać się w 2 lidze, to Czewa wolała zawiązać nową spółkę, nic nie wypłacając zawodnikom, nie myśląc, że zabierają zawodnikom, którzy mieli rodziny do wyżywienia, uczciwie zarobione pieniądze, później wypłakać połączenie I i II ligi, chociaż od początku był to na tyle poroniony pomysł, że 2 drużyny jeździły jedynie mecze domowe, bo nie miały pieniędzy na wyjazdy i jak nawet wtedy nie udało się awansować, to jaki problem? Gdzie Czewa nie może tam zielony stoliczek pomoże i dzisiaj biją się o medale. Prosty przepis na sukces? Nie pamiętacie już? Czy Ostaf za mało o tym artykułów naklepał? Żużel widział już niejedno, w sporcie zawsze były, są i będą szwindle, ale do egzekwowania poczynań działaczy są odpowiednie organy. Ale żeby komuś życzyć kalectwa, czy śmierci? Dobrze, ktoś kiedyś powiedział, że człowiek to najokrutniejsze zwierzę. Zwierzęta krzywdzą i zabijają się nawzajem z powodu strachu, poczucia zagrożenia i głodu. Nigdy dla żartu czy zabawy. Większość z Was jest mądra przed monitorem, ledwo mieszcząc swoje spasłe ciało na krześle, spożywacie kolejną porcję chipsów i tłustymi paluchami klepiecie w klawiaturę, a wyjdzie jeden z drugim z domu to nawet porządnie wysłowić się nie potrafią.
  I serio wierzycie w jakąś karmę, zrządzenie losu, przeznaczenie itp? Widzę, że niektórzy nie dość, że wynaturzeni do granic, to w dodatku zatrzymali się w XV wieku.

 • Jaskółeczka777 napisał/a komentarz do El. ME 2020: Austria - Polska. Marko Arnautović był pełny złości po porażce. "Byliśmy lepsi"

  Skoro jak sam twierdzi dominowali przez całe 90 minut, to jeszcze bardziej świadczy o tym jakimi ciotami są, że przy takiej dominacji nie potrafili footballówki wbić do bramki

 • Jaskółeczka777 napisał/a komentarz do Skoki: Planica. Stefan Horngacher zabrał głos po kwalifikacjach. Wiemy, kiedy ogłosi swoją decyzję

  A co innego cebularze potrafią? Nic. Nikt nie jest przyspawany do stołka. Zarówno trenerów jak i aktywnych sportowców powinno się oceniać po tym, czego dokonali, a nie po tym, co mogli dokonać, a nie dokonali, bo odeszli. Kto wie, może ta zmiana wyjdzie na dobre i nam i jemu? Może on potrzebuje zmian? Może przekazał nam już wszystko i więcej już by nie mógł? To tak jak było z "Orłami Wenty". Na początku osiągali sukcesy, ale po kilku latach piłka ręczna poszła do przodu jak każdy sport, a my dalej graliśmy tą samą taktyką co na mundialu w 2007. Wszyscy rozpaczali tak samo po dymisji Wenty, ale co było po medalu w 2009 roku? 4 miejsce na Euro 2010, 8 miejsce na mundialu 2011, 9 miejsce na Euro 2012 i odpadnięcie w eliminacjach do IO 2012. Co się okazało? Że pod wodzą nowego trenera Polacy grali na dobrym poziomie jeszcze przez 4 lata. A głównymi grzechami Wenty, a później Bieglera było powoływanie w sumie przez 12 lat tych samych leśnych dziadków i brak dawania szansy młodszym zawodnikom, ale zmierzam do tego, że po dymisji Wenty kadra wcale nie zaczęła gorzej ani lepiej grać. Grała tak samo, ponieważ były to stare wygi, które potrafiły grać. Dlatego tak bardzo spokojny jestem o naszych skoczków, najważniejsze, żeby nie zapominać o młodych i to się tyczy każdego sportu, ponieważ starzy mistrzowie wiecznie skakać/grać nie będą.

 • Jaskółeczka777 napisał/a komentarz do Skoki: Planica. Stefan Horngacher zabrał głos po kwalifikacjach. Wiemy, kiedy ogłosi swoją decyzję

  To, że tyle zwleka z ogłoszeniem decyzji świadczy tylko i wyłącznie o tym, że bardzo się z nami związał emocjonalnie. Od kilku tygodni kuszony przez niemiecką federację, decyzję podjął dopiero teraz. Serce mówi jedno, ale czuję, że Stefan posłucha tym razem swojego rozumu i wcale mu się nie dziwię. Każdy idzie tam, gdzie większa kasa, poza tym mieszka tam na miejscu, to przynajmniej w tym sezonie przygotowawczym będzie częstszym gościem w domu niż obecnie. Dziękujemy Panie trenerze za te wszystkie sukcesy i powodzenia w dalszej karierze trenerskiej. Nasi na pewno wiele się przez ten okres nauczyli, a to zaprocentuje w przyszłości. A dla nas odejście Stefana to też nie jest kataklizm. Nie ma ludzi niezastąpionych, mimo, że Stefan bardzo wiele wniósł do kadry, to wcale nie jest powiedziane, że za jego następcy będziemy odnotowywać gorsze wyniki. Tutaj bardziej chodzi o młodych. Starym wygom jak Stoch, Żyła, Kubacki, czy Kot, nie jest potrzebny trener, bo ich już nic więcej nie nauczy. Oni skakać potrafią. Dużo większą rolę tutaj odgrywają, a o tym wcale się nie mówi (a szkoda, że się nie docenia takich osób) psycholodzy i fizjoterapeuci. Przy Stefanie wybił się Kuba Wolny, uwierzył w siebie Dawid Kubacki. Kiedyś rozpaczaliśmy po odejściu Małysza, jak widać niesłusznie. Teraz rozpaczamy, że odchodzi Stefan, ale jego potencjalni następcy to najwyższa światowa półka, więc o nasze dalsze sukcesy jestem jak najbardziej spokojny.

 • Jaskółeczka777 lubi Komentarz

  "panie" Borek." pan" się uważasz za dziennikarza ? Totalne dno . Gorsze od naczelnego pismaka tego portalu. Pańska obiektywność i rzetelność dziennikarska nie znają granic. Dzięki takim pseudo pismakom odechciewa się wchodzić na te strony. Dno totalne. Wiem że ten wpis zaraz zniknie więc pozwoliłem sobie go skopiować i umieścić ponownie w porze większej poczytności tego dennego portalu ( za sprawą pseudo redaktorków)

 • Jaskółeczka777 lubi Komentarz

  Taka chrumka trochę ;))))

 • Jaskółeczka777 napisał/a komentarz do Kolejna dziwna zagrywka Nawrockiego wyszła na jaw. Wymyślił głupi powód i nie wpuścił Lamparta na tor w Rzeszowie

  A jaką miał konkurencję w 1 lidze wśród juniorów? Żadną. Teraz stanie pod taśmą z Drabikiem, Smektałą, czy Kuberą to zobaczymy ile jest wat. Za dobry na 1 ligę a nawet średniej 2,000 nie potrafił wykręcić. Szybko zostanie sprowadzony na ziemię.

 • Jaskółeczka777 lubi Komentarz

  Widzę, że małolatowi już nieźle sodówka uderzyła do głowy. Jeszcze nie przejechał kółka w Ekstralidze, a już się odcina od jazdy w Nice i 2. Lidze, twierdząc, że jest zawodnikiem ektraligowym. Mam nadzieję, że szybko spadnie na niego zimny prysznic.

 • Jaskółeczka777 napisał/a komentarz do MŚ w skokach 2019. Szymon Łożyński: Nie szukajmy usprawiedliwień. Polacy zawiedli na całej linii (komentarz)

  Dziennikarz typowy Janusz. Klęską to jest ten artykuł. 10 lat temu marzylibyśmy o takim wyniku, ale widać, że łysol interesuje się tym sportem tak jak przeciętny katolik Biblią, czyli od niedzieli. To nie są maszynki do wygrywania, więc przytaczanie wyników sprzed tygodnia i sugerowanie, że teraz powinno być dokładnie tak samo, pokazuje jakim ignorantem jest ten pseudo redaktor. Kury macać, a nie artykuły pisać.

 • Jaskółeczka777 lubi Komentarz

  Zalosne gdakanie!
  Czwarte miejsce to nie kleska!To porazka ale z tym trzeba sie w sporcie liczyc.Co mają powiedziec fani biegow narciarskich lub alpejczycy?
  Inni też chcą wygrywać i wyobraz sobie,czasem im sie to udaje.

 • Jaskółeczka777 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Jaskółeczka777 lubi Komentarz

  Kim Ty jestes biedny dziennikarzu żeby oceniac naszych skoczków , jak gołym okiem widac było że sędziowie wszystko robia pod to aby zaden z Polaków nie wygrał , i ta skocznia jest fatalnie przygotowana - co znaczy ,ze muszą skakac z 12 belki -a odległosci nie przekraczały 130 metrów - cos jest nie tak , bo jesli na czerwonej lini (130m) nie ląduje Kraft , co pokazała powtórka i jemu zmierzono tyle/ a Stoch niewiele bliżej ladował a Jemu zmierzono o 1,5 m mniej . - to skandal w obozie sędziowskiej obsady - nie powinni w ogóle sedziować -więc ogarnij sie Panie Łożynski

 • Jaskółeczka777 lubi Komentarz

  Szymon Łożyński=janusz dziennikarstwa.

 • Jaskółeczka777 lubi Komentarz

  "Polacy zawiedli na całej linii (komentarz)" - pewnie na zielonej komputerowej ;)
  Są to przecież Mistrzostwa Świata - gdyby o tytułach/medalach decydowały predyspozycje w pucharach i innych zawodach, to mistrzostwa byłyby niepotrzebne.
  a igrzyska olimpijskie?

 • Jaskółeczka777 lubi Komentarz

  Panie Łożyński to sam pan usiądź na belke i pokaż jak to się robi!!! Nie trafili chłopaki z formą i tyle. A i tak jestem z nich bardzo dumny co osiągnęli przez te kilka lat. PS panowie głowa do góry :)

 • Jaskółeczka777 napisał/a komentarz do Niepokojące informacje ws. Stefana Horngachera. Prosto z Niemiec

  A niech idzie. Od niego nikt tak naprawdę nie wyszedł. Przez cały czas operował tymi samymi zawodnikami co Kruczek, ale młodych twarzy na horyzoncie nie widać, więc przestańcie z niego jakiegoś boga robić i się podniecać: odejdzie czy nie odejdzie, nie macie poważniejszych problemów? To naprawdę wam zazdroszczę.

 • Jaskółeczka777 napisał/a komentarz do Szok! Grigorij Łaguta w Speed Car Motorze!

  Jaką sraczkę? Mają przecież mistrza łuków Kildemanda ;P

 • Jaskółeczka777 lubi Komentarz

  O proszę Gorzów ma sraczkę :)

 • Jaskółeczka777 lubi Komentarz

  Kto nie skacze ten z Rybnika hop hop hop

 • Jaskółeczka777 napisał/a komentarz do Patrick Hougaard miał talent. Wykończyły go nierzetelne kluby

  Szkoda Patrick, że nie przyjąłeś oferty Tarnowa w sezonie 2017 tylko zostałeś w Krakowie...

 • Jaskółeczka777 napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Grigorij, nawet nie myśl o tym, żeby odchodzić z ROW-u (felieton)

  "Panie, pan to się powinien ze wstydu zakopać pod ziemię, a nie pouczać. Pozdrawiam i szerokości życzę." - świetnie to podsumowałeś, słowa opisujące idealnie ciebie manipulatorze

 • Jaskółeczka777 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Feniks i dobrze, że faworyzują! I tak ma być ;) A teraz japa szwabie i na kolana przed ORŁAMI!!! ;)

 • Jaskółeczka777 napisał/a komentarz do Ireneusza Nawrockiego wykończył Speedway Diamond Cup

  Odgrzewane kotlety... widać syfy, że serio nie macie już o czym pisać, to powiem: WIĘCEJ NAWROCKIEGO!!! xDDDDDDDDD

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.