Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Speedway Fan_85 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Juve, zróbcie to dla tego fenomenalnego gościa, wygrajcie Ligę Mistrzów!

 • Speedway Fan_85 napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: karambol w Grudziądzu. Żółta kartka dla Macieja Janowskiego za ostrą jazdę

  Dziecko drogie, to że skończyło się tak a nie inaczej, to po prostu szczęście, nic więcej. Przytoczylem przykład Pedersena, bo gdyby to on był na miejscu Janowskiego, już toczyłaby się nagonka na niego. Sam przyznajesz, że Pedersen też tak robił i jak był później atakowany? Maciuś nie jest taki święty, na pewno nie na tyle żeby drugiemu fucka pokazywać za agresywną jazdę.

 • Speedway Fan_85 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Chwilę wcześniej Buczek wyprzedził Janowskiego, ten chcąc się odegrać, pojechał bardzo agresywnie, tak jakby za wszelką cenę chciał odbić pozycję. Teraz na jego miejscu postawmy Pedersena...

 • Speedway Fan_85 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wy za łby bierzecie się kilka razy w miesiącu... Nie potraficie wymyślić innego tytułu?

 • Speedway Fan_85 napisał/a komentarz do Unia Tarnów może szybko wrócić do PGE Ekstraligi. Powinna postawić na tych samych zawodników

  Gościu co Ty piszesz? Jakie szukanie winnych? Winni są i polecieli, kolejny powinien być Pan Sady za siedzenie i nic nie robienie, bo ile już razy obiecał dużego sponsora? Gdzie on jest? Co by było bez pieniędzy GA? Litości. A za błędy jakie popełniał notorycznie Baran z Cierniakiem podczas meczów, z których można było wyciągnąć bonus, należał im się lot na zbity pysk!

 • Speedway Fan_85 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z całym szacunkiem - szukacie seniorów do wzmocnienia a co z juniorami, którzy są bardzo ważnym ogniwem? Ok, pytam retorycznie, walka będzie jak zwykle o utrzymanie.

 • Speedway Fan_85 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A co z nowym stadionem Unii? Czy aby samemu zarządowi jest na rękę utrzymanie? Odnoszę wrażenie, że nie... Kiedyś w końcu trzeba będzie ten stadion zbudować a wtedy w grę będzie wchodził tor zastępczy za który trzeba będzie płacić a który nie będzie takim atutem jak obecny oraz kibiców będzie nieporównywalnie mniej. To będzie wiązało się z dużo większym budżetem. W 1 lidze nakłady na utrzymanie będą znacznie mniejsze a wtedy obcy tor i mała frekwencja nie będą tak dużym problemem. Jutro utrzyma się Falubaz. Unia pomijając aspekt toru, swoją szansę zmarnowała fatalnie w Grudziądzu oraz w Toruniu.

 • Speedway Fan_85 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Teraz Zielona wygrywa w Grudziądzu i GKM zasłużenie spada

 • Speedway Fan_85 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Fricke był, jest i będzie średniakiem, po prostu Bjerre jedzie od pewnego czasu piach

 • Speedway Fan_85 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z nieba do piekła! A już wielu uważało, że UT jest bezpieczna... Unia ogromnie skomplikowała sobie sytuację. Teraz dwie wygrane z Częstochową i Gorzowem są jedynym ratunkiem według mnie. Ta sytuacja pokazuje jak ważny był choćby 1 punkt bonusowy z GKM. Przy takiej samej ilości punktów decydować będzie bezpośredni pojedynek a i GKM i ZG będą miały ten bilans lepszy... Zielona wystarczy że wygra z Jaskółkami u siebie za 3 a GKM ma w zasięgu wygrane z Toruniem oraz tym bardziej z ZG... Czy Unię stać na dwa zwycięstwa? Niestety wątpię...

 • Speedway Fan_85 lubi Komentarz

  A więc w skrócie:
  1. Najpierw że mecz sprzedany, ale w sumie nie, bo dany w prezencie.
  2. Zawodnicy Leszna nie zarabiają za punkt dlatego mogą odawać biegi gdzie i kiedy chcą.
  3. Bjerre z Dzikiem nie mogli wygrać dwa biegi pod rząd boooo... To Bjerre i Dzik. A Tarnów to trupa cyrkowa.
  4. Jamróg i Mroczka nie mogli wygrywać z Leszczynianami mimo że pokonywali innych światowych jeźdźców booooo... Kaczmarek z nimi wygrywał. (Sic!)
  5. Leszno nie może teraz wygrać z Toruniem bo mimo iż jedzie u siebie i jest liderem bo już jest kandydatem do wypadnięcia z PO.
  6. Mecz obu Unii był wałkiem bo tak powiedział Kryjom, mimo że tego nie powiedział ale ktoś nie potrafi słuchać ani czytać ze zrozumieniem.
  7. Toruń juniorami stoi - ale w sumie ta juniorka się kompromituje.
  8. Lajk to komentarz. Nie musicie nic pisać, możecie zalajkować i to tak jakbyście sami ten komentarz napisali. WSZYSCY MAMY MULTIKONTA!!!
  Ta sekta z kapslodromu mnie rozbawia. Serio!

 • Speedway Fan_85 lubi Komentarz

  @NIGHT No i co z tego ze prowadzili 32-40 i co z tego ze Sparta u nas wygrała a leszno u nich zremisowało? Mecz meczowi nie równy. Barca przegrywa z Wisłą potem wygrywa wszystko co się da w europie. Nie rozumiesz sportu, jego specyfiki gdzie logika i kalkulacja czasem bierze w łeb. No nie jedzie Konopka, jada przeciętnie punktujacy tego dnia zawodnicy kontra 4 gospodarzy którzy jechali od początku. Ale jak konczy sie mozliwosc zrozumienia pewnych prostych zjawisk wtedy ucieka się( dosłownie) do teorii spiskowych, to jest prostsze i charakterystyczne dla określonej grupy ludzi. No ale nie oczekuje od Ciebie zbyt wiele czytając Twoje pogardliwe wypociny bo nawet z opanowaniem klawiatury i języka polskiego masz problemy a co dopiero z czym bardziej skomplikowanym..

 • Speedway Fan_85 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Speedway Fan_85 lubi Komentarz

  Taki mecz jak Gorzów w PO 2017 z Wrockiem u siebie dał ciała ostatnie biegi ....Tylk tu jeszcze wyrazniej.Dla Unii ogromy bonus tej z Tarnowa duzy krok do utrzymania w Ekstralidze.Dla Leszna wypadka przy pracy.Brawa za wielki come back dla Tarnowa :)

 • Speedway Fan_85 lubi Komentarz

  Widze spory bol doopy kibicow z zg i gkm ktorzy przekonani o bezpieczenstwie swoich druzyn przed spadkiem nie zauwazyli ze jaskoly im odlecialy. Tylko oni pisza o jakims przekrecie. Pisanie o tym nie bedac na meczu to farsa. 13 i 15 bieg izi podwojna eygrana dunczykow ktorzy wygrywaja z kazdym u siebie a w 14 swietne zachowanie jamroga po statcie i manewr na styku mroczki pozwolil wygrac jaskolom. Doszukujacy soe sensacjo kryminalnych proponuje psychiatre albo masc na tylna czrsc ciala

 • Speedway Fan_85 napisał/a komentarz do Unia Tarnów - Fogo Unia: Co za emocje! Beniaminek ograł mistrza i jest o krok od utrzymania (relacja)

  Odpuścili mecz, bo pieniędzy mało w klubowej kasie? Dobre żarty, oni zarabiają za każdy zdobyty punkt i nikt by w ten sposób nie kalkulował, to jakiś nonsens. To już lepiej po kolejnej wysokiej wygranej ustalić z zarządem, że biorą 70-80% ustalonej stawki, tak jak swego czasu było w Tarnowie, ale w tym przypadku wątpię żeby tak było, już przed sezonem wiadomo było jak mocny mają skład a w Tarnowie wtedy kilku zawodników nieoczekiwanie odpaliło więc w Lesznie są przygotowani na duże koszty. Idąc dalej tokiem rozumowania niektórych teoretyków - Gorzów w tamtym sezonie oddał mecz u siebie z Wrocławiem w samej końcówce (podobny scenariusz) - bo po dobrym meczu we Wrocławiu stwierdzili, że jednak odpuszczają walkę o złoto... Ludzie ! To jest sport, nie wszystko da się przewidzieć i o to chodzi.

 • Speedway Fan_85 lubi Komentarz

  Dankiewicz, przestań pi.... lić.!!!

 • Speedway Fan_85 napisał/a komentarz do Chomski zaryzykował i teraz może pić szampana (ranking)

  Panie Ruta? Kildemand zdobył 2 punkty tylko dlatego, że Jamrogowi zdefektował na ostatnich metrach motocykl i wyprzedził go... Nie róbcie sobie jaj, Kułakow ma większy potencjał od Kildemanda co udowodnił w meczu z Toruniem. Poza tym, kolejny żart - wyprzedzenie bezbarwnego Huckenbecka to wyczyn? Litości! Gdyby Baran nie puścił Kułakowa, to znowu pisalibyście, że to błąd, bo trzymał na rezerwie zawodnika, który mógł zrobić kilka punktów. Piszecie tylko po to żeby coś napisać, bez fachowego i obiektywnego podejścia.

 • Speedway Fan_85 napisał/a komentarz do Get Well zrobił wielką przysługę Unii Tarnów. To dzięki temu mają Pedersena. Prezes mówi o zrządzeniu losu

  Czy z powodzeniem walczą o utrzymanie, to się Panie Sady dopiero okaże. Walczą - fakt i to bardzo dobra wiadomość. Zła to niestety taka, że w rundzie rewanżowej są cholernie trudne mecze u siebie z Gorzowem, który będzie już najprawdopodobniej w pełnym składzie oraz z Częstochową. Leszna nie wspominam bo jest po prostu poza zasięgiem. Pozostałe mecze to wyjazdy. Jedynie w Toruniu mogą powalczyć o bonus i w Grudziądzu gdzie będzie arcyważny mecz. Jeśli Grudziądz zdobędzie bonusa, niestety spadek będzie już niemal przesądzony. Niemal, bo Toruń jeszcze może zaskoczyć, tam się dzieją dziwne rzeczy...

 • Speedway Fan_85 napisał/a komentarz do Unia nie kupuje tłumaczeń Petera Kildemanda. Klub chce renegocjować kontrakt z Duńczykiem!

  Chłopiec z podstawówki? Nie na przestrzeni 5 lat a 4 (czterech!) 2018 - 2014 = 4 :) Jest ich tyle, bo jak już wspomniałem, torów twardych jest niewiele. Kolejny przykład (chociaż w Twoim przypadku ile bym ich nie przytoczył i tak będzie mało, bo... bo tak - to jest Twój argument w dyskusji) 2017 rok, kompletna padaka Kildemanda - wyjazd do Grudziądza - 8+2 w 5 startach... ale ok, przez beton nie przebiję się, typowy przykład brnięcia w g...

 • Speedway Fan_85 napisał/a komentarz do Unia nie kupuje tłumaczeń Petera Kildemanda. Klub chce renegocjować kontrakt z Duńczykiem!

  Czyli jednak powiedzenie nie sprawdziło się :) Absolutnie to nie jest protekcjonalny ton. To czyste statystyki mówiące o możliwościach Kildemanda na torach twardych w latach kiedy miał formę. Dla Ciebie to mało mimo, że masz to przedstawione czarno na białym. Twój przykład dobitnie pokazuje co to znaczy beton :)

 • Speedway Fan_85 napisał/a komentarz do Unia nie kupuje tłumaczeń Petera Kildemanda. Klub chce renegocjować kontrakt z Duńczykiem!

  Próbuję Ci oczy otworzyć na bzdury, które wypisujesz, ale dalej uparcie twierdzisz, że jest inaczej. Prehistoria, nie prehistoria, podałem Ci przykłady torów, na których jest twardo a że jest ich niewiele dlatego sięgam lata wstecz. Kolejny przykład - 2016 rok - GKM Grudziądz - Unia Leczno - Kildemand 10 punktów w 6 startach w sezonie, który już był dla niego bardzo słaby... Pamiętaj - tylko krowa zdania nie zmienia.

 • Speedway Fan_85 napisał/a komentarz do Unia nie kupuje tłumaczeń Petera Kildemanda. Klub chce renegocjować kontrakt z Duńczykiem!

  Z tym brakiem talentu nie zgodzę się. Jest wręcz odwrotnie. To co robił na motocyklu zwłaszcza w barwach Częstochowy, nie było wyuczone mozolną pracą, śmiem twierdzić, że on do pracusiów się nie zalicza a właśnie talentem nadrabia(ł) - z tym trzeba się urodzić. Czy Ty wiesz w ogóle skąd wziął się jego przydomek? Teraz w jego jeździe tego nie zauważysz, dlaczego ? Przyczyn również szukałbym w głowie. Coś się zacięło...

 • Speedway Fan_85 napisał/a komentarz do Unia nie kupuje tłumaczeń Petera Kildemanda. Klub chce renegocjować kontrakt z Duńczykiem!

  Oj, kiepski z Ciebie obserwator. Kildemand w barwach Częstochowy w 2014 roku zrobił w Tarnowie 11 punktów w 5 startach. W Barwach Stali Rzeszów w 2015 roku na Grudziądzkim betonie zrobił 9+2 + wykluczenie z jednego biegu. Skąd tak nietrafione wnioski? On ma robić w Tarnowie przynajmniej te 8 punktów a jedzie straszną padakę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.