Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • GD-SP napisał/a komentarz do ME do lat 18: kompromitacja juniorów. Izrael zdeklasował Polaków!

  Brawo Eliasz! Brawo Kuchta(może już czas!) Brawo Kraśnicki(komuno wróć!) Brawo cały związek "turystów"(Szczepański,Góralczyk,Szajna,oj dużo wymieniać) - Obrusiewicz,Jurasik, w męskiej -szkoda tylko tych chłopaków! Żeby kiedyś zostać trenerem kadr naprawdę było trzeba zasłużyć ,dzisiaj wystarczy być w "dyszlu" z Eliaszem! Wyniki jak on w bramce!

 • GD-SP lubi Komentarz

  Ten Klub to żenada a prezes Ramczykowski to złodziej. Wisi zawodnikom pieniędze i ich olewa i ma gdzieś. Związek nie powinien tolerować takiego zachowania. Niech tylko jeden z chłopaków dostanie kontuzję to zobaczą prawdziwą twarz szanowanego prezesa...

 • GD-SP lubi Komentarz

  Jaka tam kompromitacja.To nadzwyczajniej w świecie efekt myśli szkoleniowej lansowanej przez p.Eliasza.Najwyższej klasy licencje dla trenerów bez żadnego doświadczenia,zaczynających pracę od prowadzenia zespołów ligowych albo kadr młodzieżowych.Co robi p.Kuchta,p.Noszczak (doradca do spraw szkolenia)?

 • GD-SP napisał/a komentarz do Spójnia Gdynia buduje fundamenty. Duże inwestycje właścicieli klubu

  Panie Ramczykowski żeby iść do przodu najpierw rozlicz się z historią! Spłać zaległości tym którym wisisz a i oni na mecze zaczną chodzić ! Pan działa jak się mówi , najgorsze ze okradałeś SWOICH!

 • GD-SP napisał/a komentarz do MMŚ: fatalny początek drugiej połowy. Biało-Czerwone zatrzymane przez Rumunki

  pozdrowienia dla ELIASZA~
  reszta niech pozostanie milczeniem!

 • GD-SP lubi Komentarz

  Czyli jak pisałem wczoraj...mistrzostwa...i po mistrzostwach.
  ...czego to przybecki z nochem nie dotknął ...wszystko ..spie...lą....No przecież to jakaś masakra......i stara nawijka na uszy...cytuję...znajdziemy wspólny język,podolamy....Otóż nie...już po 2 dniach mozna powiedzieć...nie znalezli panowie trenerzy wspólnego języka i nie podolali....ani w płocku..ani w lubinie...ani w kadrze..ani ze studentami....Więc mam pytanie...A może panowie pseudo trenerzy...To nie jest dla was praca?A może by tak wyjechać w Bieszczady ?I zając się uczciwa mniej wymagająca robota ? BO TAM WAM NIE WYCHODzI!!!! DOTRZE TO WAS KIEDYS ???..i trzeba być ślepy na jedno oko żeby tego nie dostrzec....zero wyników..zero koncepcji...porażki porażki na wszystkich frontach...co to jest?????ochronka z orzełkiem na piersi ????..Nóz się w kieszeni otwiera.....wstyd i tyle...

 • GD-SP lubi Komentarz

  Od kiedy to PO, której posłem jest Bogdan Wenta może liczyć na wygraną w Kielcach? Słabo to widzę no chyba,że Bodzio przejdzie do PiSdzielców w imię przyspieszenia własnej kariery w polityce.

 • GD-SP lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • GD-SP otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Wszech Czasów

 • GD-SP lubi Komentarz

  To jakiś żart panie Dujszebajew. Rozumiem, żeby w tej drużynie grali Polacy. Ok. Ale ta międzynarodowa banda z pana synami. Po co nam to? Po co to Kielcom? Po co to Polsce? Popieram stanowisko władz miasta. Lepiej zbudować za 4,5 mln dwa przedszkola niż dać je zagranicznym grojkom. W poprzednim sezonie Vive niczego nie osiągnęło. I co? Miasto przez to jest gorsze? Nie. Myślę, że lepsze. Więc jeśli Vive spadnie do drugiej ligi, to też nic się nie stanie. Może sytuacja się wyklaruje i w drużynie zobaczymy kielecką młodzież, na którą pan Servaas łożył - ponoć - latami wielki szmal.

 • GD-SP napisał/a komentarz do Sensacyjna decyzja. Dean Bombac opuści PGE VIVE Kielce!

  wiesz,jeżeli uważasz ze gra pod zawodnika żeby zdobył króla strzelców to podstawa zespołu-współczuję,ale jak byś zobaczył finał i grę francuskich zespołów tam jes ZESPOŁOWOŚĆ! w Vive tylko SCHEMATY wydumane przez trenera,nawet nie związane z taktyką pod dany zespół tylko z wszystkimi tak samo! Skończyło się granie z Aginagalde brak pomysłu na wyższy poziom -ale widać blokowanie zawodników ,ich kunsztu ,dołowanie i robienie tylko obrońcy z jednego a z drugiego atakującego. Zobaczcie Wasze skrzydło jak gra w reprezentacji a jak w klubie? Zresztą dużo przykładów odnośnie zawodników!

 • GD-SP napisał/a komentarz do Sensacyjna decyzja. Dean Bombac opuści PGE VIVE Kielce!

  myślę ze nie ma co się oszukiwać-cały kunszt zawodniczy blokuje trener i taki zawodnik jak Bombac to zauważył i woli się rozwijać niż ma być blokowany! Co do Tkaczyka,on to zauważył dużo wcześniej i wolał zakończyć z klasą niż walczyć z trenerem. Jeszcze zauważycie kibice z Kielc że hamulcowym tego zespołu jest prowadzący! A teraz wchodzi PRYWATA! Tacy zawodnicy jak Jurecki,Bombac nie są na juz do zastąpienia!

 • GD-SP napisał/a komentarz do Bartosz Jurecki zakończył karierę. Teraz ławka Azotów Puławy

  płytki jesteś!

 • GD-SP napisał/a komentarz do Bartosz Jurecki zakończył karierę. Teraz ławka Azotów Puławy

  Mam pytanie,kiedy i jak Pan Bartosz Jurecki nabył uprawnienia żeby prowadzić jako trener zespół ekstraklasy? Może guru związku wyjaśni pan Eliasz? Podobno są zasady przyznawania licencji,a czy Pan Jurecki prowadził samodzielnie jakiś zespół?
  Widać są inne zasady przyznawania,panie Eliasz-zapewne eksternistycznie!

 • GD-SP napisał/a komentarz do Dawid Nilsson: W Spójni pojawi się kilka nowych twarzy

  czytając że pojawi się "parę" nowych twarzy to nie wróżę nic dobrego!
  Oczywiście jak klub będzie miał budżet,ale jak widać teraz to tylko papiery-a w trakcie ligi cuda się dzieją!
  Co,lub bardziej kogo potrzeba zostawić: Rychlewski,Lisiewicz,Kamyszek,Luberecki,Jemioł,Czaja,bramkarze można Pedryca(koło) jak i Marszałka i mamy koniec wyliczanki!Może Kirylenko ale on musi zmienić podejście jak chce grać w tym zespole! Potrzeba : koło x2, PRx1, LRx1,PSx2,ŚRx2(chyba że Kirylenko zostanie) Bramka x 1 i licząc mamy skład = 19 osób. Tylko to muszą być zawodnicy do grania a jak było teraz.
  O resztę się nie boję,widać było że inne podejście było w II rundzie do grania ale niestety ubytki w składzie były nad wyraz widoczne. Trener na pewno podoła zadaniu jak dostanie "materiał" do obróbki! Ciekawe też jaki będzie skład zespołów które przystąpią do gry w sezonie 2018/2019 ?
  W tym sezonie już nie może być oszczędzania,półśrodków ! Są spadki i mają być awanse!

 • GD-SP napisał/a komentarz do Droga Polaków do sukcesów? Martin Galia: "Musicie wyjeżdżać"

  Dokładnie,masz rację! druga sprawa aby wyjechać trzeba COŚ prezentować w lidze Polskiej! Zobacz jak się "rozwinął" Paczkowski,Walczak,Przybylski,Sicko a co prezentuje Gierak? Czy tylko wyjazd daje nam szansę rozwoju dyscypliny!? ŚCIEMA! Zobaczmy kołowy Czech ,podobno się nie sprawdził w Puławach a nas wczoraj rozklepał! Takich mamy WŁODARZY ,nie trenerów bo często jest że trener nie ma wpływu na zakupy zawodników! Kasa misiu Kasa! Ciekawe KTO buduje skład? Taki Trener Waszkiewicz czy miał wpływ na budowanie zespołu? Myślę że NIE!

 • GD-SP napisał/a komentarz do Patryk Rombel wybrał kadrę B. Są nowe nazwiska

  Kogo powołał to mnie nie interesuje! To jest trener kadry i mam szacunek dla tego stanowiska! Ja zadałem pytanie na jakiej podstawie tych powołał a np. nie innych? Na podstawie wiadomości Sportowe Fakty,Przegląd Sportowy a może handball.pl .Szanujmy się ,szanujmy reprezentację i jak ktoś nie może oglądać zawodników na żywo,nawet prowadząc zespół ligowy ale tej ligi z której powołuje. Ja nic do trenera nie mam ale mam do Związku że wszystko robi odwrotnie! Trener powinien znać zawodników a śmiem twierdzić że przez rok DUŻO się w lidze zmieniło i trener Rombel tego nie widział!

 • GD-SP napisał/a komentarz do Patryk Rombel wybrał kadrę B. Są nowe nazwiska

  logicznej,a dobry ton : nie odpowiada się pytaniem na pytanie!
  A jeżeli asystent trenera Rombla to znaczy że nie Rombel powoływał!

 • GD-SP napisał/a komentarz do Patryk Rombel wybrał kadrę B. Są nowe nazwiska

  mam pytanie na jakiej podstawie trener dokonał powołań?

 • GD-SP lubi Komentarz

  Maciej zawieszony tak,a co z tymi sędziami którzy popełnili błąd i ukarali czerwoną kartką Pereta która wykluczyła go z serii rzutów karnych????? Panowie sędziowie następnym razem jak będziecie drukować mecz to róbcie tak żeby nikt nie mógł wam czego kolwiek zarzucić!!!! Pytam się gdzie ta PROFESJONALNA ZAWODOWA LIGA!!!

 • GD-SP napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Wybrzeże wygrało derby Pomorza po 8 seriach rzutów karnych

  Mroczkowski/Mroczkowski a do tego Tupaj i wszystko jasne! Czy nie dziwi ze ta para sędziuje (gwiżdże) jak nie Kościerzyna,Gdynia lub Gdańsk! czy to nie daje do myślenia? Tak bym chciał wiedzieć w ilu meczach ci panowie byli "rozjemcami" w tych miastach?

 • GD-SP napisał/a komentarz do "Był sprawnym człowiekiem. Coś się przydarzyło". Znajomi opłakują Szymona Nawrota

  Tragedia WIELKA
  ale czy nie zaczyna się tłumaczenie ucieczka od odpowiedzialności?
  Kto dopuścił do treningu i czy posiadał kartę zdrowia upoważniającą do uprawiania sportu wyczynowego?
  Jeżeli trener dopuścił to nie chciał bym być w jego skórze!

 • GD-SP lubi Komentarz

  Idzie nowe. Panie Czerwiński do roboty. Kilka kursów u Eliasza i Kadra czeka. Pomyślności!

 • GD-SP napisał/a komentarz do Trzecia przegrana GTPR-u z rzędu. Marcin Markuszewski: Nie mamy kiedy trenować

  co pamiętam za trenera Kamielina też tak samo trenowały ale wygrywały - taka mała różnica!Dzisiaj bilans jest bardzo zły a i przeciwnicy byli słabsi.

 • GD-SP lubi Komentarz

  Powołać do kadry, a jak się nie zgłosi jeden z drugim, to zawiesić w rozgrywkach klubowych! A sorry zapomniałem... to Vive i Servas decydują kogo zawiesić... :/ Kielce rozpieprzają polską piłkę ręczną i to jest moje zdanie!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.