Jarosław Kowalski - lubi

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  No i co rżysz? Przecież 29 lat nieprzerwanie na podium to duże osiągnięcie...:)

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Zbanowany.

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Panie redaktorze Górczyński, będzie dyskusja pod newsami, jeśli zrobi Pan porządek. Wpisów będzie 2x więcej niż obecna statystyka (50 wpisów, z czego 50% Maxi, 48% odpowiedzi do Maxia).

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Właśnie dołączyłem do dyskusji. Doigrał się.

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  I jeszcze życzę Maxi102 żeby zniknął :) przestanie zatruwać życie innym :)

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Gratulacje dla Vive! Dziś ich zwycięstwo nie podlegało dyskusji. Przykro że sezon się kończy, za tydzień prawdziwa uczta i turniej finałowy LM. Będę trzymał kciuki za Kielczan! Nieustająco
  Niespodzianki w postaci Gwardii i MMTS cieszą. Brawo dla Wisły za drugą część sezonu, o pierwszej lepiej zapomnieć. Vive życzę powodzenia za tydzień a Wiśle by w strukturach klubu zmieniło się na lepsze. Przykro że polityka niszczy klub od środka. Pozdrowienia dla wszystkich kibiców szczypiorniaka, udanych wakacji :)

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Tak zostałem wychowany by martwić się o ludzi nieszczęśliwych i niezrównoważonych emocjonalnie

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Tobie już życie wystarczająco dało w kość i zrobiło ci z mózgu miazgę

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Nie ma co wyrokować po jednym meczu nowego selekcjonera. Najważniejsze, że jest pare pozytywów, poczekajmy 3 dni, zobaczymy czy niektórzy zawodnicy się poprawią, utrzymają formę albo zaliczą spadek.

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Co do sytuacji z końcówki, gdyby Kryński podał piłkę do kogoś to na 100% sędziowie zabraliby piłkę, całe szczęście nie podał. Orzech pokazał że może wrócić do dawnej formy, Adamski dzisiaj pewny siebie i skuteczny, Krieger pokazuje że, trzeba wierzyć w siebie i grać odważnie, chłopaki fajnie zagrali w obronie. Co do Azotów póki co, zlepek indywidualności, bez zaangażowania, strasznie topornie....

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Chodzi o sposób interpretacji takich akcji w ostatnich 30-u sekundach meczu. Jeżeli drużyna posiadająca piłkę nie atakuje tylko gra do tyłu to sędziowie mają prawo (a nawet w zasadzie powinni) zabrać piłkę za grę pasywną od razu bez liczenia 6-u podań. Ale w tej akcji Kryński zaraz ponowił atak i wg mnie też było ok.
  Azoty grają fatalnie - trzyma ich bramka - dopóki Bogdanow odbijał piłki to byli z przodu. Jak Kwidzyn zaczął grać skuteczniej to już nie szło. Szczerze to mam coraz więcej wątpliwości czy będą na podium w tym sezonie.

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Rombel od kilku miesięcy pozostał bez pracy w klubie, po 1,5 roku stracił posadę w mistrzu Ukrainy, Motorze Zaporoże.

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Proponuję zapoznać się z wynikami takiego klubu jak MMTS Kwidzyn - może trochę rozjaśni sytuację. Nie "spuścił" żadnego klubu z SL jak były selekcjoner. Kwidzyn grał fajną, szybką piłkę gdy był tam trenerem, było widać pomysły na grę i wyniki które były dość niespodziewanie dobre jak na stan osobowy i finanse klubu. Tak samo w Zaporożu - owszem został z tego ostatniego zwolniony, ale w opinii nie tylko mojej bezsensownie. A to już moja opinia - po prostu wg mnie "nadepnął komuś na odcisk" i wykorzystano byle pretekst bo inaczej tego nazwać nie można - zresztą to samo zrobił ZPRP teraz z Przybeckim (a nawet w gorszym stylu). Ja osobiście uważam, że Rombel jest lepszym trenerem niż Przybecki, który jest za bardzo "bezjajeczny".

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  brak najważniejszej zmiany ---na stanowisku trenera !!!!!!!!!! z takim człowiekiem bez charyzmy i wielkim teoretykiem ,polski szczypiorniak sie stoczy do 2-3 ligi

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Ale kto z tego Vive? Ewentualnie tylko Jurecki. Może dałby lepsze wyniki ale to by było wciąż maskowanie dramatycznej wręcz sytuacji. Lijewski jest już na końcu kariery i każdy widzi co gra w klubie. Jeden dobry mecz na kilka słabych. Na prawym rozegraniu mamy zawodników z zespołu LM, Bundesligi i Ligi Francuskiej. Więc Lijewski powinien być zbędny.

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Nie wierzę w taką ewentualność jak wykluczenie Vive z rozgrywek, po pierwsze to Bertus jest bardzo mocno postawioną osobą w piłce ręcznej, przecież on jest vice prezesem Forum Club Handball, które zrzesza największe kluby piłki ręcznej, na pewno podniosą się głosy sprzeciwu nie tylko z Polski.
  Po drugie to narazi EHF na śmieszność i kompletnie rozwali ich wiarygodność i opinie. Przecież po to sponsorów trzeba ogłaszać wcześniej, żeby w razie wątpliwości można było to wyjaśnić przed sezonem. No i kasa (której już i tak jest mało w piłce ręcznej), ucieknie przy pierwszej okazji, bo jaki inwestor czy sponsor zdecyduje się wyłożyć kilka milionów euro rocznie, żeby zbudować mocny zespół, który może zostać ot tak wykluczony z rozgrywek decyzją jednej osoby. Przecież to jakaś kuriozalna sytuacja.
  No i przede wszystkim będzie to wielki policzek dla kibiców i zawodników, bo vive pokazuję, że będzie walczyć o czołówkę grupy A, natomiast w przypadku ich dyskwalifikacji, awans dostanie zespół IFK lub Montpellier, które po 5 kolejkach mają po 0 punktów. Czyli to nie parkiet i dyspozycja zespołu decyduje a polityka, więc jaki sens ma oglądanie sportu w którym i tak koniec końców wynik zostanie ustalony w gabinecie prezesów a nie na parkiecie?

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Mimo wszystko Vive jak całą sprawę zgłosi do Sądu Arbitrażowego w Lozannie to jestem przekonany że sprawa zostanie roztrzygnieta na korzyści Kielc. Pierwszym który złamał regulamin jest EHF i tu się kończy sprawa. Oni są tak samo są winni. Ale to im nie przeszkadza aby wykluczyć Vive z rozgrywek choć wątpię żeby to zrobili bo wiedzą jaka wojna się rozpocznie i mogą to przegrać z kretesem. Na razie to wygląda na zastraszanie a Servus nie ustępuje na krok i broni swoich racji. Choć z drugiej strony śmieszne jest to że bandy, boisko jest oklejone logiem sponsora a mała reklama na koszulce to już wielki problem.

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Lepiej, żeby ten spór rozstrzygnął się jak najszybciej. Pod koniec fazy grupowej dojdzie jeszcze ten problem, że dyskwalifikacja VIVE jako zespołu z miejsc 1-3 (a wszystko na to wskazuje) będzie korzystna dla kilku możnych i wpływowych klubów (Montpellier, może Veszprem, RNL, Vardar albo nawet Barcelona). Władzie EHF i IHF już pokazywały, że potrafią podstępem wykluczać jednych, by robić miejsce dla innych.

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Przecież ten regulamin został złamany przez EHF, skoro podali nowego sponsora po wyznaczonym terminie. Coś mi się wydaje, że gdyby oba polskie kluby wystąpiły na drogę sądową o odszkodowanie, to nie stałyby na straconej pozycji. To przecież EHF złamał regulamin. Jeśli wykluczą nas z rozgrywek, to pewnie sprawa zakończy się procesami sądowymi.

 • Jarosław Kowalski lubi Komentarz

  Chyba Niemek (dopełniacz kogo ...czego) ! Z jakimi Niemcami te NASZE dziewczyny grały??? Tak czy inaczej brawo POLKI ! Super czwarty set !