Dracorn - lubi

 • Dracorn lubi Komentarz

  Lewandowski jest zwykłym pracownikiem fizycznym, tylko dobrze opłacanym. Pieniądze należą się Panu Kucharskiemu, choćby za to, że Lewandowskiego stworzył. Lewandowski nie potwierdza swojej wartości w meczach reprezentacji Polski.

 • Dracorn lubi Komentarz

  Ja mu wierzę i czekam na stanowisko Roberta. Z kilku godzin nagrań rozmów prowadzonych pod wpływem emocji, obydwie strony mogłoby zmontować fragmenty pasujące pod każdą tezę. Nie wiem na ile zasługą Kucharskiego jest transfer do Borussi i Bayernu i zarobki przez te 8 lat, ale jeśli chociaż w 10%, to na miejscu Lewandowskiego sowicie bym się odwdzięczył na koniec współpracy, albo przynajmniej szukałbym porozumienia.

 • Dracorn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Dracorn lubi Komentarz

  jeden wart drugiego... gdy czytałem co Kubiak mówił o "narodzie Iranu" to aż nie mogłem uwierzyć, że osoba medialna, normalna, sportowiec wysokiego poziomu - może tak obrażać cały naród... a Spiridonov... no cóż, chyba zbyt mocno zależy mu na sławie.

 • Dracorn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Dracorn lubi Komentarz

  I co z tego że zwlekal. Jak się kończy umowa to trzeba zawsze mieć plan B. Stefan jak najbardziej zasługuje na szacunek bo zrobił wiele.

 • Dracorn lubi Komentarz

  Dziwna ta ankieta! Według mnie trener zachował się fair i powiedział że chce to przemyśleć! Nie chodzi według mnie o kasę czy widzi tu następców naszej kadry bo się starzeje! Wszystko się może dobrze skończyć bo nie powiedział na dzień dobry odchodzę! Dajcie mu czas i nie naciskać i pisać pierdoły że idzie do Niemiec! Miejcie szacunek dla tego gościa bo dużo zrobił w skokach dla Polski! Ja cieszę się że po Małyszu jest nie tylko Kamil! Każdy z naszej kadry może wygrać zawody w skokach!

 • Dracorn lubi Komentarz

  27 liga w Europie nie jest po prostu na tyle atrakcyjna, aby przychodzić na mecze w lutym i marznąć przy temp. - 2 stopnie. Polska liga jest biedna, siermiężna i mało atrakcyjna. Stąd frekwencja taka a nie inna. Zresztą oglądałem wczoraj w telewizji ostatni mecz Napoli i tam pół stadionu świeciło pustkami. To czego się spodziewać w Polsce? Poza tym warto się zastanowić dlaczego bilety do teatru, filharmonii czy opery schodzą jak ciepłe bułki na kilka miesięcy przed spektaklem? Ludzie są spragnieni widowisk, sztuki przez duże S, i nie chcą oglądać byle czego.

 • Dracorn lubi Komentarz

  brawo Piotrek.trzymam za Ciebie i Naszych /za granica/kciuki.

 • Dracorn lubi Komentarz

  Jak ktoś widział mecz lub skróty, to inni piłkarze na boisku mieli o wiele lepsze okazje i jakoś gol nie został strzelony, ale tylko widzi się akcję Milika i to na prawdę dosyć trudną. Masakra.

 • Dracorn lubi Komentarz

  Nie ma czegoś takiego, jak ocena obiektywna.

 • Dracorn lubi Komentarz

  Boniek ma racje. Polak nigdy nie zasluguje na porazke. Trzeba wybrac wlasciwego sedziego. wlasciwa murawe, i przekonac przeciwnikow, ze wygrana z Polakami to obraza polskiej flagi i polskiego orla.

 • Dracorn lubi Komentarz

  Mieszkańcy Rudawy. Macie rację. Warto Go bronić.Tak trzymać.

 • Dracorn lubi Komentarz

  Uważam, że Nawałka to wielki człowiek bez względu jak poszły mistrzostwa . Ponieważ dzięki niemu cały świat doznał wrażeń jakich dostarczyła nasza reprezentacja i to przez długie lata co spowodowało, że Polska i jej drużyna osławiła Polske na cały świat i słowo Polska jest wszystkim na Globie znane dzięki Nawałce. Tylko Górski podobnie rozsławił Polske swoją drużyną więcej nikomu się to nie udało. A że przegrali to czy tylko my ? Niemcy -mistrzz świata odpadł jak strup od d--y i co mają mówić, to jest piłka, różne rzeczy się zdarzajai po to ten sport jest, żeby przeżywac takie emocje. Nawałka i nasza reprezentacja to wielcy ludzie i zasłużyli na najwyższe uznanie.

 • Dracorn lubi Komentarz

  obecnie w Polsce niema lepszego trenera niż nawałka,w ciągu 5 lat przegrał tylko 2 mecze, a że mundial nie wyszedł to się zdarza nawet Niemcom,powinien zostać

 • Dracorn lubi Komentarz

  Jeśli PZPN i inne związki gier zespołowych, za każdym razem po porażce beda zmieniały selekcjonerów to proszę mi powiedzieć kiedy będziemy mieć sukcesy w jakiejkolwiek dyscyplinie ??
  Naprawdę trzeba od razu wymieniać trenera. Uważam, że praca z zespołem jest procesem, który trwa długo i żeby zapewnić odpowiedni rozwój trzeba trenera trzymac z grupą jakiś czas, muszą razem przejśc wiele sytuacji, nie tylko sukcesy....
  a największym wrogiem selekcjonerów i naszych drużyn jest robienie szumu wokół nich!!