Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Dawid.1212 napisał/a komentarz do Nico Rosberg bezwzględny dla Sebastiana Vettela. "Popełnia za dużo błędów"

    Vettel wygrał 4 tytuły bo miał zdecydowanie najbardziej konkurencyjny samochód i słabego konkurenta w zespole. Jak zaczął go objeżdżać Ricciardo to uciekł do Ferrari i tyle. To solidny kierowca ale ani nie najlepszy ani najbardziej utalentowany. Ferrari jest szybsze niż Mercedes i to jest fakt, ale nie jest tak szybkie jak kiedyś RedBull i Sebastian już nie daje rady. Szkoda mi Ferrari bo mają najszybszy samochód, świetnie go rozwijają i jeśli nie wygrają w tym roku to będzie dla Nich porażka, za którą w dużej mierze odpowiedzialny niestety będzie Vettel...Ile punktów już stracił w tym sezonie? Hamilton jest w tej chwili wartością dodaną dla Mercedesa i swoją jazdą niweluje niedoskonałości samochodu. Mam nadzieję ze za rok Kimmi nie będzie już w Ferrari i zobaczymy jak wtedy poradzi sobie Sebastian.

  • Dawid.1212 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Red Bull ma dostawcę silników. "Decyzja bez emocji"

    Trochę szkoda mi Maclarena, męczyli się z Hondą przez 3 lata a to RedBull będzie spijał śmietankę ale bywa...Nie mogę się powstrzymać i zasugerować ze to Alonso rozwalił ten zespół, ciągle narzekając na Hondę, stąd przyspieszono decyzję o zerwaniu współpracy. Jak się okazało Maclaren ma ogólnie słaby samochód i będzie miał ciężko w kolejnych latach by stawać na podium o wygrywaniu nawet nie wspominając.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.