AntyKob - lubi

 • AntyKob lubi Komentarz

  Dla butnego Milicicia, Kotleta i jego akolitów, ignoranta i partyjnego mianowańca, Kraciastego, służalczego Bezszyjnego z Polsatu i całej ostrowskiej gawiedzi Stal to mistrzowie. Dla wielu koszykarskich fanów Stal to jednak miszcze! Mistrz - robi wynik grając fair-play. Miszcz - robi tylko wynik. Smród pozostanie. Mam tylko nadzieję, że jak wrócimy na jesieni do hal, damy temu wyraz, że to jednak Miszcze, nie Mistrzowie!

 • AntyKob lubi Komentarz

  nawet jeśli o wszystkim decydowało boisko, trener, dyspozycja drużyny, długość ławki to i tak niemiły fetorek wisi w powietrzu, a neutralnych miejsc do zorganizowania bańki było całkiem sporo

 • AntyKob lubi Komentarz

  Swoją wypowiedzią Milicic potwierdził, że ma jedną zasadę - "po trupach do celu". Może warsztat ma dobry, ale człowiekiem jest malutkim - aż dziw bierze, że nie podziękował "sędziom" za znakomicie wykonaną "pracę". Proponuję dołączyć do portfolio trenera i nazwy klubu jakże popularne gwiazdki - "***** fair play". Do zobaczenia w następnym sezonie przy wypełnionych trybunach - wtedy trenerek i zespół odczuje ten 100 % tytuł !

 • AntyKob lubi Komentarz

  Stalówka- "miszcz" i smród na całą Polskę:(. A, zapomniałam, lecę do zmywania statków, bo jeszcze dostanę, w Ostrowie kobiety się napada i bije! Ostrów to od wtorku dla mnie synonim wstydu, a od wczoraj Wstydu i żenady.

 • AntyKob lubi Komentarz

  W zupelnosci trener legii p.Kaminski ma racje,oraz redaktor radia ZG Bialoglowy. Mecze polfinalowe powinne byc rozgrywane na neutralnym terenie.Gliwice,Gdynia.oraz final.Na dzien dzisiejszy gratuluje Stali zdobycia mistrza kraju.I to wszystko.Pozdrawiam wszystkich kibicow.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Błąd zrobiły kluby Z Warszawy I Zielonej Góry że w tej farsie wzięły udział. Trzeba było zbojkotować. Od lat piszę aby wycofać się z PLK, bo to niewiele wspólnego ze sportem ma.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Kraciasta Stal zdobyła mistrzostwo, ale straciła szacunek. Jedno na chwilę, drugi na zawsze

 • AntyKob lubi Komentarz

  Powtarzam: Stal nie jest Mistrzem Polski - otrzymała tytuł, można powiedzieć, że jest p.o. Mistrza. Ale nie jest Mistrzem. Kropka. A Zastal w zeszłym roku? Oczywiście, że szkoda, że nie było Play Off. Ale przypomnijcie sobie, jak obcokrajowcy z całej PLK wyjeżdżali, jaka przerwa była w rozgrywkach - nie dało się dokończyć sezonu. A Zastal do tego momentu był zdecydowanie najlepszy. I pewnie by wtedy wygrał, bo nie miał miejsca, jak w tym roku, rozkład drużyny w połowie rozgrywek (i może nie byłoby tej fikcyjnej bańki (?))

 • AntyKob lubi Komentarz

  Bańka i sędziowanie w finale - żenada. Piesiewicz - do dymisji za takie babole

 • AntyKob lubi Komentarz

  Otóż NIE kolego 12345 - w meczach ze Startem dodatkowymi zawodnikami Stali byli sędziowie! Stal ,,kupiła'' ten tytuł i tyle w temacie...

 • AntyKob lubi Komentarz

  Niby dlaczego miasto ma zapłacić za przekręty i długi klubu?Przecież PZKOSZ nie powinien dopuścić do rozgrywek za "kłamstwo" z rozliczeniami.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Lukrowanie ,,przestępczej,, rzeczywistości w sporcie RP, jest wzorowane na
  kondominium Watykańskiego w kraju nad Wisłą.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Jarek!!! Jak mi Ciebie "nie szkoda" :)))

 • AntyKob lubi Komentarz

  Dobrze ci tak złotówo na starość będziesz się poniewierał!!! Falubaz jako jedyny czekał na ciebie 2 lata aż wrócisz do sportowego życia i ty po wszystkim pokazałeś środkowy palec wybierając Unie. Teraz Unia pokazała ci gdzie twoje miejsce.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Przepraszamy, że po wygraniu ligii nie rozbeczeliśmy się w internetach i nie biczujemy się każdego wieczoru tylko raczyliśmy wyrazić swoje zadowolenie. Przepraszamy, że jakikolwiek wyraz zadowolenia będzie wiązał się mową nienawiści przeciwników, że się chełpimy. Przy ewentualnym następnym sukcesie będziemy wychwalaś skorumpowanych z torunia pokazując całemu światu, że to im należy oddawać wieczną chwałę. Trochę słabe asfodel. Nie ponosimy winy za wasze niepowodzenia. Twoje cytaty nie dowodzą tego, ze cała Zielona Góra chełpi się ze zdobycia medalu. Są nawet głosy, że szkoda, ze w taki sposób. Tego pewnie nie doczytałeś. P.S. Gdybyś był bardziej spostrzegawczy to zauważyłbyś, że pierwszy koment, który wkleiłeś nie był nawet z Zielonej Góry ale co tam...dawaj wszystko co w jakikolwiek da się obrócić przeciwko ZG :)))))

 • AntyKob lubi Komentarz

  do łopata to stalker UWAGA ! Jeżeli dla Ciebie cała Polska to kilku zazdrosnych i zrozpaczonych po klęsce swoich bogatych klubów z Włocławka i Torunia oszołomów to gratuluję znajomości geografii ! 58 % szczerze pogratulowało sukcesu MISTRZOWI i uważa że na to zasłużył , 22 % nie ma zdania , 19 % jest zdecydowanie przeciwna a 1% to ... właśnie zazdrosne i nieznające geografii głąby !

 • AntyKob lubi Komentarz

  @Tańczący z łopatą: chłopie, tu się nie ma co spinać, oni nie zrozumieją tego, że największym hipokrytą jest tu Igor. Gdyby PO rozpoczęły sie normalnie, w jego zespole nie byłoby Karolaka, najprawdopodobniej Moora i Jonesa, lub byliby oni świeżo po powrocie z kontuzji i bez zgrania. Jeśli dodać do tego odsuniętego od większej liczby minut i będącego bez formy Suliego i nie lepszego Wadowskiego, to sytuacja Igora byłaby w serii opłakana. 7+2 z jednym centrem (37 lat) na Lublin, ZG, czy Toruń, to byłaby powtórka z meczy z nami. Zresztą pozostałe drużyny z górnej połówki tabeli również mogłyby ich zabiegać. Tak więc zgadzam się z IM, dużo tu hipokryzji. Ale jego. I zgadzam sie z niektórymi komentarzami (np. Rob Ert), Pokora, pokora... panie Milicić.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Szkoda chłopaka..wszystkiego dobrego Pani Anno!

 • AntyKob lubi Komentarz

  W końcu ktoś przerwał milczenie i powiedział całą prawdę o rodzinie G. Jak zawsze mieli swoje chore ambicje i nie liczyli się ze zdaniem młodego co on by chciał. Brawo pani Anno. Wielkich mistrzów cechują nie tylko wyniki na torze ale również poza nim...Niech sobe reszte wszyscy dopowiedzą.

 • AntyKob lubi Komentarz

  Mega toksyczny klanik ale źle mówić nie wolno, bo to Gollobowie. Elita.