AntyKob - lubi

 • AntyKob lubi Komentarz

  Pan Kowalczyk - którego uwielbiam za charakter i Olimpiadę w Barcelonie (ostatni sukces polskich piłkarzy) - ma rację. Nie boi się nazywać rzeczy po imieniu.Dość tej hipokryzji i patologicznej poprawności politycznej. Żużel to niszowa dyscyplina, którą trenuje w porywach kilka tysięcy ludzi. Piłkę trenuje miliardy, a Lewandowski jest najlepszym napastnikiem na świecie. To kto osiągnął sukces, no chyba pytanie retoryczne.

 • AntyKob lubi Komentarz

  zmarzlik,a co To?

 • AntyKob lubi Komentarz

  Kowalczyk ma sporo racji co to za sport co wynik jest zależny od maszyny i zasobności portfela a w piłkę może kopać każdy nie tylko Bogacze

 • AntyKob lubi Komentarz

  Odpowiadając Kowalczykowi po upływie trzech tygodni mistrz wykazał się "refleksem szachisty"!

 • AntyKob lubi Komentarz

  Obejrzałem i ten horor! W siatkówke grałem tylko ... 4 7 lat i gram do dzis. Ogladam lige polską i włoską od conajmniej 20 lat ! Niestety jedna rzecz rzucała sie w tym meczu w sposób nieubłagany- gwiazdy wazyły chyba 200 kg kazda i na tle szczupłych Turczynek były to ...polskie monstra. Od parkietu du... y nie mogły odkleic! totalnie wpadały w blok wyzej i szybciej skaczacych Turczynek . Takie porównanie Boz/35 pkt./ waga 65 kg przy 190 wzrostu, Stysiak 85 przy 203 cm. /nie mogła wyskoczyc do ataku i wpadała w blok/. To samo Medrzyk, to samo Główna gwiazda Godek ! Czy to widzieliscie? Boz fruwała w przestworzach a Godek przewracała sie po każdym niemal ataku ! / tak sie dzieje wtedy, kiedy zawodniczka nie jest w stanie utrzymac swojej wagi po zeskoku !/ Krótko mówiac -ciezkie polskie du...y przeciwko szczupłym i skocznym i szybkim Turczynkom! A dlaczego Godek majac co najmniej pół metra pomiedzy antenka a blokiem/ gdzie mozna by było zaatakowac po prostej!/ waliła ciagle diagonalnie prosto w blok ? Czy jest ktos tam, kto moze jej na to zwrócic uwage? Jedyna jasnośc to nasza libero- dla mnie rekord swiata! W sumie to juz klasowy zespół i moze kiedyś doczekamy sie medali !

 • AntyKob lubi Komentarz

  panie Władysławie a kto na świecie Zmarzlika a kto Lewego? kto jest większym ambasadorem Polski?

 • AntyKob lubi Komentarz

  Widzę, że usunięto mój post, bo nie wykropkowałem słowa na g. Powtarzam. Sprawa śmierdzi polityką na kilometr. Jak g... wrzucisz w wentylator, pobrudzi wszystkich, którzy są w pobliżu, bez żadnej selekcji. Taki "wentylator" zastosowano tutaj. Odpowiedzialność zbiorowa... ciekawe prawo.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Polityka ponad wszystko . Odpowiedzialność zbiorowa w 21 wieku , niesamowite .

 • AntyKob lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • AntyKob lubi Komentarz

  Pan Żyto chyba zapomniał w jaki sposób został potraktowany przez Falubaz po zdobyciu DMP. Miękkie serce = twarda du.a. Powodzenia, myśle, że bez happy endu.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Jak ktoś chce być osobą publiczną, to musi się liczyć z takimi konsekwencjami. Nikt nikomu za karę nie każe grać w reprezentacji. A Krychowiak i reszta jego kolegów niech przestaną gwiazdorzyć i udawać bożków, tylko z tego powodu że mają trochę więcej papierowych banknotów niż inni, bo póki co to kopanie przez nich piłki to nie jest gra, tylko kupa gó***.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Ja przestałem po ostatnich mistrzostwach, po słowach tych baranów, że zabrakło im motywacji. Banda nieudaczników z Krychowiakiem na czele. Wystarczy popatrzeć na poziom krajowej piłki......

 • AntyKob lubi Komentarz

  Nasza reprezentacja zawsze znajdzie jakieś wytłumaczenie jesteście beznadziejni,ale dziwne jest,że w klubach zagranicznych strzelacie bramki.To co pokazaliście w ostatnim meczu rzygać się chcę jak was widzi na boisku lenie.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Krychowiak się zrobił na cara Mikołaja i szpanuje.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Niechaj zmieni zawód na modela.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Pani Marta powinna mieć pomnik za to, co zrobiła dla żużla. Wspaniała kobieta. Pamietam jej współpracę z Magdaleną Zimny Louis opisywaną na łamach Tygodnika Żużlowego.
  Przede wszystkim Pani Marta wykładała (i wykłada) własne pieniądze na żużel. Co odróznia ją od większości działaczy, którzy wydają nie swoje pieniądze.
  Pomijam całe grono śmiesznych internetowych hejterków, którzy mocni są tylko w klawiaturze.
  Pani Marta to dama polskiego żużla.

 • AntyKob lubi Komentarz

  A teraz czekamy na komentarze w stylu: Kąkolewska do niczego, Grajber do niczego, Mędrzyk do niczego, trener nieudacznik, a mecz sam się wygrał i awans do ćwierćfinału sam się zrobił. Hejterzy w blokach startowych? 3,2,1 START!!! xD Tymczasem lecę po popcorn, zanim rozkręci się dyskusja z udziałem "ekspertów". I na marginesie: Brawo trener brawo drużyna!

 • AntyKob lubi Komentarz

  Brawo dziewczyny! Na pohybel hejterom! :-)
  Trudno było wierzyć, że nasze ten mecz wygrają. Jednak warto w końcu uwierzyć, że jest rozwój reprezentacyjnej siatkówki kobiecej w Polsce. I że rękę do tego przyłożył Nawrocki.
  Dzisiaj wyróżniłbym... cały zespół :-) Bo rzeczywiście wszystkie, grając lepiej lub gorzej, zapracowały na ten wynik. Jest wola i determinacja, umiejętności jeszcze do szlifowania, ale już można uznać udział w ME za naprawdę udany. Dodajmy, że wczorajszy mecz z Belgią też był na widelcu, ale i takie przegrane się zdarzają. Kto nie grał, znajduje sobie używanie, ale to tylko (i aż) sport.
  Gratulacje!

 • AntyKob lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • AntyKob lubi Komentarz

  Ci co wczoraj robili tu na forum kadrową i trenerską rewolucję, dzisiaj chyba powinni się mocno nad sobą zastanowić