Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ellgre napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I to będzie test "solidarności" środowiska. Kluby będą miały zdecydowanie mniejsze budżety i siądą do rozmów z zawodnikami. Jakoś jestem spokojny o team UL bo tworzą go nieprzypadkowi ludzie od Prezesa, Trenera, Zawodników na Kibicach kończąc. Zbudują ZESPÓŁ i bedą walczyć za mniejsze pieniądze. Gdzie jeszcze jest podobna "chemia" ? Lublin, Grudziądz ? Wielkie kłopoty czuję w WTSie i Włókniarzu.

 • ellgre lubi Komentarz

  Co ma to wspólnego z żużlem?

 • ellgre lubi Komentarz

  Może nie każdy pamięta (wie?), że to Doman Nowakowski (kibic z ZG)„ uczynił” Karolaka fanem Falubazu w „39 i pół” (świetne propagowanie żużla i rodzinnego miasta). Stąd cała reszta. Nie mieszajcie faktów drogie SF. Jeśli pan Dowhan ma problem ze ściągnięciem długu, to chyba słusznie, że sprawę porusza medialnie. Ja mu się nie dziwię. Tyle, że z Falubazem jako klubem nie ma to kompletnie nic wspólnego.

 • ellgre lubi Komentarz

  A gdzie w tym wszystkim jest sport? Wszak p. Dowhan nie ma już udziałów w Falubazie, a pan Karolak ma ze sportem tyle wspólnego, co z dobrym aktorstwem, więc po co poruszać takie kwestie?

 • ellgre napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  ... trzecie miejsce ? mowa o tegorocznej lidze ?

 • ellgre lubi Komentarz

  Uprzedzam, będzie zapewne długi post, sam nie wiem po co, do Ostafińskiego i tak nic nie dotrze, nic nie zrozumie.
  "Powiem krótko: nie zaknebluje pan nam ust, panie Frojd" Powiem krótko: Nie kupujemy pańskiej mowy nienawiści panie Ostafiński.
  "jest pod wyraźnym urokiem Maksyma Drabika, którego widzi raz na tydzień przez trzy godziny i w związku z tym uważa, że ma prawo nas pouczać" Dariuszu, a ty ile godzin w tygodniu przebywasz w towarzystwie Drabika że ciągle nas pouczasz, moralizujesz.
  "którzy poczuli się urażeni sposobem, w jakim młody zawodnik wymiksował się z ostatniego meczu kadry" Dariusz, ja czuję się urażony sposobem w jaki traktujesz kibiców. Jak całą swoją redakcję ustawiłeś do pionu i zaprowadziłeś tam kult jednostki i ze strachu twoje pazie włażą ci do dvpy, przyjmują wszystko bezkrytycznie to myślisz że twoje słowo wśród kibiców też będzie święte? Hola gnojv, nie zapędziłeś się? Co ty sobie myślisz, że jesteś drugim Stalinem albo Kim Ir Senem? Zejdź na ziemię, kibice i przynajmniej spora część środowiska żużlowego uważa cię za gnidę, za szkodnika.
  "Jeden z moich redakcyjnych kolegów powiedział dosadnie, że Frojd wpie****a się między wódkę a zakąskę" No właśnie, ta cała twoja redakcja. Bezkrytycznie przyjmuje zdanie wodza, swojego mistrza. Powiedz gdzie się podziała stara gwardia, dlaczego dosłownie wszyscy redaktorzy związani z Panem Gapińskim uciekli? Dlaczego nie chcieli z tobą współpracować, dlaczego musieliście zatrudnić jakieś miernoty co nie potrafią poprawnie złożyć zdania, dla których odmiana jest obca. Zapewne gdyby nie autokorekta to byłaby tu żenada ortograficzna. Dlaczego ty się wpie****asz między wódkę a zakąskę i pouczasz jak według ciebie powinny wyglądać sprawy między Maksem a Sławkiem. No to już ni *uja nie twoja sprawa.
  "Ciekawe, jaki list wysmarowałby menedżer szwedzkiej drużyny, gdyby tak wyczyn Maksyma skopiował któryś z jego rodaków?" Ciekawe co by było gdybyś zorientował się że jesteś hejterem?
  "I po ludzku go rozumiem" Ty i "po ludzku"? To chyba jakiś żart. Nie masz ludzkich uczuć, byłem tam u ciebie, trochę pogadałem z ludżmi którzy znają cię niemal od berbecia. Wielki Dariusz z przerośniętym ego. Wręcz samouwielbienie. Mi kitu nie wciśniesz.
  "My nie wchodzimy w prywatne życie i prywatne sprawy Drabika. Piszemy jedynie o tacie, który do niedawna był szefem teamu syna. Zwracamy uwagę na ich sportową relację. To fakty, a nie żadne pranie brudów w mediach" Powiedzmy. Dariusz, co tam słychać u córki? Ja nie wchodzę w twoje prywatne życie, nie piorę brudów w mediach. To tylko z troski. Kasa i życie na pokaz to nie wszystko. Spokojnie, nic więcej nie wyciągnę, nie jestem takim *ujem jak ty.
  "Ze swojej strony mogę tylko ponowić apel, żeby Maksym zmienił doradców i pochylił się nad swoim zachowaniem." Ja również apeluję, pochyl się nad swoim życiem, zachowaniem. Wszyscy mogą na tym skorzystać, a najwięcej ty.
  "szwedzki żużel ma wiele problemów i to ich rozwiązaniem powinien zająć się menedżer Lejonen" A po co ty stwarzasz problemy i hejtujesz? Mam wrażenie że uważasz się za Boga, zbawcę żużla. Niestety jest zupełnie odwrotnie.
  Współczuję ci teojego życia, tylko piniądz, piniądz i piniądz, nic innego się nie liczy.

 • ellgre lubi Komentarz

  Prosiłem,błagałem...nie komentujemy pod tym panem.Nie nabijamy mu klików!

 • ellgre napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Panie Frojd, proszę się nie wtrącać w nasze sprawy (felieton)

  @Szef na worku: próbowałem, ale się nie da, może tak cykl artykułów na temat L4, Maksa, Braci i Maćka zgłosić do Rady Etyki Mediów ?

 • ellgre lubi Komentarz

  Daj już spokój chłopie z tym tematem. Jak nie Magic to Drabik. Ten pan nie ma prawa nic powiedzieć? A Ty jakie masz prawo żeby zgrywać Strażnika Teksasu polskiego żużla? Kim ty jesteś, że mówisz i próbujesz decydować, kto może jeździć dla Polski a kto nie? Jesteś słaby pismak, od tygodni maglowanie jednego tematu... Zajmij się czymś poważnym a nie wypisujesz stek bzdur. Raz jesteś lekarzem medycyny pracy podważającym L4, innym razem chcesz decydować o powołaniach do kadry...chłopie, zejdź na ziemię. Nie dziwię się, że taki Drabik czy Janowski mają cię w głębokim poważaniu...

 • ellgre napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Panie Frojd, proszę się nie wtrącać w nasze sprawy (felieton)

  panie redaktorze. czym toż Pan Frojd tak pana rozsierdził ? tym, że pozwolił sobie napisać jak szanuje Drabika i jego team za robotę jaką wykonują dla jego Klubu ? tym, że wyraził swoje, odmienne od pana redaktora, zdanie na temat organizacji teamu Maksyma oraz jego mentalnego podejścia ? pan i pana redakcja funkcjonuje w świetle przysłowia " kto nie znami ten przeciwko nam" oraz hasła "moja jest tylko racja, święta racja... " bez kszty refleksji. Nikt nie zamierza panu "kneblować ust", z całym szacunkiem, zbędny trud. W felietonie nie zgadza się pan z zarzutem, że wchodzicie w prywatne życie Drabika. Proszę odstawić środki psychotropowe zaburzające panu percepcję bo czymżesz jest pisanie o braku podziękowań dla Ojca, braku kindersztuby, sugerowanie iż Maksym jest niewdzięcznikiem i nieszanuje rodziny vs Mistrz Świata... to jest właśnie włażenie z buciorami w prywatny świat zawodnika ( o którym to ma pan takie samo pojęcie jak Pan Frojd o L4 i "buncie" w kadrze ) Kolejna rzecz, komentuje pan Grzegorza Zengotę, wyrażając zrozumienia ale jednocześnie wskazując że opinia Grzegorza wynika z tego iż przeżywa ciężkie chwile związane z kontuzją - czyli co ? nie wie co mówi bo jest na lekach i jest mu źle ? skończ człowieku obrażać ludzi...

 • ellgre lubi Komentarz

  Wszelkie pretensje pod adresem zawodników powinno się załatwiać zgodnie z literą prawa i jeżeli zawodnik , z sobie tylko znanych powodów głosi nieprawdę , mija się z prawdą lub też w sposób nieuprawniony , oczernia władze klubu i jego wizerunek , powinno się raz na zawsze takiego gościa , pozwać do sądu , ukarać i nauczyć że nie wolno robić takich rzeczy , byłaby to nauczka na przyszłość dla innych chętnych do robienia czegoś takiego . Natomiast jeżeli zawodnik ma rację , jest zwlekana wypłata jego należności lub też klub nie wywiązuje się z ustalonych w kontrakcie zapisów to nie powinno się i wręcz nie można zamykać ust zawodnikowi który nieważne , dobrze czy źle wywiązuje się jednak ze swoich obowiązków wobec klubu , nie można zamykać oczu na różne " wesołe zagrywki " władz klubu który aspekt finansowy traktuje jak chce i stosuje metodę kija i marchewki na zasadzie jak pojedziesz dobrze lub bardzo dobrze to pieniążki damy a jak zaczniesz cieniować to sobie poczekamy aż " zmądrzejesz " to jest umowa i kontrakt i jeżeli klub czuje się zawiedziony postawą zawodnika to może mu podziękować ale nigdy , przenigdy nie ma prawa traktować zawodnika jak niewolnika i coś mu kazać albo zakazać . Poza tym że każdy albo prawie każdy prezes , menager czy właściciel klubu może mieć jakieś tam kłopoty z finansami na bieżąco ale zaległości powinny być regulowane po ostatnim biegu sezonu i skoro w/w działacze nie są w stanie zabezpieczyć środków na wypłaty to niech albo płacą swoimi prywatnymi pieniędzmi których mają pod dostatkiem albo niech idą na etat do cegielni albo schroniska dla zwierząt a nie do sportu zawodowego gdzie pieniądze wypłacane na bieżąco są używane do serwisowania sprzętu i opłacania ekipy . Prawo w Polsce za przykładem różnych polityków jest permanentnie łamane w prawie każdej dziedzinie życia , jakoś od ponad trzydziestu lat nie możemy wyjść z socjalistyczno - leninowskich przyzwyczajeń i każdy menago chciałby aby zawodnik " umierał " na torze za jego klub ale nie każdy wie że zawodnicy są tylko ludźmi i są poddawani presji , stresowi czy różnym wydarzeniom na torze które dla jednych są jak bułka z masłem a dla innych stanowią traumę a do tego dochodzi jeszcze perspektywa " zostania inwalidą " gdyż żużel to sport wybitnie urazowy ( jak pokazują przykłady Golloba , Warda ) i jest już pozamiatane . Natomiast " panowie " czy to w klubie czy w zarządzie GKSŻ-tu nie siedzą na motorze ,nie stają pod taśmą i nie mają zielonego pojęcia o specyfice tego sportu ale z wyżyn , wieżyczek , biurek i siedzib uważają że wiedzą wszystko , zawsze najlepiej i wciąż tylko dodają nowe przepisy , aneksy czy zarządzenia nie widząc przy okazji absolutnie w tym całym swoim śmierdzącym burdelu - zawodnika jako człowieka . Prawo do wolnej wypowiedzi ma każdy człowiek , zawodnik tym bardziej i zamykanie mu ust przepisami jest poważnym przestępstwem .

 • ellgre napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zawodnicy psują markę... szczególnie KK, który kilka sezonów ją buduje! redaktorze opamiętaj sie w tej " anty zawodniczej" retoryce. Zarządzający gorzowskim klubem psują markę Stali, wypowiedzi zawodników to wynik: zaległości w wypłatach ( jeśli one są faktem ), słabej atmosfery w tym zespole = słaby menager ? Jeśli w Stali byłby "team spirit" to jestem przekonany iż nikt nie usłyszałby o zaległościach w realizacji kontraktów...

 • ellgre napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I postawił pan redaktor kropkę nad cyklem felietonów, komentarzy, artykułów dotyczących L4, a może tylko zamknął pan nawias który otworzy w wygodnym dla siebie momencie ? Pisze pan o cojones ? naprawdę ? Cojones to trzeba mieć aby: uprawiać obiektywne dziennikarstwo; spotkać się z Maciejem ( a okazję miał pan doskonałą 19.10 we Wrocławiu na otwartym spotkaniu Macieja, o którym doskonale pan wiedział ) i osobiście zapytać jego zdanie; wystawić na publiczną ocenę własny warsztat pisarski w "sondzie" na SF; wreszcie wsiąść na motocykl żużlowy i przejechać choć jeden łuk w ślizgu. To jak ? Łatwiej jest pisać o cojones czy je mieć ???

 • ellgre lubi Komentarz

  no więc właśnie może napiszcie też o jego wrocławskim klubie kickboxingu, o tym że był trenerem kadry przez ponad 20 lat,o tym że przez wiele lat pracował w Sparcie,we Włókniarzu, a nie całe czas że był tylko trenerem od przygotowania kondycyjnego w Lesznie, bo to nie fair w stosunku do Tomka i osób które nic o nim nie wiedziały do tej pory lub wiedziały niewiele

 • ellgre napisał/a komentarz do Żużel. PZM wyjaśnia kwestię nieobecności Janowskiego i Drabika na kadrze. Możliwe surowe kary

  panie Redaktorze: Wrocław sobota 19.10.2019 o godz. 18.00 w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej ul. Rynek 58... Maciej Janowski zaprasza wszystkich fanów na rozmowę o speedwayu. Nie wyobrażam sobie aby tak wytrawny dziennikarz i elitarny felietonista jakim pan się jawi, został w domu wiedząc iż może wzbogacić swoją wiedzę na temat ostatnich wydarzeń wokół Kadry Polski. Jeśli pojawi się w pana głowie choć cień zawahania, pojechać czy nie pojechać na spotkanie z Maciejem Janowskim, proponuję zapytać społeczność SF... Czy redaktor Dariusz Ostafiński powinien potuptać na spotkanie i nazwać rzeczy po imieniu. Będzie to doskonała okazja do skonfrontowania rzeczywistości z informacjami płynącymi od pana informatorów... ze żródeł blisko związanych z wrocławskim MPK wiem, że Maciej będzie osobiście i bynajmniej nie przez videochat z Dominikaną... :/

 • ellgre napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: W głowach im się poprzewracało. Są nasyceni (felieton)

  panie Redaktorze: Wrocław sobota 19.10.2019 o godz. 18.00 w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej ul. Rynek 58... Maciej Janowski zaprasza wszystkich fanów na rozmowę o speedwayu. Nie wyobrażam sobie aby tak wytrawny dziennikarz i elitarny felietonista jakim pan się jawi, został w domu wiedząc iż może wzbogacić swoją wiedzę na temat ostatnich wydarzeń wokół Kadry Polski. Jeśli pojawi się w pana głowie choć cień zawahania, pojechać czy nie pojechać na spotkanie z Maciejem Janowskim, proponuję zapytać społeczność SF... Czy redaktor Dariusz Ostafiński powinien potuptać na spotkanie i nazwać rzeczy po imieniu ?

 • ellgre lubi Komentarz

  Apel do SF!!! Przestańcie pisać nie prawdę nie znając jej!!!! Rozumiem jeden dwa artykuły ale nie 48!!! Boli że chłopaki nie odbierają lub nie odpisują na SMS??? Życie bo też bym nie odebrał za to pomawianie i jeszcze jedno cieszyć sie ze jest Bartek IMŚ a nie głupotami się zajmować, poczekajcie na odpowiedz drugiej strony bo wtedy na płacz będzie za późno

 • ellgre napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  panie redaktorze, jak łatwo jest oceniać ludzi i jak łatwo jest wygłaszać sądy z poziomu "kochającego żużel". To co pan uprawia w swoich artykułach i "felietonach" to nie głos człowieka zatroskanego o przyszłość speedwaya tylko głos zakompleksionego, sfrustrowanego pracą w korporacji, zagubionego i smutnego człowieka. Oceniając Bartka i Maxa skupia się pan na wszystkim oprócz tego co osiągnęli i jak prezentują się na torze - tam mamusia i tatuś nie siedzą na ramie, Max może być filozofem a Bartek szczerze rozmawiać ze sobą - nikogo to nie obchodzi, liczy się odwaga, ambicja, opanowanie motocykla etc. Prosze zaprzestać wycieczek w sferę osobistą zawodników i ważyć słowa. Do głębszej refleksji, mam nadzieję że pan podoła, polecam fragment o podejściu do rodziny który raczył pan umieścić w swoim "hejterskim" artykule - Bartek wzór bo Mama wpoiła mu rodzinne wartości... Max, no właśnie co wpoili Maxowi rodzice wychowując go ? Zanim coś pan napisze niech pan pomyśli w kogo te słowa mogą uderzyć?...

 • ellgre napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  ... to może tak: "dwa oblicza polskiego dziennikarstwa. Pierwszy kocha speedway, emocje i porywa fanów komentarzami. Drugi zrobi wszystko dla podbicia zasięgu bo ma plan narzucony przez korporacje, nie lubi ludzi i jest zacietrzewionym w swych poglądach arogantem". I sonda: czy Pan Redaktor Dariusz Ostafiński, przy obecnym podejściu, ma szansę stać się Pierwszym ?

 • ellgre napisał/a komentarz do Żużel. Czy te zdjęcia zaszkodzą Janowskiemu? Czy szalał BMW, będąc na zwolnieniu lekarskim?

  @Bosman47: Cieślak raczej wzmocnił obraz braku kompetencji do prowadzenia Kadry ( czy jakiego kolwiek ZESPOŁU ) a autorytet to się buduje a nie wzmacnia pokazem siły wynikającym z bezradności.

 • ellgre napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Chomski - kolejny genialny menager w polskim speedwayu. Żenujący jest poziom kompetencji tych panów. Trener nie jest od tego żeby pokazać "kto tu rządzi" w momencie kiedy w teamie za który odpowiada jest źle, jest od tego żeby tak poprowadzić grupę żeby był "team spirit". Dla mnie Pawliccy, Max, Maciek podjęli próbę mocnego protestu ( forma do dyskusji ) zauważonego w środowisku. I zaczęła się krucjata - zawiesić, odsunąć, ukarać... Nikt nie analizuje co jest przyczyną takiej sytuacji ( poza SF: "brak kindersztuby" poza Cieślakiem: "to działanie trolla" poza Chomskim: " frustraci zazdroszczą Zmarzlikowi" ) a może poznajmy zdanie Zawodników i wtedy oceńmy ?

 • ellgre napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa trenera Marka Cieślaka. Janowski, Pawliccy i Drabik wylatują z kadry (wywiad)

  @Pan Jot: twarda postawa czy może raczej przejaw autyzmu ? 3-4 latki przejawiają bardziej dojrzałe postawy, od menagera reprezentacji oczekiwałbym reprezentacyjnych kompetencji.

 • ellgre napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Poproszę o podobne wywiady z zawodnikami - tak aby mieć pełny obraz. Zdania Marka smutne - winni są wszyscy tylko nie on, działają trolle, niewidzialni doradcy, wiem kto ale nie powiem bo nie mam dowodów... jaki szef taki team - w sferze mentalnej pan Marek nie ogarnia, niestety. Wplata się tu postać Bartka Zmarzlika, człowieka o totalnie innej osobowości, jeśli Marek myśli że z Piotra, Maćka, Przemka i Maxa zrobi "klony" Bartka to dowodzi tylko swojej niekompetencji w byciu menagerem. Odsunięcie chłopaków na rok od kadry ? ok tylko co zrobi PZM i trener jeśli po starcie sezonu 2020 wymieniona czwórka będzie najlepiej punktującymi zawodnikami ekstraligi ? Gdyby PZM zdecydował sie na taki ruch i oficjalne zawieszenie chłopaków na 2020 to na miejscu "skrzydlatej" stajni z Austrii zaprosiłbym chłopaków do startów z licencją austriacką - team na złoto w NoS ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.