Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Pibib napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cieślak się skończył... blablabla :)
  Kurde sam wierzyłem w Gkm. Niestety przyznaję rację, jeden z tej trójki musi odejść. Jeśli nie dwóch. Chociaż... może zmiana trenera? ;)
  Pozdro dla Grudziądza z Tarnowa

 • Pibib lubi Komentarz

  Ale na szczęście pojawiasz się Ty cały na biało i nam to objaśniasz..

 • Pibib napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oczywiście, że dobrze zrobiliście. Jednak największe oklaski dla p. Sławka, że się odważył. Napewno go ten wywiad trochę zdrowia kosztował.

 • Pibib napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kenioi Patryk sprawią że będziecie w PO! Pozdro z Tarnowa

 • Pibib lubi Komentarz

  Czyli u nas będzie jechał, bo zawodnicy podkreślają, że Grudziądz to jeden z nielicznych klubów, który jest wypłacalny. Fajnie :)

 • Pibib napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oklaski dla Pawła! Dajesz stary. Pokaż wszystkim na czym polega życie. Jesteś "ostatnim mohikaninem" . Pokaż tym wszystkim facebookowym jeźdźcom o co chodzi! Hehehe... Pierwszy raz cieszyłem się jak ktoś objeżdżał moje jaskółki. Oby ostatni. Powodzenia Wilki!

 • Pibib lubi Komentarz

  Ja myślę, że będzie bardzo ciekawy sezon w Krośnie . Byłem w piątek na treningu i Porsing i Rempała i Hlib, oraz juniorzy kręcili całkiem nieźle kòłka . Mazur z każdym okrążeniem śmigał coraz lepiej i odważniej .
  Zwycięstwo w Tarnowie cieszy, ale nie ma co się za bardzo podniecać, bo nie było optymalnych składòw w obu ekipach i to tylko był trening . Krosno testowało też nie pierwszy skład, chcąc zobaczyć co pokaże Skorja, Pacalaj, Świdnicki, czy nawet Hlib .
  Były taśmy, nie było wykluczeń, rezerw taktycznych , a chłopaki pojeździli dla radochy, potestowali sprzęt i dali trochę radości kibicom . W zespole Tarnowa zapewne podobnie i nikt nie szalał, a bardziej się bawił jazdą, bo wynik to drugorzędna sprawa . Pogoda dopisała to i fajnie się to oglądało . Bez kontuzji przed sezonem , a to najważniejsze .
  Pozdro dla kibicòw Unii Tarnòw przy okazji .

 • Pibib napisał/a komentarz do Krzysztof Cugowski. Żużlowe Tango: Duże dzieci w żużlu. Z tatusiem w teamie ciężko dorosnąć (felieton)

  Cugowski przeszedł do historii polskiej muzyki. Ale Ty Stalowy obok prof. Miodka przeszedłeś do historii polskij filologii. Śłowo "wyzeznetrznia" zapamiętam jak szarże Golloba pod bandą

 • Pibib napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mateusz nie jest nadzwyczajny. Mati jest normalny, tylko świat stanął na głowie! Chłopaku nie daj sobie wmówić , że jesteś kimś , kim chciałbyś być. Rób wszystko tak jak do tej pory.
  Powodzenia!

 • Pibib napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  ZA: Jestem za ukaraniem prezesa Mrozka. Postanowił w imię własnych interesów składać fałszywe zaświadczenia. Jestem za ukaraniem prezesa Nawrockiego. Po medialnych oświadczeniach i ustnej umowie podkupił Grega. Jestem za ukaraniem prezesa Kępy. Zrobił to co Nawrocki. Jestem za ukaraniem dziennikarzy. Chcąc odnieść jak największą poczytność skrobią artykuły o fajnych prezesach, którzy są tylko medialni, w rzeczywistości gonią za własnym ogonem.
  PRZECIW: Jestem przeciw karaniu zawodników. Raz na wozie, raz pod wozem - to ich życie, ich wybór, skutki ich decyzji też na nich spadną. To nie Oni dostali propozycję, to ktoś wycenił ich życie na tyle i tyle.
  Jestem przeciw karaniu kibiców. Mamy zasrany obowiązek mieć różne zdanie na ten sam temat! Byle bez obrażania.

 • Pibib napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Bukowski, to legenda tarnowskiego żużla. Niestety prawda jest taka, że nie ma ludzi niezastąpionych!
  Zauważcie, że w tym tekście nie ma rzeczy nadzwyczajnych. Tomek się rozwalił na Lotniczej, On przybiegł. Zabrakło sponsorów, On wyszedł do Nich. Gwiazda i lider drużyny jest egocentryczny, a On z nim rozmawia.
  Z całym szacunkiem dla ś.p. Szczepana Bukowskiego, ale to był po prostu jeden z Nas zakręcony w lewo facet... Tylko tyle, że miał odwagę bycia prezesem. Takim zwykłym, z krwi i kości.
  RiP

 • Pibib napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ad.1 Bracia Łaguta tak mają. Artiom jak z Unii przechodził do GKM, to się zachłysnął kontraktem. GKM spadł a Unia została. Arti źle obliczył, nie mylić że źle liczył! ;) Sumując: kolejne lata pokazały, że Arti obliczać się nauczył, a Grisza nadal liczy.
  Ad.2 KK jak odszedł z Tarnowa i dostał porcję gwizdów, to myślałem, że naprawdę go to nauczy szacunku do klubu w którym startuje. No ale, że tak pokochał Stal ponad wszystko, to się nie spodziewałem!

 • Pibib napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kubuś, dzięki wielkie! Każdy klub powinien mieć takiego wychowanka... nawet ta druga Unia

 • Pibib lubi Komentarz

  Sady jak umiesz pływać to spływaj - jak nie to sp.. brzegiem

 • Pibib napisał/a komentarz do Ostrovia - Polonia P.: Perfekcyjny debiut 16-latka. Jechał jak rutyniarz (noty)

  Gratki dla Ostrowa! Także za to, że nie zlekceważyli Piły i wzięli Mateusza.

 • Pibib lubi Komentarz

  Kuba jest przykładem zawodnika który po ciężkiej kontuzji bez znajomości i ojców będących wcześniej żużlowcami powoli osiągnąć to o czym się marzy! Chłopak musiał odejść z klubu ale nie poddał się i tyrał żeby wrócić i teraz pokazywać swoją klasę. Brawo niech nie jeden "gwiazdor" się uczy jak z pokora i po cichu można dążyć do celu.

 • Pibib lubi Komentarz

  I za taką idiotyczna wypowiedź dostaje się plusy? Janusz Kołodziej to zawodnik, o którego Tarnów powinien błagać i jeszcze dziękować Bogu, że ten raczy spojrzeć łaskawym okiem na Unię. Na te chwile, klub ten nie ma nic do zaoferowania Jankowi, a poprzednie lata spędzone w Unii to jedynie skutek sentymentu Kołodzieja dla miasta...Sprzedawczyk, złotówa? Na litość boską , ludzie! Janek od wielu lat mógł zarabiać więcej u rywali bo zwyczajnie przerasta ten klub. Mimo to często wracał, a wszystko przez sentyment o którym wspomniałem. Gwizdy? Radzę pogwizdac sobie w domu bo Janek zasługuje tylko na brawa...

 • Pibib lubi Komentarz

  Cały kwas rozpoczął się już w 2008-mym a jego finałem było przejście Kołodzieja do Leszna po sezonie 2009. Potem Janek znów wrócił pełen nadziei, po drodze było złoto, wydawało się, że wszystko wraca na właściwe tory, ale jednak nie. Kołodziej nie może się dogadać z władzami z Tarnowa bo ewidentnie zależy mu bardziej na klubie niż prezesowi etc. Układy w klubie, układy w szkółce, słowa dziękuję i amatorszczyzna, albo jakaś wielka firma da miliony i będą medale, albo nie i wypad z ligi z hukiem. To najbardziej gryzie Janusza.

 • Pibib lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Pibib napisał/a komentarz do Unia Tarnów - Fogo Unia: Kołodziej mógł jeździć w domu, ale zimna wojna ciągle trwa (zapowiedź)

  Niestety Nasz Prezio nigdy nie przyznał się do żadnego błędu i nie zanosi się na to, żeby jaki kiedykolwiek popełnił - oczywiście w swoim mniemaniu ;)
  Z kolei ugodowy i grzeczny Janek, postanowił "stanąć okoniem" jak zobaczył kierowanie klubem kilka lat temu. Teraz Prezes popełnia już mniej błędów, bo każdy Polak jak wiadomo woli uczyć się na swoich niż na cudzych, a Koldi nauczył się że asertywność może też być opłacalna. Wniosek? Każdy się czegoś nauczył. Kibic też. Prezes czy zawodnik to klub, a Unia to My!
  Januszowi życzę kompletu, a tarnowskiej Unii zwycięstwa. Pozdrawiam

 • Pibib napisał/a komentarz do Pech Dawida Knapika. Junior Grupy Azoty Unii kontuzjowany

  Dopiero w poniedziałek przejdzie szczegółowe badania? Ja rozumiem, że to nie "top of the top" naszego klubu. Ale w sytuacji gdy ma się tylko 2 sensownych juniorów, to niezrozumiała nonszalancja władz Unii. :/

 • Pibib lubi Komentarz

  Witam wszystkich, audycje prowadzi Radio Fon

 • Pibib lubi Komentarz

  józef wybicki - mazurek dąbrowskiego

 • Pibib napisał/a komentarz do Pedersen podejmie decyzję w piątek. Nie gniewa się na Zmarzlika

  Ale ja nie mówię, że Nicki był zawsze cacy! Mnie naprawdę ten Dun zaskakuje swoim zachowaniem. Tylko, że On mnie zaskakuje na plus, a Bartek na minus. To po prostu głos zdziwionego-zawiedzionego kibica.
  No cóż doświadczenie przychodzi z wiekiem. Chodzi mi o takie życiowe doświadczenie ;)

 • Pibib lubi Komentarz

  I jak tu nie lubić Nikiego? Gość przeszedł pozytywną metamorfozę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.